Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 255648 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 10:15 - pre 26 meseci
Ako stekneš ilovaču, nemaš više nikakvih problema u životu. Nirvana bukvalno
Problem mogu imati samo ovi oko tebe, no c'est la vie što bi rekli marokanci
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 11:42 - pre 26 meseci
Omikron probija Svaki imunitet !

I prirodni od ranije prelezane Korone i onaj od Vakcina !


Cak nije izvesno da oni koji su imali prvu varijantu Omikrona , ne mogu da se razbole od nove varijante , koja je vec dominantna u Danskoj !
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 11:52 - pre 26 meseci
Hm, ilovača. Rekoh ja da je ovo čista metafizika.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9444
*.cpe.sn.co.rs.



+10242 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 11:54 - pre 26 meseci
Citat:
ademare: Omikron probija Svaki imunitet !




OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.116.*



+165 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 12:33 - pre 26 meseci
Citat:
Omikron probija Svaki imunitet !


Ovo je tačno.. U Kovid ambulanti sam, pre pregleda bio jedini nevakcinisan.

Drugar - moje godište, tri doze, zakačili u isto vreme - imali smo identične simptome.

Sestra takođe i zet (on je uz dve doze + preležao pre godinu dana)

Tako sam i skontao da Omikron ne ferma ništa ni 2%. Srećom pa su simptomi lakši - imao sa jače prehlade do toga.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 13:08 - pre 26 meseci
Citat:
ademare:
Omikron probija Svaki imunitet !

I prirodni od ranije prelezane Korone i onaj od Vakcina !


Cak nije izvesno da oni koji su imali prvu varijantu Omikrona , ne mogu da se razbole od nove varijante , koja je vec dominantna u Danskoj !


Neki obrazovaniji od mene su rekli da postoji više različitih načina na koji imuni sistem prepoznaje opasnost, i da omikron može zavarati samo neke od tih načina.

No ono što je definitivno, je da vakcine ne rade. Ali i dalje (od prvog februara zvanično) važe 9 meseci, a sa busterom trajno, dok imunitet stečen preležanim omikronom (uključujući i ogroman broj mojih IGG antitela i na spajk i na cov) važi samo 6 meseci.

"Wake up people!"
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 14:53 - pre 26 meseci
To je vec malo duza prica .

Deo da vakcine koje postoje ne deluju bitno na zarazavanje je tacan .

Takodje to je vise puta prikazivano na forumu , drzave sa malim procentom vakcinisanih gradjana imaju mnogo vise premenulih , rast umrlih za vreme trajanja Pandemije !

Znaci nije vazno koliko Vlast neke drzave Laze oko broja umrlih , na kraju kada se pogleda ukupna smrtnost od svih bolesti , u Srbiji postoji ogroman rast umrlih !

Moze drzava da objavi da Niko ne umire od Korone , raste godinji broj umrlih od svih bolesti !


Tvoja Bugarska ima Najveci rast umrlih na Pleneti , Srbistan je na drugom mestu !


Za sada se moze reci da vakcine smanjuju smrtnost od Omikrona , ali da ne uticu bitno na samo zarazavanje !


Zasto su stavili da je 3. doza neogranicena ? Zato sto 4 doza Ne postoji i najverovatnije se nece ni davati masovno ! Eventualno za ljude koji iz raznih razloga imaju kompromitovan imunitet , masovno tesko ! Sve dok ne bude postojala neka nova vakcina .

Izrael sa 4. dozom Fajzera nije postigao nista u odnosu na 3. dozu .


Sto se tice mera , one u Srbiji postoje samo na papiru i Niko ih ne postuje ! Tako danas na papiru moze da pise bilo sta , vazna je realnost . Da mere ne postoje !

Mnoge drzave EU ukidaju mere , ali one su imale i postovale mere . Kod nas se nije nista postovalo, tako da je realnost ista kao da ih i nema .
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 16:27 - pre 26 meseci
Citat:
ademare:
Tvoja Bugarska ima Najveci rast umrlih na Pleneti , Srbistan je na drugom mestu !.


Kad bi postojala statistika po regionima, porast umrlih u južnoj Srbiji bi bio isti kao u zapadnoj Bugarskoj, nije to zbog nevakcinisanosti nego zbog mentaliteta jednog naroda, odnosno (dez)organizacije i (ne)kompetentnosti lekara.

No da se vratimo na zdravstvo i umiranje u celoj Srbiji.

KO se oslanja na besplatni zdravstveni sistem Srbije u ovom trenutku, taj nije normalan. Prvo što su lekari na bolovanjima (zaraženi koronom, uprkos vakcini) pa ne rade i nema ko da te pregleda, niti se laboratorijske pretrage obavljaju, niti... ma ja ne znam šta radi.
Drugo što je organizacija oko prijema pacijenata sa temperaturom katastrofalna, kao da više ne postoji ijedan razlog za temperaturu sem korone, pa svi bolesni od koječega sa temperaturom moraju ići u kojekakve kovid ambulante na testiranja (kao da se testiranje ne može obaviti u svakom domu zdravlja) i gušiti tamo zaposlene i one koji su zaista zaraženi koronom i treba im pomoć. Par ljudi beše umrlo dok su čekali u redu ispred kovid ambulante.

Ali je zato vakcinisanje savršeno organizovano.

Meni tu nešto nije baš ... nekako mi ...
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8064



+1747 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 17:24 - pre 26 meseci
Citat:
NeIzXuX:

Pa sad ako pokušavaš da kažeš da bi bilo manje preminulih da su se vakcinisali protiv coviod-19 onda treba da potkrepiš reprezentativnim podacima.

Na primer ovih dana premine dnevno oko 60 obolelih od covid-19 što je blizu maksimuma za Srbiju.






Nemoj reci da verujes u Zvanicne podatke preminulih od korone ?

Niko nije vise toliko naivan da veruje u to !

Zvanicna cifra se mnozi sa 4 koliko je dnevno umrlo Zbog Korone !

Koliko je Od Korone najmanje se mnozi sa 3 !


Linkove sam objavljivao u Temi " Korona ide dalje "

Evo opet . Bugarska sa 26.7 % Vakcinisanih , ali prave vakcine , ima malo vise Umrlih " Visak " smrtnosti tokom Pandemije !

Srbistan na drugom mestu , 48 % vakcinisanih ? Ali koliko je njih dobilo Kinesku vakcina koja nije bila delotvorna ni za originalni Vuhanski virus ? O delovanju na izmenjene sojeve , opet niko nije toliko naivan da veruje da ikako deluju , ne samo na Omikron , vec i na Deltu !

Ruska " vakcina " koja nije dobila odobrenje od SZO ??

O cemu mi pricamo ? Ako nema odobrenje SZO onda se to ne moze ni zvati Vakcina ! Kineska ima odobrenje , da je vakcina !

https://www.economist.com/grap...onavirus-excess-deaths-tracker

1. Bugarska
2. Srbija
3. Rusija

A pogledaj gde su Norveska , Danska , cak i Italija , Spanija , Francuska, Grcka ! Ili Hrvatska svejedno . Rezim stalno tvrdi da smo bolji od njih u svemu !

Malo mi sumnjivo da je Nebeski narod 2 najgori , ili nije ?

Kombinacija Vakcina i mere !

Brnabicka kaze da ne veruje ni u kakve mere ?

Kako rade tako nam i jeste !
 
Odgovor na temu

B3R1
Berislav Todorovic
NL

B3R1
Član broj: 224915
Poruke: 794



+630 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 17:34 - pre 26 meseci
Citat:
pisac:
No ono što je definitivno, je da vakcine ne rade. Ali i dalje (od prvog februara zvanično) važe 9 meseci, a sa busterom trajno, dok imunitet stečen preležanim omikronom (uključujući i ogroman broj mojih IGG antitela i na spajk i na cov) važi samo 6 meseci.

Sve do nedavno s dve doze dange dobijao si ćagu koja je vazila neograniceno. Pa su od skoro rekli uveli taj "buster".

Tako isto jednog dana neko moze da kaze: taj buster je puj pike ne vazi, moras da primis novi buster ... i da ti opet kazu kako je s tim busterom vaznost vakcine neogranicena.

Nakon izvesnog vremena opet mogu da ti kazu da ti treba buster #3 ... i tako doveka.

Ja sam primio 2 doze vakcine, ako bas budem morao primicu i buster kada mi istekne ova caga, ali pitam se dokle tako ...
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 18:06 - pre 26 meseci
Citat:
ademare:
Kako rade tako nam i jeste !


Ne znam gde je problem, meni je odlično ovde. Ne bih se menjao čak ni za Hrvatsku a kamoli za Sloveniju, dok Austrija, Nemačka, Italija, i ostale ... to mi trenutno izgleda kao da bih išao direktno u zatvor.

Sloboda kretanja i odlučivanja je ono što je najbitnije, a trenutno je ovde ima najviše.

Ne radi državno zdravstvo... nije problem, izvadiš neku siću, i platiš ličnu laboratoriju da ti za 5 evra dođe kući i izvadi krv i pošalje ti rezultate mailom. Sve za jedan dan. Za samo 20 eur imaš d-dimer bez da izađeš iz kuće. Čik da vidim to u Sloveniji gde je trenutno PCT robija za nevakcinisane...

Ne znam kakva je situacija u ostatku EUrobije oko cena za te dolaske kod kuće, ko zna može da navede.

U Hrvatskoj su ono beše ograničavali kretanje između Županija u nekom trenutku... hej, ne možeš da otputuješ u svoju kuću na moru, planini, ili kod roditelja, dece, jer neki birokrata prdavac iz kriznog stožera smatra da je to dobro za tebe i tvoju porodicu?

Kome ovde nije dobro, ko bi trampio slobodu za sigurnost, ja mu ne branim da ode i u Australiju
 
Odgovor na temu

Impaler

Član broj: 89808
Poruke: 183



+33 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 18:31 - pre 26 meseci
ma kojih zupanija, nisi smio iz opcine / grada. Kod nas.
Po zakonu u teoriji a u praksi ljudi su shvatili da ne smijes iz kuce. Jer su mediji ponavljali ostani doma.
Komedija.

[Ovu poruku je menjao Impaler dana 03.02.2022. u 19:46 GMT+1]
NO FATE
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 18:46 - pre 26 meseci
Bio sam u ZG u ponedeljak, no nisam ulazio u tržnice već bio nešto privatno i svratio na Jarun da prošećem (pa je počela ona kišurina). Ne znam kakva je sada situacija u HR sa tim sertifikatima, ranije nisi mogao ući ni u poštu bez potvrde...

U SLO sam se oduševio kada sam video na jednoj petrol pumpi da su napravili šalter sa vanjske strane za one bez PCT sertifikata
 
Odgovor na temu

Impaler

Član broj: 89808
Poruke: 183



+33 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 18:52 - pre 26 meseci
Kod nas se ne smije u drzavne institucije bez kovid potvrde. Uzaludna mjera jer kao sto vidimo stanje se pogorsalo od onda kad su je uveli.
NO FATE
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 19:59 - pre 26 meseci
Jedina funkcija toga je prisiljavanje na cijepljenje, nema epidemiološki dobitak.

Milanović se protivio tome i govorio da neće tražiti potvrde za njegov ured. Pa ga je Plenković pominjao u kontekstu državnog udara, ako se dobro sećam. Što je bilo sa time na kraju, tko je pobijedio?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9444
*.cpe.sn.co.rs.



+10242 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 20:08 - pre 26 meseci
Alo, pisac ?!? Ti li si? Počeo si da pišeš hrvatskom ijekavicom? Ili si nešto kopipejstovao?

Tko je?
Tmujo!

OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 20:10 - pre 26 meseci
Ja redovito koristim hrvatsku ijekavicu, no ne ovdje na forumu.
 
Odgovor na temu

Impaler

Član broj: 89808
Poruke: 183



+33 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 20:33 - pre 26 meseci
Ne pratim vjesti, jedino sad malo ovo oko Ukraine. Upalio index i nis mi nije jasno.
Ovi huskaju ukrainu da ce protiv rusije (nuklearne i hipersonicne sile) te im salju oruzje.

Smjeh.

NO FATE
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 20:45 - pre 26 meseci
Milanović je i oko Ukrajine rekao istinu. Taj čovjek je car nad carevima, govori sve ono što se po zvanično odobrenoj verziji realnosti ne smije reći.
 
Odgovor na temu

Impaler

Član broj: 89808
Poruke: 183



+33 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"03.02.2022. u 22:04 - pre 26 meseci
Iako ne pratim vijesti sudjelovao sam na nekim vecim forumima u hrv. Sa svih me protjerali.
Iako nisam radikalan, to samo svjedoci o cenzuri i medijskoj histeriji u hrv. cyberspaceu.
Ja zapravo nisam napravio nista, ali proglasili me antivaxerom i vrijedali. Ja samo zelim izgubit vrijeme.

Onda sam se sjetio ES i tu dosao. A vidjet cemo. ES je znam bio cool mjesto. Gdje se politika nije tolerirala. Neznam za ovaj madzone.

NO FATE
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 255648 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.