Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 130 131 132 133 134 135 136 137 138

[ Pregleda: 255678 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
2a02:8071:31ae:c800:8460:ec2..



+7169 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"11.02.2022. u 14:23 - pre 25 meseci
@Fan Noli,

Danska nije Nigerija - rast populacije u proteklih 15 godina je minimalan (jedva nesto iznad nule) i nista nece uciniti da podatke ucini kvalitetnijim.

Drugim recima, i bolji podaci pokazuju samo sum - kad to redukujes na to sto trazis dobices samo jos manju statisticku pouzdanost. Ako koristis mleveno meso na ulazu mozes samo eventualno dobiti hamburger na izlazu. Kravu? Tesko..

Trazis signal tamo gde ga nema. Za forume je to sasvim u redu - niko se naucen nije rodio. Za novine ili javnu politiku? To se zove profesionalna neodgovornost onda kulturno, ili spinovanje ako bas zelis da to nazoves pravim imenom.

@Darko Nedeljković,

Koliko imas odobrenih COVID19 vakcina? Mogu da se izbroje na prst ruke. Sa takvom ekskluzivom nije nemoguce da imas finansijski interes koji lobira vlasti da maksimizuju upotrebu tih vakcina.

To je zato sto su neke od tih vakcina em visoka patentirana tehnologija, a i one koje to nisu zahtevaju iskustvo (koje ne poseduje puno igraca) kao i dug i neizvestan proces testiranja.

Iliti - postoji veliki "jaz" izmedju postojecih igraca i neke eventualne konkurencije ili substituta.

COVID19 ima dodatni twist ;-) Ogranicena je cak i prodaja - tj. cak i takvo ograniceno trziste je dodatno zatvoreno za slobodnu prodaju.

Uporedi to sa Vitaminom D... ako hoces valjas, evo ti malo adresa:

Citat:

Shandong Octagon Chemicals Limited from China.
Synthesia, a. s. from Czech Republic.
Formosa Labs from Taiwan.
Sichuan Province Yuxin Pharmaceuticals from China
ALP Pharm from China
Sun Pharma from India
Strides Pharma from India


I tako dalje, i tako blize.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"13.02.2022. u 21:16 - pre 25 meseci
Citat:
Turmen: a umiranje dece u prvih 5 godina života je bilo ko dobar dan.. Pa moja baba se porađala 6-7 puta na selu na Kosovu, a moja keva i dve tetke su "pretekle".


Kada želiš da imaš mišiće i budeš snažan, ili da budeš brz i opasan, onda - treniraš. Ne sediš ceo dan pred TV-om uz kokice. Trening obično znači da moraš i da se oznojiš, naprežeš, pa čak i da možeš da se povrediš, polomiš. No, to je priroda, tako funkcioniše svet.

Ukoliko sediš ceo dan pred TV-om uz kokice, postaješ sve nesposobniji, deblji, bolesniji...

To je bila metafora.

A sada nastavak:

Kako možeš imati mišiće iako sediš ceo dan pred TV-om? Pa na dva načina: možeš izgledati da imaš mišiće pomoću nekih silikonskih umetaka i slično, što je naravno čista estetika jer si ispod toga i dalje onaj kilavi slabašni kokičar, ili možeš i trpati neke steroide i ko zna šta koji će ti pomoći da imaš više mase uz manje vežbe (ne znam efekte toga), no ono što "svi čekamo" jeste da se pronađe način da ti se pošalje "komanda" telu kako bi ono proizvodilo mišiće dok ti sediš pred TV-om i klopaš kokice.

Možda nešto slično ovim mRNA komandama za proizvodnju antitela, samo na nekom drugom višem nivou.

Onoga trenutka kada čovečanstvo nađe način da manipuliše prirodom na tom nivou, čovečanstvo u potpunosti preuzima ulogu "Boga" i postaje zaista prilično nezavisno od prirode. Priroda takva kakva je, bolna je i surova. Čovečanstvo ide ka tome da se od te surovosti odvoji i živi život van sistema potpuno povlađujući svakoj želji sopstvenog intelekta.

E, sad, postoji sila koja uvek gura sve veštačko u svakom pogledu, kao što rekoh ranije. Stoji iza "liberala" u političkom sistemu, što je vrlo očito. Cilj te sile je upravo gore navedeno.

Ima neka sila i u nekim drugim sistemima i knjigama, ne političkim, koja (kako sam načuo) želi to isto što i ova politička sila - da preuzme ulogu "Boga".

Poklapanje je fascinantno, a uz previše razmišljanja postaje i zastrašujuće.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.cable.dynamic.v4.ziggo.nl.



+7169 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"13.02.2022. u 23:08 - pre 25 meseci
Citat:
pisac
čovečanstvo u potpunosti preuzima ulogu "Boga"


Ni izbliza.

To je ekvivalent nekog script-kiddie "hakera" koji je uspeo da napravi nesto smisleno od tudjih delova.

Ako hoces da preuzimas ulogu pantokratora, pocni prvo sa menjanjem fundamentalnih fizickih konstanti kosmosa - a onda diplomiraj na kreiranju novih univerzuma i tako to. To za*bavanje sa slaganjem kockica koje si nasao u sobi nije isti platni razred.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"14.02.2022. u 00:13 - pre 25 meseci
A, ti si na tog Boga pomislio. Možda sam se pogrešno izrazio, no nema svrhe pisati eseje i razjašnjavati svaki detalj.

Onoga trenutka kada liberalnom silom vođen trans/hibridni čovek nađe način da sem plastične promene pola, proizvodi organe po želji, mišiće sedeći ispred televizora, i da povećava IQ, izoštrava vid, modifikuje osobine pre rođena, uzgaja decu van materice (ili implantira/proizvodi materice), produžava život (u beskonačnost), tog trenutka čovek postaje Bog živog sveta, a dosadašnja postavka stvari i surove prirode opstanka nestaje.

A svemir i ostalo, to nije tema u ovom trenutku. Možda je to delo nekog drugog Boga ili verovatnije nije uopšte ikakav cilj "liberalne" političke sile.

Kao što petlovi pilećeg mozga ne svhataju koja je poenta njihove borbe (ljudi obrću pare na klađenju, pile niti zna šta su pare niti šta je klađenje) tako ni moj pileći mozak ne mora sve da shvati. No dovoljno je da zapazim da se neke "ruke" pojavljuju pre svake borbe.
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.116.*



+165 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"14.02.2022. u 11:19 - pre 25 meseci
Citat:
pisac: Kada želiš da imaš mišiće i budeš snažan, ili da budeš brz i opasan, onda - treniraš. Ne sediš ceo dan pred TV-om uz kokice. Trening obično znači da moraš i da se oznojiš, naprežeš, pa čak i da možeš da se povrediš, polomiš. No, to je priroda, tako funkcioniše svet.

Ukoliko sediš ceo dan pred TV-om uz kokice, postaješ sve nesposobniji, deblji, bolesniji...

To je bila metafora.



Dobra je metafora i slažem se sa njom. Uz dodatak da ne postanu svi "snažni i brzi" od treniranja i čeličenja. Neko trenira fudbal i postane vrhunski fudbaler, a neko kolabira i umre od infartka na terenu u 23oj godini, neko zadobije neke deformitete, neko zakači doživotne probleme sa srcem i slično.. To je ta "surovost prirode" o kojoj pričaš - da ne postanu svi vitezovi i vojvode.. A ovom društvu su potrebni i "debeli kokičari" i "jaki i snažni"..

@Pisac - Može pitanje? Ako pričaš o "Darvinu i surovosti prirode", osporavajući nešto što je veštačko - zašto si vakcinisan protiv Kovida? Zašto nisi sebe prepustio prirodnoj selekciji? Ozbiljan sam, zanima me, ne trolujem i ne provociram, mislim da je to jako zanimljivo..Verujem da si civilizovan čovek, da voziš auto a ne zapregu, da imaš lepo uredno sređen stan, da ne živiš na promaji i ne vršiš fiziološke potrebe u poljskom WCu ili iza drveta (slobodno me ispravi ako grešim)

Eto ja nisam hteo vakcinu, nisam se vakcinisao, generalno se gnušam lekova i pijem u baš retkim situacijama (ono imam jaaaku glavobolju pa popijem Kafetin - jedna kutija kafetina mi traje godinama), prepustio sebe "prirodi" i preležao Kovid kao malo jaču prehladu..Da sam otegao papke bilo bi "eto bio glup - nije hteo vakcinu - prirodna selekcija..
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"14.02.2022. u 12:53 - pre 25 meseci
@turmen

Nisam ja osporavao ništa veštačko kao stvar ličnog izbora (pri čemu svako ima demokratsko pravo da izignoriše ili izopšti iz svog društva osobu koja ima i želi veštačko), nego osporavam nametanje veštačkog kao nečeg poželjnog ili još gore obaveznog u društvu. A to se upravo radi.
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.116.*



+165 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"14.02.2022. u 13:26 - pre 25 meseci
Jasno mi je i ako se vratiš par stranica unazad, videćeš da su nam mišljenja prilično slična o tom "nametanju" i "prisiljavanju"..

Sad tu nailazimo na klizav jer je teško pronaći granicu između nečega što je veštačko i protivprirodno, od civilizacijskog napretka.

Inače u suprotnom ćemo biti kao moja kolegnica "veganka", kojoj je "sve prirodno","sve mora prirodno", na šta ju je kolega sa posla pitao što ne dolazi onda gola na posao ili bar pokrivena lišćem kad je u tom fazonu, koja se "prirodno" porodila kući, prirodno nije vakcinisala dete, ni vodila kod lekara i "prirodno" su jedva preživeli porođaj i "prirodno" dete sada ima godinu dana, a da je pritom 11meseci bolesno..

Pisac i neko sa sličnim razmišljanjem će reći "ko je šiša, prirodna selekcija, priroda je surova", ali ja bih joj "prirodno" oduzeo to dete i dao nekom ko o njemu može da se stara..Ono nije svesno svog postojanja i ono ne treba da podleže "prirodnoj" selekciji.

Meni su recimo deca granica - ako postoji neka zeznuta bolest, sa velikom smrtnošću, a izmišljenja je učinkovita vakcina - opet svako treba da postupi po svojoj savesti i da snosi posledice svojih pogrešnih ili dobrih odluka..Nisi se vakcinisao, razboleo si se i umro - jbga, sam si kriv..

Ali ako si odlučio da se neko drugi ne vakciniše, a ti odgovaraš za njega - i ugrozio si život tog nekog jer si hteo da budeš "prirodan".. ajd ti lepo do bolnice, da primiš jednu inekciju i da dobiješ doživotnu kontracepciju, pa šteti sebi, ali nemoj nekom drugom.

Da se razumemo izuzizam Kovid iz priče, jer Kovid niti je zeznuta bolest sa visokom smrtnošću, niti su učinkovite vakcine..Da su ta dva uslova ispunjena, verovatno bi do sada 70% planete bilo vakcinisano, bez ikakvog "nagovaranja", propusnica, sertifikata i drugih represivnih mera.

[Ovu poruku je menjao Turmen dana 14.02.2022. u 14:41 GMT+1]
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"14.02.2022. u 20:41 - pre 25 meseci
Oko toga se nećemo složiti.

Zato što su meni buduće posledice sadašnjeg veštačkog odžavanja u životu sasvim jasne. Ono za šta ti sada treba 100 grama lekova, za 3 generacije će ti trebati 100 kilograma, a za 6 generacija ćeš biti na infuziji lekovima od rođenja pa do smrti i umiraćeš onoga trenutka kada ta infuzija prestane.

Prirodna selekcija je nužna, inače cela vrsta odlazi u propast jer se mutacije sabiraju (ili možda i množe) kroz svaku narednu generaciju.

Naravno, u svemu tome sliku može promeniti ono što sam već naveo: genetski inženjering. Kada ovlada time, čovek (odnosno liberalna sila) postaje Bog živog sveta. Onda prirodna selekcija ne igra nikakvu ulogu, postaje suvišna.

No to je sasvim druga tema. Da se vratimo mi na to kako i zašto "struka" određuje ko mora da se vakciniše
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.116.*



+165 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"15.02.2022. u 18:54 - pre 25 meseci
To o čemu ti pričaš je nešto drugo i to nećemo doživeti ni mi ni generacije posle nas..

Lečenje, terapije, tretmani nisu veštačko održavanje nekog u životu - već nešto što je nužno.. I hvala nebesima da je medicina bar za toliko napredovala da više ljudi ne umiru od prehlada, kijavica, tuberkuloze, velkog kašlja nego postoji mogućnost da im se "veštački" produži život.

Ne propada zbog toga vrsta, nego se prilagođava današnjim trendovima i preživljava.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"15.02.2022. u 20:23 - pre 25 meseci
Stvar je vrlo prosta, postoji jasan razlog zašto postoje dva pola i razmnožavanje, a sve ovo što se dešava upravo poništava taj razlog jer poništava i potrebu za evolucijom i opstankom, tj. umiranjem slabih (uključujući i umiranjem dece koje svi često pominju, a koje je jedna od ključnih osnova održavanja kvaliteta i unapređenja vrste).

Interesantno je da se upravo istovremeno vodi kampanja za stapanje dva pola u jedan hibridni inkluzivni trans-nonbinarni-rod neograničenih varijacija. Tj. potpuno obesmišljavanje polova kao takvih.

Da li je to slučajno? Ne, bogami nije.

Zvuči brutalno, znam, no ne može se to sagledati kada su unesene lične emocije, jer emocije ometaju logičko rezonovanje svim ljudima. Takva je prosto konstrukcija ljudskog mozga. Treba sistem posmatrati potpuno bez emocija, kao da posmatraš mrave pa čak i gore od toga. I onda uviđaš kako sistem zapravo funkcioniše. Brutalno. I upravo je onako kako sam opisao, sila koja namerno poništava sve što je od prirode (ili od "Boga") i namerno ide ka preuzimanju potpune kontrole nad životom (celog sistema). Fascinantno identično nekim javno izrečenim stavovima obožavalaca satane, recimo, koji tvrde da je Bog zapravo loš (ne ulazim u tu raspravu).

Propagiranje transrodnosti (što je samo prvi korak) u osnovnim školama je samo deo cele slike, isto kao što je forsiranje dece da se vakcinišu mRNA vakcinama kada za to nema potrebe. Cilj je zacrtan, put je dugačak, ali se sprovodi polako i sigurno, kroz više generacija, kako žaba ne bi shvatila da je kuvaju.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.mobile.kpn.net.



+2282 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"16.02.2022. u 06:37 - pre 25 meseci
Citat:
Turmen:
Ne propada zbog toga vrsta....

Ako nesto treba verovati Darvinu, to je teorija da se svaka vrsta prirodnim odabiranjem poboljsava, odnosno nasuprot tome, eliminisanje prirodnog odabiranja vodi ka slabljenju i propadanju vrste. Ako ne verujes Darvinu, verovatno verujes Gausu ili vec nekom od matematicara-statisticara? Propadanje vrste je statisticki vidljivo kroz pracenje bilo koje genetske anomalije, recimo sklonost alergijama, autizam, daunov sindrom - sve se to vremenom povecava, tj. grafik funkcije zastupljenosti jedinki bez genetskih anomalija ima trend pada i tezi nuli u buducnosti. Ali, jelte, totalni propast vrste necemo doziveti ni mi ni sledeca generacija tako da - boli nas Stojko za kojekakve praunuke?

Sa druge strane, propadanje vrste je pozitivno u smislu generatora privrednog rasta. Ako ljudska vrsta ne moze da postoji bez lekova, to je garancija stalnog rasta BDP-a farmaceutske industrije.

I ti pisac, zasto si toliko negativan, sto se toliko protivis ukidanju polova? Danas sam besplatno oplodis zenu, sto je katastrofa za ekonomski razvoj. A sutra, da bi ljudska jedinka oplodila samu sebe, ona ce morati da plati desetine hiljada nekih novcanih jedinica. Jasno je koja od te dve varijante je bolja za ekonomiju i privredni rast.

[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 16.02.2022. u 07:48 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Impaler

Član broj: 89808
Poruke: 183



+33 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.02.2022. u 13:18 - pre 25 meseci
https://www.thelondoneconomic....s-dna-to-third-parties-301236/

Trgovina DNA uzorcima iz covid testova.
NO FATE
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.cpe.sn.co.rs.



+10242 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.02.2022. u 14:35 - pre 25 meseci
Unapred su sve znali i sve je izrežirano.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Impaler

Član broj: 89808
Poruke: 183



+33 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.02.2022. u 14:56 - pre 25 meseci
Zavrsetak pandemije je politicka odluka i zna se unaprijed kada ce se proglasiti.

Pored toga sto se zna tocno kada ce se proglasiti kraj pandemije stvari se dogadaju nasumicno i van kontrole (osim u kini i australiji i jos nekim zemljama, oni ili laziraju podatke ili su stvarno nesto napravili u vezi korone)



NO FATE
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.cpe.sn.co.rs.



+10242 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.02.2022. u 14:58 - pre 25 meseci
Sledeće dve nedelje su ključne!
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Impaler

Član broj: 89808
Poruke: 183



+33 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.02.2022. u 16:50 - pre 25 meseci
Pandemija nece biti gotova ako emergency commiti ne da savjet general directoru WHO-a da je gotovo.
Sastanak EC se odrzava se svaka 3 mjeseca, a zadnji se odrzao 13-og januara.
pa racunajte, koliko sam shvatio ako se ne sastanu onda je pandemija automatski gotova.

Nema ni teoretske sanse da van tog time framea bude gotovo.

NO FATE
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7169 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.02.2022. u 17:18 - pre 25 meseci
Umesto parcijalnih citata je daleko bolje linkovati kompletan originalni materijal:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK349040/

Kad se stvar vrati u kontekst (paragraf: Lack of Public Understanding of Threats) jasno je da je citat vezan za anegdotu iz Kine gde je osoba koju si citirao pomenula iskustvo njegovih kolega iz Kine koji su doziveli totalnu nezainteresovanost vlasti. Kao resenje, covek je pomenuo nekakav hype kao metodu motivacije politicara i industrije.

Drugim recima, naucnik u 2016 ocajava zato sto su politicari - politicari i sto MERS tretiraju kao nebitnu stvar (sto, u sustini, MERS i jeste bio). Danas nema potrebe za hype-om zato sto je SARS-CoV-2 hype sam po sebi, i "resio" je sve probleme koje je profesor imao 2016... tako dobro da sad imamo visak hype-a :-)

Ovo je klasicni sablon ljudskog ponasanja i nije specijalno vezan za COVID.

Kao u filmu "Don't look up" - sve i da se pojavi meteor koji pici ka nama, ne bi postojao konsenzus sta sa tim da se radi + sve do momenta kad je vidjen golim ocima niko ne bi ulozio ozbiljan novac u razvoj kontra-mera... a onda bi sve preslo u overdrive, mozda i daleko vise nego sto je razumno.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Impaler

Član broj: 89808
Poruke: 183



+33 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"18.02.2022. u 17:43 - pre 25 meseci
MERS, slucaj je poznat po tome sto se nije oglasio alarm ( PHEIC) nakon toga vise nitko nije siguran sto je potrebno da se oglasi alarm. Stvar je posve proizvoljna.

Ako je PHEIC mogao biti proglasen za polio 2014, sto onda nije za MERS?

The boy who cried " wolf" situacija.

Neki debatiraju treba li se i za bakterije oglasavati PHEIC, npr. za sve vecu otpornost bakterija na antibiotike.


Debate exists regarding whether the emergence and spread of antimicrobial resistance may constitute a PHEIC.[71][72][73]


https://en.wikipedia.org/wiki/...gency_of_International_Concern


[Ovu poruku je menjao Impaler dana 18.02.2022. u 19:03 GMT+1]
NO FATE
 
Odgovor na temu

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 337
95.180.116.*



+165 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.02.2022. u 11:51 - pre 25 meseci
https://www.politika.rs/scc/cl...-gotovo-sve-epidemioloske-mere

Citat:
Pošto smo uvek govorili da ćemo zadržati mere samo koliko to bude potrebno, na osnovu analize struke, moguće je postepeno vraćanje sloboda koje nam je oduzeo virus”, kazao je Nehamer, javlja Tanjug.


Struka je rekla svoje :)
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.mobile.kpn.net.



+2282 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"20.02.2022. u 13:24 - pre 25 meseci
U medjuvremenu u Kanadi policija pretukla kamiondzije, oduzeli im kamione i deo pohapsili ostale razjurili. Znaci, bez obzira sto su obavezna vakcinacija i ostale mere prakticno stvar proslosti, ne moze to da se ukida zato sto narod trazi nego zato sto gazda tako kaze. Pardon, STRUKA kaze, sta god to znacilo. U svakom slucaju mora da se zna neki red, da se narod/stoka nauci poslusnosti, da mora da cuti i radi kako mu se kaze, cak i onda kada trazi samo ono sto je gazda vec resio da im odobri za koji dan.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 130 131 132 133 134 135 136 137 138

[ Pregleda: 255678 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.