Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 260831 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 14:42 - pre 41 meseci
Ah, da dodam:

Vakcinisati veliku grupu ljudi (deca i mladi) koja je neosetljiva na virus a pri tome najznačajnija za društvo, samo zato što mogu biti navodni "prenosioci" virusa koji je opasan po malu grupu ljudi (matori i hronični) je zločin.

Dakle, upravo prisustvujete planovima i dešavanjima koja vode ka tome da se na celoj planeti napravi zločin protiv čovečnosti u formi brige za čovečanstvo.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 15:32 - pre 41 meseci
Jao, ovo sam nekako propustio da citiram:

https://www.gatesnotes.com/Hea...now-about-the-COVID-19-vaccine
Citat:
It might not be a perfect vaccine yet—and that’s okay.

The smallpox vaccine is the only vaccine that’s wiped an entire disease off the face of the earth, but it’s also pretty brutal to receive. It left a scar on the arm of anyone who got it. One out of every three people had side effects bad enough to keep them home from school or work. A small—but not insignificant—number developed more serious reactions.

The smallpox vaccine was far from perfect, but it got the job done. The COVID-19 vaccine might be similar.


OK, dakle, slušajte pažljvo značenje ovih reči:

Vakcina protiv velikih boginja je bila daleko od savršene, ali "je odradila posao". COVID-19 vakcina može biti slična.

Ovde je ludak uporedio velike boginje sa kovidom-19. Velike boginje, od kojih umire do 30% ljudi, i kovid-19 od koga umire 100 puta manje ljudi i to hroničnih i starih.

Dakle, na celom svetu decu neosetljivu na ovaj virus treba vakcinisati sa vakcinom koja može imati mnogo teže posledice po njihovo zdravlje.
To je sve u ime zdravlja. Od čoveka koji kaže da populaciju na planeti treba smanjiti - vakcinama.

Aj da čujem sad ove koji tvrde da je sve to samo teorija zavere, da je čovek samo filantrop mekog srca koji spašava planetu od zlog virusa...

 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 15:41 - pre 41 meseci
Citat:
Humankind has never had a more urgent task than creating broad immunity for coronavirus. Realistically, if we’re going to return to normal, we need to develop a safe, effective vaccine. We need to make billions of doses, we need to get them out to every part of the world, and we need all of this to happen as quickly as possible.

Naravno posto zaba nije jos dovoljno skuvana to se trenutno iznosi u formi "we need to". Kad dovoljno "nabubri" onda ce sve sto je "we need" da postane " must".

I to "must" ce narocito biti naglaseno za nas "sirotane".


[Ovu poruku je menjao Windows2 dana 29.11.2020. u 16:51 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Windows2 dana 29.11.2020. u 16:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Steve Lonmo

Član broj: 331472
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+518 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 17:57 - pre 41 meseci
https://www.b92.net/zdravlje/v...1&dd=29&nav_id=1767301

Citat:
...
Mada naoko situacija izgleda dobro, mi smo još uvek jako daleko od vakcine koje će nas vratiti u onakav život kakav je bio pre pandemije, piše ugledan popularno-naučni časopis New Scientist.
...
Nije problem samo logistika iza masovne proizvodnje, skladištenja i distribucije vakcine, problem su i oni koji svesno neće da se vakcinišu...
...
"Prijatelji ili članovi porodice pitaju me skoro svakog dana hoće li neka od tih vakcina biti delotvorna. Uvek mi je teško da odgovorim jer se radi o jako složenom problemu", kazala je infektolog Suzna Hodžson sa Univerziteta Oksord koja radi na istraživanju vakcine.
Najmanje je problematičan onaj deo o trajanju imuniteta. Svi bi hteli da čuju da će imunitet koji se dobije vakcinom trajati zauvek, ali realna procena je da bi mogao da traje oko godinu dana.
WHO je u aprilu objavio službenu procenu kakvo treba da bude sigurna i delotvorna vakcina protiv kovida 19. Što se tiče dužine zaštite, odnosno stvorenog imuniteta, organizacija je navela da je preferirani ishod najmanje godinu dana, ali da će biti prihvatljivo i razdoblje od šest meseci.
Američka agencija za hranu i lekove (FDA) navela je isti kriterijum, a britanska radna grupa za vakcine je saopštila kako je spremna građane da vakciniše dva puta godišnje.
...
Međutim, do sada niko nije postigao ni minimum od šest meseci...


Pa eto, nazire se rešenje za spas čovečanstva od zlog "virusa" - nije spas u vakcinisanju, već u vakcinisanju do kraja života. Vakcina - mesec dana pauze - revakcina - nekoliko meseci pauze - pa opet u krug... U međuvremenu će "virus" da "mutira" u nekoliko novih "sojeva" - pa će i ove pauze između "lečenja" da se smanjuju. :)

Biće - dođi da ti čiko da bocu, na svakih mesec dana. Hebiga, ne može medicina tako lako i odjednom da ispravi tako veliku grešku prirode. Svakakvih problema oni tu imaju...

Citat:
"Delotvornost vakcine ne predviđa uvek njenu efikasnost", objasnila je Hodžson


:) Eto, vakcina može da bude delotvorna, ali ne mora istovremeno da bude i efikasna.

Citat:
...Ali vakcina neće imati identično dejstvo u svim populacijama. Recimo da ona jako dobro deluje kod zdravih odraslih osoba, ali pruža vrlo malo zaštite starijim osobama sa slabijim imunitetom. U ovom scenariju vaše ispitivanje može pokazati učinak protiv blage bolesti, ali svejedno biste imali veći broj ozbiljnih slučajeva jer vakcina ne štiti slabije starije osobe", objasnio je Doši.

Stariji od 65 godina čine više od tri četvrtine smrtnih slučajeva uzrokovanih infekcijom od SARS-CoV-2, ali ta grupa zna da bude slabo zastupljena u eksperimentima.


:)

Citat:
Još jedno važno pitanje jeste da li vakcina spečava prenos virusa na druge. Naime, glavna funkcija vakcine jeste sprečavanje pojave simptoma, ali to ne mora biti dovoljno da se postigne kolektivni imunitet.

Zapravo, vakcina bi, u teoriji, mogla da pogorša situaciju...


Ovde sam prestao da čitam, jer sam hteo da se upišam od smeha :)
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 18:26 - pre 41 meseci
Citat:
pisac:
Ovde je ludak uporedio velike boginje sa kovidom-19. Velike boginje, od kojih umire do 30% ljudi, i kovid-19 od koga umire 100 puta manje ljudi i to hroničnih i starih.


OK, da uporedimo.
1972. godine u Jugoslaviji je bilo 175 zaraženih od velikih poginja od kojih je 35 ljudi umrlo.
2020. godine (koja još nije završena) u Srbiji je zraženo 169.000 ljudi korona virusom, a umrlo je 1.549

Malo matematike - 1000 puta više zaraženih 44 puta više mrtvih (ali na 3-4 puta manje stanovnika). Sada, to je dobra vest? Da očekujemo "samo" 50 puta više mrtvih nego od velikih boginja. Još malo matematike, ispada da je smrtnost od korone 20 puta manja, a ne 100 puta.
Još jedna stvar koju je pisac zaboravio da napomene, onaj ko oboli od velikih boginja, počinje da prenosi bolest dalje onda kada mu već izađe osip, pa je svima jasno da ima velike boginje.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 18:39 - pre 41 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Citat:
Darko Nedeljković
Imamo slovacku koja je testirala celu drzavu i utvrdila da zarazenih ima 1%. Od tih 1% otprilike svako dvadeseti se identifikuje kao novozarazeni u normalnim uslovima, sto brojevi i grafikoni jasno potvrdjuju. Kod tih 5% najtezih/identifikovanih smrtnost je 1%, to jasno pise na sajtu covid19, a moze se i samostalno izracunati.


Citat:

Dakle, prava smrtnost je 1% od 5%, znaci 0.05%. Srbija ima populaciju od 7 miliona, dakle projektovana maksimalna smrtnost ako nema vakcina i ako bi se svi zarazili je 3.500.


Ove dve stvari ne slede jedna iz druge. Uneta je jedna pretpostavka koja uopste ne mora da vazi (niti postoje razlozi da treba da vazi).

Plus, realniji model prostiranja zaraze ima dodatne "olaksavajuce faktore" (dobre za nas).

Smrtnost u srbiji zaista ne zavisinod smrtnosti u slovackoj.
Medjutim, imali smo tokom maja i juna nacionalnu studiju ciji su rezultati sledeci:
14.288 zvanicno identifikovanih novozarazenih
448.000 imuniziranih
300 umrlih

Sta kazu ovi podaci:
Odnos identifikovanih : stvarnih novozarazenih = 1:31
Odnos umrlih : stvarnih novozarazenih = 0.067%

Tako kaze obicna matematika, a oni koji znaju integrale i visu matematiku neka nastave dalje...
Uzimanje uzoraka je vrseno tokom celog maja i juna meseca, a onda je izvrseno racunanje kao da su funkcije ukupnog broja umrlih i ukupnog zvanicnog broja novozarazenih konstante. Integralni racun kaze da se to ne radi tako, nego se odredjuje pravougaonik cija je povrsina jednaka povrsini podintegralne funkcije. Jednostavnije receno, posto su uzorci uzimani tokom celog maja i juna, trebalo bi porediti sa PROSECNIM brojevima zvanicno identifikovanih novozarazrnih i umrlih tokom tog perioda, a ne maksimalnim, sa kraja perioda, je li tako? Zbog toga ja uzimam odnos umrlih : stvarnih novozarazenih = 0.05% kao jos tacniji. Podsecam, kad je rec o integralima, nemamo jedan tacan i sve ostale netacne rezultate,nego imamo bezbroj tacnijih od drugih, sto preciznije racunamo povrsinu podintegralne funkcije.

Tek kad sve ovo objasnim ja sam trebao da pomenem da slovacka ima gotovo identicne takve rezultate, ili da to uopste ne pomenem jer nije bitno za bilo kakvo dokazivanje, nego eto, pogodilo se tako. Moja greska je taj pogresan redosled i tom greskom sam naveo sagovornike da pomisle da ja ove brojeve racunam na osnovu slovacke,sto uopste nije tako. Nadam se da je sada jasno da nijedan broj nije izmisljen niti izabran kako bih ja dobio neki zeljeni rezultat racunanja, nego je sve od pocetka do kraja cista matematika
 
Odgovor na temu

here again

Član broj: 345685
Poruke: 73



+14 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 18:40 - pre 41 meseci
U farmaciji i medicini novac je postao primarni cilj! Nauka nema više nikakvog interesa da istražuje i koristi prirodne lekove i prirodna hemijska jedinjenja, jer se oni ne mogu patentirati i na njima tako zaraditi. Ljudi se razboljevaju, “leče” i umiru u ogromnom broju samo zato, jer se nekome u vrhu piramide moći prosto NE ISPLATI da ljudi budi zdravi i da se izleče. Bolest i smrt su postali izvor nepresušne zarade!
Iako je zvaničan stav današnje medicine da lek za kancer još nije pronadjen – to je strahovita laž! Zašto? Pa hemoterapijom i zračenjem se “izleči” tek neki jednocifren postotak pacijenata, dok ostali imaju visoke šanse da umru. Potpuno se odbacuju dokazani tretmani iz holističke medicine, a oni koji nas danas ovako “leče” zaradjuju godišnje oko 150 milijardi dolara!!?
O vakcinama je tek strašno pričati. U modernim vakcinama mogu se naći živa, genetski modifikovani virusi, ćelije kancera, ćelije Humanog papiloma virusa, životinjski proteini, ćelije fetusa i još mnogo otrovnih i kancerogenih jedinjenja. Mnogi naučnici koji su sačuvali nešto ljudskosti u sebi objavili su niz nezavisnih istraživanja, gde su potvrdjene ove činjenice o vakcinama. Automatski su pokrenute lavine diskreditovanja i ucenjivanja tih ljudi od strane farmaceutske vrhuške, a nije mali broj tih naučnika završio i ubijen!
Sledeća mera sa vrhova moći bila je tvrdnja proturana u medijima kako su tobože nevakcinisana deca opasnost po vakcinisanu decu, jer navodno prenose teške bolesti. Pa ako su vakcinisani tako dobro zaštićeni, od čega se onda plaše? Kako onda taj “imunizovan” i “trajno zaštićen” sloj dece i stanovništva uopšte može od nevakcinisanih dobiti bolesti od kojih su navodno “zaštićeni”?!!
Treba li reći da su SVI POSLANICI u Skupštini Srbije glasali za obaveznu vakcinaciju?! Da li onda shvatate do koje mere je ludilo obuzelo i balkanske prostore? Shvatate li da srpski političari idu redovno na hodočašće guznim crevima američke i britanske administracije? Shvatate li da srpski lekari moraju da slede uputstva Svetske zdravstvene organizacije koja je pod potpunim uticajem ogromnih farmaceutskih korporacija, najčešće američkih, britanskih i zapadnoevropskih?
Upravo zato se u Srbiji ljudi masovno šalju na preglede koji im oštećuju zdravlje, prepisuju se tone nepotrebnih i nedovoljno ispitanih lekova. Jer – bolesnima agonija i smrt, a farmaceutskim kompanijama i onima koji stoje iza njih – NOVAC!

Neprijatelji su vam oni koji vas ubedjuju u suprotno od svega navedenog!
 
Odgovor na temu

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 18:40 - pre 41 meseci
I, sta te sprecava da primenom prirodnih lekova izlecis milione i pritom postanes bogat i slavan? Nije valjda SZO i farmakomafija?
Citat:
Steve Lonmo:Pa eto, nazire se rešenje za spas čovečanstva od zlog "virusa" - nije spas u vakcinisanju, već u vakcinisanju do kraja života. Vakcina - mesec dana pauze - revakcina - nekoliko meseci pauze - pa opet u krug... U međuvremenu će "virus" da "mutira" u nekoliko novih "sojeva" - pa će i ove pauze između "lečenja" da se smanjuju. :)

Biće - dođi da ti čiko da bocu, na svakih mesec dana. Hebiga, ne može medicina tako lako i odjednom da ispravi tako veliku grešku prirode. Svakakvih problema oni tu imaju...

Alternativa je par meseci havarije (prepune bolnice i gomila mrtvih) pa zatvaranje pa mesec dana pauze, pa opet, do kraja zivota.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 18:47 - pre 41 meseci
Citat:
Shadowed:
OK, moja je procena da ce ti 1715 novih smrtnih slucajeva biti pre kraja januara kao i da to nece biti limit umrlih pa cemo videti ko je blizi.

Da li je ova procena rezultat nekog izracunavanja/obrade podataka ili jednostavno licni utisak?
 
Odgovor na temu

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 18:50 - pre 41 meseci
Pa verovatno je rezultat procene na osnovu broja dnevno zarazenih/hospitalizovanih/umrlih
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 18:54 - pre 41 meseci
Citat:
djoka_l:

OK, da uporedimo.
1972. godine u Jugoslaviji je bilo 175 zaraženih od velikih poginja od kojih je 35 ljudi umrlo.
2020. godine (koja još nije završena) u Srbiji je zraženo 169.000 ljudi korona virusom, a umrlo je 1.549

Stvarni broj zarazenih je oko 3 miliona, a umire svaki dvehiljaditi, to si zaboravio.
Citat:
Još jedna stvar koju je pisac zaboravio da napomene, onaj ko oboli od velikih boginja, počinje da prenosi bolest dalje onda kada mu već izađe osip, pa je svima jasno da ima velike boginje.

Da. Nije uporedivo, znamo.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 18:56 - pre 41 meseci
Citat:
dr0id:Alternativa je par meseci havarije (prepune bolnice i gomila mrtvih) pa zatvaranje pa mesec dana pauze, pa opet, do kraja zivota.


Dečko, pojma ti nemaš kako funkicioniše evolucija i život. Nemoj više da se ukljuješ u temu bezveze, samo rasipaš energiju onih koji bar nešto malo znaju.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 18:57 - pre 41 meseci
@djole

Daj, jesi li ti ozbiljan?

Ti opravdavaš vakcinisanje onih kojima virus praktično ne može ništa, sa vakcinom koja po rečima samog tvorca i finansijera može biti sa priličnim posledicama?

Samo da bi spasio svoju sebičnu uplašenu guzicu koja drhti nad svojim bednim životom?

Jadno.

Evo meni je (bivša) žena javila da je bolesna od kovida. Ja sa njom redovno razmenjujem decu tako da su i deca možda zaražena a onda sam možda i ja. I šta sad? Jel treba da vakcinšem svoju decu da bi ja bio bezbedan? Ne samo da neću da izbegavam decu nego je ćerka danas otišla posle par dana boravka a sin dolazi za par dana. I naravno da neće biti vakcinsano nijedno dete niti ja, i ni slučajno ne izbegavam svoju decu nego ih grlim kada god je prilika.

A ove što hoće da vakcinišu decu nesigurnim vakcinama da bi oni sami bili bezbedni, njima je najbolje rešenje uza zid pa metak u čelo da ih neko spasi muka i da spasi čovečanstvo.

 
Odgovor na temu

here again

Član broj: 345685
Poruke: 73



+14 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 19:00 - pre 41 meseci
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 19:02 - pre 41 meseci
Citat:
dr0id:
Alternativa je par meseci havarije (prepune bolnice i gomila mrtvih) pa zatvaranje pa mesec dana pauze, pa opet, do kraja zivota.

Statistika kaze da druga, treca pa sve do n-te infekcije nisu smrtonosne. A prvu prakticno vise imas sanse da si vec pregurao,nego da nisi.
 
Odgovor na temu

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 19:06 - pre 41 meseci
Jel to vazi i za stare i/ili bolesne? Kako ide to, sto vise infekcija, to su zdraviji? I sta cemo sa potencijalnim mutacijama (sto vise zarazenih i sto vise ponavljanja, to veca mogucnost za iste)?
Citat:
pisac:
@djole

Daj, jesi li ti ozbiljan?

Ti opravdavaš vakcinisanje onih kojima virus praktično ne može ništa, sa vakcinom koja po rečima samog tvorca i finansijera može biti sa priličnim posledicama?

Samo da bi spasio svoju sebičnu uplašenu guzicu koja drhti nad svojim bednim životom?

Jadno.

Evo meni je (bivša) žena javila da je bolesna od kovida. Ja sa njom redovno razmenjujem decu tako da su i deca možda zaražena a onda sam možda i ja. I šta sad? Jel treba da vakcinšem svoju decu da bi ja bio bezbedan? Ne samo da neću da izbegavam decu nego je ćerka danas otišla posle par dana boravka a sin dolazi za par dana. I naravno da neće biti vakcinsano nijedno dete niti ja, i ni slučajno ne izbegavam svoju decu nego ih grlim kada god je prilika.

A ove što hoće da vakcinišu decu nesigurnim vakcinama da bi oni sami bili bezbedni, njima je najbolje rešenje uza zid pa metak u čelo da ih neko spasi muka i da spasi čovečanstvo.


1. Kakvim "prilicnim posledicama"?
2. Sta te sprecava da pocnes s primenom tog resenja?
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 19:15 - pre 41 meseci
Citat:
Jel to vazi i za stare i/ili bolesne? Kako ide to, sto vise infekcija, to su zdraviji? I sta cemo sa potencijalnim mutacijama (sto vise zarazenih i sto vise ponavljanja, to veca mogucnost za iste)?

Ne vazi. Jedna baba od 90 godina je uspela da umre od druge infekcije. Da nije covid-19, zivela bi 300 godina.
Statisticki, daleko veca opasnost preti od potpuno novog virusa koji ce da preskoci sa zivotinje na coveka, nego od mutacija virusa protiv kojih je covecanstvo vec razvilo imunitet. Samo cekam kad ce neki genijalac da se doseti i izadje sa predlogom - treba pobiti sve zivotinje.
 
Odgovor na temu

dr0id

Član broj: 326795
Poruke: 464



+125 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 19:18 - pre 41 meseci
U Srbiji su stari i/ili hronicno bolesni vecina. Dakle ne preti nestasica tesko bolesnih/hospitalizovanih i umrlih. Tj. pitanje je da li mozemo do prvog ili samo drugog mesta https://data.worldbank.org/ind...mp;most_recent_value_desc=true
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1739
*.mobile.kpn.net.



+2283 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 19:24 - pre 41 meseci
U Srbiji kad kazes nekom "nije zdravo pusiti, nije zdravo piti alkohol, nije zdravo jesti masno, nije zdravo udisati zagadjen vazduh, treba se baviti sportom", znas koji odgovor dobijes?
-Od neceg mora da se umre,necu valjda da zivim 120 godina.

Ali,kad dodje vreme da stvarno treba da se umre, razlog nezdrav zivot,povod neki relativno bezazlen virus, onda krece kuknjava:
- Ej,kako sad to?pa nisam ja to sa umiranjem mislio bukvalno! Daj kilo lekova,daj vakcine,ma vakcinisi sve sto mrda, samo da ja mogu da nastavim svoj ruinirani nezdravi zivot!
 
Odgovor na temu

Al Imam

Član broj: 345564
Poruke: 100



+25 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"29.11.2020. u 19:29 - pre 41 meseci
Malo se otišlo predaleko.
Jasno je da vakcine imaju svojih nedostataka ali i prednosti.
Život kakav danas poznajemo nezamisliv je bez vakcina.
I tu nema mnogo toga da se doda.
Ko kaže da su vakcine same po sebi zlo
onda ima opciju da se zakuca u pećinu
sa kozama i kerovima kao što se nekad živelo.
E sad neki opet žive sa kerovima i spavaju na istom kevetu sa kerovima.
Za takve jeste vakcina i to dupla doza.
Higijenska nekultura je opšte zlo i u takvim okolnostima dolaze SARS, MERS, COVID i ko zna šta još.

Dakle, vakcinu hoćeš-nećeš-moraš! zbog žvalavih i prljavih koje srećeš svakodnevno i na svakom koraku.
Ukrasne maske su kvazi dekor "demokratije" u kojoj je sve prevara uključujući i tu masku.
Nećemo moći bez vakcina i to je beton i to armirani!

Šta je problem sa vakcinama (odnosno imunitizacionizmom kako kaže kvazi doktorka)?

Da je vreme Tita i komunizma imali bi drugo stanje.
U vreme Tita političari su morali da proizvedu ili "da porode" tako da valja.
U fensi kapitalizmu i fensi demokratiji cilj je uzeti novac i naplatiti robu i porez.
U kapitalizmu ne postoji obaveza da vakcinisani budu izlečeni!

Odnosno, kad prodje histerija sa vakcinacijom Vučić će reći
"naplatili smo 50 milijardi poreza".
Da je živ Tito bi se hvalio "izlečili smo 20 milijuna naših ljudi radnika, seljaka, omladinaca, dece i penzionera".

Da li shvatate razliku?
Ne?

Kad Vučić kaže "nabavio sam vakcinu" to znači da je tudjim (vašim) novcem kupio vakcinu u koju se najbolje i najprofitabilnije "uzidao".
Kad Titovi kažu "nabavili smo vakcinu" - to znači da su tražili (koliko su znali i umeli) vakcinu koja leči.
Ali Titovi nisu mogi da svoj profit "uzidajU" u državni budžet. Jbg. "Stari" ih je mlatio kao volove u kupusu pa su morali radom da "prebace normu".
To vam je razlika izmedju fensi demokratije i Titovog socijalizma.


Da, da, znam - vakcina ne leči nego osposobljava organizam za odbaranu.


 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 260831 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.