Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 261053 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 787
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 15:38 - pre 41 meseci
Citat:
Bilo kako bilo, tih 20% zainteresovanih ce lako naci i na kraju svi srecni, svi zadovoljni.


Kad izbodu medicinske radnike , vojsku , miliciju i jos neke koji spadaju u obaveznu kategoriju namaknuce tih 20% valjda ?

Mene zanima da li ce mo moci da biramo vakcinu ?

Rekose da postoje klasicne ( Ruska , Kineska i jos po neke ) koje vas stite odredjeno vreme a posle jovo-nanovo

i ove nove , trajne ( zasada jedna , cini mi se fajzer ) koja nesto genetski menja i vecito stiti organizam ?


zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 16:12 - pre 41 meseci
Nema za sada klasicnih . Ruska , Oxford i Kineska vojna su GMO

Modifikovani virusi da lice na koronu . Oxfordska je virus od Simpanze , Ruska i Kineska vojna ljudski adeno virus kijavice .

Ove dve Pfizer i Moderna nisu virusi , vec deo RNK virusa . Nesto slicno kao tumor markeri , to je i razvijano za otkrivanje raka , eventualno lecenje pa prepravljeno u vakcinu .

Sve je novo i nijedna vakcina ne postoji do sada po ovim principima .

Sve daju vremenski isti imunitet i nista ne menjaju .

Imaju Kinezi i klasicne , gde se ubrizgava Umrtvljeni virus Korone . To su Wuhanska i Sinevak . Za sada nema podataka nista o njima , osim da ce Sinevak biti kod nas u ponudi .
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1335
87.116.163.*



+559 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 16:17 - pre 41 meseci
Virus od Šimpanze :)
Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 16:34 - pre 41 meseci
Citat:
eeestablishment:
Kad izbodu medicinske radnike , vojsku , miliciju i jos neke koji spadaju u obaveznu kategoriju namaknuce tih 20% valjda ?

Kad si vec pomenuo te tri kategorije treba obratiti paznju na to zasto je vozd naglasio da ce "samo oni morati a svi ostali kako hoce". Vidim da je vecina onih koji nisu za vakcinu tu njegovu izjavu docekala kao neko olaksanje. Kao uh dobro je eto samo ce oni morati mi mozemo da odahnemo. Nismo medju njima ne dotice nas se to.
Medjutim dotice se svih ostalih i te kako. Obaveznim vakcinisanjem se slamaju upravo te tri kategorije koje su stozer drzave. Bas zato je obaveza za njih katastrofalno opasna za sve druge. Jer ako oni ne budu imali mogucnost izbora cemu sutra treba da se nada neki nastavnik, pekar, ugostitelj...
Kao sto ce sve ove "mere" biti tiranija u talasima tako su smislili i da vakcinaciju namecu u "talasima". Ovo sa obavezom za te tri kategorije je prvi nalet, prvi talas.
Kad njega raja "upije" onda ce i sve ostale kategorije da zapljusnu drugi, treci, i svi naredni "talasi".

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+7177 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 17:10 - pre 41 meseci
@Windows2,

"Stozeri drzave" kao sto su vojska i odredjen deo medicinskog kadra nemaju slobode koje zamisljas. Postoje situacije gde ce njihovi zivoti biti ugrozeni i gde se zna da ce doci do zrtava - ako stanje u drzavi zahteva, njihove slobode bivaju suspendovane.

Sta god ti mislio o vakcnini, ako drzava odluci da je vakcina za neku bolest obavezna za "stozere", to nece dolaziti sa molbom.

Moram da primetim da ovo postaje sve ludje i ludje - pocelo od zle farmaindustrije koja hoce da profitira, pa step-up na to da ce ceo svet da ubede... a sad i ovo, ima drzave da urnisu svoju vojsku i urgentnu medicinu, tek tako.

Nista nije nemoguce, naravno - ali nadam se da imas u vidu koliko si digao uloge, od regionalne zavere do globalne, pa onda voltaza na gore - nije vise samo profitna nego, sta vec da je :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 17:12 - pre 41 meseci
Citat:
eeestablishment: i ove nove , trajne ( zasada jedna , cini mi se fajzer ) koja nesto genetski menja i vecito stiti organizam ?


Nista ne menja genetski, nije (bar niko ne ocekuje da jeste) trajna i nije samo Pfizer, Modena isto pravi vakcinu baziranu na RNK.
Jako je los sto nisu bolje informisali siru populaciju kako funkcionise jer verovanto mnogi misle isto to - da ce nas pretvoriti u GMO

Glavna uloga DNK je da sadrzi recepte za proteine a jedan od glavnih poslova celije je da cita te recepte i pravi proteine. To, pojednostavljeno receno, funkcionise tako sto se na osnovu dela DNK napravi RNK (nesto kao da odes u biblioteku i prepises recept iz narodnog kuvara), zatim taj RNK ide do ribozoma koji na osnovu njega pravi protein. RNK se kasnije razlozi u celiji.
Ono sto ova vakcina radi je da se ubaci u sredinu tog procesa - daje RNK tako da ribozomi prave protein koji je karakteristican za virus (u vom slucaju protein koji se nalazi u tim malim "krunama" koje i daju naziv grupi virusa - korona). Ti proteini se zatim oslobadjaju i imuni sistem ih napada i stvara imunitet.
Prednost ove vakcine je da se ne mora unositi ceo ostecen virus. Mana je sto bar u ovom slucaju vakcina mora da se cuva na vrlo niskoj temperaturi. Naravno, i to sto ce nam svetleti oci i sto ce nas pretvoriti u vanzemaljce gustre
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 17:14 - pre 41 meseci
Citat:
Windows2:
Citat:
eeestablishment:
Kad izbodu medicinske radnike , vojsku , miliciju i jos neke koji spadaju u obaveznu kategoriju namaknuce tih 20% valjda ?

Kad si vec pomenuo te tri kategorije treba obratiti paznju na to zasto je vozd naglasio da ce "samo oni morati a svi ostali kako hoce". Vidim da je vecina onih koji nisu za vakcinu tu njegovu izjavu docekala kao neko olaksanje. Kao uh dobro je eto samo ce oni morati mi mozemo da odahnemo. Nismo medju njima ne dotice nas se to.
Medjutim dotice se svih ostalih i te kako. Obaveznim vakcinisanjem se slamaju upravo te tri kategorije koje su stozer drzave. Bas zato je obaveza za njih katastrofalno opasna za sve druge. Jer ako oni ne budu imali mogucnost izbora cemu sutra treba da se nada neki nastavnik, pekar, ugostitelj...


Ako si isao u vojsku, mozes se setiti da se i tada davala vakcina i niko te nije pitao da l' 'oces.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10255 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 17:26 - pre 41 meseci
- Sve su vakcine zasnovane na izolovanim genima Korona virusa - RNK, dakle, genetski inženjering, i nijedna nije takva da se ubrizgava živ, umrtvljen, ili mrtav virus.
- Ni jedna do sada poznata vakcina ne garantuje trajnu imunizaciju, nego fazon grip, za par meseci, pa posle - ne zna se.



Naravno, ko primi ovu vakcinu, taj je doživotno čipovan 5G ("pege") čipovima, i svaki mesec, deo njegove zarade ide Bilu Gejtsu. I biće programiran da doživotno glasa za Vučića.
Zna Karleuša znanje, nije ona naivna. Pisalo u Zabavniku.

Tako da, ko voli - nek' izvoli.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 18:29 - pre 41 meseci
@java

Aj' spusti se na zemlju.

Pokušavaš da održiš sopstvenu iluziju da neko treba da vakciniše sebe i svoje dete da bi ti bio bezbezdan, i onda prosipaš ovakve nebuloze dokazujući sam sebi da su oni koji se protive tvojoj ideji obične budale. Ranije pominjanje okrugle zemlje samo potvrđuje da u svojoj glavi povezuješ stvari koje veze nemaju jedna sa drugom.

Ovde u ovoj temi se jasno pokazalo ko je sebičan a ko nije. Biće da je situacija potpuno suprotna od one koju žele da vide pristalice vakcinacije, biće da su oni piškice uplašene samo za svoju guzicu i da bi rado žrtvovali bilo koga samo da bi njihova guzica bila bezbednija, a da je njihova percepcija drugih kao naivnih, glupih, teoretičara, obična samoobmana da bi održali iole pristojno mišljenje o sebi.

Niko zdrav ispod 25 godina nema nikakve potrebe da se vakciniše protiv kovida. Svi zdravi ispod 50 godina će najverovatnije bolje proći ako se ne vakcinišu nego ako se vakcinišu eksperimentalnim vakcinama. Oni od 50 naviše neka brinu o sebi kako veruju da treba. I to je to. Okrugla zemlja nema nikakve veze sa time, a ti sleti sa tih oblaka.


Citat:
Shadowed:Ako si isao u vojsku, mozes se setiti da se i tada davala vakcina i niko te nije pitao da l' 'oces.


Ahaaa, odličnoooo, odličnooo, dobro si me podsetio. Ne znam čime su nas boli u vojsci, ali sam u vojsci bio bolesniji nego možda ikada pre i dugo vremena posle.

Jedino u vojsci mi se dešavalo da od ogrebotine nastaje gnojna rana koja neće da zaraste nego nastavlja da se gnoji i širi sve dok ne budem primoran da pijem antibiotike da bi se spasao. NIkada pre i nikada posle mi se to nije desilo, čak i kada zagnoji ja samo probušim ranu i isteram gnoj napolje i sve se sredi u roku od par dana. Bez antibiotika kojekakvih gluposti.

U vojsci sam dobio žestoke bolove u kolenu, najgore koje sam ikada imao. Pre toga nikada, posle toga vrlo vrlo retko i mnogo slabije nego u vojsci. A nisam vežbao van vojske manje nego u vojsci, nešto drugo je u pitanju ali ja ne znam šta.

U vojsci sam dobio neki neurološki poremećaj sa očima koji sam vukao sledećih bar 5 godina ako ne i više, srećom u vojsci je bio najteži a onda je postepeno godinama slabio dok na kraju nisam shvatio da se više ne pojavljuje.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 18:35 - pre 41 meseci
Citat:
pisac: Ne znam čime su nas boli u vojsci


Iglom
A vakcina je jedina koju priznajes - protiv tetanusa
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 18:41 - pre 41 meseci
Mi smo primili dve ili tri (ili beše jedna sa iglom a ostalo se pije - ne sećam se), nije bila jedna. Ja sam bio na mestu gde se stražarilo pod oružjem, prava straža protiv realne opasnosti a ne one zajebancije sa praznim šaržerima - pa je možda nešto drugačije.
 
Odgovor na temu

Binary Mind
11040

Član broj: 28245
Poruke: 13289
*.dynamic.sbb.rs.



+3779 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 18:57 - pre 41 meseci
Ja sam primio jednu u vojsci, a isto sam bio rod koji je davao patrole sa bojevom municijom.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 18:58 - pre 41 meseci
Odjednom? Koliko znam idu dve, obe su protiv tetanusa, s tim da je druga kasnije, revakcinacija.
Mozda su tebi ugradili poseban cip pa si zato sav tako anti-protivan Posvadjali ti se cipovi
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 19:17 - pre 41 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Moram da primetim da ovo postaje sve ludje i ludje - pocelo od zle farmaindustrije koja hoce da profitira, pa step-up na to da ce ceo svet da ubede... a sad i ovo, ima drzave da urnisu svoju vojsku i urgentnu medicinu, tek tako.

Nista nije nemoguce, naravno - ali nadam se da imas u vidu koliko si digao uloge, od regionalne zavere do globalne, pa onda voltaza na gore - nije vise samo profitna nego, sta vec da je :-)

Evo i ja da primetim da ti nisi primetio da su urgentne medicine drzava poprilicno vec urnisane svim ovim ludackim merama zato sto je nevidljivi neprijatelj izgleda pokosio i sve ostale bolesti i zdravstvene tegobe pa nema vise potrebe za lecenjem ljudi od bilo cega drugog. Oni koji imaju bilo kakav "urgentni" zdravstveni problem ce morati da se snalaze kako znaju i umeju.
Ono sto sam hteo da kazem je da je za nas u koloniji Srbija i generalno za ove nase prostore uvek u planu i programu povisena strogoca i represija. Zato sto smo tako nedisciplinovani i zatucani. I tako vidim i planove vezane za vakcinaciju.
 
Odgovor na temu

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 19:19 - pre 41 meseci
Citat:
Java Beograd:



Naravno, ko primi ovu vakcinu, taj je doživotno čipovan 5G ("pege") čipovima, i svaki mesec, deo njegove zarade ide Bilu Gejtsu. I biće programiran da doživotno glasa za Vučića.
Zna Karleuša znanje, nije ona naivna. Pisalo u Zabavniku.

Tako da, ko voli - nek' izvoli.

Upravo tako. Samo jos da dodam jako vazno zaboravio si kemtrejlse, gustere i laminate.
 
Odgovor na temu

Steve Lonmo

Član broj: 331472
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+518 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 19:27 - pre 41 meseci
Virus tetanus je mnogo opasan. 100 puta sam se u životu ubo na neki trn, žicu, iglu, posekao itd... i svaki put sam umro, iako sam nosio masku.
Da naučnici nisu izmislili vakcinu protiv tetanusa, životni vek bi se smanjio na 5-6 godina.
 
Odgovor na temu

Steve Lonmo

Član broj: 331472
Poruke: 58
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+518 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 19:51 - pre 41 meseci
Jel ima neko od vas naučnika ko može da objasni kako to "virus" nema metabolizam, a može da se razmnožava? Kako se to razmnožava nešto što nije živo, na koju foru?

Šta ste se uhvatili tih ravnih ploča, tetanusa i nečega što nikoga ne zanima. Smaranje. Zamislite, na primer, kupite neko zlato, dukat neki... i onda mu date tu foru da se razmnožava sam od sebe?! Ne morate ni da ga hranite! - U tom smeru treba da razmišljate, tu njihovu teoriju o razmnožavanju neživog malo da proučite! A ne ravne ploče non-stop vam u glavi.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 19:56 - pre 41 meseci
Evo da prepisem iz svoje Vojne knjizice JNA .

U vojnoj na korici zadnjoj , opaljen pecat izvrsene vakcinacije . Drugim pecatom datumi .

Ukupno ima 5 mesta , primljene 4 . !

O.K. sto se ljudi ne secaju svake , nisam se ni ja setio dok nisam procitao .

1. TBT 27.9
2. nista
3. TABT I 30.9
4. TABT II 5.12
5. Revakcinacija 13.9 pred odlazak kuci .

Ovo bi sve trebalo da je Anti tetanus i neki anti Entero ko zna sta kombinacija .

Inace u vojsci sam dobio jos jednu protiv Tetanusa vanredno zbog povrede i ta mi je bukvalno spasla glavu negde u Novembru .

S tim da su pokusali da mi uvale i vakcinu protiv gripa , ali sam nju uspeo da eskiviram . U stvari rekli su nam da je protiv gripa ali kad razmislim ko zna sta je bila ! Jer zasto bi protiv gripa davali u Januaru !
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 22:05 - pre 41 meseci
Citat:
Steve Lonmo:
Virus tetanus je mnogo opasan. 100 puta sam se u životu ubo na neki trn, žicu, iglu, posekao itd... i svaki put sam umro, iako sam nosio masku.
Da naučnici nisu izmislili vakcinu protiv tetanusa, životni vek bi se smanjio na 5-6 godina.

Tetanus ne izaziva virus nego bakterija Clostridium tetani. Neces ga bas tek tako dobiti i ako nisi vakcinisan ali postoji izvesna sansa tako da mozes ili racunati na srecu ili se vakcinisati i biti sigurniji. Sktoz ti o volji.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"05.12.2020. u 22:07 - pre 41 meseci
Citat:
Steve Lonmo: Jel ima neko od vas naučnika ko može da objasni kako to "virus" nema metabolizam, a može da se razmnožava? Kako se to razmnožava nešto što nije živo, na koju foru?


Tako sto unese u celiju genetski materijal sa instrukcijama za praljenje njegovih kopija i onda te kopije pravi celija.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 261053 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.