Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 261181 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 08:34 - pre 39 meseci
Citat:
pisac:
@Djole,

Ako misliš da odgovoriš nešto konkretno na podatke koje sa izneo, onda izvoli pa da vodimu neku iole smislenu diskusiju (recimo objasni zašto se LGBTQ proširio za vreme Vučka silom protiv volje građana, kao što je i u mnogim delovima sveta).

Ako ne vidiš vezu između LGBTQ i nekih drugih dešavanja, jbg, ja ti tu ne mogu pomoći isto kao što ne mogu pomoći SSI-ju.

A ako misliš samo da serendaš kao što Dimković radi o Njutnu i narcisu, drži se ti te stolice da ne padneš i nastavi i dalje slobodno.


Ako ovde neko k*nja kao patka, onda si to ti.
Evo sada sam se prosvetlio i video vezu između LGBT i korone. Kao da mi je neka koprena skinuta sa očiju. Ja bih na NPL, dodao i malo paranoje, kao i sociopatsku strukturu ličnosti.
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 08:50 - pre 39 meseci
Dokazano je da su HIV i LGBT povezani. Ako se dokaže veza između HIV i SARS-CoV-2, a jedan nobelovac je već nagovestio da veza postoji, onda će se dokazati i veza između LGBT i korone!
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
79.101.120.*



+10255 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 12:02 - pre 39 meseci
Citat:
BuzzLightyear: Dokazano je da su HIV i LGBT povezani.
Wow! Jesi li već dobio Nobelovu nagradu, ili si tek predložen?

Misliš da virus skapira da se neka devojka ljubi sa drugom devojkom, i onda napada?
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 12:09 - pre 39 meseci
Ne znam tačno kako to funkcioniše, ali činjenica je da su HIV i SIDA najzastupljeniji u gej populaciji i kod narkomana. U početku se smatralo da su isključivo ove grupacije pogođene. Moguće je da ljubljenje ima neke veze sa tim. Prilikom ljubljenja razmenjuju se imunološke informacije. Ukoliko se ljube dve devojke imuni sistem dobija pogrešnu informaciju i podložniji je infekciji. Naravno, ovo je samo ad hoc teorija. Ako se pokaže tačnom neću te zaboraviti, jer si velikim delom i ti zaslužan za njen nastanak.

P.S.
Moguće je da lezbejke nisu ugrožene, već samo pederi, u tom slučaju možeš da zaboraviš na teoriju poljupca.
 
Odgovor na temu

Al Imam

Član broj: 345564
Poruke: 100



+25 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 12:10 - pre 39 meseci
Što se tiče zakona i inspekcije u srbiji to ne postoji.
Dolaskom kapitalizma, demokratistike i tržišta ukinuti su zakoni a odnos klijent-prodavac je isključivo stvar prevare. Pa ko koga.

Zakon o zaštiti potrošača služi političarima samo za slikanje.
U stvarnosti ne važi čak ni garancija jer prodavac uvek može da kaže da proizvod niste koristili na adekvatan način.
I tu se reklamacija završava.

Uništenjem SFRJ na rafovima prodavnica su iskočili proizvodi bez ikakve kontrole.
90% artikala iz oblasti hrane, odeće i obuće koji se danas valjaju oko Morave da su se pojavili u SFRJ samo bi pljunuli s prezirom.

Na primer: hlorovodonična kiselina deklarisana 16-18% jedva da ima 6-8% HCl.
Varekina sa 4% hipohlorita nema ni 0.4%.
Baterija deklarisana na 1.5V (sa opterećenjem) ako ima 1.25V (bez opterećenja) je brend.
Pantalone od pamuka koštaju 25 evra ali kakav je to pamuk ako mu se vlakna sijaju?
O zakrpama koje ne primetite tokom kupovine da ne pišem.
Kad ste poslednji put kupili bundu od prirodne kože? Za vreme Titoizma, aha. Beograd je sredinom 1980-tih bio preplavljen prodavnicama krzna, bundi, itd. Dabogda imali pa nemali.
U otmenom lidlu pantalone od lastiža nazivaju "farmerke". Zar u kapitalizmu robna marka nije zaštićena?
Zna se šta su farerke a šta djubre od lastiža. Ko ne zna šta su farmerke nek se provoza do Trsta "kod Djovanija".
Isti slučaj i sa pantalonama od "somota".


Dobro, idemo na koronizam:

Na "ozbiljnoj" temi o koroni @Shadowed je postavio grafik koji sam prokometarisao.
A prokomentarisao sam jer je to plastičan primer kako se u srbijama manipuliše podacima, inspekcijama, tržištem i demokratijom.

Tokom decambra je u proseku prijavljivano oko 50-60 preminulih
a neki "naučnik" je posthumno izumeo dijagram po kome je od korone umiralo 100-200 osoba tokom decembra.

Pa nek veruje ko hoće.


 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 12:12 - pre 39 meseci
Citat:
Pantalone od pamuka koštaju 25 evra ali kakav je to pamuk ako mu se vlakna sijaju?


Il' je sintetički pamuk, il' je genetski modifikovan, a moguće je i da je svila (sintetička naravno).
 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 12:14 - pre 39 meseci
U kojoj Srbiji ja živim?
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 12:16 - pre 39 meseci
Koliko Srbija postoji?
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 13:15 - pre 39 meseci
Citat:
Tokom decambra je u proseku prijavljivano oko 50-60 preminulih
a neki "naučnik" je posthumno izumeo dijagram po kome je od korone umiralo 100-200 osoba tokom decembra.

Pa nek veruje ko hoće.


Javio se neko ko ne zna da shvati grafik.
Poznato je da su ljudi umirali i pre korone. Poznato je da ljudi umiru i od korone. Umiraće i posle korone.
50-60 mrtvih su oni koji su umrli od korone. Ali nisu svi koji su umrli ovog decembra imali koronu. Šta nije jasno?
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 15:02 - pre 39 meseci
Citat:
djoka_l:Evo sada sam se prosvetlio i video vezu između LGBT i korone. Kao da mi je neka koprena skinuta sa očiju. Ja bih na NPL, dodao i malo paranoje, kao i sociopatsku strukturu ličnosti.


Probaj da se koncentrišeš na argumente a ne da lutaš naokolo nabadajući stvari o kojima pojma nemaš i pokušavajući da napadneš ličnost, izbegavajući tako suočenje sa temama koje ti nisu baš jasne.

Ok, da ti prevedem: Nisam te ja pitao da nađeš vezu između korone i LGBTQ, već samo da pokušaš da (ako želiš) objasniš LGBTQ širenje (političkim ili kakvim?) uticajem po celom svetu, a protiv volje većine naroda na planeti?

Dimković kaže to su marksisti iz šezdesetih
Šta ti misliš o tome?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9514
79.101.120.*



+10255 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 15:52 - pre 39 meseci
Citat:
pisac: ... da pokušaš da ... objasniš LGBTQ širenje .... uticajem po celom svetu, a protiv volje većine naroda na planeti?


Da bi se ovakvo nešto tvrdilo, morao bi da se raspiše planetarni referendum da se sazna "volja većine naroda na planeti".

A dok se to ne desi - svako ima pravo da piše kako mu se sviđa, pa ću, evo ja da napišem:
"Da je opštepoznato da najveći deo svetske populacije blagonaklono gleda na veću slobodu koju uživa LGBT populacija".

Iskoristiš termin "opšte poznato", lupiš, ostaneš živ, i forumašiš i dalje do mile volje.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 16:04 - pre 39 meseci
Citat:
Public opinion
According to the Commissioner for the Protection of Equality, research carried out in 2012 showed that 48% of Serbs believed that homosexuality is an illness.[50]

According to a 2017 poll carried out by ILGA, 59% of Serbians agreed that gay, lesbian and bisexual people should enjoy the same rights as straight people, while 24% disagreed. Additionally, 64% agreed that they should be protected from workplace discrimination. 21% said that people who are in same-sex relationships should be charged as criminals, while 55% disagreed. As for transgender people, 63% agreed that they should have the same rights, 65% believed they should be protected from employment discrimination and 51% believed they should be allowed to change their legal gender.[51] Additionally, a majority of Serbians would accept an LGBT neighbour.

According to 2018 data from the Equal Rights Association, 26 percent of the country's population would cease contact with a person if they learned that person was LGBT, 38 percent of population believed that homosexuality was a disease, 48 percent of parents would seek medical treatment for their LGBT child, 70 percent opposed the right of an LGBT person to inherit the property of their deceased partner, and 90 percent opposed child adoption by LGBT person.[52]

According to 2017 data from the research conducted by Centre E8, 44.0% of females agree that same-sex marriage should be legal (14.8% totally agree and 29.2% agree) while 38.2% oppose (15.0% totally oppose and 23.2 oppose). At the same time, 32.6% of male respondents agree that same-sex marriage should be legal (12.8% totally agree and 19.6% agree) while 50.8% oppose (26.2% totally oppose and 24.6% oppose).[53]


Upoređujući procente po pojedinim pitanjima, ispada da sva prava koje imaju LGBT osobe u Srbiji, većina odobrava. Za ona prava koja još nemaju, večina se slaže da ne žele da se to odobri.
Što se tiče mišljenja na nivou celog sveta, na wiki stranici su data prava i slobode LGBT osoba po zemljama. Ako gledamo po broju stanovnika, LGBT osobe su na neki način obespravljene u većem procentu svetske populacije.
Naravno, to ne odslikava MIŠLJENJE većine. U zemljama u kojima LGBT imaju sva prava mišljenja nisu uniformna, kao ni u zemljema gde su zakonski i na drugi način obespravljeni.
https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_rights_by_country_or_territory
 
Odgovor na temu

Al Imam

Član broj: 345564
Poruke: 100



+25 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 16:24 - pre 39 meseci
Citat:
djoka_l

Javio se neko ko ne zna da shvati grafik.

Lepo što si se javio i nije sramota ako ne shvataš grafik.
To što ne shvataš grafik može da znači dve stvari:
1. ili si naivan
2. ili se praviš blesav.

Obrati pažnju da sam napisao:
Citat:
Ako razliku broja preminulih pripišemo isključivo COVID-19 uzrocima tada:

A napisao sam zato jer je referncirani izvor manipulativan s ciljem da navede na pogrešne zaključke.
Ako ni sada ne razumeš onda se praviš blesav.


 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 16:32 - pre 39 meseci
Jedino što je bilo manipulativno, to je tvoja interpretacija grafika.
Grafik lepo pokazuje da je u decembru ove godine bilo mnogo više mrtvih nego u decembru prošle godine.
Jedino što ja vidim iz tog grafika, da su sve interpretacija koje tvrde da je broj umrlih od korone mnogo manji nego stvaran, pogrešna.
Niko, osim tebe, nije video neku zaveru.
Inače, ovakvi grafici su jedna vrsta kontrole da li su procene, odnosno zvanični podaci o broju mrtvih od korone realni.
Poredi se ova godina sa godinama kada nije bilo epidemije i konstatuju razlike.
Štaviše, uglavnom se pokazuje da je veći broj umrlih nego smrti koje su pripisane koroni, ali i za to postoje razna objašnjenja. Recimo, praktično u svim razvjenim zemljama prosečna startost stanovništva se povećava, pa postoji više starih osoba na koje je "došao red".

Kao što kažu dve babe koje se vraćaju sa groblja i vide sahranu studenta: "Samo nek ide random"...
 
Odgovor na temu

Al Imam

Član broj: 345564
Poruke: 100



+25 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 16:51 - pre 39 meseci
To bi bilo drukčije da je grafik postavljen u nekoj drugoj temi.
Pošto je postavljen u temi o COVID-19 onda ostaje ono što sam napisao.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 17:20 - pre 39 meseci
Citat:
Java Beograd:Iskoristiš termin "opšte poznato", lupiš, ostaneš živ, i forumašiš i dalje do mile volje.


Da bi znao o čemu pričam treba da znaš i kulturu i tradiciju određene države u kojoj je sprovedena SILOM parada "ponosa". Uostalom i kod nas je sprovedena SILOM.

A ovo što Đole citira iz 2017 godine ne znam kakve ima veze... Nakon 5-10-15 godina propagande i odrastanja novih generacija, na kraju će ono što je bilo nezamislivo postati sasvim normalno.

Parade ponosa se sprovode čini mi se od kada je Vučko došao na vlast, jer je između ostalog zato i DOVEDEN na vlast i zahvaljujući tome i OPSTAJE na vlasti. Mora da ispuni zadatke koji mu se postavljaju jer bi u suprotnom vrlo lako bio zbačen sa vlasti nekim narodnim nezadovoljstvom.

Narod je u ovom slučaju stado ovaca kojima neko upravlja, a Vučko je samo ovan predvodnik koji ispunjava zahteve gazde koji mu omogućuje da i dalje bude ovan predvodnik.

Ali odgovor na pitanje niste dali. Niste rekli KO, ZAŠTO, KAKO to sprovodi po čitavoj planeti. Čak niste ni primetili da NEKO to sprovodi, vama sve deluje kao neki haos i slučajno dešavanje, jel da?
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 17:32 - pre 39 meseci
Citat:
već samo da pokušaš da (ako želiš) objasniš LGBTQ širenje (političkim ili kakvim?) uticajem po celom svetu, a protiv volje većine naroda na planeti?


Pitanje koje si postavio je isto kao da ja tebe pitam: Da li su tvoji roditelji znali da si p*der?

Ja sam ti pokazao da procenti ne govore, bar za Srbiju, da su rešenja protiv diskriminacije LGBT osoba nemaju podršku većine.
To što tebi smeta što je to istraživanje iz 2017. godine ništa ne znači. Nisi pokazao ni jedno drugo istraživanje, samo imaš svoje glupo uverenje.

Moram da te malo razočaram - misliš da si najpametnija osoba na ovom forumu, ali ne verujem da si u društvu bilo koje osobe sa ovog foruma, ti onaj koji je pametniji.
Što bi rekao Forest Gamp, glup je onaj ko radi gluposti.
Po tome, ti si na dnu lestvice forumaša.
Citat:
Niste rekli KO, ZAŠTO, KAKO to sprovodi po čitavoj planeti. Čak niste ni primetili da NEKO to sprovodi, vama sve deluje kao neki haos i slučajno dešavanje, jel da?

Ko je onaj ko je ukinuo zakone o rasnoj segregaciji?
Ko je onaj ko je dozvolio ženama da glasaju po čitavoj planeti, a protiv volje većine naroda? (Ovo je isto tako glupo pitanje kao i tvoje, dato kao ilustracija, a ne moje mišljenje)
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 17:39 - pre 39 meseci
Vidim da nisi u stanju da vodiš iole smislenu diskusiju.

Ne možeš da uzmeš nekakvu tvrdnju iz 2017 godine i da sa njome opravdavaš događaje koji su se desili počevši od 2010 godine. To je glupost. Narod nije samo ovca nego i obična stoka i podržavaće kakvu bilo politiku ako se uloži dovoljno moći da se medijski prevaspita. Hitlera je recimo podržavalo 90% Nemaca, a da li ti misliš da si pametniji od 90% Nemaca? Tranvestite će u budućnosti podražvati 90% ljudi, to je sigurno, zato što neko upravlja onime što ljudi misle.

ja te pitam da li to primećuješ, ali očigledno je da ne primećuješ. Niti ćeš moći. Ja tebe ne mogu da razočaram, znaš zašto? Zato što neke stvari ne možeš ni da ukapiraš pa zato ne možeš ni da se razočaraš. Jednostavno nema smisla dalje raspravljati, niti možete da shvatite da AV nije sam došao na vlast nego je doveden iz inostranstva, niti možete da shvatite da on ima zadatke koje mora da sprovede, a još manje možete da ugledati bilo kakvu vezu sa bilo čime drugime što se dešava trenutno.

Recimo, ilegalni imigranti iz kojekakvih država (Bangladeš, Pakistan, Egipat, Tunis...) umesto da budu odmah vraćeni avionom odakle su došli, dobijaju status izbeglica iako nisu nikakve izbeglice. Bajden hoće 11 miliona ilegalnih imigranata u Americi da oslobodi ilegalnog statusa i proglasi amerikancima, a ti nećeš ni tu videti nikakvu vezu sa bilo čime.
 
Odgovor na temu

djoka_l
Beograd

Član broj: 56075
Poruke: 3453

Jabber: djoka_l


+1462 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 17:43 - pre 39 meseci
Vidim da nisi u stanju da vodiš iole smislenu diskusiju.

Ko je onaj ko je dozvolio ženama da glasaju po čitavoj planeti, a protiv volje većine naroda?
Niste rekli KO, ZAŠTO, KAKO to sprovodi po čitavoj planeti. Čak niste ni primetili da NEKO to sprovodi, vama sve deluje kao neki haos i slučajno dešavanje, jel da?

Ja te pitam da li to primećuješ, ali očigledno je da ne primećuješ. Niti ćeš moći. Ja tebe ne mogu da razočaram, znaš zašto? Zato što neke stvari ne možeš ni da ukapiraš pa zato ne možeš ni da sa razočaraš.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"26.01.2021. u 17:47 - pre 39 meseci
Postavio si dobro pitanje, ali nisi shvatio suštinu.

TAJ ISTI.

I da, verovatno zaista nije bilo slučajno dešavanje, mada ti misliš da jeste. Sve se gura iz istog centra moći u svetu kao i ovo što se dešava sa LGBTQ. Čak je trenutno evidentan nastavak tog procesa u kome se "pozitivnom diskriminacijom" ženama pruža prednost u odnosu na muškarce u mnogim poljima. Kao prvo u braku su odavno drastično privilegovane, odnosno muškarci su diskriminisani, a gura se trend da tako postane i u politici, na fakultetima, i u firmama. Da li si čuo možda za "toxic masculinity" trend? Dimke bi to pripisao marksistima

Postoji jasan trend koji se odvija vek ili više, čovečanstvo se kreće u jednom sasvim određenom pravcu, a na cilju tog puta iz nekog razloga nema muškaraca, nema porodice, i nema nacije.
Nema, na cilju postoje samo bespolne beznacionalne rasno izmešane individue koje će biti proizvoljno odabranog "pola" (tj. roditelj1 i roditelj2) i koje će dobijati takođe bespolnu decu na čuvanje pod striktno propisanim uslovima.

[Ovu poruku je menjao pisac dana 27.01.2021. u 00:31 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 261181 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.