Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prodata Delta banka - 75% kapitala za 277.500.000 evra

[es] :: E-Poslovanje :: Prodata Delta banka - 75% kapitala za 277.500.000 evra

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15648 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Prodata Delta banka - 75% kapitala za 277.500.000 evra04.03.2005. u 22:53 - pre 233 meseci
Lancia88
Postujem tvoje misljenje,mozda sam ja mladji pa tako razmisljam,za razliku od tebe koji si pretpostavljam vise prosao kroz zivot od mene.

Ali samo zamisli situaciju nebitno kada i gde (necemo se zadrzavati na nasoj drzavi i periodu 1991-2000),da imas mogucnosti da dobijes ali dobijes ogromnu sumu novca recimo izmedju 1000000 i 10000000 eur,da li bi to odbio?
(namerno kazem "dobiti" posto je to bio samo fiktivno kredit,a znamo da su te pare vracene za 5 DM-a).

Ja ne bih sigurno.Ako bi se u mom bicu javio samo tracak neizvesnosti,pomislio bih na moju porodicu,i samo bih se zapitao "da li zelim da im obezbedim izvesnu ili ne izvesnu buducnost u finansijskom smislu".

Jasno je sta bi bio moj odgovor.

pozdrav Lancia.Nemoj molio bih te da ovo shvatis kao neku provokaciju vec,kao moj nacin razmisljanja,i opravdanja za hipoteticki postupak.
 
Odgovor na temu

lancia88
lancia88
Beograd

Član broj: 10215
Poruke: 6528
*.sbb.co.yu.

ICQ: 281338349


+14 Profil

icon Re: Prodata Delta banka - 75% kapitala za 277.500.000 evra05.03.2005. u 00:06 - pre 233 meseci
Pozdrav,

ja nadasve ovde upravo forsiram nacine razmisljanja. Da li ce nam se medjusobno polapati, najmanje je bitno, zivot je toliko puta pokazao da umne da obrne stvari da danas bude belo jucerasnje crno. Nema potrebe tragati za pravim resenjima, bitan je samo nacin razmisljanja.

Ova Tvoja postavka je skroz u redu ukoliko ne postoji, a nazalost postoji, cinjenica da Ti je sve vreme zivot ugrozen. Ne samo Tvoj kao prekonocibogatasa vec i Tvoje porodice. To nisu normalni uslovi za zivot. Ja sam imao prilike gledati takve sudbine cesto kroz zivot, recimo, ziveo sam stan do stana sa danasnjim cetvrtim Haskim generalom (onim Rodjom sto se krije). Ziveli smo na Dedinju, tacno tamo gde je raketa pogodila deo bolnice za vreme rata '99. To je bio jedan covek prepun sebe i moci koja mu je poverena, mnogo novca, automobili, zurke cerke i njenog drustva i uopste sjaj koji je trajao jedno dve do cetiri godine. Sta je danas?

Ovo je primer licnog poznanstva sa covekom koji se polakomio, neko se upeca, neko pusti taj mamac pored sebe. Vrede li Miskovicevi strahovi tokom kidnapovanja svega novca do kojeg dolazi? Njemu mozda, vrede li mu porodici? Moguce ali zato od nas svako treba da se zapita da li je spreman ziveti takac zivot. Tu je problem sa uzimanjem velikog novca i uvek je pitanje dokle ce. Zato ja ne bih prihvatio takvu sumu. U mom zivotu su se pojavljivale velike sume, bilo je i velikih sansi, debelo razmisljas pre nego sto odbijes ali ipak onaj mir nekako prevagne uvek sto si stariji i odgovorniji prema svojoj porodici. Druga je stvar dok si momak/devojka, nemas takva ogranicenja i normalno je da razmisljas drugacije. I naravno, ovakav stav je obavezno posledica onoga sto sam prosao kroz zivot.

I samo za Vridera ali da nikome ne kaze: DIN ne moze da postigne proizvodnju da zadovolji domace trziste jer su neke masine prebacene u P.Morisovu fabriku u Bugarskoj obzirom da je tamo jeftinija radna snaga! Lafe, kako sad ovo zvuci? Ja nisam pusac vec 15 godina bez dva meseca i zaista me nije briga da se ne proizvede nijedna cigareta na svetu ali koga je briga....ume da zazvuci zabrinjavajuce
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Prodata Delta banka - 75% kapitala za 277.500.000 evra

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 15648 | Odgovora: 61 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.