Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Conexant modem i limited account problemi u XP

[es] :: Windows drajveri :: Conexant modem i limited account problemi u XP

[ Pregleda: 2524 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Conexant modem i limited account problemi u XP17.02.2005. u 11:36 - pre 233 meseci
U pitanju je Harmonics (Conexant) HSF 56k HSFi Modem i Windows XP.

Lepo funksioniše kada se konektuje sa administratorskog naloga.

Kada se pređe u limited account neće.

Isključio sam čekanje za dial tone i ukucao atx1 u ekstra podešavanja ,upisao p ispred broja koji zove.

Na drugoj mašini sa drugim modemom isto XP sa potpuno istim podešavanjima sve funkcioniše kako treba.Oba XP-a ja instalirao.

Molim za pomoć ljudi.

 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Conexant modem i limited account problemi u XP17.02.2005. u 15:48 - pre 233 meseci
Problem je rešen!

Modem se tukao sa usb-om (delio je resurse).Pa sam ga stavio da bude sam (prebacio ga u drugi PCI slot) i sada sluša šta mu se kaže:)
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Conexant modem i limited account problemi u XP18.02.2005. u 14:44 - pre 233 meseci
Eto taman ga čovek pohvali a on se odmah pokvari :)

U pitanju je burazerov komp.Sinoć je funkcionisalo sve super.Surfovao je sa lisicom u tri prozora bezbroj tabova i onda se samo zaglupi.Ponovna konekcija ne pomaže,restart radi ok.Još jedna ista takva sesija i ponovo isto samo što se nakon ovog restarta nije mogao konektovati.Administratorski nalog funkcioniše ok.

Ne pomaže ponovna instalacija modema,drajveri su sa diska,a i na sajtu proizvođača su istovetni kao i na disku.

Pomoć ljudi.

 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: Conexant modem i limited account problemi u XP

[ Pregleda: 2524 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.