Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jel video neko nekad duhove

elitemadzone.org :: MadZone :: Jel video neko nekad duhove
(Zaključana tema (lock), by Bojan Basic)
Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 19709 | Odgovora: 60 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

berserk
Dobermanz -General Manager
Belgrade

Član broj: 59173
Poruke: 367
212.200.15.*

Jabber: berserk@jabber.freenet.de


Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 01:53 - pre 225 meseci
Evo jedan filmic o duhovima!

http://www.jkcinema.com/runfla...mp;height=300&quality=high

pozz
"...Pokazacu ti kako se usta koriste u borbi!"
 
0

stex

Član broj: 718
Poruke: 374
*.zrlocal.net.

Sajt: stivi.on.neobee.net


+21 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 06:58 - pre 225 meseci
A kako to da ljudi koji su navodno videli duhove uglavnom vide ljude duhove, a ne zivotinje duhove? Pa i oni su ziva bica kao i mi.
stivi.on.neobee.net
 
0

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.ptt.yu.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 07:46 - pre 225 meseci
Citat:
letos smo pitali jednu babu koja zivi tik uz groblje u maltene napustenom selu, da li ju je strah... odgovorila je:"A jeste li vi culi da je vampir ili duh naudio nekom"?
mislim, mnogi *eru kako su ih videli, a u svakom slucaju, niko nema fizickih posledica od tog susreta... s toga, ne znam zasto se ljudi uopste tangiraju oko toga...


Sem ako ne crknes od srcke ;0

Ovako ja verujem u te sve price jel sam jako sujeveran. Sta vise naslusao sam se toga tokom zivota ufffff.....ne znam ni sam.
Ali sam svedok da moja drugarica oz oblizenjeg sela pri cinu dozivanja duhova na jednoj zurci na kojoj smo bili ...(ja sam pobego napolje :) ) ...ostala obelezena za ceo zivot. Naime svi su bili prisutni tu tj oni koji su hteli da ucestvuju i videli su da je devojka ostala isecena po celom licu.Naime svi su bili poredjani u krug i bla bla sta su radili i devojci je odjednom postalo lice iseceno i u ranama i tako joj stoji i dan dans mislim oziljci.
Takodje keva mi je pricala kada su dozivali duhove pre...da su stvarno uspeli da ih dozovu sa starim forama casama koji se pomeraju itd. Evo pitao sam opet kevu i dan danas tvrdi da je tako bilo ;0
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
0

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 10:34 - pre 225 meseci
Citat:
aleksandrin: Sem ako ne crknes od srcke ;0

Evo, ja sam poznavao coveka koji je tvrdio tako nesto. Od tog dana pa do kraja zivota je ostao da muca i teze govori, do tada kazu da je normalno pricao. Ne bih da navodim sve detalje jer mi je to ispricao pre 10 godina, a pre toga je proslo mozda 15 od kad mu se to dogodilo, pa ne bih bio siguran u svoje pamcenje (a mozda i njegovo). Sve u svemu, isao je nocu putem pored kog nema nikakvih kuca i kad je prolazio pored mesta gde ljudi donose i bacaju licne stvari i odecu koju su pokojnici koristili pre smrti, primetio je nekakve pojave koje su odmah doletele i pocele da se vrzmaju oko njega. Od straha je pao u mestu, ali se ubrzo pridigao i poceo da bezi, u pocetku je jedva 'upravljao' sopstvenim nogama a kad je malo odmakao trcao je brze nego na olimpijadi. Pretrcao je kiometar do najblize kuce, kosa mu je bila kao da ga je udarila struja, dugo nije mogao da isprica sta mu se dogodilo a do smrti je mucao i nerado i uplaseno pricao o tome i to u sred dana a nocu nikako. Umro je ne docekavsi 50-u. Sad, naravno, kao sto neko rece, nisu oci one koje vide, vec mozak, ako je mozak bas 'resio' da vidi nesto on ce i videti, bez obzira da li je to stvarno tamo.

Istim putem su godinama pre i posle njega ljudi prolazili i prolaze i niko drugi nikada nista slicno nije video.

[Ovu poruku je menjao pctel dana 21.10.2005. u 11:36 GMT+1]
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 10:45 - pre 225 meseci
Citat:
berserk: Evo jedan filmic o duhovima!

http://www.jkcinema.com/runfla...=legends3ghosts&name=Urban Legends Series: Ghosts&width=350&height=300&quality=high

pozz


Dobar je film.... samo ne mogu da skontam tj nisam brzo čitao jel ono sve montirano ili ne? Onda kada su objašnjavali sa kamerama i TV-eom, brzo su slova nestala sa ekrana pa nisam mogao da pročitam?

BTW ja verujem u takve stvari, isto kao što verujem u Boga tako verujem i u casper-e
Malo se zentujem od toga, ali šta da radim


P.S. Ako ima još neko svoje lične primere neka napiše.
 
0

Force
Zemun

Član broj: 50211
Poruke: 200
..njuel-bg.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 11:22 - pre 225 meseci
Verujem isto u duhove.Ima ih po zabacenim selima u planinama :) Deda mi je pricao za neke dogadjaje iz njegovog sela dok je bio mladji..o vilama u stalama...e kerovima na groblju koji te prate pa kad se okrenes da ih oteras nestanu.I ne verujem da bi mi deda tako nesto izmislio,posto to nije bila tipicna "prica za decu" kako bi sad neko naveo,bio sam dovoljno odrostao kad mi je pricao 16-17 god..a i nema potrebu da izmislja.. Znate onu "pricu" kad duh stopira i kaze vozacu da vozi tu i tu i kad ga odvezete on nestane.. i posle saznate,kad odeta na ta vrata,da je taj umro pre nekoliko godina i da niste prvi kojeg je to zadesilo?E to je mog caleta zadesilo..

[Ovu poruku je menjao Force dana 21.10.2005. u 12:23 GMT+1]
May the force be with you!
 
0

berserk
Dobermanz -General Manager
Belgrade

Član broj: 59173
Poruke: 367
212.200.15.*

Jabber: berserk@jabber.freenet.de


Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 11:29 - pre 225 meseci
@Deda_Mraz

Slike i cam-ovi su pravi(kako oni kazu ),a one njihove zezancije(koje ne bi uplashile ni malu decu) su montirane!


Citat:
stex: A kako to da ljudi koji su navodno videli duhove uglavnom vide ljude duhove, a ne zivotinje duhove? Pa i oni su ziva bica kao i mi.


Pogledaj film sve ce ti se kas'ti!
"...Pokazacu ti kako se usta koriste u borbi!"
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 11:36 - pre 225 meseci
Citat:
berserk: a one njihove zezancije(koje ne bi uplashile ni malu decu) su montirane!


Da to sam izvalio... nego nisam stigao da pročitam, ono sa kamerom.

Citat:
Force: Znate onu "pricu" kad duh stopira i kaze vozacu da vozi tu i tu i kad ga odvezete on nestane.. i posle saznate,kad odeta na ta vrata,da je taj umro pre nekoliko godina i da niste prvi kojeg je to zadesilo?E to je mog caleta zadesilo..


Kad budem položio, znaš kada ću nekom stati ako bude stopirao....nikada.... beži bre.. se ja posle tripujem celog života....
 
0

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.ptt.yu.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 12:49 - pre 225 meseci
imam ja tih prica na stotine evo otvoricu temu gde mozemo da pricamo te price ako moderatori dozvole :)
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
0

AleksandarNS
Consultant
Novi Sad/Beograd

AleksandarNS
Član broj: 36938
Poruke: 1209
82.117.203.*



+4 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 13:13 - pre 225 meseci
Citat:
aleksandrin: Sem ako ne crknes od srcke ;0

Ovako ja verujem u te sve price jel sam jako sujeveran. Sta vise naslusao sam se toga tokom zivota ufffff.....ne znam ni sam.
Ali sam svedok da moja drugarica oz oblizenjeg sela pri cinu dozivanja duhova na jednoj zurci na kojoj smo bili ...(ja sam pobego napolje :) ) ...ostala obelezena za ceo zivot. Naime svi su bili prisutni tu tj oni koji su hteli da ucestvuju i videli su da je devojka ostala isecena po celom licu.Naime svi su bili poredjani u krug i bla bla sta su radili i devojci je odjednom postalo lice iseceno i u ranama i tako joj stoji i dan dans mislim oziljci.
Takodje keva mi je pricala kada su dozivali duhove pre...da su stvarno uspeli da ih dozovu sa starim forama casama koji se pomeraju itd. Evo pitao sam opet kevu i dan danas tvrdi da je tako bilo ;0



ti si pobegao sa te "zurke"? i danas kada je vidish ona ima te oziljke na licu? a pre te zurke ih nije imala?

nemojte da pomislite da verujem u duhove ili sl, nego me samo zanima da li je ovo pricha iza koje ti stojish "svojim ochima" ili je neshto tipa "drug od mog druga, pa njegove devojke sestra od ujne...bla bla bla je bila i svojim ochima videla" i slichne gluposti. naravno,ovo je garantovano josh jedan od urbanih mitova...mozda mythbusters treba da naprave epizodu o prizivanju duhova ;)
It's a big mistake to allow computer to realise that you are in a hurry.
 
0

sasa022

Član broj: 15151
Poruke: 4501



+361 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 13:38 - pre 225 meseci
:) :) :) :) :)

Poklanjam prastare monitore !!!
Poklanjam prastare monitore !!!

Garancija:
Slika ima duhove

:) :) :) :) :)
 
0

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.ptt.yu.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 13:54 - pre 225 meseci
da to je prica iza koje stojim sto posto
ja sam bio p**** pa nisam ostao u sobi vec sam sa par drugarica izleteo napolje
devojka je pre bila normalna sasvim
i sada ih ima naravno ne toliko ali strasano je svejedno,
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
0

berserk
Dobermanz -General Manager
Belgrade

Član broj: 59173
Poruke: 367
212.200.15.*

Jabber: berserk@jabber.freenet.de


Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 14:02 - pre 225 meseci
Ima,ima moj drugar ih vidja svaki drugi dan,kada posisa slichicu!
Shalu na stranu.
Mozda ih i ima,ali ja tokom svog zivota(1837-1912 ) nisam video ni jednog,tako da bi se moglo reci da- ne verujem u njih(ali i dalje lutam,urlichem i trazim ih po napushtenim kucama.........MuHAHAHhahaHA)!

pozz

[Ovu poruku je menjao berserk dana 21.10.2005. u 15:08 GMT+1]
"...Pokazacu ti kako se usta koriste u borbi!"
 
0

AleksandarNS
Consultant
Novi Sad/Beograd

AleksandarNS
Član broj: 36938
Poruke: 1209
82.117.203.*



+4 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 14:05 - pre 225 meseci
ne bih da zvuchim kao neko ko osudjuje bilo chije verovanje u bilo shta, ali treba da shvatite da su ratovi vodjeni zbog praznoverja, "veshtice" spaljivane, ljudi spaljivani (nauchnici) i sl.

shta su doktori rekli za te "oziljke"? mozda je devojka alergichna na neshto (mozda su koristili neke hemijske supstance za "prizivanje duhova")?

a vidim i onu temu za tri zene u crnom koje su tvojoj babi rekle da se vile i veshtice kupaju u toj reci. mislim, jel tvojoj babi nije palo na pamet da su u pitanju 3 zene koje su pobegle iz ludare? :)

ljudi, nemojte biti sujeverni. imajte otvoren um, ali nemojte verovati u bilo shta :)
It's a big mistake to allow computer to realise that you are in a hurry.
 
0

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 14:40 - pre 225 meseci
Citat:
aleksandrin:
ja sam bio p**** pa nisam ostao u sobi vec sam sa par drugarica izleteo napolje
devojka je pre bila normalna sasvim

Jednostavnije: da li si ti sedeo unutra kada je devojci odjednom postalo krvavo lice pa si posle toga pobegao, ili si prvo pobegao pa si posle video krvavu devojku? Ukoliko je ovo prvo onda pojasni malo kako se ta krv pojavila (gledao si joj u lice koje je samo odjednom počelo da krvari ili šta?), a ako je ovo drugo u pitanju onda je vrlo lako moguće da je devojka pala na neko staklo, ili nešto sa hemikalijama što AleksandarNS reče, ili bilo šta slično, pa su tebi posle servirali priču (ili možda i sami poverovali u nju).
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 14:48 - pre 225 meseci
Jao bre ljudi zašto odmah krećete u ofanzivu, e nije duh nego staklo, nije ovo nego neke hemikalije, nije ovo već ovo....
Zašto ne možete da se pomirite sa tim, da se takve paranormalne stvari zaista dogadjaju? Ako su drugi sujeverni a vi niste onda nemoj te odmah da gradite priču, po svojoj logičnosti, jer u ovakvim situacijama logika je na zadnjem mestu, misli i razum na prvom. Zapamtite to!

P.S. Koprefild je vanzemaljac.....
 
0

Bojan Basic
Novi Sad

Bojan Basic
SuperModerator
Član broj: 6578
Poruke: 3996
*.smin.sezampro.yu.

Jabber: bojan_basic@elitesecurity.org
ICQ: 305820253


+605 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 15:05 - pre 225 meseci
Citat:
Deda_Mraz:
jer u ovakvim situacijama logika je na zadnjem mestu, misli i razum na prvom. Zapamtite to!

Ja uvek prvo pomislim ono što je najlogičnije, ne znam zašto je kod tebe drugačije.

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 21.10.2005. u 16:09 GMT+1]
Ljubičice crvena, što si plava kô zelena trava.
 
0

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
*.ptt.yu.

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 15:36 - pre 225 meseci
bojane da prvo samizasao i cuo vriske i sl kada je izletela iz kuce.
I ja sam pomislio da nas par loze sigurno ali to ej bilo ihahaj sine i ta prica danas jos opstaje i svi se kunu u sve svoje da je tako bilo.
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
0

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.bitsyu.net.



+16 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 15:40 - pre 225 meseci
Citat:
Bojan Basic: Ja uvek prvo pomislim ono što je najlogičnije, ne znam zašto je kod tebe drugačije.


Nije kod mene drugačije nego kod svih koji su sujeverni. A ti pošto nisi ti se služiš prvo logikom naravno. Ali kao što sam ti već napisao u takvim situacijama logika najmanje pomaže....zato je stavljamo na zadnje mesto.
 
0

AleksandarNS
Consultant
Novi Sad/Beograd

AleksandarNS
Član broj: 36938
Poruke: 1209
82.117.203.*



+4 Profil

icon Re: Jel video neko nekad duhove21.10.2005. u 15:41 - pre 225 meseci
@aleksandrin
Citat:
AleksandarNS:shta su doktori rekli za te "oziljke"?


[Ovu poruku je menjao AleksandarNS dana 21.10.2005. u 16:42 GMT+1]
It's a big mistake to allow computer to realise that you are in a hurry.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Jel video neko nekad duhove
(Zaključana tema (lock), by Bojan Basic)
Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 19709 | Odgovora: 60 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.