Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Windows rapidly approaching desktop usability...:)

[es] :: Advocacy :: Windows rapidly approaching desktop usability...:)

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 209982 | Odgovora: 1361 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)23.06.2005. u 23:01 - pre 230 meseci
mkdsl,
ako je to grafikon sa Netcrafta, ti ne razumeš ni šta taj grafikon predstavlja. Za početak, Apache se ne vrti samo na Linuxu. Ako nije, daj odakle je da pročitamo malo i mi.

Usput, uporedi kako je IIS napredovao na serverskom tržištu, sa npr. Linuxom na desktopu. Recimo za isti period, proteklih ~10 godina.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)23.06.2005. u 23:23 - pre 230 meseci
Citat:
mkdsl: A mozhda svi windows serveri furaju apache umesto IIS


je rechenica koju si verovatno prevideo, jer je na samom dnu mog posta.

Da, graf je sa netcraft-a. Kao shto vidish, apache zauzima 70% naspram 15ak % IIS. Pa neka josh toliko win servera koristi apache, opet je daleko od cifre. S tim shto ni svi linuxi ne voze apache.

Citat:
degojs: Usput, uporedi kako je IIS napredovao na serverskom tržištu, sa npr. Linuxom na desktopu. Recimo za isti period, proteklih ~10 godina.


I mene bi zanimao taj grafik.
 
Odgovor na temu

Nikola_BGD
Beograd

Član broj: 25863
Poruke: 340
*.pat-pool.bgd.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)23.06.2005. u 23:42 - pre 230 meseci
Citat:
ja sam ti pruzhio 20 validnih primera da sve to shto prichash da ne radi, ustvari radi

Nigde ja ne pisem da nesto ne radi nego da mene smara da podesavam drugacije... kapiram nisi procitao temu od pocetka, nerviras se pa tumacis stvari pogresno.
totalno nebitno ocigledno pricamo 2 razliicita jezika moja poenta je da me smara da to na linuxu jurim i podesavam a tvoja je da to sve radi. Pises o nekim mojim slabim stranama, ocigledno totalno licno shvatas moje postove. Ocigledno ja o babama a ti o zabama no nema veze.

Firefox takodje ne trazim ja ovde objasnjenje zasto ne radi samo kazem da jedna takva i jednostavna instalacija meni pravi problem koji ne bi smela da mi pravi. pogotovo sto se ljudi trude da se probiju na trziste sa tim browserom. (off topic - korisitm ga i u win ne mislim da je los, naprotiv). I nisi ga ti pisao ali tvrdis da se instalira u nekoliko klikova misem a ja tvrdim da kod mene nece iako bi trebao i da me takve stvari nerviraju u tom sistemu koji na ovoj temi jedna grupa hvali a druga osporava. I sad je to moja rec protiv tvoje da taj instaler ne radi svuda a ti ces reci da sam ja glup pa negde gresim. tvoje pravo.

Neko je ovde na temi pominjao masinu na koju ne moz da stavi win98 jer izbacuje blue screenove a na istoj konfiguraciji linux sljaka extra. I koliko god to meni neverovatno zvucalo nisam isprozivao coveka i rekao mu da prica gluposti, jer je prosto, covek mozda u pravu, a i verujem u to da na ovim forumima jednostavno nema nikakve svrhe iznositi lazi.

Znam dobro cemu sluzi df al ne znam zasto u 21 veku ta komanda default daje rezultat u blokovima. Kad sam je pomenuo, skrenuo sam paznju na to, i da je, je li, sasvim bezveze da ti default daje rezultat u disk blokovima a ne u megabajtima. Aludirajuci time na nelogican user interface. Misleci time da ti je valjda kao human-u korisnije i cesca potreba da dobijes rezultat u megabajtima a ne u blokovima.

I ja se udaljavam sa ove teme, ta prozivka da nemam veze s mozgom potpisuje to koliko si ti ozbiljan sagovornik, ja nikog licno ne prozivam niti imam nameru. To sto ne mozes da razumes o cemu pricam nije moj problem a nije ni tvoj posto te to ionako ne zanima.

no hard feelings jednostavno se ne razumemo brate.
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)23.06.2005. u 23:58 - pre 230 meseci
Ja sam verovatno poslednja osoba na advocacy koja rasprave prima lichno, za to se morash obratiti windows taboru...

Ok, ne razumemo se, ja jedno, ti drugo, i neka na tome ostane.

Temu sam prochitao, o da... Prvi post mi je na trecoj strani, s vremena na vreme sam postovao jer od posla nekad ne stizhem da ispratim sve... Ali prochitam pre nego shto sednem da odgovaram...

Mozhda sam prenaglio, nije mi u interesu da te vredjam. Samo sam hteo da objasnim da kao chovek koji je imao priliku da administrira mrezhu od 200+ rachunara shto na windows shto na linux platformi (na jednom univerzitetu u Beogradu) imam dovoljno iskustva za iznoshenje stava. Stava koji je potkrepljen iskustvom, a ne lichnom preferencom. I dalje tvrdim da je windows bolji u odredjenim segmentima, ali i da linux napreduje (sad vec vidim Sundance-a i degojsa kako spremaju paljbu ) lepom brzinom. Chak sam ovde dao i lep shot (uh, morao sam ) kako fino izgleda quake 3 pod linuxom... Bi li ikad rekao da je to pod linuxom?
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 00:22 - pre 230 meseci
Ma znaš, mi smo to raspravljali još pre jedno 2 godine ovde.

Ukratko, Netcraft ne broji servere. Drugo, kad se uzmu serveri koji "rade ozbiljan posao" (npr. u firmama, koje sigurno nije baš da ih zaboli ako je server down) a ne i oni tipa "moja mala lična stranica na netu" onda IIS drži preko 50% tržišta, u USA. S obzirom da je USA i daleko najjača ekonomija i daleko najnaprednija što se tiče IT, mislim da je stvar jasna.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 00:24 - pre 230 meseci
Citat:
I dalje tvrdim da je windows bolji u odredjenim segmentima, ali i da linux napreduje


Ma napreduje, pa ko to spori? Ali pričati da je bolji od Windowsa generalno, to je smešno.

Linux ima popularnost zahvaljujući ceni. I to je sve.

A i to se topi iz dva razloga: pare nisu na zapadu kućnim korisnicima toliki problem (Win se dobije na kompjuteru), a u Srbiji i sličnim zemljama, tamo ga tek niko ne plaća.

U firmama može biti drugačije, ali u stanju u kakvom je sada, Linux nema veće šanse.

Mada, mislim kad bi MS i spustio cenu značajno npr. Windows 2003 SBS, ne bi se prodaja povećala toliko mnogo.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 00:39 - pre 230 meseci
Citat:
degojs: Ukratko, Netcraft ne broji servere.


Ako bi bio ljubazan da mi pojasnish ovo, nije mi jasno... Nego shta broji? Web stranice?

Citat:
Providing research data and analysis on many aspects of the Internet. Netcraft has explored the Internet since 1995 and is a respected authority on the market share of web servers...


Izvor

Shto se tiche proboja linuxa... Ko bi rekao da ce konzole preuzeti market share nad PC rachunarima pre 10 godina? Strange things happen... mozhda ne danas, mozhda sutra...
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 01:01 - pre 230 meseci
mksdl, veruj mi da me mrzi da idem da tražim. Evo potraži ti ovde na Advocacy temu u kojoj smo sve to pretresali od početka pa do kraja.

Jednostavno, ne mislim ništa loše, ali ponavljaš priču koju smo već istražili maksimalno, tako da.. ono, smaranje, bar svima koji su duže ovde.

Pa znaš šta, za 10 godina, ne znam --- ne isključujem mogućnost da će Linux značajnije da bude prisutan, ali to je za 10 godina. Do tad bi Linuxovci mogli da se okrenu oko sebe i zaključe da im treba tih 10 godina baš zato što danas nije dobar takmac Windowsu.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 01:24 - pre 230 meseci
To što netcraft radi da nisu fizički web serveri znaju i vrapci na grani...neki priučeni linux admini ne, ali naučit će

Citat:
mkdsl:I dalje tvrdim da je windows bolji u odredjenim segmentima, ali i da linux napreduje


Evo konačno priznanje

Dakle win je bolji u svim sementima koji imaju neku praktičnu svrhu za većinu ljudi. Drago nam je da se slažeš

Citat:
kako fino izgleda quake 3 pod linuxom... Bi li ikad rekao da je to pod linuxom?


Već smo raspravili linux igrice. Zaključak je bio

1) (anandtech) driveri su 20-40% sporiji (od vendora) u odnosu one na win

2) emulacijski sloj dodatno usporava

3) ultra-komplicirano za instalirati i konfigurirati, svaka igrica ima posebnu uputu koja više liči na molitvu Manitu-u

Citat:
Ozbiljnog softvera za linux imash na pretek, samo zavisi za shta ti treba. Ni tu te necu dalje ubedjivati.


Ma nemoj

trivia: Koliko znaš ljudi koji profesionalno koriste linux, a nisu administratori i web (PHP) developeri?

Koliko znaš u Srbiji kompanija koje nude svoje produkte i za linux?

Koliko znaš programera koji svoje proizvode objavljuju isključivo kao open-source, i pro tome nemaju posao u nekoj "evil" kompaniji?

Ukoliko je odgovor na sva ova pitanja kumulativno 0, čestitamo, kvalificirali ste se u drugi krug natjecanja Najveći Zealot [es]-a, vaši konkurenti u polufinalu su axez, littleboy i onaj Basic

Citat:
Zashto ozbiljna firma za kreditne kartice vrti servere na windows-u - ne znam, niti sam im ja pisao informacioni sistem. Pitaj vlasnike tih kreditnih kartica koliko njih interesuje shto su im kartice procurile zahvaljujuci nesposobnosti windows administratora. Oni imaju jache argumente i od tebe i od mene.


Odakle ti da se kreditne kartice drže na web serveru?

Opet samo laži i obmane...

Citat:
Za servere i nemoj da se meshash, ja imam ogromno iskustvo u administraciji jer se time bavim. Definitivno ti je to najslabija strana.


Onda si svjestan činjenice da Apache ima 7 puta više advisorya od IIS-a u zadnje 2 god

Citat:
Shto se tiche df -h, tom komandom cu proveriti kapacitet slobodnog i zauzetog prostora na hardu odjednom, po svim mountovanim particijama, naspram kliktanja po raznim drajvovima (desni klik, properties blabla), ili josh gore: dir c: dir d:... Nije bash toliko komplikovano sad, ne? A ta 4 otkucana karaktera teshko da ikome zdravom predstavljaju problem, ma koliko ti prichao da su komplikovani... Blah...


Ma nemoj


$ df -ak
Filesystem 1024-blocks Used Available Capacity Type Mounted on
//HarddiskVolume1 10482380 9364496 1117884 89% ntfs /dev/fs/C
//HarddiskVolume2 19999168 17625216 2373952 88% fat /dev/fs/D


Nemoj sad samo reći da je df komanda izmišljena na ljinuxu?

A za GUI verziju: compmgmt.msc -> Disk Management, ne da mi se davat shotku, čekamo da kolega Palma to uradi

Citat:
S tobom zavrshavam svaku diskusiju, izuzetno si neozbiljan sagovornik, a uz to nemash blage veze s mozgom.


Rugala se sova sjenici
 
Odgovor na temu

bobzilla
Bojan Popović
Beograd, Srbija

Član broj: 61783
Poruke: 342



+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 02:15 - pre 230 meseci
Citat:
Ukoliko je odgovor na sva ova pitanja kumulativno 0


Ne znam koliki je rezultat, ali znam provereno da nije 0. Mislim da ti kvizovanje ne lezi... Drzi se ti ukrstenica iz Vjesnika, jutarnjeg lista ili nekih slicnih dnevnih novina...
 
Odgovor na temu

Sundance

Član broj: 7510
Poruke: 2559
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 02:38 - pre 230 meseci
Citat:
bobzilla: Ne znam koliki je rezultat, ali znam provereno da nije 0. Mislim da ti kvizovanje ne lezi... Drzi se ti ukrstenica iz Vjesnika, jutarnjeg lista ili nekih slicnih dnevnih novina... :D


Onda da čujem listu, kad nije.
 
Odgovor na temu

zi::
Igor Marinović
Manufaktura doo Internet inženjering
Palić

Član broj: 18090
Poruke: 642
*.tippnet.co.yu.

ICQ: 7715569
Sajt: www.marinowski.com


Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 03:59 - pre 230 meseci
Odmah nakon liste 100 njih koje poznajes koji nisu doziveli nikada BSOD ;)
 
Odgovor na temu

bobzilla
Bojan Popović
Beograd, Srbija

Član broj: 61783
Poruke: 342



+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 05:15 - pre 230 meseci
Citat:
trivia: Koliko znaš ljudi koji profesionalno koriste linux, a nisu administratori i web (PHP) developeri?

http://www.irvas.co.yu/softver.html
http://europa.eu.int/idabc/en/document/3920/470

Citat:
Koliko znaš u Srbiji kompanija koje nude svoje produkte i za linux?

http://www.micro.co.yu/bilten/b16/bw5.htm
http://www.singi.co.yu/kaspersky.html
http://www.pakom.co.yu/wwwpako...amp;sif2=2903074&podkat=29
http://www.plusplus.co.yu/content/linux

Citat:
Koliko znaš programera koji svoje proizvode objavljuju isključivo kao open-source, i pro tome nemaju posao u nekoj "evil" kompaniji?


http://home.blic.net/adamm/
http://www.icmreza.co.yu/blogs/vladecks/

Dovoljno mi je da sam dokazao da ti matematika nije jaca strana. Sedi, nula.
 
Odgovor na temu

bobzilla
Bojan Popović
Beograd, Srbija

Član broj: 61783
Poruke: 342



+2 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 05:17 - pre 230 meseci
Citat:
Zi::
Odmah nakon liste 100 njih koje poznajes koji nisu doziveli nikada BSOD


Ih 100... Da nije malo previse? I lista 10 ljudi bi bila dovoljna.
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.pat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 07:56 - pre 230 meseci
Ljudi..ja moram nesto da priznam....

Windows jeste stvarno prijatniji i laksi za upotrebu........eto, sad sam rekao.
Evo samo vidite kako je mnogo bolje koristiti internet na windowsu.

http://www2.b3ta.com/realistic...mulator/internet-simulator.swf

Nisam mislio da cu ovo reci ali poslednja desavanja su me uverila....


Pozdrav
 
Odgovor na temu

cubicle
Beograd

Član broj: 39693
Poruke: 175
*.comtrade.co.yu.

Sajt: www.tvojstomatolog.com


Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 08:54 - pre 230 meseci
Citat:
mkdsl
Citat:
Mi kazemo ubacim usb flash drajv da hitno nesto iskopiram i win ga odma prepozna instalira i osposobi za rad za <20 sekundi, sto na linux nije slucaj. - Vi na to ne kazete nista (sad ce neko da kaze da moze da se namesti i da od skora ide kao standard mozda da i to radi, al to na winxp radi vec 3 godine bez ikakvih problema i dodatnih podesavanja

Oh, please...


I onda jos das i jednu sliku... Ja ti samo kazem da sam uzeo distribuciju linuxa koja je bila aktuelna prosle godine, instalirao je na CEO JEDAN HARD i od tada nista nisam "easy way" uspeo da uradim, sem da pustim muziku koju ne zelim da komentarisem...

Od tada:

1. KDevelop i Kylix.. .Automatske instalacije? Aha... jes' ... Prvi je s***** nevidjeno, drugi nece da se pokrene... nedostaje mu neko g****... nit' kaze kako da ga nadjem niti gde...
[WinXP] Ubacis DVD sa VS.NET, klik, klik... sacekas i vozi...

2. Opet ponavljam problem sa "podrzanim" hardverom. Compaq P910 (uredno prepoznat... aha, malo sutra) i Asustek <pa_neki_broj> (?!) (ajde neka bude uredno prepoznat FX5200)... Svaki put kad me neko nalozi skinem nove nVidia drivere, ali ja jednostavno ne mogu da imam i HW akceleraciju i konzolni rezim ukoliko instaliran nVidia drivere... bez njih nemam HW akceleraciju...
[WinXP] klik, klik... ne moras ni da cekas... samo vozi...

3. Zvanicni sajt proizvodjaca bluetooth uredjaja koji imam ne zeli da ima nikakve veze sa linuxom... sad samo jos treba da letim po internetu i da se odusevim kako je neko napisao drajvere za njega... a da li je?
[WinXP] ubacis cd... klik, klik... ostalo znate...

4. Loze me ljudi na SANE drivere za scannere. Genius Color Page Vivid Pro II je scanner je prilicno star i poznat hardver. SANE radi samo za USB varijantu. Ja NEMAM USB varijantu...
[WinXP] zar treba pricati?

5. Automatsko prepoznavanje i mountovanje USB Memory Sticka je totalna misterija za Linux SuSE 9.1... Jos uvek ne mogu da provalim pod kojim okolnostima radi, ali za sada je jednom radilo (od bar 10 pokusaja). Ja necu da skidam i instaliram novu verziju OS-a svaki put kad mi neko parce HW-a padne pod ruku...
[WinXP] ...

Da ne duzim, mogao bih da pricam jos dosta o tome sta NECE da radi out-of-the-box, a u tome je sustina... Zamislite da kupite auto i da posle morate da neprestano nesto krpite da bi ste ga uopste vozili...
a, da, linux je free...
dobro, zamislite da "sklopite" auto sa otpada i da posle prilikom promene pepeljare opet morate da ga sklapate... idealno... stvarno za pohvalu...

A meni nije jasno zasto neprestano pljujete po ljudima koji greskom nesto izjave a meni niko nista ne odgovara kada iznesem konkretan problem...

BTW... instalacija linuxa (pod uslovom da se korisnik snadje)... klik, klik => 1.000.000 programcica koji nikome ne trebaju se instaliraju i pritom i lose rade... doduse free su...
Instalacija Win(bilo koja verzija)... klik, klik... i to radi...

I rest my case...
Boze, kad se setim da sam nekad smatrao Linux za dobar OS... danak neiskustvu...
Najdetaljnije i najaktuelnije stomatološke informacije na:
http://www.tvojstomatolog.com
http://forum.tvojstomatolog.com
 
Odgovor na temu

axez

Član broj: 1021
Poruke: 1388
*.pat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 08:57 - pre 230 meseci
Citat:
cubicle:...



To sto ti ne umes da instaliras drajvere za graficku nije problem Linuxa vec nesposobnosti korisnika.....:P
 
Odgovor na temu

`and

Član broj: 32490
Poruke: 776
*.verat.net.

Sajt: www.bitbyterz.org


Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 09:35 - pre 230 meseci

offtopic:
Citat:
) ... ultra-komplicirano za instalirati i konfigurirati, svaka igrica ima posebnu uputu koja više liči na molitvu Manitu-u ...


 
Odgovor na temu

cubicle
Beograd

Član broj: 39693
Poruke: 175
*.comtrade.co.yu.

Sajt: www.tvojstomatolog.com


Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 09:51 - pre 230 meseci
Citat:
axez: To sto ti ne umes da instaliras drajvere za graficku nije problem Linuxa vec nesposobnosti korisnika.....:P

Vala i vise volim da budem nesposoban nego da citavu noc visim na netu i jurim drajvere za "voljeni OS"...
BTW, drajveri se instaliraju, ali g**** od linuxa nikako da shvati sta mu je ciniti sa njima... Daj da svratis do mene da mi to namestis (for free, naravno, to je ipak linux) pa da vidimo sta imas posle da kazes, o ti sposobni korisnice...
Ako ti drajver baca video signal uvek van opsega koji monitor moze da prikaze, mislim da to bas i nije u domenu "basic computer usage..."
Moracu da proprchkam malo po source-u za nVidia drivere... to ce resiti problem, zar ne?
Najdetaljnije i najaktuelnije stomatološke informacije na:
http://www.tvojstomatolog.com
http://forum.tvojstomatolog.com
 
Odgovor na temu

mkdsl

Član broj: 28910
Poruke: 796
212.62.46.*



+10 Profil

icon Re: Windows rapidly approaching desktop usability...:)24.06.2005. u 09:59 - pre 230 meseci
Citat:
Sundance: To što netcraft radi da nisu fizički web serveri znaju i vrapci na grani...neki priučeni linux admini ne, ali naučit će


Zar je bitno da li su fizichki ili ne? Shta mene zabole dupe da li 100 rachunara vrti po 1 apache ili 10 rachunara po 10 apacha? (lupetam, znash na shta mislim). WEB SERVERA po imenu apache se nalazi procentualno mnogo vishe nego IIS, i dok mi ne objasnish shta to netcraft meri (verovatno izmishljaju podatke, a?) smatram da mi nisi nishta pokazao.

Citat:
Dakle win je bolji u svim sementima koji imaju neku praktičnu svrhu za većinu ljudi. Drago nam je da se slažeš


Rekoh u odredjenim segmentima, o veliki masteru izvrtanja tudjih rechi. Josh si me i citirao, ccc...

Citat:
mkdsl:I dalje tvrdim da je windows bolji u odredjenim segmentima, ali i da linux napreduje


Citat:
Već smo raspravili linux igrice...


Citat:
3) ultra-komplicirano za instalirati i konfigurirati, svaka igrica ima posebnu uputu koja više liči na molitvu Manitu-u


Jesmo li? Ajd nek bude... Ono sam sigurno snimio quake pod win-om, pa nalepio preko linux pozadine . No, eno ti World Wind, ako si prochitao, on je pisan iskljuchivo za win, pa nece uvek da radi. O manitu...

Citat:
Odakle ti da se kreditne kartice drže na web serveru?


Baci opet poruku na moj post:

Citat:
Zashto ozbiljna firma za kreditne kartice vrti servere na windows-u - ne znam, niti sam im ja pisao informacioni sistem.


dalje...

Citat:
Onda si svjestan činjenice da Apache ima 7 puta više advisorya od IIS-a u zadnje 2 god


Shto i logichno, najrasprostranjeniji web server... Kao shto win ima 99% kompjuterskih virusa pisanih za njega...

Citat:
Nemoj sad samo reći da je df komanda izmišljena na ljinuxu?


A komanda df (sama) shta daje?

Citat:
Rugala se sova sjenici


Whatever... Sledeci put prochitaj dobro moje postove, a ne da izvrcesh rechi koje nisam rekao.
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Windows rapidly approaching desktop usability...:)

Strane: << < .. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 209982 | Odgovora: 1361 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.