Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Najbolja Masina za pranje vesa

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Najbolja Masina za pranje vesa
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1937323 | Odgovora: 3498 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bordzija

Član broj: 137771
Poruke: 6815
*.dynamic.sbb.rs.



+1454 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa13.02.2014. u 19:15 - pre 124 meseci
Gorenje je isprdak prema bilo kojem drugom brendu pa čak i onom voxu i sličnim boranijama ;)

Evo LG kome klamparaju samo vrata dok u videu sa samsung mašinom, sve se trese i vibrira!
Posle tog zajeba, kupujem samo lg.
http://youtu.be/SyalutEV7js
Glup narod bira glupu vlast!
 
Odgovor na temu

andrejbeca
Ivan Gadjanski
Srbija ,Pancevo

Član broj: 181036
Poruke: 481
212.62.41.*



+10 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa13.02.2014. u 20:40 - pre 124 meseci
A,vala i svakakvih budala po You-tube,pa "uploud"-uju sve i svasta.
Cebe na 1400 rpm.Kreten.
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa13.02.2014. u 21:25 - pre 124 meseci
To cebe je najobicnija "demonstracija sile" posto je njega prakticno nemoguce balansirati samog u bubnju.

Da je obican ves u pitanju to bi bilo super silent.

Ja takodje, nista drugo osim LG ne bih kupio.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

boree

Član broj: 315472
Poruke: 1377
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+56 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa13.02.2014. u 21:58 - pre 124 meseci
gorenje 62135 imam i prezadovoljan sam , evo služi već 5,5 god , u subotu sam oprao 2 ćebeta odjednom (koliko mi je poznato da ovaj model ima ono da dok ne izbalansira ne centrifugira da nema vibracija), meni mirno radi , dobra centrifuga , dobri programi ...
Objekat 145m2, kotao toby20, 4k meš.ventil sa trmrglt1.1, izolacija 5cm stiropor sa svih strana plus
10cm staklene vune u folija sendviču na ploči.
Parametri raznih korisnika Toby kotlova : https://goo.gl/Qphrli by: koyote®
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4617
*.dynamic.sbb.rs.



+312 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa14.02.2014. u 10:51 - pre 124 meseci
62135 je ozbiljna masina. To se vidi i po elektronici i po mehanici, sve je na njoj uradjeno kvalitetno i funkcijonalno. Sam vrh za te pare.
 
Odgovor na temu

dlalic
Novi Sad

Član broj: 24116
Poruke: 375



+118 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa14.02.2014. u 11:00 - pre 124 meseci
Citat:
test1234:
Koliko para si mislio da odvojis za ves masinu?


Kupljen je Beko, hvala na savetima...
 
Odgovor na temu

andrejbeca
Ivan Gadjanski
Srbija ,Pancevo

Član broj: 181036
Poruke: 481
82.208.219.*



+10 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa15.02.2014. u 17:42 - pre 123 meseci
Koliko otprilike kosta elektronska ploca za Indesit ves masinu staru 8 god.(ne znam tacno koji je model)?
 
Odgovor na temu

gti2

Član broj: 25296
Poruke: 2776
*.opera-mini.net.



+334 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa15.02.2014. u 18:17 - pre 123 meseci
Previse
Moras napisati model masine jer ima vise vrsta ploca.
 
Odgovor na temu

andrejbeca
Ivan Gadjanski
Srbija ,Pancevo

Član broj: 181036
Poruke: 481
*.ptt.rs.



+10 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa16.02.2014. u 21:24 - pre 123 meseci
EVO:

Masina je Indesit WIL 85,pa cisto informativno,koliko bi kostala njena ploca ?
 
Odgovor na temu

gti2

Član broj: 25296
Poruke: 2776
*.opera-mini.net.



+334 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa16.02.2014. u 21:53 - pre 123 meseci
Takvu plocu sam zadnji put menjao pre par godina,doduse na WIDL (ima i susenje) i bila je nesto oko 110e.Ova bi trebalo da je malo jeftinija.
 
Odgovor na temu

Krvavi

Član broj: 86546
Poruke: 101



Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa18.02.2014. u 18:53 - pre 123 meseci
Pozdrav svima,

zaista super tema za one koji planiraju kupiti novu ves-masinu, perilicu ili kako god vec :) ... Hvala svima na savjetima i sugestijima, posebno ekspertima-serviserima, koji sigurno znaju sta je najbolje :)!

Citajuci temu, vidim da se dosta favorizuje LG, i to posebno ovaj model LG F12B8QD1 ,

https://www.technoshop.ba/proi...drive_ves_masina_f12b8qd1.html

posto nisam neki ekspert za ovu oblast, da su PC/laptopi lakse bih se snaso :), pa molim sve ekspert-servisere, za preporuku, je li ovo dobar izbor, koje su joj prednosti u odnosu na ostatak ponude na nasem trzistu tipa Bosch, Samsung, Gorenje, Beko, Indesit?

Iz njene specifikacije, vidim da joj je broj obrtaja 1200, pretpostavljam to znaci da bolje iscijedi :), i tako jos neke karakteristike sam citao i otprilike shvati o cemu je rijec, i na sta treba paznju obratiti tipa - broj programa, broj obrtaja, potrosnja vode, potrosnja struje :)... Sta znaci ovih "6 novih pokreta" :) ?

Gledao sam i na linku ispod, sta je kao najbitnije,

http://www.beousluge.com/saveti/ves_masine.html

nadam se da cete mi vi reci sta je najbitnije :)! Posebno me zanima ova garancija 10 godina, znaci ona se odnosi samo na motor? Sta je sa ostalim dijelovima, koliko je inace garancija za ovaj model, na ostale dijelove? Vidim da prodavac nudi na neke modele 5 godina garancije, sta to znaci, 5 godina na sve dijelove ili opet samo na motor :)?

Ispod ima ponuda vise modela LG ves masina, ima sortiranje na vrhu prema kriteriju "najnovije", pa ako je neki model bolji od ovog F12B8QD1, a da je u rangu njegove cijene tipa 350-400 eura, savjetujte mi, cijene su izrazene u KM - konvertibilnim markama, odnos eura i KM je 1 eur - 2KM, tako da samo racunajte kad vidite cijenu 770KM = 350 eur otprilike :),

https://www.technoshop.ba/kategorija/81/ves_masine.html#brend=1

Hvala svima unaprijed na bilo kakvom savjetu, sugestiji!

p.s.
izvinjavam se ako sam preopsiran, ali jednostavno ovo se ne kupuje svaki dan, pa i nije mala investicija 350-400 eura, da bi covjek tek tako kupio nesto sto nije ok sa kvalitetom, nadam se da me razumijete, a eto moze koristiti i ostalim clanovima moje zapazanje i pitanja :).
Ajde bre

 
Odgovor na temu

SASA M.
Pripyat

Član broj: 32850
Poruke: 3180
*.dynamic.sbb.rs.



+370 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa19.02.2014. u 00:08 - pre 123 meseci
Ovde u Srbiji na vecinu masina je 2god. povremeno na akcijama daju vise. Garancija od 10g je na motor, mada koliko sam negde procitao nije cak na ceo motor vec na nepokretni deo koji proizvodi obrtno polje za pokretanje "rotora". Po meni vrlo nekorektno jer se dovode ljudi u zabludu.
 
Odgovor na temu

gti2

Član broj: 25296
Poruke: 2776
*.opera-mini.net.



+334 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa19.02.2014. u 05:59 - pre 123 meseci
Samo nepokretni deo i moze da pregori (na njemu su namotaji).
 
Odgovor na temu

Krvavi

Član broj: 86546
Poruke: 101



Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa19.02.2014. u 16:54 - pre 123 meseci
Citat:
SASA M.:
Ovde u Srbiji na vecinu masina je 2god. povremeno na akcijama daju vise. Garancija od 10g je na motor, mada koliko sam negde procitao nije cak na ceo motor vec na nepokretni deo koji proizvodi obrtno polje za pokretanje "rotora". Po meni vrlo nekorektno jer se dovode ljudi u zabludu.


Hvala na pojanjenju! Tako obicno i bude, vise marketinski trik, nego li sto je tako u realnosti! Isto je i ovdje u BiH sa Beko nude kao 5 godina "garanciju", a onda tamo u ugovoru, gdje bude onog teksta tonu sa fontom 4 :), bude napisano garancija 5 godina samo na odredjene dijelove, a na ostale 3 godine :)... Tako da treba dobro obratiti paznju na te "garancije" i sta one obuhvataju, cesto bude prodavanje samo magle i trikovi...

Nadam se da ce mi neko odgovoriti vezano za ovu LG ves masinu, je li ona najbolji izbor, ili da izaberem nesto drugo iz ponude linka koji sam postao.

Hvala!
Ajde bre

 
Odgovor na temu

djordje53
djordje stepanovic
kragujevac

Član broj: 281771
Poruke: 38
77.243.20.*



+1 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa20.02.2014. u 14:04 - pre 123 meseci
Kakva su iskustva sa Simens masinama konkretno za model Siemens runner E14.3R
 
Odgovor na temu

andrejbeca
Ivan Gadjanski
Srbija ,Pancevo

Član broj: 181036
Poruke: 481
*.ptt.rs.



+10 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa20.02.2014. u 15:04 - pre 123 meseci
Citat:
Krvavi:
Citat:
SASA M.:
Ovde u Srbiji na vecinu masina je 2god. povremeno na akcijama daju vise. Garancija od 10g je na motor, mada koliko sam negde procitao nije cak na ceo motor vec na nepokretni deo koji proizvodi obrtno polje za pokretanje "rotora". Po meni vrlo nekorektno jer se dovode ljudi u zabludu.


Hvala na pojanjenju! Tako obicno i bude, vise marketinski trik, nego li sto je tako u realnosti! Isto je i ovdje u BiH sa Beko nude kao 5 godina "garanciju", a onda tamo u ugovoru, gdje bude onog teksta tonu sa fontom 4 :), bude napisano garancija 5 godina samo na odredjene dijelove, a na ostale 3 godine :)... Tako da treba dobro obratiti paznju na te "garancije" i sta one obuhvataju, cesto bude prodavanje samo magle i trikovi...

Nadam se da ce mi neko odgovoriti vezano za ovu LG ves masinu, je li ona najbolji izbor, ili da izaberem nesto drugo iz ponude linka koji sam postao.

Hvala!


Za malo vise para imas tu :https://www.technoshop.ba/proi...i_susenje_vesa_wdg_862_eu.html
 
Odgovor na temu

Krvavi

Član broj: 86546
Poruke: 101



Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa20.02.2014. u 16:38 - pre 123 meseci


Da, samo sto ja pitam za LG konkretno, a to je Ariston, i to je kombinacija ves masina+susilica, a to ne bih kupovo, jer nisam cuo dobra iskustva sa tim kombi uredjajima ves masina+susilica.

Pa bih zamolio ako neko moze potvrditi, da li je ovo best-buy LG model,

LG F12B8QD1

ili da kupim nesto drugo iz ponude LG ves masina sa linka ispod,


https://www.technoshop.ba/kategorija/81/ves_masine.html#brend=1


hvala!


Ajde bre

 
Odgovor na temu

Shoyo LM
serviser bele tehnike, program pranja
Srbija

Član broj: 274036
Poruke: 172
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa20.02.2014. u 18:00 - pre 123 meseci
U Srbiji je za BEKO 5 godina prava garancija. A to za sitna slova je za bilo koji brend, naravno da niko ne daje garanciju na: polomljene staklene i plastične delove, izlizane oznake, začepljene filtere, neadekvatno rukovanje itd.
 
Odgovor na temu

Krvavi

Član broj: 86546
Poruke: 101



Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa20.02.2014. u 23:24 - pre 123 meseci
Citat:
Shoyo LM: U Srbiji je za BEKO 5 godina prava garancija. A to za sitna slova je za bilo koji brend, naravno da niko ne daje garanciju na: polomljene staklene i plastične delove, izlizane oznake, začepljene filtere, neadekvatno rukovanje itd.


Mislim da si promasio bit moje poruke, to 5 godina sam pojasnio, da ne treba uvijek nasjedati, vec da dobro treba procitati sadrzaj garancije, jer to 5 godina se odnosi samo na odredjene dijelove kod odredjenih proizvodjaca kao Beko, dok to nije slucaj kod sviih proizvodjaca, vec se 5 godina odnosi na cijeli uredjaj i sve dijelove!

Moj slucaj je bio, da sam kupio kod Beko-a elektricni sporet kombi+plin, i neki dio je otisao, nisam strucnjak da bi znao sta tacno, i navodno to nije bilo u garanciji, iako nije bio nasom krivicom kvar, i ako se pokvario nakon samo 1 godinu upotrebe, i to su fino naplatili, i dolazak servisera, dio, itd. , ne bas po nekim nizim cijenama, vec dobra deracina, tako da moj izbor vise na osnovu ovog iskustva sa Bekom, ne hvala Beko! Barem da su neke nize cijene za svoje klijente i manja cijena servisnog sata, gdje problem nije izazvan krivicom kupca, vec je uredjaj prestao sam od sebe raditi, iako eto taj dio nije u garanciji!

Niko nije spominjao polomljene dijelove, zacepljenja, izlizane oznake, "neadekvatno rukovanje", ako je tako onda nam garancija nista ne znaci, jer kad kazes "neadekvatno rukovanje", oni mogu pod to sve trpat i znaju biti jako bezobrazni, a kada uzimaju pare u svom shopu, budu jako ljubazni, dok je servis im velika 0!

Nisam imao nerava kontaktirati direktno Beko centralu i prijaviti ovu bahatost servisa njihovog u mojoj zemlji, jer mi se zurilo, ali to mi je bilo dovoljno, da vise ne kupujem njihove proizvode, ne zbog loseg kvaliteta, vec loseg servisa! Drugi slucaj je bio, poslali servisera koji veze nema sa proizvodom koji navodno servisira :), dodje na teren i kod klijenta cita knjigu sa servisnim greskama, jos malo pa je mogao i google.com da trazi rjesenje, i na kraju nije ni rijesio... Sve u svemu, jako bitno kad se kupuje nesto obratiti paznju sta to garancija pokriva, kakav je servis, da nas glava ne bi bolila kasnije!


Ajde bre

 
Odgovor na temu

andrejbeca
Ivan Gadjanski
Srbija ,Pancevo

Član broj: 181036
Poruke: 481
*.ptt.rs.



+10 Profil

icon Re: Najbolja Masina za pranje vesa21.02.2014. u 03:14 - pre 123 meseci
A u LG servisu sve "atomski inzenjeri"rade verovatno.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bela tehnika :: Najbolja Masina za pranje vesa
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1937323 | Odgovora: 3498 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.