Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank

elitemadzone.org :: MadZone :: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 35602 | Odgovora: 147 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 16:24 - pre 203 meseci
Moram vam reći da sam razočaran odzivom na ovoj temi. Samo jedan čovjek na braniku teorije zavjere?? Možda se ostali boje da ih ne provale zlikovci da su oni sve provalili :D
Ajmo malo više perja i malo više trasha za nas u zadnjim redovima sa kokicama :D
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
0

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 16:31 - pre 203 meseci
There is no 9/11 conspiracy you morons
 
0

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 16:34 - pre 203 meseci
Citat:
HoT_Steppa: E pa nije tacno. Svakim novim dogadjajem se samo potvrdjuje i oblikuje ono sto je od pocetka manje vise poznato:

-religija u sluzbi kontrole masa ( dobrim delom i danas ali prvenstveno do pocetka 20. veka)
-nastajanje sadasnjih velikih sila i borba za svetsku prevlast
-"Jezde i Dafine" iz Amerike, rusenja americke ekonomije
...
-uloga Amerike u Novom Svetskom Poretku, kreiranje virtuelnog neprijatelja u obliku svetskog terorizma zarad vrhunske kontrole svih svetskih resursa i kretanja novca, postavljanje STALNIH baza na Kosovu i Iraku, Avganistanu, itd..
-uloga i procenat americke vojne industrije u budzetu SAD-a

treba jos?

Treba poenta. Da, religija, i sada masovni mediji, se koristi da se smiri masa, da se natera "raja" da bude poslusna, i da se ubede da budu mirne i ostave one na vlasti da rade sta zele. Da, svetom vladaju oni koji imaju pare - oduvek bilo i bice.

Sta je poenta te tvoje price? Cemu to konstatno trabunjanje o "zaveri", "novom svetskom poretku", "tajnim drustvima" i slicnom? Cemu to glupo pitanje "ZASTO???" Pa zbog zarade, naravno. :) Zbog cega mislis da postoje bilo koje firme, pa i banke? :)

Shvati da je Dimkovic u pravu: Nema "tajne zavere" covece, u pitanju je skroz otvoreno plasiranje finansijskih interesa odredjenih grupa, da pre svega banaka, u sirenje trzista, dalju exploataciju resursa i radne snage.... Ono - kapitalizam u expanzionoj fazi. Ne verujem da Ivan zeli reci da se kapitalizam ne siri, niti da velike firme (banke, naftne kompanije, sta god...) rade sa bilo kojim drugim ciljem osim onime da steknu profit. Problem je jedino u "nalozenim" likovima koji tu vide "tajnu zaveru" i prodaju razne bajke. :) Vecina nas, koji znaju da otvore novine, procitaju par clanaka, i povremeno otvore i izvestaj za javnost neke kompanije (ako ih bas zanima), sve to umeju da procitaju. I niko nas nije ubio, nije nas pojeo mrak, niko nam ne preti... :)
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.l.strato-dslnet.de.



+7177 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 16:42 - pre 203 meseci
Interesantno je da su ljudi skloni tim teorijama vrlo slicni u pogledu mnogih stavova.

Jedna od mojih omiljenih teza koja je u arsenalu skoro svakog teoriticara zavera je "sakrivanje patenata" - tipa prica obicno uvek ide ovako kad treba da se pokaze koliko je tajnovit taj naftaski lobi koji vlada Amerikom, "da li znas zasto nema automobila koji trose 2 litra na 100 km?" - "zato sto su velike zle naftne kompanije kupile i sakrile patente da ih ne bi unistili znanjem"

Pre neki mesec su mi ovo pomenuli Francuzi inzenjeri iz jedne OGROMNE francuske hardverske firme (u sred njihovog izlaganja o losoj Americi, zaverama i sl - uobicajena tema uz poslovni rucak u Francuskoj)

--

Na prvi pogled, postoji nekakva logika u tom rezonu - iz cuvene pogresne premise da ako bi neko imao interes da se nesto desi, to celoj prici daje legitimitet i zapravo dokazuje da se to nesto stvarno desilo, i to bas tako kako ga je teoreticar zavere zamislio :-)

Lepo, postoje samo 2 sitna problema:

1. Patenti se ne mogu sakriti :-)
2. Patenti isticu posle 20 godina :-))

Medjutim, teoreticarima zavere ovo ne smeta da veruju u svoju pricu... eto i ja znam jednog sto tvrdi da je izmislio perpetuum mobile, ali ne sme da ga detaljno opise jer ce da ga ubiju ili bar da mu sakriju patent

Totalna koma - ono sto je isto tako fantasticno je da uopste nema smisla i pokusavati nekom da objasnis da to nema logike, cak i ako ti ljudi vrlo verovatno znaju kako patentni sistem funkcionise (oni, manje obrazovani su verovatno jos tvrdoglaviji ;-) - oni toliko veruju u logicnost i istinitost te njihove price, da ih ni zdrava logika ne moze razuveriti da "ima tu nesto" :-)

@Hot_Steppa - lepo "su" te "neki" naterali da mrzis Jevreje posto su ti oni krivi za razne revolucije - vidis kako se ljudi lepo regrutuju da rade u sluzbi necijih interesa - eto, ti si pravi primer :-) Ovaj svet je stvarno prost :-)))

PS - ima dosta medicinskih istrazivanja koja su objasnila zasto je Homo Sapiens uvek sklon da pre veruje teoriji zavere - use the Google - a da, i ti radovi su deo onih koji stoje iza ZAVERE :-)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
*.3dnet.co.yu.



+43 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 17:00 - pre 203 meseci
To sto si napisao ja ne bih nazivao zaverama vec vodjenjem svetske politike i ne vidim tu nikakav problem, Amerika da bi opstala kao imperija mora tako da se ponasa, tako je bilo oduvek, proucavajuci Rim kao imperiju i Vizantiju i bilo koju drugu videcete da nema nikakve razlike izmedju njihove filozofije i filozofije Amerike danas, lako se povlace paralele i to nista nije strano i postoji vec godinama. Bitka za resurse, unistavanje drzava radi ostvarivanja nekih ciljeva itd... To je oduvek postojalo i postojace, imperija ne moze da se ponasa drugacije, Amerika bi se urusila iznutra da ne radi to sto radi, isto kao sto se Rim urusio iznutra a tek onda su ga osvojili spolja.

Amerika se hrani ratom isto kao sto se Rim hranio ratovanjem i velikom prilivu robova, do kraja principata Rim je bio u vrhuncu ali postojao je tzv. pax romana i to je u stvari bila najveca njihova greska, naime bez ratovanja i svezeg priliva novca od pljacke i robova Rim je krckao ono sto je prikupio za period republike, posle smrti Oktavijana i sa dolaskom dominata pocinje koprcanje Rima kako bi uopste opstao, Rim pocinje da se urusava iznutra, u Rimskoj vojsci vise nema Rimljana vec samo placenika, drzavni aparat je korumpiran, a diktatori pokusavaju da podignu carstvo davajuci razna prava robovima, i na kraju hriscanima kako bi uspeli da se odrze na vlasti, na kraju zapadno carstvo umire a ono sto je bio zapad postaje istok i nastavlja ga Vizantija gde se, kriza koja je dosla na zapad, odavno prebrodila.

Ljudi moraju da shvate da nekome mora da smrkne da bi nekome svanulo tako je oduvek bilo i tako ce biti.
 
0

DS_Store
[es] :: Macintosh

Član broj: 32090
Poruke: 666
212.200.241.*



+4 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 17:20 - pre 203 meseci
Citat:
HoT_Steppa: Na zalost, potencijalni agente Smit, nekima je LAKSE da uzmu plavu pilulu i nikad ne saznaju sta je iza crvene....


Eto ti ga. Postavim pitanje iz stvarnog sveta i dobijem odgovor iz fantastičnog filma.

Nego momci, da vi nemate i neki perpetuum mobile koji ne smete da pokažete jer će neko da vas ucmeka?
10 HOME
20 SWEET
30 GO TO 10
 
0

ppavlovic
Pavlovic Petar
Izvođač radova na sajtovima

Član broj: 4306
Poruke: 139
77.46.248.*

Sajt: www.pavlovicpetar.com


+1 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 17:43 - pre 203 meseci
E, mnogo volim sto se neki ljudi prave pametnim tako sto kriju svoju zatupljenost misleci da su pametni.


BTW, evo jos malo linkova:

Ground Zero 911 Memorial Service: http://video.google.com/videoplay?docid=4977367860772866515 (proveri figuru koju cini povorka)

Dark Secrets: Inside Bohemian Grove (Alex Jones): http://video.google.ca/videoplay?docid=-82095917705734983

911 Ripple Effect: http://video.google.ca/videoplay?docid=6847507648836588010

1981 Bohemian Club Report: http://video.google.ca/videoplay?docid=-5755339785238050429

I moj omiljeni: http://www.youtube.com/watch?v=2RMCLPgKVBQ


 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 19:08 - pre 203 meseci
Niko ovde nije pomenuo zavere i tajne zavere, ovo se sve odvija pred nasim ocima polujavno i javno.

Citat:
@Hot_Steppa - lepo "su" te "neki" naterali da mrzis Jevreje posto su ti oni krivi za razne revolucije - vidis kako se ljudi lepo regrutuju da rade u sluzbi necijih interesa - eto, ti si pravi primer :-) Ovaj svet je stvarno prost :-)))

Ko je rekao da mrzim Jevreje? Gde si to procitao? Lupetas.
Pogledaj film, ne znam kako se zove, bio je na nasim TV stanicama o tome ko je i kako doveo Lenjina na vlast u Rusiji, sta je dolazak komunizma znacio za zapad a sta za Rusiju, a ostatak kako je rusen komunizam u SSSR vec nadam se znas.
 
0

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
89.216.220.*

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 20:13 - pre 203 meseci
Stepke (ne ljutiš se što te zovem tako ?), u čemu je poenta onoga što hoćeš da kažeš ? Ali konkretno, jerbo te ja ništa ne razumem ? U manipulaciji ? U kontroli ?
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 21:01 - pre 203 meseci
U vecini delova razvijenog sveta nije bilo ratova od WW2, ljudi su se malo opustili i poceli da veruju da demokratija stvarno postoji, da ovim svetom upravljaju demokratski izabrane vlade i da na ovom svetu izlaskom na glasanje mozes da utices na iole neki boljitak ako prethodna vlast nije bila dobra. Ova tema moze da otvori milion podtema o vrstama dominacije i manipulacije.
 
0

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 21:09 - pre 203 meseci
HoT_Steppa, evo mene si potpuno uvjerio. Šta da radimo? Ima li nam spasa?
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 21:13 - pre 203 meseci
Za sve vas koji nisu gledali film a komentarisu, i za one koji su ga odgledali a misle da je prevara, evo necega sto ce vas itekako zaboleti:

http://www.tgdaily.com/content/view/33079/108/

znaci, pod plastom borbe protiv terorizma se mogu ukinuti sve slobode pa i sloboda koriscenja p2p mreze.

sve sto ti smeta dovedi u vezi sa terorizmom, a mi cemo se vec obracunati sa tim
 
0

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 21:35 - pre 203 meseci
Citat:
HoT_Steppa: U vecini delova razvijenog sveta nije bilo ratova od WW2, ljudi su se malo opustili i poceli da veruju da demokratija stvarno postoji, da ovim svetom upravljaju demokratski izabrane vlade i da na ovom svetu izlaskom na glasanje mozes da utices na iole neki boljitak ako prethodna vlast nije bila dobra. Ova tema moze da otvori milion podtema o vrstama dominacije i manipulacije.

Wow.... Pricas u drustvu koje je do skora imalo Slobu i RTS, a sada ima "Demokrate" i .... RTS + Beee92 :). Opet, sta zelis reci? :) Da u drugim zemljama ubedjuju ljude da rade u njihovom interesu prodajuci im te patriotske fore? Da, znamo - ali nama to ne rade. Vec su nam ih previse puta prodali i, vecina ovde, ne naseda vise. (Oni koji i dalje nasedaju su beznadezan slucaj).

Shvati da mi ovde svi kapiramo da se ovde masama isto manipulise uz price "Saradnja sa Hagom", "Nepokolebiv stav prema Hagu", "Kosovo je neotudjiv deo Srbije", "Ubrzo postajemo deo Evrope" (posto smo je'l u jugoistocnoj aziji), i slicnim forama. Pa? Ima jos ljudi koji u to veruju... Uvek ce tako i biti, nazalost.

Osim ako ne mozes da smislis bolji nacin da se drustvo organizuje, i nisi u stanju da to sprovedes, sve sto postizes je da pricas ljudima stvari koje znaju....
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
0

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
*.3dnet.co.yu.



+43 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 21:38 - pre 203 meseci
Jevreji su morali da se bore za svoj opstanak ja ne znam sta bi ti uradio da ti zivot visi o koncu, budi realan Jevreji su cuvali kapital i svoju glavu to sto su radili radili su kako bi sebe sacuvali, naravno ne mozes ako ne igras prljavo zato su i opstali. Ja ne vidim bilo kakvu zaveru o tome, ja u tome vidim sticenje svojih interesa, sasvim je normalno da svi igraju maksimalno prljavo, pa Jevreji su dobili drzavu tako sto su se tajno iskrcavali u Americkim brodovima, pa i uopste kako su dobili drzavu, sve to naravno da nije fer ali ako neko misli da je bitka za postojanje fer onda nek se povrati iz sna. Zivot je prljava igra i borba za kapital se vodi svakim danom, sredstva se ne biraju i ko je prljaviji taj opstaje tako je bilo, tako ce i biti.
 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 21:55 - pre 203 meseci
nkrgovic: ja nisam pominjao nas, ako se dobro secam kod nas je bilo rata 1999.?

staticInt: kako to odjednom postaje normalno da neka zemlja/narod ima pravo da igra prljavo, a neka nema pravo ni svoje elementarno pravo zasnovano na medjunarodnim priznatim ugovorima ostvari/zastiti?
 
0

jablan

Član broj: 8286
Poruke: 4541



+711 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 22:42 - pre 203 meseci
Citat:
HoT_Steppa: kako to odjednom postaje normalno da neka zemlja/narod ima pravo da igra prljavo, a neka nema pravo ni svoje elementarno pravo zasnovano na medjunarodnim priznatim ugovorima ostvari/zastiti?

Pretpostavljam da ovde govoriš o Kosovu? Pa nije to Kosovo juče postalo problem, već je decenijama unazad gurano pod tepih. Pa vidi koliko je nas Srba pobeglo iz Srbije, a ti si sad našao da se čudiš što Šiptari ne bi voleli da im tipovi poput Miloševića i Koštunice budu na čelu države!
 
0

Vladokv
Vladimir Knezevic
Svuda po gradu
Sopstvena Gewerbe
Berlin

Vladokv
Član broj: 31521
Poruke: 478
212.62.39.*

Sajt: goo.gl/ZbvDC


+16 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank28.07.2007. u 23:02 - pre 203 meseci
Igra kako ko može i ume! Nema pravde, morala, partiotizma, samo čist interes
 
0

zorg
Beograd

Član broj: 20796
Poruke: 769
89.216.195.*



+109 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank29.07.2007. u 01:00 - pre 203 meseci
Covek da pametan savet svima da pogledaju aktuelan film. Prvo ga popljujete, onda kao svi to vec znate... Licemerno. Mnogi se sa stvarima u ovom filmu susrecu po prvi put u zivotu, i mozda neke stvari u filmu nisu tacne, ipak predstavljaju i potencijalnu drugu stranu medalje. Pokrenuce coveka da kriticki razmislja, postavi sebi pitanje... Ko zeli da sacuva svoj mukom izgradjeni, krhki skleroticni sistem vrednosti, ne treba ni da gleda film. Komentarisati film a da ga niste ni odgledali je primitivno, kao i donositi sud na osnovu prethodnih iskustava sa 'slicnom' tematikom.
Ko prati politicku i socijalnu scenu u USA vise ne dovodi u pitanje sta se stvarno desilo za 911. Hitlerovo paljenje rasjhstaga, Gulf of Tonkin incident (vijetnamski rat), potapanje broda Luisiana (ulazak Amerike u wwI), Pearl Harbour (wwII), i najskorije 911 imaju zajednicki scenario. Self-inflicted-wound. U najskorijoj, laznoj "pre-emptive strike" (preventivni napad) strategiji ratovanja osvojili su Avganistan i Irak, sa bogatstvima u nafti i opijumu, i otvorenom putu za zavrsetak naftovoda. Strategijom "problem-reakcija-resenje" americki narod je, zaplaseni 'teroristickim pretnjama' trampio sve slobode, ustav i amandmane za laznu 'sigurnost' od ne postojece pretnje. Dozvolio je bukvalno da mu drzava zaviruje u shupak svakodnevno, ogranicava slobode i prava garantovana Ustavom i 'Bill of Rights'...
Citat:
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety." ,Benjamin Franklin.
Inkrementalno, ameri su od nekada slobodne nacije postali totalitarna zemlja sa diktatorskim rezimom, i paradoksalno, 'izvoznici' onoga sto im sada najvise nedostaje - demokratije i slobode.
 
0

staticInt

Član broj: 66101
Poruke: 485
*.3dnet.co.yu.



+43 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank29.07.2007. u 02:30 - pre 203 meseci
Citat:
HoT_Steppa:
staticInt: kako to odjednom postaje normalno da neka zemlja/narod ima pravo da igra prljavo, a neka nema pravo ni svoje elementarno pravo zasnovano na medjunarodnim priznatim ugovorima ostvari/zastiti?


Posto sam pravnik, pravo po definiciji je volja vladajuce klase, sto znaci da je volja onih koji drze kapital i moc, samim tim onaj koji ima kapital sme da igra prljavo a onaj koji nema ne sme, medjunarodno priznati ugovori vaze samo za one koji su nemocni da bi se drzali u pokornosti, ne vidim sta je tu cudno i nejasno. To je jednostavno tako oduvek i uopste ne treba da te cudi, pravda ne postoji za one koji su na vlasti. Pravo ne dotice one koji ga stvaraju i sa time moras da se pomiris, jeste to prljavo i ruzno ali tako je, da je drugacije nikada ne bi postojale imperije, imperija da bi postojala mora da bude "jednakija" od ostalih ako razumete sta zelim da kazem time.

Nema tu nikakvih zavera vec je to jednostavno "politika" onih koji drze moc i kapital, to jeste "nepravedno" ali ne mozes ocekivati da je drugacije jer je to utopija.

Sto se tice nase pokrajne KiM tu nema sta da se prica, to jeste sa jedne strane nepravda ali realno mi smo mala zemlja i prilicno siromasna tako da ne mozemo nikako da uticemo na volju imperije kao sto je Amerika, ako oni kazu da je nebo crno onda je nebo crno a ne plavo, to je jednostavno tako i prihvati to kao dogmu. Isto kao sto je Kartagina prkosila imperiji Rima pa je na kraju sravnjena sa zemljom. Jednostavno volja mocnijih je zakon i to su pravila igre, onaj ko ima moc i kapital diktira sve ostalo, to su veliki interesi i globalna politika, ne treba se mesati u to jer nema poente trositi vreme i mozak na takve stvari, to ne zavisi ni od mene ni od tebe vec od volje "velikih".
 
0

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank29.07.2007. u 07:17 - pre 203 meseci
Citat:
staticInt: ne treba se mesati u to jer nema poente trositi vreme i mozak na takve stvari, to ne zavisi ni od mene ni od tebe vec od volje "velikih".


Polako dolazimo da pravih zakljucaka. Svako ko radi neku smisljenu prljavu radnju/trenira strogocu/izigrava svetskog policajca/stiti samo svoje interese na stetu drugih zeli da na svom putu ima sto manje prepreka. Sklanjanjem svih nas sa tog puta se samo ubrzava ostvarenje tog cilja, a suprotstavljanjem u bilo kom obliku, pa i razgovorom o ovoj temi se usporava/odlaze, ako ne i zaustavlja jer je vreme relativno, ono sto je u jednom trenutku bilo 100 % ostvarljivo u drugom trenutku su mu sanse 50-50 %, u sledecem mozda 30 %...
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Zeitgeist, malo o religiji, 9/11 i federal reserve bank
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 35602 | Odgovora: 147 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.