Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vreme je da Freakujemo policiju

elitemadzone.org :: AutoZone :: Vreme je da Freakujemo policiju

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 557166 | Odgovora: 1783 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Neflernis

Član broj: 6304
Poruke: 262
*.nsd.sezampro.yu



+1 Profil

icon Vreme je da Freakujemo policiju19.08.2003. u 20:32 - pre 250 meseci
postalo je sasvim jasno da nasa policija ne radi svoj posao vec sluzi za harac. Treba se naoruzati dobro znanjem i ne dozvoliti da bude pametniji od nas onaj koji to nije. Otvaram novu temu i kao prilog saljem neka moja iskustva.

Voleo bih da ovde sto vise ljudi dostavi sve sto zan o tome:

1. kako se ponasati u bliskom kontaktu
2. sta se moze a sta ne moze
3. sta kaze zakon a sta praksa i tsl.

Prilog:

Ja sam nekada cenio policiju pogotovo dok su odradjivali gro posla na Kosovu umesto vojske ali sada vise ne ! Oni su postali EXTREMNO ali EXTREMNO bezobrazni. To je postala harac sluzba, a igra se zove izbegni radar ili pauk ! Pored toga ako vam nesto ukradu to ce vam policija naci nikad a mozda i pre !

Sa policijom moze da se zajebava i to zestoko ali se treba dobro pripremiti. Uz to ima toliko caka da ovo preporucujem samo profijima. Mene su dugo hvatali radari, xexe, i ja sam uvek padao na foru da platim prljave tablice 300dn i posle sam slobodan.

I onda mi kaze jedan drug, pa sto to radis ? Reci nemam da platim, oni sacine zapisnik i sada ide ono glavno, nemoj ga potpisati ! Posle imas rok od 8 dana da platis kaznu u stanicu milicije, ako ne, oni salju prijavu sudiji koja nikad ne bude poslata ustvari.

I ja ga poslusam, sad ne znam da lice mi stici prijava i kakvu zvaku da sastavim ako dodje do suda, ali on mi je rekao da ako stalno poricem i pred sudijom da su sanse policije nula + oni nece da se cimaju po sudovima. Jedino mi nije jasno kako pravdaju onda prijavu jer su sve numerisane ?

Pauk je najgore sto moze da se desi. Naravno policija ne sme da vam otudji stvar bez sudskog resenja, a oni upravo to rade. Samo, sada je lopta u vasem terenu i VI morate da tuzite POLICIJU za to ! Neki su to i radili i dobijali spor posle godinu dana. A auto je bio svo vreme u policiji. Jedan moj prijatelj je npr. ostavio krntiju Ladu (100E) i pauk(budala) je odneo ! On je posle njih tuzio iz zajebancije i kad su dosli na sud on je lupetao samo da bi izgubio spor (kreten/zajebant), a ono g**** od kola jos trune u policiji !!!

BTW. na pauku padaju stvarno kreteni ! Mislim, sta, kao ne moze da se parkira gde treba ? Radar razumem, zamislite bolidi murijaneri po bulevaru hvataju ko vozi 65km/h.

E da, najbolje je o tim tipusima ni ne misliti a kamoli imati posla sa njima. M`sim, bavis se policjom... Samo ako je za phreak !




[Ovu poruku je menjao secret dana 05.04.2005. u 22:22 GMT+1]
 
Odgovor na temu

UroS
uros.net inc. Head manager
yu/sr/bgd

Član broj: 3
Poruke: 1953
*.verat.net

ICQ: 44960289
Sajt: www.uros.net


+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju19.08.2003. u 20:41 - pre 250 meseci
Maaaa daj. Ortak vozi kola na ibarskoj magistrali i ide 90 km a ograničenje 80 ili tako nešto i uglavnom ide se u koloni i pandur pušta prvog i zaustavlja njega i kaže kao vozio si 92 a ograničenje je ovoliko i sad on mu traži da vidi radar i pandur kaže kako ga je "slučajno" resetovao. I kaže pandur ja stojim iza onoga što sam rekao i ovaj nije potpisao izveštaj i sad se čeka prijava da stigne pa ćemo da vidimo šta će biti.
one-thousand, three-hundred and thirty-seven.
 
Odgovor na temu

Mishimishimabowei-teri

Član broj: 7688
Poruke: 32
147.144.65.*

Sajt: www.propellerheads.se/rep..


Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju19.08.2003. u 20:53 - pre 250 meseci
dabre!
ako te zaustavi policija i trazi ti da duvas u balon, trazi im primerak svog daha za nezavisno testiranje :]
 
Odgovor na temu

tOwk
Danilo Šegan
Zemun/Beograd

Član broj: 94
Poruke: 2743
*.vdial.verat.net

ICQ: 9344053
Sajt: alas.matf.bg.ac.yu/~mm011..


+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju20.08.2003. u 00:32 - pre 250 meseci
Nemoj da se zavaravaš da te prijave ne stižu do suda — stižu one itekako, a tada je najbolje da u zapisniku stoji tvoje viđenje situacije koje si potpisao. Znači, traži od pandura da dodaš svoje mišljenje koje ćeš potpisati — naravno, nemoj posle da menjaš priču, pošto to onda ništa ne vredi ;-)


Možda se moje mišljenje promenilo, ali ne i činjenica da sam u pravu.
 
Odgovor na temu

Neflernis

Član broj: 6304
Poruke: 262
*.nsd.sezampro.yu



+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju20.08.2003. u 01:12 - pre 250 meseci
e vidis ovo nisam znao ! Dobro je, samo tako nastavite !

Mada me nikada nijedan murov nije ponudio da dam izjavu. Btw, kako to oni dokazuju na sudu ?
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
195.252.80.*

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju20.08.2003. u 01:13 - pre 250 meseci
a sta je to policija "gro odradjivala umesto vojske" sto je izazivalo tvoje postovanje??? tebi je to za postovanje? ili bi zamislio sebe i svoju porodicu na mestu ljudi nad kojima policija "odradjuje gro stvari"?

nemoj da vozis brzo i da parkiras gde je zabranjeno i 100% nista ti nece stici.
 
Odgovor na temu

Neflernis

Član broj: 6304
Poruke: 262
*.nsd.sezampro.yu



+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju20.08.2003. u 01:23 - pre 250 meseci
cuj ovoga ?

C`mon let`s be honest ! Svi znamo da je policija spasavala gomilu vojnika od teskog posla na Kosovu. (ej i nemoj tu da mi moralises o dobru i zlu!)

Btw, ovo sto prica tvoj prethodnik je crap ! Kao ti ces da das izjavu. Uuu ma nemoj frajeru, kao ti ces da nesto pises tu njima i onda da potpises. I sta ces napisati, recimo:

"Ovaj pakosnik policajac namerno me mrzi i izmislja da nisam vezao pojas" i tsl
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.vdial.verat.net



+6455 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju20.08.2003. u 09:03 - pre 250 meseci
Panduri inace obozavaju likove koji vole da se prave pametni... I jedna od glavih zabava je da maltretiranjem takvih likova prekrate svoj dosadni radni dan...
 
Odgovor na temu

Neflernis

Član broj: 6304
Poruke: 262
*.nsd.sezampro.yu



+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju20.08.2003. u 09:45 - pre 250 meseci
Bravo ventura !

Ne treba biti pametan, nego treba biti gluplji od policije ! xexexe

Ne znam zasto ste na noz docekali moj topic. Ja sam mislio da ce ljudi ovde da se javljaju sa savetima kako ne biti zrtva policijske samovolje i haracisma. Kad ono:

ventura: nemoj da se pravis (?) pametan jer NJKV pandur to ne voli
aleksandaraleksandar: nemoj da vozis brzo ! (valda je njemu brzo 65km/h) Uzgred, to oko brzine. To nije slucajno postavljeno ogranicenje i ja to podrzavam pogotovo kad vozim po nepoznatom terenu. Recimo u mojoj ulici je 40, ali ja vozim 20 JER: znam koliko ima dece koja sitrcavaju. Ali da li je neko isao autoputem BG-NS-SU npr. Tamo imate znak prestanak svih ogranicenja, a 100m dalje ogranicenje 100 ! A da ne govorim o iznenadnim tablama 60 i gomili gastarbajtera koji nanizani na patroli ceskaju se iza uva i vade novcanike !

i na kraju najveci biser - towk: "Nemoj da se zavaravaš da te prijave ne stižu do suda — stižu one itekako, a tada je najbolje da u zapisniku stoji tvoje viđenje situacije koje si potpisao." Mislim da cu ga poslusati jer ukoliko bi se to desilo policija sigurno ne bi slala prijavu sudu vec bi je uramila sa sve izjavaom i svaki dan gledali i smejali se kao primeru extraordinarne gluposti !
 
Odgovor na temu

salec

Član broj: 6527
Poruke: 1738
*.rcub.bg.ac.yu



+25 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju20.08.2003. u 11:11 - pre 250 meseci
Citat:
Neflernis:
Bravo ventura !

Ne treba biti pametan, nego treba biti gluplji od policije ! xexexe

Ne znam zasto ste na noz docekali moj topic. Ja sam mislio da ce ljudi ovde da se javljaju sa savetima kako ne biti zrtva policijske samovolje i haracisma. Kad ono:

ventura: nemoj da se pravis (?) pametan jer NJKV pandur to ne voli
aleksandaraleksandar: nemoj da vozis brzo ! (valda je njemu brzo 65km/h) Uzgred, to oko brzine. To nije slucajno postavljeno ogranicenje i ja to podrzavam pogotovo kad vozim po nepoznatom terenu. Recimo u mojoj ulici je 40, ali ja vozim 20 JER: znam koliko ima dece koja sitrcavaju. Ali da li je neko isao autoputem BG-NS-SU npr. Tamo imate znak prestanak svih ogranicenja, a 100m dalje ogranicenje 100 ! A da ne govorim o iznenadnim tablama 60 i gomili gastarbajtera koji nanizani na patroli ceskaju se iza uva i vade novcanike !

i na kraju najveci biser - towk: "Nemoj da se zavaravaš da te prijave ne stižu do suda — stižu one itekako, a tada je najbolje da u zapisniku stoji tvoje viđenje situacije koje si potpisao." Mislim da cu ga poslusati jer ukoliko bi se to desilo policija sigurno ne bi slala prijavu sudu vec bi je uramila sa sve izjavaom i svaki dan gledali i smejali se kao primeru extraordinarne gluposti !



OK, Neflernis, dobio si konkretne savete ili misljenja ljudi i sada ih pljujes. Imas mozda: "A tacno resenje, koje niko od vas nije pogodio, je..." u koverti ili sta?

Mozes li bar da skiciras fotorobot onoga sta zaista hoces. Hoces li da:

- nadjes nacina da ne budes odabran kao meta policije,

ili

- hoces da znas kako se ophoditi sa policijom a da ne povecas nepotrebno svoje patnje,

ili

- hoces da se najebes keve policiji jer te nerviraju (nisam bas 100% siguran, ali mislim da je to nerviranje ljudi deo zanata koji ih uce ("establishing presence"), a ne urodjena osobina),

ili

- hoces da znas proceduru za prijavljivanje i utvrdjivanje korupcije u policiji (stavljanje novca od kazni u dzep i sl., ali to ce dovesti do toga da platis vise...),

ili

- hoces da znas kakva su ovlascenja policije i tvoja prava u teoriji i kakav je postupak za zastitu tvojih prava kada mislis da su njihova ovlascenja prekoracena,

ili

- hoces da utices na raspored saobracajnih znakova po putevima ili makar saznas obrazlozenje za odredjene znakove na odredjenim saobracajnicama (policija NE odredjuje gde se postavljaju znaci!),

ili

- jos ti je u secanju poslednje (nepravedno i nicim izazvano) ponizenje i moras malo da galamis ovde gde te ne cuju.


Ako je nesto od ozbiljnih stvari, najpre prouci zakone (prelistaj kataloge univerzitetske i narodne biblioteke, web sajt vlade Srbije, itd.). Kad budes znao terminologiju, obrati se nekom od poslanika sa uljudnim pitanjima o konkretnim stvarima tipa prava, postupci, predlozi gradjana (saobracajni znaci!), itd.

Ako hoces da SeNajKev policiji, onda razmisli o studijama prava ili VSUP, ili o politickoj karijeri koja ce te dovesti na mesto ministra, itd., a onda, ako i dalje budes imao osecaj za pravdu i imunost na ulizivanje, slobodno raspali po potcinjenim ti drotovima i dovedi ih u red.

Protiv lose policije nema efikasne individualne borbe. Ako te nesto zulja, moras da smislis kakav zakon bi to otklonio (na primer: neposredni izbori za lokalne sefove policije ("izbori za sheriffa" :) ) i siroka ovlascenja istih nad svojim potcinjenima u smislu uslova za prijem i otpustanje ) i da ubedis dosta gradjana i nesto politicara da podrze tvoju ideju.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworks.co.yu

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju20.08.2003. u 12:56 - pre 250 meseci
Link
 
Odgovor na temu

Veljko
Beograd

Član broj: 967
Poruke: 1172
*.absolutok.com.

Sajt: veljko.net


+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju20.08.2003. u 13:58 - pre 250 meseci
Citat:
secret:
Link

stoka!!!

Izkompleksirani IDIJOTI!
Šmeori!
...

 
Odgovor na temu

xakep
Solar Design
ToXiC WaSTe @ ToXiCiTy
DEFCON

Član broj: 2790
Poruke: 29
*.verat.net

Jabber: TheDevil@satanic.org
ICQ: 666


Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju20.08.2003. u 14:47 - pre 250 meseci
Ne znam kuda vodi ova tema, ali mislim da se ovde neko gadno istripovao ...
Mislim nije da volim policiju, MRZIM je! ali to se odnosi na one koji su sisli
sa nekog brda zaljni autoriteta

... ali
Citat:
Neflernis:
Pored toga ako vam nesto ukradu to ce vam policija naci nikad a mozda i pre


mom ortaku je neko obio gajbu i iz nje izneo DVD player, CD player (komponentu),
Video rikorder, mixetu i jos neke stvari

posle par meseci, pogodi sta se desilo ...
dosle murja i vratila SVU robu !!!

kada smo hteli da ih castimo (flajkom viskija)
jedan je dobacio: "Opaa, pa vi pijete"
dok je drugi snimio 'nesto' u gajbi i rekao: "Nije da samo piju, nego i duvaju!"

i naravno nista nam nisu radili

tako da to sve zavisi od kompleksa pandura na kog naletis
Pijem, pusim, drogiram se ... cini mi se
popravljam se!
 
Odgovor na temu

xakep
Solar Design
ToXiC WaSTe @ ToXiCiTy
DEFCON

Član broj: 2790
Poruke: 29
*.verat.net

Jabber: TheDevil@satanic.org
ICQ: 666


Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju20.08.2003. u 14:51 - pre 250 meseci
Citat:
secret:
Link


tek sada sam pogledao link

mislim, 'KURIR' !
Zu'cu od te stampe nisi mogao da nadjes ! ;-)
Pijem, pusim, drogiram se ... cini mi se
popravljam se!
 
Odgovor na temu

Neflernis

Član broj: 6304
Poruke: 262
*.nsd.sezampro.yu



+1 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju20.08.2003. u 15:38 - pre 250 meseci
OK guys, vidim da ovde niko nije razumeo o cemu se radi. Ovaj primer iz Kurira najbolje govori sta Freak ne sme da uradi. A to je da bude glup !

Ustvari u samom primeru navedeno je sve sto ne biste trebali raditi da nadrljate tako da mislim da je sama prica jako dobra ali isto tako i izmisljena jer ne verujem da neko moze tako biti glup (kao mladi, bivsi (?) sluzbenik MF).

1. Vrlo je moguce da je policija sasvim slucajno zamenila Antonicevu grupu sa nekim za kim jako dugo traga, npr. lokalni narkosi i tsl. + ovi nisu imali karte i dr.

2. Antonic kaze: "To Vam nije dovoljan razlog da bih ugasio cigaretu, postoji li neki propis zbog koga bih morao da ugasim cigaretu po vasem naredenju?" Well who knows, mozda i ima ! Pusenje na javnom mestu, jbmlga, drugo sto se kurcci kad nema krila. Trebo je reci po PS 123. a nemate pravo da to trazite od mene. Ovako Rebel Without A Cause.

3. dalje: "Pitao me je koliko godina imam. Rekao sam mu: "Jedanaest!" Odmah mi je udario nekoliko samara i ponovo poceo da me sutira po nogama." Mislim da je on hteo reci da ima 11 godina mentalno. Naravno to je za Antonica "Ludak" (!?)...

4. i na kraju: "Moj otac, cim je cuo da su me priveli, dosao je u stanicu policije, ali su mu rekli da nista ne brine, da su morali da me zadrze i da ce me brzo pustiti kuci." A tako znaci frajeru obavestio si taticu. Zasto ? Trebao si biti musko i svoje racune sam isterati do kraja...

2 xakep: ti ovde hvalis policiju koja radi ono zasta je placena ! Ok ne kazem ja da nema lepih primera ali to je jaaaaako jako daleko od onoga sto bi trebalo biti !

2 salec: mozda nisam bio jasan ali sam mislio da ljudi znaju sta Freak radi btw ajd nek tvoja skica buide ono sto zelim, evo:

- nadjes nacina da ne budes odabran kao meta policije,
- hoces da znas kako se ophoditi sa policijom a da ne povecas nepotrebno svoje patnje,
- hoces da znas kakva su ovlascenja policije i tvoja prava u teoriji i kakav je postupak za zastitu tvojih prava kada mislis da su njihova ovlascenja prekoracena

i naravno iskustva drugih !
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworks.co.yu

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju20.08.2003. u 15:44 - pre 250 meseci
Citat iz teksta aka LINK

"Voleo bih da se vrati Miloševićevo vreme, pa da vas opet bijemo! Da je Sloba na vlasti, ne bi ti sad sedela tu, već bi odavno letela niz stepenice" - policajac, sa službenom značkom broj 104322
 
Odgovor na temu

aleksandaraleksandar
aleksandar
[earth].[europe]

Član broj: 13175
Poruke: 2895
195.252.80.*

Sajt: aleksandaraleksandar.blog..


+6 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju20.08.2003. u 22:40 - pre 250 meseci
Citat:
salec:

Ako je nesto od ozbiljnih stvari, najpre prouci zakone (prelistaj kataloge univerzitetske i narodne biblioteke, web sajt vlade Srbije, itd.). Kad budes znao terminologiju, obrati se nekom od poslanika sa uljudnim pitanjima o konkretnim stvarima tipa prava, postupci, predlozi gradjana (saobracajni znaci!), itd.



konacno neko ko zna kako se resavaju problemi. znam da ce vecina reci da su takve stvari nedostizne, ali ja sam (poznavajuci zakon o osnovnom i srednjem obrazovanju) objasnio jednoj preofesorki zasto ce da izgubi posao ako ne bude zakljucila 2 iz njenog predmeta, i citao joj clan u kome se navodi "da ce ucinik dobiti ocenu 2, ukoliko je u stanju da "prepozna" gradivo i sta se na sta odnosi".

nisam pravnik samo sam surfovao
 
Odgovor na temu

tOwk
Danilo Šegan
Zemun/Beograd

Član broj: 94
Poruke: 2743
*.vdial.verat.net

ICQ: 9344053
Sajt: alas.matf.bg.ac.yu/~mm011..


+2 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju21.08.2003. u 00:26 - pre 250 meseci
Citat:
Neflernis:
Ne znam zasto ste na noz docekali moj topic. Ja sam mislio da ce ljudi ovde da se javljaju sa savetima kako ne biti zrtva policijske samovolje i haracisma.

Svako to interpretira kako želi — neki ljudi prosto izgledaju kao dušu dali za podjebavanje, pa možda tome ni policajci ne mogu da odole. Ja nikad nisam imao problema sa policijom, i uvek su se ophodili veoma službeno — ako mislim da nisu u pravu, neću potpisati zapisnik, ili ću tražiti da dodam svoju primedbu.

Već u nekoliko navrata sam zaustavljen čineći prekršaj, ali nijednom nisam dobio kaznu.

Citat:
aleksandaraleksandar: nemoj da vozis brzo ! (valda je njemu brzo 65km/h) Uzgred, to oko brzine. To nije slucajno postavljeno ogranicenje i ja to podrzavam pogotovo kad vozim po nepoznatom terenu. Recimo u mojoj ulici je 40, ali ja vozim 20 JER: znam koliko ima dece koja sitrcavaju. Ali da li je neko isao autoputem BG-NS-SU npr. Tamo imate znak prestanak svih ogranicenja, a 100m dalje ogranicenje 100 ! A da ne govorim o iznenadnim tablama 60 i gomili gastarbajtera koji nanizani na patroli ceskaju se iza uva i vade novcanike !


Pa 65km/h jeste brzo — dodaj 65km/h iz suprotnog smera, i brzina sudara je 130km/h — nema preživelih u čeonom sudaru. Što se tiče slučajeva kao što je put BG-NS-SU, mnogi koji idu u suprotnom smeru su „kolegijalni“ i rade nešto zanimljivo — ablenduju!



Citat:
i na kraju najveci biser - towk: "Nemoj da se zavaravaš da te prijave ne stižu do suda — stižu one itekako, a tada je najbolje da u zapisniku stoji tvoje viđenje situacije koje si potpisao." Mislim da cu ga poslusati jer ukoliko bi se to desilo policija sigurno ne bi slala prijavu sudu vec bi je uramila sa sve izjavaom i svaki dan gledali i smejali se kao primeru extraordinarne gluposti !

Naravno, a ja znam za nekoliko takvih slučajeva, kada zbog takve izjave nije prihvaćen iskaz policajca — da, na sudu (stigla prijava na sud sve uramljena, panduri se smejali sve dok izjava nije uvažena, kada se neko drugi smejao ;-).

Zanimljivo je da ti svaki pomen „pravnog“ i „zakonskog“ rešenja smatraš „glupim“ — e pa onda, preostaju ti jedino nezakonita rešenja.

Mada, s obzirom na tvoj veoma kratak „staž“ na ovom forumu, mogu da zamislim zašto te panduri ne vole :-)

Možda se moje mišljenje promenilo, ali ne i činjenica da sam u pravu.
 
Odgovor na temu

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.29.EUnet.yu

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju21.08.2003. u 00:31 - pre 250 meseci
Link ka kurur sajtu vise neradi
ako neko ima neka postuje text ovde.
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

reject
Ivan Pesic
Bgd

reject
Član broj: 7659
Poruke: 2209
*.41.eunet.yu

Sajt: misc.comli.com


Profil

icon Re: Vreme je da Freakujemo polliciju21.08.2003. u 10:18 - pre 250 meseci
Citat:
Neflernis:
Ja sam nekada cenio policiju pogotovo dok su odradjivali gro posla na Kosovu umesto vojske ali sada vise ne !


Nisu oni tamo isli jer su dobre duse i jer ne zele da omladina pri vojsci strada,
isli su tamo po naredjenju, a mnogi su se vratili bogatiji no pre jer je tamo
bilo Burnin' & Lootin' 24h dnevno.

Mass murder ain’t just painless,
Now we’ve made it cute.


The Church Of The Holy Transistor
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Vreme je da Freakujemo policiju

Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 557166 | Odgovora: 1783 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.