Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

zupska berba!!!!!!!!svi ste pozvaniii!!!!!!!!

elitemadzone.org :: MadZone :: zupska berba!!!!!!!!svi ste pozvaniii!!!!!!!!

[ Pregleda: 7314 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nikola50

Član broj: 150135
Poruke: 31
*.dial.scnet.yu.



Profil

icon zupska berba!!!!!!!!svi ste pozvaniii!!!!!!!!03.09.2007. u 01:45 - pre 202 meseci
E ljudi dodjite svi od 20 do 23 septembra na zupsku berbu (dane vina) u aleksandrovac 3 dana ce se slaviti banciti i pijanciti vino ce deliti devojke za dzabe iz fontane vina!!!!!!! bice veselo i lepo kao sto je i svake godine! za otvaranje ce svirati neverne bebe,bice tu i ulica vina gde ce se samo to prodavati,znaci ko voli dobru krkanciju i uz to pice za dz neka dodje od 20 do 23 septembra!!!!!!!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: zupska berba!!!!!!!!svi ste pozvaniii!!!!!!!!03.09.2007. u 19:43 - pre 202 meseci
Hvala , hvala na pozivu! Lepo zvuci...
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

Milan Jovanovic
Nis, Srbija

Član broj: 70480
Poruke: 42
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: zupska berba!!!!!!!!svi ste pozvaniii!!!!!!!!03.09.2007. u 23:20 - pre 202 meseci
Jel to kod Prokuplja ili...?
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: zupska berba!!!!!!!!svi ste pozvaniii!!!!!!!!04.09.2007. u 02:52 - pre 202 meseci
Pa.. da kažemo da jeste . Ustvari Kruševac je blizi . Znači između Prokuplja i Kruševca otprilike


Postavljacu teme:
Ne bi bilo lose da das jos informacija u vezi ove manifestacije, koji je program sta sve moze da se ocekuje, nesto vezano za boravak tamo ima li mesta za kampovanje, parking i tako to.

Takodje, mogao bi da postavis jos neku sliku ukoliko imas.

Pozdrav

[Ovu poruku je menjao New Village DC dana 04.09.2007. u 15:48 GMT+1]
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

nikola50

Član broj: 150135
Poruke: 31
*.dial.scnet.yu.



Profil

icon Re: zupska berba!!!!!!!!svi ste pozvaniii!!!!!!!!05.09.2007. u 13:05 - pre 202 meseci
aleksandrovac je izmedju krusevca i brusa,nema nigde da se kampuje ali i da ima nebi mogao zbog loseg vremena;sto se tice zupske berbe ona traje 3 dana i odrzava se u cast beracima grozdja koji i prave vino probaj malo da googlas pa ce ti se sve samo kazati.Program je bas obilan i svira se sve:od rock-a do narodne muzike(kada kazem narodna ne mislim na grandovce nego na frulu, kolo i sl.)u svakom slucaju pretrazi internet,probaj aleksandrovac ili zupska berba
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: zupska berba!!!!!!!!svi ste pozvaniii!!!!!!!!05.09.2007. u 17:37 - pre 202 meseci
Posto si vec otvorio temu ovde mislio sam da bi mogao da je potkrepis malo informacijama, da animiras ljude i tako to. Svako moze da ode na google.

p.s. elitesecurity.org je moj google ;-)

edit:

evo linka ka zvanicnom sajtu dogadjaja: http://www.zupskaberba.co.yu/

Eh, da...Ako je neko bio prosle godine ili zadnjih godina ne bi bilo lose da prenese iskustva i utiske.
Ja nikada nisam bio na ovom dogodjaju, puno sam slusao o tome pa mozda ove godine odem.

[Ovu poruku je menjao New Village DC dana 05.09.2007. u 18:48 GMT+1]
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Milan Jovanovic
Nis, Srbija

Član broj: 70480
Poruke: 42
*.adsl.verat.net.



Profil

icon Re: zupska berba!!!!!!!!svi ste pozvaniii!!!!!!!!06.09.2007. u 11:46 - pre 202 meseci
Svake godine se, otprilike u isto vreme, odrzava i "Vinski bal" u Vlasotincima. Manifestacija takodje posvecena vinu.
 
Odgovor na temu

nikola50

Član broj: 150135
Poruke: 31
*.dial.scnet.yu.



Profil

icon Re: zupska berba!!!!!!!!svi ste pozvaniii!!!!!!!!06.09.2007. u 23:33 - pre 202 meseci
izvinite svi sto nisam dao link ali da iskreno kazem ne znam kako!!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: zupska berba!!!!!!!!svi ste pozvaniii!!!!!!!!

[ Pregleda: 7314 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.