Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Devojka na kvizu zna manje od desetogodisnjaka

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Devojka na kvizu zna manje od desetogodisnjaka
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 25338 | Odgovora: 110 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.ADSL.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Devojka na kvizu zna manje od desetogodisnjaka14.12.2007. u 00:52 - pre 199 meseci
Ovaj klip me uvek nasmeje, ali ne mislim da ista dokazuje.
http://www.youtube.com/watch?v=WALIARHHLII
anti-heroin spree
 
0

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
77.46.173.*



+294 Profil

icon Re: Devojka na kvizu zna manje od desetogodisnjaka14.12.2007. u 00:58 - pre 199 meseci
Citat:
pajaja: zmej, molim te suzdrzi se ubuduce ovakvih ispada. Ako nemas nikakve argumente za to sto pricas, onda nemoj da stvaras flame.

Vala baš flejmuje čovek, umalo da .... ali suzdržao sam se ne treba mi opomena moderatora

@zmej
Mislim, stvarno: ko je bre ovde rekao da su Ameri inteligentni a Srbi glupi? NIKO!
Jedino si ti na osnovu ove nesretnice koja eto nije naučila elementarnu geografiju zaključio da su svi Ameri glupi. A to što je tebi normalno da "glup" kažeš za nekog ko je neobrazovan, pa... ne znam šta da ti kažem, osim da si neobrazovan, jer ne znaš kada se koristi reč "glup".

@StORM48
Sećanja naviru, beše taj Leskovčanin onaj čuveni Marko Tasić LOL
Ali pazi, on je zaista bio (i jeste) pametan, jer je uspeo da izmuze jadnu leskovačku opštinu na osnovu svog znam-da-instaliram-vindovse znanja
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-217-84.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Devojka na kvizu zna manje od desetogodisnjaka14.12.2007. u 10:18 - pre 199 meseci
Citat:
Shadowed: Ne, za tim nema potrebe, opste je poznata americka glupost. Cak se i vicevi o tome pricaju.


hahahah,da,da i bosanci zakivaju eksere glavom,pa to je opste poznata stvar :D
 
0

zmej
Nis

Član broj: 33922
Poruke: 169
*.jotel.co.yu.



+265 Profil

icon Re: Devojka na kvizu zna manje od desetogodisnjaka14.12.2007. u 14:12 - pre 199 meseci
Ja ipak tvrdim da su ameri glupi,neobrazovani,to mogu potvrditi i na osnovu licnog iskustva,ali nema veze....
Uostalom priznajem da sam malo preterao,i mirnu razmenu argumenata pretvorio u ostru polemiku i prepucavanje.
Izvinjavam se moderatorima ali i clanovima foruma.S toga odustajem od dalje polemike na ovu temu,ne zbog nedostatka argumentacije,vec cinjenice da je ovo forum za zabavu i informisanje,a ne za bilo kakvu raspravu koja ima politicku,nacionalisticku konotaciju.Jos jednom moje izvinjenje.
ja bih ali ne znam kako!!!
 
0

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
77.46.173.*



+294 Profil

icon Re: Devojka na kvizu zna manje od desetogodisnjaka14.12.2007. u 16:10 - pre 199 meseci
Pa da, naravno, imaš argumente ali iz principa ne želiš da ih izloziš. How yes no :)

Pozdrav i svako dobro!
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-217-84.eunet.yu.



+165 Profil

icon Re: Devojka na kvizu zna manje od desetogodisnjaka14.12.2007. u 16:51 - pre 199 meseci
http://www.youtube.com/watch?v=5c0DBCrTR4Q
:))) ili bolje :'(((((((
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
77.46.184.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Devojka na kvizu zna manje od desetogodisnjaka14.12.2007. u 19:09 - pre 199 meseci
Mrzelo me da citam sve izmedju prve i zadnje strane. Mogu da dam samo svoje misljenje. Ventura je pominjao kako on nije znao gde je Severna Dakota i neke karakteristike nekih njihovih okruga. Pa u onom klipu se ne govori o tome gde je Sumadija ili Rasinski okrug, ili gde je Kanjon Morace, vec da li je Evropa zemlja, selo ili marka jogurta....ili nista od navedenog. Pitam se koliko bi ljudi u Srbiji reklo da ne zna sta je Amerika?! I jesu li ikada culi za Meksiko? Kao sto pomenuta devojka ne zna sta je Francuska. Cak ni voditelj ne zna za Madjarsku i izgovara Hungry umesto Hungary. Mislim sta reci vise o naciji koja ima predsednika drzave zvanog Dzordz 'Nukilar' Bus, koji je toliko glup da je to neverovatno?!

Moje misljenje je da kada bismo pravili listu generalno najglupljih naroda, Amerikanci bi bili u samom vrhu, a bogami mozda i na vrhu te liste.


E sad sto ovde ima mnogo onih pro-americki orijentisanih...to je vec druga prica. Ja niti ih mrzim niti ih volim. Samo imam misljenje o njima. pozdrav svima.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
77.46.184.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Devojka na kvizu zna manje od desetogodisnjaka14.12.2007. u 19:33 - pre 199 meseci
Nesto na tu temu.

http://uk.youtube.com/watch?v=viqlkKwZIlM&feature=related
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.179.*



+35 Profil

icon Re: Devojka na kvizu zna manje od desetogodisnjaka15.12.2007. u 10:33 - pre 199 meseci
Citat:

Moje misljenje je da kada bismo pravili listu generalno najglupljih naroda, Amerikanci bi bili u samom vrhu, a bogami mozda i na vrhu te liste.


Kako jednom rece inspektor Kalahan, jos jedan produkt pogubne americke subkulture:
"Misljenje je kao dupe, svako ga ima". :)
Mislim, lista "generalno najglupljih naroda"... :(
 
0

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
77.46.173.*



+294 Profil

icon Re: Devojka na kvizu zna manje od desetogodisnjaka15.12.2007. u 11:20 - pre 199 meseci
Osećam se donekle prozvanim, pošto sam "stao u odbranu" Amera onomad. Nisam pro-američki orijenstisan, ni kontra-srpski ni šta ja znam...

Ipak, razumem zašto zrej, Nabuko & Co. smatraju Amere "generalno" "najglupljim" ljudima na svetu.

Američka "glupost" posledica je američkog sistema vrednosti u kojem se ne očekuje da vi po defaultu znate mnogo toga o stvarima koje vam ne mogu preterano koristiti u životu. Ipak, Amerikanac kojeg to zaista interesuje, verovatno će se potruditi da sazna nešto više o tim stvarima koje mi Evropljani, Srbi,... držimo u malom prstu, jel.

Ja ne kažem da je takav sistem vrednosti "do jaja", ali ne smatram da je neko zbog toga "glup". Glup je, po meni, onaj, koji ne ume da se snađe u životu.
 
0

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.201.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+52 Profil

icon Re: Devojka na kvizu zna manje od desetogodisnjaka15.12.2007. u 11:25 - pre 199 meseci
Da li je moguce da jos uvek tupite o tome :/

Pa sasvim je normalno tj. ocekivano da nacija od, hebote, citavih 300 miliona dusa moze da se "pohvali" pozicijom na listi "generalno najglupljih" naroda. Ispred njih ce na toj ludackoj listi biti samo Kina i Indija jer imaju i vecu populaciju, pa i veci broj morona koji ce im kvariti prosek.

Hajde neka neko krene da pravi listu generalno najglupljih gradjana Srbije, garantujem da ce Beogradjani da vas sve presisaju za bar 10 puta, jer 2+ miliona koliko ih ima u BG-u cine sigurno 1/3 populacije Srbije... Ono sto bi imalo smisla vagati je domasaj kompletne zajednice (koji ipak ne zavisi od toga da li je zajednica "generalno glupa" ili ne, vec od inteligencije malog broja ljudi koji cini drustvenu elitu na tom prostoru i koji inicira pozitivne promene u istom) - a u tome USA, Kina i Indija nesumnjivo siju ceo svet, a Beograd celu Srbiju.

Kako kazu, mali narodi i njihovi kompleksi :(
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Zanimljivi linkovi :: Devojka na kvizu zna manje od desetogodisnjaka
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 25338 | Odgovora: 110 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.