Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zabrana pušenja na javnim mestima!

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Zabrana pušenja na javnim mestima!

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 617429 | Odgovora: 2139 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
77.46.234.*



+5251 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!23.01.2008. u 20:57 - pre 197 meseci
Kako god, samo neka to urade. Ali niti kaznjavaju, niti se bilo sta radi po tom pitanju, a daleko da je nevazno...


@barakuda111
Kakva si ti dijabola. Gde si ti video i na osnovu cega sam ja to drzak pa jos i bezobrazan, pride. Ili bi ti mozda voleo mene "posebno da kaznis"?
Mani se agresije i elementarnog prostakluka, ne vredi ni da si nepusac ni da si pusac. Prostak je "univerzalan" lik. Ili nesto ne razumes, pa pitaj, sto se zestis?


Elem, posto se ocigledno slabo radi o "zastiti okoline", evidentno, sta sada. Eto zamislimo da ne postoje pusaci, kako da zastitimo, recimo Emila, od moguce rakcine, volj azotara, volj rafinerija...

A sto se tice prostakluka, tako bese i pocelo "sve" ovo na forumu. Naleteo agresivan na prostaka, i sada bi neki da sve pusace spakuju u "prostacku kutiju"..Pa nece bas moci tako "prosto"...Niti su svi agresivni, niti su svi drugi prostaci...

I znaci, da zaboravimo faktor "zagadjenje" i "preke potrebe"...pa da pricamo kao normalni ljudi...sta je normalno i realno..

Poz.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7174 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!23.01.2008. u 22:03 - pre 197 meseci
Citat:
vindic8or
A bacanje kesa sa djubretom kroz prozor bi trebalo kazniti zatvorom. Ako se tako nesto jos uvek desava...


Desava se - Drinciceva ulica, Beograd... kad sam bio pre koju nedelju u Srbiji, ista prica - dvoriste puno kesa djubreta koje su roknuli sa ko zna kog sprata. Totalni nemar za higijenu, komsije, svoje i tudje zdravlje... vasljiva stoka iz pecine.

Imam osecaj da kada bi persona odgovorna za tako nesto imala pristup ovom forumu, da bi i ona imala neku teoriju da su to njena prava i slobode - ***i ga, ko ce da se spusta do prizemlja i ide do kontejnera u toku borbe za Kosovo recimo.

I kome bi, zaboga, smetala po neka kesa djubreta u tamo nekom drvoristu dok Pancevo otpusta benzen, komsija vozi mobilnu ekolosku katastrofu, NATO cepa Srbiju, poslanici kradu, Miskovic krade, ministri kradu, Amerikanci terorisu svet, EU licemerno muci Srbiju, doktori korumpirani, CIA muci ljude u tajnim zatvorima, asteroid mozda udari Mars, pederi sire svoj uticaj u svetu, partizan gubi, omiljen lik iz spanske serije dobija stidne vasi, Iran pravi atomsku bombu, poskupljuju pljeskavice, skupi krediti itd... MA BRE STA BRE IMA DA NEKO NAPADA TE JADNE LJUDE KOJI SAMO BACAJU SVOJE DJUBRE - IMA DA BACAMO SVI U INAT, DA VIDE SVI KOLIKO SMO JAKI :)

Srbin - to je jedno posebno stanje svesti (C) Lesli.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

kasaad
Hannover Germany

Član broj: 10052
Poruke: 163
*.pools.arcor-ip.net.



+4 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!23.01.2008. u 22:20 - pre 197 meseci
pa ne znam na koje dvoriste mislis ali ono djubre sa obe strane bitefa koje lezi u brdima je sasvim dovoljno da ti se zivot smuci ....
mada i ovi nemci nisu normalni ...svaki put stojim pred one 4 kante i kontam sta gde ide ...nikako da se naviknem
FBzP Power!!!
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!24.01.2008. u 01:24 - pre 197 meseci
@ klompica Ti zivis u iluziji ako mislis da ce ti pomoci to sto imas zdravstveno osiguranje ako dobijes rak. Ja sam to rekao da se ljudi ne bi zavaravali kako ce se iako im se desi ono najgore ,biti spaseni. Rak je jos uvek neizleciva bolest ,od koje se umire u najtezim mukama. Ne zna se sta je gore , hemoterapija ili sama bolest. Pusenje je rizicno ponasanje koje ti neverovatno povecava sanse da ga dobijes. U tim momentima covek i njegova porodica cine sve da bi pronasli lek , medjutim kada se iscrpe mogucnosti savremene medicine obicno se prelazi na alternativu koja tada uzima i zadnju paru za laznu nadu. Tako da kada covek " ode " ostane pustos. Ovo je jako sumorna tema. Dalje. Sto se tice poredjenja sa automobilima. Ipak ima razlike jer zna se sta bi se dogodilo kada bi sproveo crevo od auspuha u zatvorenu kabinu. Umro bi od trovanja ugljen monoksidom.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
212.200.218.*



+5251 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!24.01.2008. u 08:58 - pre 197 meseci
3Mislis, tako je prosto, nema produkata sagorevanja koje, dugorocno, izazivaju malosiri spektar kancera.
Ovako, g2 dizel ako izbegnes auspuh, kao pusku, preziveo si, ali duuvan...eee

Ma daj, ne mislis ozbiljno da ako nisi bas uveo crevo u sobu, onda si bezbedan.

@Ivane, kakve si to ocajnike sretao, zar ne brinu gradske sluzbe o tom leglu zaraze
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12850



+4784 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!24.01.2008. u 09:08 - pre 197 meseci
vladd, vidi, smorio si sa izduvnim gasovima.
1. Nije tacno da se povodom toga nista ne radi
2. Cak i da se nista ne radi, jedna losa stvar ne opravdava drugu
3. Cak i da se ljudi koji ucestvuju na ovoj temi zalazu samo protiv pusenja, ne znaci da se niko ne zalaze protiv izduvnih gasova i ostalih zagadjivaca
4. Na osnovu prethodna tri, tvoje neprestano pozivanje na izduvne gasove (i ostale zagadjivace) je 1. neosnovano i 2. offtopic.
Zato predlazem da to vise ne radis jer em ometas diskusiju em krsis pravilnik konstantin offtopic-ovanjem.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
212.200.218.*



+5251 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!24.01.2008. u 11:19 - pre 197 meseci
I ja sam smoren, kako menjate teze, i imputirate mi nesto sto nema veze sa zivotom.

Kada sam ja rekao da se jedno zlo opravdava drugim???? Sta vam, je, ako ne mozete da pratite razgovor, sto ga prepravljate.

Samo na osnovu cinjenica dokazujem da je zakon o "duvanu" samo LAZNA briga o zdravlju...i nista i nikoga ne opravdavam sto ne radi svoj posao.

Ili volite iz jednog zakljucka ili sitnog kamencica cinjenice da gradite kulu.

Vase violentno formiranje misljenja najvise smara.


Verovali ili ne, i ja sam protiv pusenja, ali ne NAPADAM ljude po ulici. Kao ni za bacanje petardi, voznju krseva, bacanje djubreta kroz prozor...i sve dozivljavam svakodnevno.

A ti SUPERMODERATORE, mozes kao i mnogi drugi da zloupotrebljavas svoj polozaj..moze ti se, to je ionako opste oznat "trend", kada se "docepa" malo uticaja...

I ne mozes prosto da proglasavas off topic, kada se "ispod" teme, i naslova nalazi NAPAD, sukob na javnom mestu, OPRAVDAN pusenjem.

RECE li ti da jedno zlo ne opravdava drugo, pomisli li ti, moderatore, da jedno krsenje zakona opravdava, ili ne, mozda drugo krsenje zakona...

Ili da uzmemo pravdu u svoje ruke, da slepo i snazno branimo lose propise ili ubedjenja, pa ko prezivi..ostace valjda istomisljenici, polarisani, nerazumni, bar po rovovima

Ili ste zamislili da pod naslovom teme, prikupite istomisljanike, da ni se opravdao jedan ..ajde da kazem neprirodan, da ne lepim etikete, los gest..najmanje zvocanje...

AKO nisi razumeo o cemu pisem, ne samo o duvanu, stetnom, ili zakonu.

Nece ni zakon, ni ova tema, moci da opravdaju patolosko ponasanje pojedinaca, agresiju i napad, bilo to s "razlogom", "opravdanjem" ili ne..KO se to "pozvao" na zakon i pravi "nered"...
Da li gest "napada" duvanskim dimom, opravdava ("po zakonu") napad neke druge vrste..(da na "gradim" pricu, kao neki, stiglo bi do tenkova..)


Da se ne bi SMORILI, sada nije "uvijeno", nego direktno...za sve koji slabo razumeju izmedju redova, ili pomisljaju na off


Poz.

P.S. ne mislim da ucestvujem u ovoj temi, neko vreme, iz jednostavnog razloga(osim "ometenja" "diskusije" "istomisljenika"..da.da..da..) preteranog simplifikovanog razmisljanja pojedinaca, sklonih flejmu i pretnjama. Kada se stigne na "sledeci nivo", komunikacije i razumevanja, eto mene...

Mislim kakva "diskusija", zakon postoji, sta ima da se "diskutuje" o zakonu...ili neko moderatori misle da je ovo skupstina, ili bar javna rasprrava..

Eto, prilika da se "ispali par parola", i LOCK



[Ovu poruku je menjao vladd dana 24.01.2008. u 12:32 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7174 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!24.01.2008. u 11:25 - pre 197 meseci
Citat:

Samo na osnovu cinjenica dokazujem da je zakon o "duvanu" samo LAZNA briga o zdravlju...i nista i nikoga ne opravdavam sto ne radi svoj posao.


Kako? Pridrzavanjem toga zakona bi se sigurno poboljsalo zdravlje nepusaca, a gotovo sigurno i pusaca jer bi pusili manje :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

anakin14

Član broj: 73683
Poruke: 862
*.dynamic.sbb.co.yu.



+136 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!24.01.2008. u 11:55 - pre 197 meseci
Vladd vidim pozivas se na agresiju. Procitaj prvi post ove teme i videces da su u ovoj situaciji (kao i u kasnijim postovima pusaca protiv nepusaca) pusaci ti koji su bili i agresivni , i drski, i bezobrazni i ti koji su na kritiku u ciju odbranu stoji slovo zakona NAPALI kriticara, a smatram ako je neko krsi zakon da nije napad nabiti mu na nos da krsi zakon.
i jos nesto? zasto je shadowed zloupotrebio svoj polozaj???
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
212.200.218.*



+5251 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!24.01.2008. u 12:06 - pre 197 meseci
@Ivane
Kada me pitas..

Pa naravno, ali nije ni moje ni tvoje da "isterujemo pravdu", na javnom mestu. Postoji inspekcija, koja to resava, bar bi trebala, a ne pojedinacne "akcije".

Ako je vec "vaspitanje" doticnog pusaca neprisutno..

Mislim, sta ima da pricas i da raspravljas sa prostakom, zoves inspekciju i kraj.

Medjutim tako se nije dogodilo, procena je bila(dobra) da inspekcija nema ingerencije (ne moze da dolazi sluzbeno na biracko mesto), pa hajde da sukobom resavamo ...nesto...sta moze uopste da bude i sta je "reseno"...

Da budem "pakostan", ja bih insistirao da udje u zapisnik o birackom mestu, pa bi bila nesto drugacija "prica"( ne mogu da bacam pasulj da li bi bilo bas kazne, ali udaljenje, za ubuduce...verovatno), ali licno se obracati nekome, u cilju "sprovodjenja zakona", a "taj", ma kako nepristojan, ipak na "sluzbenom" mestu (ne mogu da kazem na "poslu"), mislim da nije u redu, i da jedno nije u redu ne treba da implicira drugo sto nije u redu.


Poz.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
212.200.218.*



+5251 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!24.01.2008. u 12:15 - pre 197 meseci
Nije zloupotrebio, ali je u "pripremi"...
Zato sto najavljuje pretnju, za off, neshvatajuci sta hocu da kazem, i da li je off, ako je zakon iz naslova teme los, i slabo se primenjuje (pojacana primena tek od 2009-e), ne mojom krivicom, i da li je off, ako los zakon sluzi za spor, i da li je off ako pusac (koji bar malo brine o okolini, nije lako bas prestati) uzme ucesce u diskusiji i mozda malo uozbilji lagodno misljenja o "velikom i jakom" zakonu koji to nije.
I koji je protiv parola, koje "zamagljuju" vidike gore nego duvan..

I ova sredina, na forumu, nije bas primitivna i nepismena, da bi sebi to dozvolila, niti bi ja nepismenima i nepristojnima nesto pisao...ili obracao se, uopste.

Ili je diskusija rezervisana samo za nepusace...ne znam, e to vec nisam shvatio...


Poz.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12850



+4784 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!24.01.2008. u 12:47 - pre 197 meseci
Ali zato jeste offtopic ako pusenje na javnom mestu opravdavas time sto su druga zagadjivanja okoline dozvoljena (ili se zabrane ne primenjuju) a to je takodje i pradanje jedne lose stvari prisustvo drugom (odgovor na tvoj raniji post).

Nisam imao nameru da pretim prizanjem (posto vidim da si to tako shvatio), da jesam, rekao bih da ce slediti brisanje ako nastavis, ali nisam, samo sam rekao da predlazem da ne nastavljas sa tim.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.rcub.bg.ac.yu.



+5251 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!24.01.2008. u 15:16 - pre 197 meseci
Ne, samo, i samo(znaci iskljucivo) pokazujem da zakon nije bas "briga o zdravlju". Posto je "jedina", trenutna, i nekompletna "briga".
Cak nisu ni prema pusacima preduzete sve mere, recimo poskupljenje cigareta, dovodjenje na "evropski" nivo, sto bi bio svakodnevni stimulans, za smanjenje do prestanka, veci od "potencijelne" kazne, uz uslov da neko bude uhvacen "na licu mesta". "Dejstvo" bi bilo u svakom trenutku u svakom prostoru.

Samim tim, tako nekompletna, ne treba da bude "razlog"(ili jos gore opravdanje) za sukobe..koje god vrste..

I ne borim se protiv ovoga ili onoga, vec za pristojnost...pre svega

Poz
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!24.01.2008. u 15:29 - pre 197 meseci
a sto se ne boris za pristojnost pushaca koji pushe na javnim mestima? A i zar nije ljudski da nekom skrenes paznju da radi nesto pogresno? Pre nego sto odes u policiju, podneses tuzbu protiv njega i tuzis se narednih 100g, kao sto je obicaj u Srba.

I sta je bolje da za svaki baceni papir da odem u policiju/inspekciju ili da skrenem paznju tom sto je to uradio. Svi koji me znaju me odmah poslusaju i dignu papir i bace gde mu je mesto. Ali neeee, ti kazes da ja tim krsim zakon jer ulazim u sukob sa njima i ... Jer da je Pera otisao na vreme u policiju, do svega ovoga ne bi doslo....

 
Odgovor na temu

srki
Srdjan Mitrovic
Auckland, N.Z.

Član broj: 2237
Poruke: 3654
*.xdsl.xnet.co.nz.



+3 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!24.01.2008. u 19:30 - pre 197 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Desava se - Drinciceva ulica, Beograd... kad sam bio pre koju nedelju u Srbiji, ista prica - dvoriste puno kesa djubreta koje su roknuli sa ko zna kog sprata. Totalni nemar za higijenu, komsije, svoje i tudje zdravlje... vasljiva stoka iz pecine.


To je verovatno povezano sa ovim:
http://www.sjvgreens.org/broken.shtml
http://en.wikipedia.org/wiki/Fixing_Broken_Windows
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
79.101.161.*



+5251 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!24.01.2008. u 22:34 - pre 197 meseci
Nije to bas tako. I nije bilo navedeno bilo kakvo "javno mesto". A ako poznajem pusaca, naravno da cu mu zvocati. Da vaspitavam nepoznate ljude, to je malo sasavo, vise je devijantno ponasanje upozoravanja koga stignes, pa nisam ja cuvar zakona i morala.
Eventualno ako prave "prejak" prekrsaj, mogu i da upozorim, i neznanca, ali ako neko samo pusi, bez blizine dece, ili van lifta..sta ima da ga "dovaspitavam", to je vec druga namera, mnogo bliza sukobu nego "odrzavanju" nekog nivoa, zakoa, vaspitanja.
Kao sa pijancima...

A posebno, ako je "prekrsitelj" na sluzbenom mestu, to je besmislica x 2

Upozoravanje, preterano, na "nepravilnosti", kakve god, susretao sam samo kod asocijalnih i opsesivno kompulzivnih licnosti....

Poz
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!25.01.2008. u 07:46 - pre 197 meseci
Ako neko pocne da te bije, neces ga upozoriti da to ne radi da ne neko ne bi pomislio da si opsesivno-kompulzivan?

Ako Tvom komsiju iznad tebe u zgradi gde si se tek doselio, i gde nikog ne znas, pukne cev i tebi napravi poplavu oces li da ga tuzis i zoves policiju ili ces da odes da "se sukobis sa njim i njegovom cevi" ? Moras priznas da je to sukob :) I da postoji rizik da je komsiji pukla cev u zidu i da on i ne zna da je cevka pukla :) I onda ce smatra da lazes....


Ako neko u tvojoj blizini pravi nesnosnu buku oces li da zoves odma inspekciju i policiju, ili ces da odes da lepo popricas sa njim (da ne kazem sukobis sa njim).
U vecini slucajeva razgovor moze da uspe, sem ako ne zivis u nekom getu gde svaka 2. osoba ima utoku.

Kao sto rekoh u vecini, sem u 2 za koja ja znam: kad je neko pijan, i kod dosta pusaca (dosta njih ne shvata zasto ne treba da puse u liftu na primer)

Sto rece nas narod, lepa rec i gvozdena vrata otvara, ili ti, govori tiho i nosi psa sa sobom.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.rcub.bg.ac.yu.



+5251 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!25.01.2008. u 13:42 - pre 197 meseci
E svasta, nadziru li tebe, ili sam setas ulicama....

A sta ako te napadnu sa avionom, moras i vojsku da zoves

Dobro ti je poredjenje, a narocito zakljicivanje. Izbor je tvoj, ili osmeh ili sekira (nosenje vatrenog oruzja je "protivzakonito").

Samo napred..

Poz.

P.S Komsiji je pukla cev, i "sve" se dogodilo. Dva stana po vertikali je ubrljao, ukljicujuci i moj. Dosao, izvnio se, nadoknadio odmah sta je moglo, a moleri su zavrsili posao kada su bili angazovani (ceka se red, ako su dobri)..bez ijedne sive reci, daleko od sukoba..ne znam da li ce neki bas razumeti, ali veoma moguca varijanta.

Mora da je zato sto sam imao vecu pusku, kako drugacije...
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!25.01.2008. u 14:18 - pre 197 meseci
A sto nisi otisao prvo u inspekciju i podneo tuzbu protiv njega? Jer na osnovu stava koji zastupas ocekivao bih da to uradis

I ovo gore nije moje zakljucivanje nego tvoje. Ti si sam rekao da ako neko krsi zakon da NE SME NIKO DA MU BILO STA KAZE nego da ode i da ga prijavi nadleznim organima. Prema tome, nemoj meni da pripisujes tvoje izjave!!!
 
Odgovor na temu

klompica
LA

Član broj: 71655
Poruke: 36
*.no.no.cox.net.



+2 Profil

icon Re: Zabrana pušenja na javnim mestima!25.01.2008. u 20:56 - pre 197 meseci
Slazem se potpuno sa stavom da odrasle nepoznate ljude ne treba vaspitavati i opominjati jer ako do tada nisu naucili sta je kulturno i obzirno prema drugima, vec je mnogo kasno. Ono sto je tebi dobronamerno onome sa druge strane moze biti uzasno uvredljivo i tako ce samo doci do sukoba.

Vecina ljudi ne moze da shvati da svako ima puno pravo da se ponasa u skladu sa svojim ubedjenjima ali zato postoji masinerija koja ce objasnjavati, upozoravati i kaznjavati ukoliko to nije u skladu sa nekim zakonom ili ugrozava druge ljude.

Nemas ti sta da razglabas sa komsijom koji preglasno slusa muziku jer je on toga i te kako svestan, tvoje je da pozoves miliciju koja ce doci da ga opomene.

To isto vazi i za poplavu, bacanje djubreta kroz prozor, pusenje u liftu... i u tome ne vidim nista strasno, cak sta vise, nema sukoba, nerviranja i istresanja po clanovima foruma jer si danas nekome nesto "lepo" rekao a on te oterao u tri lepe pa sad, u zavisnosti kojoj kategoriji ljudi taj neko pripada formira se misljenje i predrasude o svim ostalim pripadnicima. Jer kao sto flylord kaze, dosta pusaca ne shvata zasto ne treba pusiti u liftu a ja tvrdim da apsulutno 100% pusaca to odlicno zna, samo razlozi zasto to neki od njih rade i njihove reakcije mogu biti razlicite.

Ne vidim razlog zasto bi neko sebe dovodio u situaciju da zbog nekoga koga boli dupe za druge ljudi jos i upropasti svoj dan i eventualno lepo raspolozenje "objasnjavajuci" se sa osobom koja je ocigledno kulturoloski na stepenu razvoja primata. Po mom misljenju potpuno gubljenje vremena i zivaca, znaci suzdrzis se od bilo kakvog komentara, prijavis kome treba, koliko god puta je potrebno dok ne vidis rezultate i sve to na kraju ispricas na forumu kao lep primer a ne kao podlogu za raspamsavanje strasti.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Zabrana pušenja na javnim mestima!

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 617429 | Odgovora: 2139 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.