Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prmestanje trofazne uticnice

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Prmestanje trofazne uticnice

[ Pregleda: 3396 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

duki13
dusan vujanic

Član broj: 72084
Poruke: 17
*.deltayu.com.



Profil

icon Prmestanje trofazne uticnice04.03.2008. u 08:42 - pre 196 meseci
Imam trofaznu uticnicu na zidu do kupatila. Nazalost imao sam "malu havariju" u kupatilu.... Sve u svemu resio sam da "premestim" uticnicu na paralelni zid (preko puta), da li ima neko savet kako to da uradim. Nije mi problem da stemujem zid (imam hilti ...).
Moje dileme su uglavnom vezane za poziciju kablova: da li da ih vucem preko plafona od stare uticnice ili se to radi nekako drugacije?
 
Odgovor na temu

Black_eyed
Black_eyed
Kać (pored Novog Sada)

Član broj: 24662
Poruke: 841
195.178.50.*



+110 Profil

icon Re: Prmestanje trofazne uticnice04.03.2008. u 12:43 - pre 196 meseci
Generalno,

Mozes ici plafonom ali to ima smisla ako nije ploca od punog betona pa koristis supljine koje imaju blokovi za ispunu, ako je pun beton, ne znam, ja tuda ne bih isao ako bas ne moram.

Koliki ti je problem da ides zidovima, znaci treba da prodjes na oko 25 cm od vrha zida, da li imas jos kablova u tim zidovima ? Moze ti se desiti da ti na nekom zidu prolazi veci razvod (5-6 kablova od razvodne table) a da to ne znas. Ako tu uletis sa hiltijem...eto problema.
...It's nothing very special...
Try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations.

Monty Python's The Meaning of Life
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Prmestanje trofazne uticnice

[ Pregleda: 3396 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.