Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic

Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 172164 | Odgovora: 735 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
89.110.199.*



+2 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 12:39 - pre 192 meseci
Citat:
Cuo sam, i to je pojam koji sluzi isljucivo za kaznjavanje jer ce ti u slucaju nesrece nakalemiti "neprilagodjenu brzinu" cak i da vozis po ogranicenju, jer im se moze. Znaci, besmislica.

ogranicenje brzine nema apsolutno nikakve veze sa uslovima na putu i samo jako jako losi vozaci poput mog drugara ce slijepo da se pridrzavaju istog


Znachi tebi pojam "ogranichenja brzine" ne sluzhi da bi vozachi ogranichili brzinu vec "iskljuchivo za kazhnjavanje" i "u sluchaju nesrece"? Ogranichenja brzine na putevima "nema nikakve veze sa uslovima na putu" i "lozhi vozachi" ... ovo moram da ponovim ... "loshi vozachi" su ti koji se "slepi pridrzhavaju" zakona??????? Zanimljiva, a slobodno da kazhem i nenormalna interpretacija zakona, ako i ostali u CG tako interpretiraju, mozhda zato prednjachite po broju saobracajnih nesreca. Prosto se pitam kako to polazhete vozhnju u CG kada ovako razmishljate. No, hajde da ponovimo.

Znakovi za brzinu, mogu pripadati u tri grupe znakova: Obaveshtenja, Obaveze i Naredbe.

Znakovi obaveshtenja za brzinu su chetvrtasti, plavi, sa navedenom brzinom koja se preporuchuje ali nije obavezna.
Znakovi obaveze za brzinu su okrugli, plavi, sa navedenom minimalnom brzinom koja je obavezna.
Znakovi naredbe za brzinu su okrugli, zhuti sa crvenim okvirom, sa navedenom maksimalnom dozvoljenom brzinom. Znakovi naredbe se zovu tako, jer predstavljaju NAREDJENJE a ne PREPORUKU o maksimalnoj brzini. Ti znakovi NISU stavljeni na puteve da bi sluzhili "za kazhnjavanje", niti ti znakovi "nemaju veze sa uslovima na putu", ti su znakovi stavljeni na putevima DA BI SPRECHILI NESRECE i da bi potom SACHUVALI LJUDSKE ZHIVOTE. Shto nemash na autoputu ogranichenje od 60, ako nema veze sa uslovima na putu ... eto taman da pohvataju malo majmuna koji piche 120 na njemu. Podsetilo me to na film kada Michael Douglas objashnjava kako on gleda crveno svetlo na semaforu vishe kao preporuku da "mozhda treba da stane". Ovakvu kolichinu lupetanja u zhivotu josh nisam chuo.

Da pretpostavimo na kraju i da su loshi ljudi takodje oni koji NE UBIJAJU ljude oko sebe - i protiv ubistva imamo zakon, i samo slepci mogu da ga se pridrzhavaju. Prosto mi je neshvatljivo da postoji takav um kao shto je tvoj.
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 17:39 - pre 192 meseci
Paz jednu stvar ja i jos poneki koji se ne pridrzavamo ogranicenja nikada nismo imali udes (niti dolazimo u opasne situacije)a znam te koji se slijepo pridrzavaju zakona pa su opet imali udese.

Ogranicenje brzine moze da sluzi eventualno u svrhe ekologije(mada automobili i motori pogotovo moderni zauzimaju jako mali dio globalnog zagadjenja) jer se pri vecoj brzini naravno trosi vise goriva. Opet izmedju 60 i 80 km/h gotovo i da nema razlike.

Jos nesto motocikl kad prekoraci brzinu moze da napravi mnogo manju stetu od auta ili cak kamiona a kazne su iste. Da je Ikodinovic bio u bilo kakvom modernijem automobilu cisto sumnjam da bi vozac juga prezivio (doduse vjerovatno bi ga onda i uocio).
 
Odgovor na temu

bytefx192
Freelancer, ByteFX,

bytefx192
Član broj: 130651
Poruke: 1117
*.ADSL.neobee.net.



+8 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 17:50 - pre 192 meseci
Ja nemam nekog velikog iskustva, ali razumljivo je da je auto mnogo bezbedniji od motocikla.... Da je Ikodinovic bio u autu, kao sto rece neko iznad mene, modernijem i jacem, Mozda niko od njih ne bi preziveo.... Tacno je da bi ga i MOZDA vozac YUGA primetio, da je vozio auto, jer je ipak veci od motora. Sve u svemu, kako je bilo i sta, jedan ljudski zivot je ugrozen, i ja mislim da nikad vise nece moci da funkcionise normalno....
Tacno je i da se uvek cuje: "Vozi polako, mozda ima policija, pa ce posle ubrzamo", ja mislim da su ti komentari svuda prisutni :).....
zZ
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 18:20 - pre 192 meseci
Sto se tice toga nacelnika za bezbjednost koji tvrdi da je Ikodinovic isao 210 km/h (sto je po meni glupost jer je sansa za prezivljavanje pri udaru u vozilo koje se krece 30 km/h jednaka 0,01%) vise vjerujem jednom inspektoru bivsem policajcu na motoru koji je bio na mjestu udesa i kaze da se jasno vidi da ga je vozac juga isjekao i da je motorista isao 80 km/h isto bi prosao sa tezim povredama, toliko o tome.
 
Odgovor na temu

gleb
statistika
bgd

Član broj: 185972
Poruke: 44
*.155.17.bitsyu.net.



+3 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 18:37 - pre 192 meseci
su27killeryu koliko ti imas godina?

Ti si opasan po okolinu znas.
Mada se bojim da to nema veze sa godinama.
Takvi ‘smekeri’ pune crne hronike svaki dan i to bi bila njihova stvar da ne stradaju obicni ljudi, kao vozac Yuga ovaj put.
Ako si bas toliki ‘smeker’ kupi sebi auto put, samo tvoj, i tamo se srokaj, tvoja stvar.
Kad budes imao decu i zrno mozga vise, postideces se ovoga sto si sada lupetao.
I ne samo ti.

gleb
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
77.70.71.*



+105 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 18:51 - pre 192 meseci
Ljudi zar vam nije jasno da se lik opasno zajebava sa svima, ili to ili su uveli internet u neke od ustanova zatvorenog tipa
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 18:54 - pre 192 meseci
Da covjek je zamalo poginuo a ja se zaje8avam. A evo 10 i kusur godina vozim i auto i motor i zamisli nema me u crnoj hronici.

No dobro zaludna je sva rasprava sa onima koji u zivotu nisu sjeli na motor i shvatili da postoje vozaci automobila koji ih ne vide ili nece da ih vide.
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 18:56 - pre 192 meseci
Citat:
gleb

Ti si opasan po okolinu znas.


Naravno, srecom tu je blazeni Internet za 800 dinara mjesecno pa si u prilici to da mi kazes.
 
Odgovor na temu

GM_X
Iznad Ekvatora

Član broj: 168357
Poruke: 98
89.110.199.*



Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 19:47 - pre 192 meseci
Vidim ja da neki ovde zagovaraju da se doda u zakon o saobraćaju dopuna; vozači automobila, kamiona, itd. obavezno pre vršenja preticanja uverite se da iza vas nema ni jedan motociklista koji se kreće brzinom većom od 150kmh, pa tek onda možete dati migavac i početi sa preticanjem.

A jedino što je trebalo da uradi, odnosno ne uradi Ikodinovic, pored toga sto je trebao poštovati ograničenje brzine, jeste da ne obilazi kolonu vozila i mi sad ne bi imali ovu temu na forumu a on bi se fino kupao u bazenu i ponekad bacio neku loptu ako mu se prohte.

I gledam danas uživo, na semaforu se upali crveno i auto staje(zamislite bio je Yugo) potom dolazi neki sa Yamaha motorom(nije R1) i staje iza Yuga, pali se žuto i ovaj sa motorom kreće oko Yuga ali sa desne strane i obilazi ga, da bi nakon palenja zelenog krenuo i Yugo. Interesantno eto, možda ja baš ubodem trenutak ali nešto mi se to ne uklapa u zakon verovatnoće da baš svaki put kad vidim nekog na većem motoru on ili vozi prebrzo ili krši zakon

Citat:
Ljudi zar vam nije jasno da se lik opasno za***ava sa svima, ili to ili su uveli internet u neke od ustanova zatvorenog tipa

Može on da se za.....a ali samo sam sa sobom.
Što se tiče interneta u tim ustanovama: ne vidim razlog da im se isti uskrati ako ih zanima ili ako će im ubrazati normalizaciju sivih ćelija. :)
Tratinčice mala, a-sa.
 
Odgovor na temu

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Član broj: 18499
Poruke: 737
41.204.224.*

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 19:56 - pre 192 meseci
http://www.blic.co.yu/vojvodina.php?id=48351

Poucno, veoma poucno.
 
Odgovor na temu

filip_caca

Član broj: 64285
Poruke: 135
91.150.116.*



+12 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 20:11 - pre 192 meseci
Citat:
su27killeryu: Sto se tice toga nacelnika za bezbjednost koji tvrdi da je Ikodinovic isao 210 km/h (sto je po meni glupost jer je sansa za prezivljavanje pri udaru u vozilo koje se krece 30 km/h jednaka 0,01%) vise vjerujem jednom inspektoru bivsem policajcu na motoru koji je bio na mjestu udesa i kaze da se jasno vidi da ga je vozac juga isjekao i da je motorista isao 80 km/h isto bi prosao sa tezim povredama, toliko o tome.


???
Pa nije jugo bas od plastoke ceo da pa da se prepolovi pri brzini motora od 80...to bi znacilo da bi uradio u yugo sa oko 0-20...
Ocigledno da ne znas da se brzine auta koji je isao 60-80 a motorista 150-180 oduzimaju...i dobijes 70-100...bilo je govora o ovome na prethodnim stranama ocigledno da ne citas i samo guras svoje...

Cuj sad da je isao 80 bilo bi isto?? pa kako keveti? da je isao 80 prelazio bi 22metra u sekundi za razliku od od 41 metra u sekundi,tj duplo vise vremena bi imao na raspolaganju da zaustavi...


Citat:
su27killeryu: Da covjek je zamalo poginuo a ja se zaje8avam. A evo 10 i kusur godina vozim i auto i motor i zamisli nema me u crnoj hronici.

No dobro zaludna je sva rasprava sa onima koji u zivotu nisu sjeli na motor i shvatili da postoje vozaci automobila koji ih ne vide ili nece da ih vide.



mozes ti da vozis motor sto godina opet ce ti trebati dosta manje od sekudna da pogines...

Kao sto ide ona poslovica za deminere tako i za motocikliste:
Motociklista pravi samo dve greske u zivotu,kad sedne na motor i drugi kad padne sa njega...

[Ovu poruku je menjao filip_caca dana 07.07.2008. u 21:36 GMT+1]
sve stalo...
samo deca rastu...
 
Odgovor na temu

gleb
statistika
bgd

Član broj: 185972
Poruke: 44
*.167.17.bitsyu.net.



+3 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 20:48 - pre 192 meseci

Slobodan Mišković - ustanova zatvorenog tipa ili ne, ovakvih likova ima previse.
‘malo’ sam popio, ‘malo’ sam brzo vozio, ‘malo’ sam pripucao...
A tek ovo sto cu da napisem ce im se svideti.
Pre neku god gledam krajickom oka neku bzv emisiju iz usa, kako policajci jure tipa koji pravi nered u saobracaju, mislim da je prebrzo vozio. Dvoje kola ga jure, iz drugih se snima scena. Daju mu znak da stane, ovaj nece. Staje na semaforu i policajcima kroz prozor pokazuje srednji prst. Zatim daje gas, prolazi kroz crveno, i na sledecem semaforu opet srednji prst. Na trecem semaforu staje malo duze, isto im nesto prstom objasnjava, pandur izlazi, iz gepeka vadi pusku. U tom momentu lik otvara svoja vrata i krece da izlazi. Pandur puca u njega. Kraj.
Isto tako je prosao jedan nas fudbaler, ko prati fudbal neka iskopa podatak, u svajcarskoj krajem 70-tih ili pocetkom 80-tih kad nije poslusao naredjenje saobracajca. U kolima je cekao nekoga, dezurni ga upozori da tu ne sme da prakira, ovaj nesto kao – ma vazi, samo 2 min, nema problema i sl. Policajac mu kaze da stavi ruke na volan, kad fudbaler krene rukom u dzep (kasnije se ustanovilo da je hteo da izvadi dokumenta), i istog momenta je bio ustreljen.

E u takvoj drzavi bih ja voleo da zivim.
Tada bi mogao da pustim dete na ulicu i ne strepim.

gleb
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 21:01 - pre 192 meseci
Citat:
Ljudi zar vam nije jasno da se lik opasno za***ava sa svima,

Nesto ne bih rekao da se zeza, to me i plasi!

Jer takvih potencijalnih ubica ima mnogo u ovoj nasoj zemlji.

A one koji voze brzinama ogranicenje x 1 ili 2. Ko ih hebe, sto ne gledaju gde voze i kako voze. Jedino mi je zao nevinih ljudi koji stradaju, kao vozac juga recimo. Njega mi je , iskreno vise zao nego Danila.

A su27killeryu se razume u saobracajne propise i bezbednost u saobracaju ko Marko Kraljevic u GSM :)
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

filip_caca

Član broj: 64285
Poruke: 135
91.150.116.*



+12 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 21:11 - pre 192 meseci
cutite ljudu dobro da je barem ovaj u montenegru...nemoj te ga izazivati da dodje da nam pokaze kako se vozi...
sve stalo...
samo deca rastu...
 
Odgovor na temu

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.84.*



+1 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 21:16 - pre 192 meseci
@ flighter_022: Ovo sa slike je od proslog utorka, oko 6 popodne... Bas sam prosao tuda u trenutku sudara. Ovaj na motoru nije nista kriv, nego vozac Peugeot-a, koji je uleteo prebrzo u levu traku i "naguzio" ga.

@ ostali: Da je Daca isao 200-210 km/h kao sto neko navodi "iz pouzdanih izvora" (a sto nije ni blizu istini), Yamaha bi, s obzirom na brzinu i ugao udara zavrsila U Yugo-u, i to otprilike na suvozacevom sedistu. Ajde ok, kazete nije Yugo od plastike, ali jel' shvatate da motor (250ccm) od ni 200kg zajedno s vozacem, udarajuci brzinom od oko 110 km/h u Yugo koji miruje (pod pravim uglom, u levu stranu, tacno iza prednjeg tocka) bukvalno prolazi kroz isti skoro do desnog krila, pomerajuci motor, menjac, i sve ostalo... Jednostavno, takav udarac je dovoljan da Yugo-a presece, odvoji kabinu od prednjeg dela. Ovo nije neka teorija, vec cista praksa - bio sam udaljen 10m, stajao i gledao. Pijana stoka (vozac Yugo-a) izleteo na crveno i u poslednjem trenutku video motor kako mu dolazi s leve strane i, kad je zakocio, ovaj ga spuca. Sreca pa je decko preleteo preko auta pa se samo malo ugruvao i nesto sitno polomio, inace, da se spucao u vrata ili sl, vadili bi i njega i motor iz kabine, a pijana stoka bi poginula.

I o kakvoj nizbrdici/nagibu terena na tom delu puta pricate? To vi zovete nagib? Pa jbg, ne vidim kako 15-20 stepeni moze da pravi neki ozbiljan nagib, al' ajde, nek' vam bude...
 
Odgovor na temu

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Član broj: 18499
Poruke: 737
41.204.224.*

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 21:24 - pre 192 meseci
Nisam mislio konkretno na tu sliku, vec na ceo clanak. Desilo se preko 100 (Ej, sto) nesreca i nezgoda. Prave vozaci cetvorotockasa dosta gluposti, da, ali je sigurno i deo motorciklista malo brze vozio, malo manje pazio, pa zbog toga nije uspeo da izbegne to sto je sledilo. Ne bih rekao bas da je svih pomenutih 100+ motorciklista vozilo 30 na sat po novom sadu i okolini, a da su ludaci u automobilima udarali u njih.
 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 21:40 - pre 192 meseci
Citat:
Ovo nije neka teorija, vec cista praksa - bio sam udaljen 10m, stajao i gledao. Pijana stoka (vozac Yugo-a) izleteo na crveno i u poslednjem trenutku video motor kako mu dolazi s leve strane i, kad je zakocio, ovaj ga spuca. Sreca pa je decko preleteo preko auta pa se samo malo ugruvao i nesto sitno polomio, inace, da se spucao u vrata ili sl, vadili bi i njega i motor iz kabine, a pijana stoka bi poginula.


I sta sa tim? Mozda je hteo da ga "isjece" zato sto je jaci (ahaha salim se). I mi sad ovde kao traba da branimo vozaca juga (ovog iz tvoje price), samo zato sto ,eto mi mrzimo motocikliste? haha

Zna se ko god prodje na crveno: robija

Aman ljudi , mi ovde shvatamo da ima ludaka i medju vozacima automobila! Bitno je da se sto vise vozi savesno i da se sto manje gine. Vozac koji vozi 150 km/h na magistralnom putu u Srbiji i onaj ko to opravdava nisu savesni vozaci.



Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.84.*



+1 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 21:42 - pre 192 meseci
@ flighter_022: Naravno da nije, kao sto sam ranije pisao, ima ludih, neizivljenih i napaljenih u oba "tabora", ali ipak mnogo vise kod vozaca cetvorotockasa (verovatno zato sto je i broj istih mnogo veci nego broj motora).
Sto se tice same slike, prokomentarisao sam je jer je najsvezija a i bas sam prolazio tuda, mozda 5 metara iza tog pezoa, ali u srednjoj traci. Secam se bas da sam hteo da stanem, izvucem majmuna napolje iz auta i izgazim pre nego sto dodje murija, posto je gledao na sve strane sem napred, a raspalio po gasu. Frajer, jbt...

Ali stvarno, vozaci automobila, kamiona, autobusa i sl. se stvarno kod nas (i u blizem okruzenju) ponasaju bahato prema biker-ima kako god se ovi ponasali, da li divljali ili vozili po propisima (znam iz licnog iskustva). To bi trebalo/moralo da se promeni.
Po npr. Italiji, Nemackoj, Austriji je sasvim druga situacija. Isao sam letos do Beca motorom, i skrenuo s auto-puta malo na neki lokalni put, i covek ispred vozi C klasu, vidi me iza i lepo se, iako se razmisljao da pretekne neki bus ispred, sklonio malo u desno od linije, pustio da prodjem, jos svirnuo, ja mahnuo i sve ok. Posle xxx metara ista situacija, samo vozac nekog manjeg kamiona, isto me ugledao, iskulirao, usporio, sacekao da ga obidjem i to je to. Nije tesko, samo neko ima tu kulturu voznje i razumevanje drugih ucesnika, a neko ne (i pitanje je da li ce ikad imati). Vratim se u Srbiju posle par dana, dodjem do NS-a, svratim kuci, krenem za BG, kad ono lik sa sleperom pici 100-110 km/h u levoj traci, eeej! Pratim ga ja tako jedno 2 km, popizdim, krenem srednjom da ga prodjem, on namerno (iako nema nikog iza jedno 1km) da (z)migavac i krene da skrece desno i isece me. Eto ludila. Nas kamion, nas covek, nisu Turci ili tako neko sl.


@ New Village DC: Pa taj je konkretno bio mrtav pijan pa nije hteo da ga isece, a ima i onih koji to namerno rade, samo ne na taj nacin. A ima i onih koji ne obracaju paznju dovoljno, sto o5 nije dobro. A to da "ko god prodje na crveno: robija" kod nas uopste ne vazi, eventualno mu mozda oduzmu dozvolu na par meseci. Jedino ako bas ubije nekog, ali ni onda nije sigurno da ce da robija (ustvari, vece su sanse da nece)


 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 21:47 - pre 192 meseci
Citat:
I o kakvoj nizbrdici/nagibu terena na tom delu puta pricate? To vi zovete nagib? Pa jbg, ne vidim kako 15-20 stepeni moze da pravi neki ozbiljan nagib, al' ajde, nek' vam bude...


Bitno je da postoji prevoj, znaci ima dve strane.Da i taj nagib nije dugacak vise kilometara mozda i jeste, ali ako od vrha ides nanize ti ako si na odredjenoj daljini (zavisno od samog nagiba) od vrha, ti ne mozes da vidis vozila koja idu uz nagib iza tebe. nNaravno nije rec ovde o brdu, ali dodje mu na isto ovde je samo malo povoljnije.
Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

New Village DC
Projektant hardvera
Srbija

Član broj: 65539
Poruke: 438
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.itnetwork.rs


+222 Profil

icon Re: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic07.07.2008. u 21:54 - pre 192 meseci
Citat:
@ New Village DC: Pa taj je konkretno bio mrtav pijan pa nije hteo da ga isece, a ima i onih koji to namerno rade, samo ne na taj nacin. A ima i onih koji ne obracaju paznju dovoljno, sto o5 nije dobro. A to da "ko god prodje na crveno: robija" kod nas uopste ne vazi, eventualno mu mozda oduzmu dozvolu na par meseci. Jedino ako bas ubije nekog, ali ni onda nije sigurno da ce da robija (ustvari, vece su sanse da nece)


Slazem se da ima svakakvih.
Da vecina vozaca po difoltu zeli da isece nekoga u to ne mogu da verujem, ipak nema toliko ludih ljudi. I sam si govorio o posledicama sudara motora u auta. Mada verujem da postoje i takvi ljudi.
Ovo sto sam rekao za robiju, nisam se lepo izrazio: Ja bih voleo da tako bude. I poznato mi je ponasanje nase policije.

Ovi se prepanuše, a Marko, onako srdit iza sna, uze jednog po jednog darivati: kog
sabljom, kog buzdovanom. Nije se ni triput okrenuo, a već svih sedam s dušom rastavi.

 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Stradao vaterpolista Daco Ikodinovic

Strane: << < .. 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 172164 | Odgovora: 735 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.