Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )

elitemadzone.org :: MadZone :: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16

[ Pregleda: 74981 | Odgovora: 317 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )11.11.2008. u 08:06 - pre 187 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: ..... Jedino... sto nikako da se desi .....


likovanje nad cinjenicom da se neki problem (jos uvek?) nije desio je besmisleno.
kada i ako se desi, niko od likovanja nece imati nista.
uljuljkivanje i mantranje - problem ne postoji, problem ne postoji ... - nece resiti problem sam od sebe, nego je naprotiv, kako nas istorija uci, proveren put u jos veci problem.
ne moras upozoravanje uvek shvatati kao prizivanje i katastrofizam.

 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )11.11.2008. u 10:59 - pre 187 meseci
Citat:
kelja: Prosek je u pitanju....


kao sa onom dvojicom sto jedu sarmu u proseku (mada ja smatram da je ovaj sto jede kupus bolje prosao, al' nema veze).

covek je i pre 2.000, i pre 1.000, i pre 200, i pre 100 godina uspevao, kao i danas, otprilike da "dobaci" do 80, 90, stotinjak godina.
to sto su bebe, bacane u reku po rodjenju, kvarile "prosek", nema nikakve veze sa tim.

moj jedan pradeda je ziveo 107 ili 109 (ne zna se tacno) godina, a nikad u zivotu nije video lekara, niti je primao vakcine, niti pio brufene ....
u njegovom selu je mozda bilo 5-oro dece, koja su pomrla od malarije u svojih 10 godina, nakon sto su ih izujedali komarci, i sad moj deda nije ziveo 107 godina, nego je ziveo "u proseku" 30, bezveze.

to sto je covek istrebio komarce (sto je isto idiotizam, al' nema veze), pa se sada stvarno "u proseku" duze zivi, se ne moze definisati kao "drasticno produzavanje ljudskog veka".

pogotovu je totalno nejasno zasto se zasluge iskljucivo pripisuju medicini.
mislim .... ne zelim ja da osporavam i njen skromni doprinos produzavanju "prosecnog" zivota,
ali zar, na primer, tehnologija nije dala veci doprinos?
nisu li npr. tesla i struja dali veci doprinos produzavanju "prosecnog" zivota od medicine?
pravo, sociologija, biologija ..... na kraju krajeva, sve nauke?
zar nema npr. arhitektura svoj doprinos produzavanju "prosecnog" ljudskog zivota?
... ili ovaj internet, recimo?
ili npr. ova sama tema na ovom forumu? ...... neko ce mozda posle ovoga poceti da se npr. hrani zdravije, pa ce time doprineti produzavanju "proseka" u ljudskom zivotu.

isto tako, kada bi smo mi, iz nekih blesavih razloga, doneli i poceli od sutra sprovoditi zakon da se sve bebe rodjene neparnog datuma u mesecu bacaju u reku, to bi prepolovilo "prosecan" ljudski vek, ali se nebi moglo govoriti o skracivanju ljudskog zivota, niti bismo za to mogli optuzivati medicinu.

kako ga ovi izracunase da se tamo u kameno doba, pre milion ili koliko vec godina, zivelo "u proseku" bas 33 godine, a pocetkom 20. veka, dakle pre 100 godina "neodredjenih" od 30 do 40?
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
93.86.78.*



+35 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )11.11.2008. u 11:05 - pre 187 meseci
Citat:
kao sa onom dvojicom sto jedu sarmu u proseku (mada ja smatram da je ovaj sto jede kupus bolje prosao, al' nema veze).


:)

Citat:
covek je i pre 2.000, i pre 1.000, i pre 200, i pre 100 godina uspevao, kao i danas, otprilike da "dobaci" do 80, 90, stotinjak godina.


Da, ovde cemo se konacno sloziti, izgleda da smo jednostavno programirani da ''dobacimo'' do nekog doba, i to je to.

Ali, mrle, kad se genetika umesa (izgleda jedini nacin da se tu nesto uradi), dobacivace neki i do 400-500. :)

Samo me zanima da li ce ta vrsta usluge biti naplacivana. Ako bude, to ce biti najveci jaz medju ljudima u istoriji.
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )11.11.2008. u 11:18 - pre 187 meseci
hebem mu mater, nesto razmisljam da je u ovom pokvarenom i prljavom svetu jedino smrt nekako najpravednija stvar.
niko je ne moze izbeci.
sve ostalo se moze kupiti, mada se i ona moze odloziti, al' svejedno dodje kad tad.
pojma nemam dal' posle nje ima nesto, nesto sam i o tome razmisljao, al' su mi nejasne neke stvari.
 
Odgovor na temu

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
93.86.78.*



+35 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )11.11.2008. u 11:30 - pre 187 meseci
Citat:
mrle 011: hebem mu mater, nesto razmisljam da je u ovom pokvarenom i prljavom svetu jedino smrt nekako najpravednija stvar.
niko je ne moze izbeci.
sve ostalo se moze kupiti, mada se i ona moze odloziti, al' svejedno dodje kad tad.
pojma nemam dal' posle nje ima nesto, nesto sam i o tome razmisljao, al' su mi nejasne neke stvari.


He, he, jesi li citao ovo, mrle?
http://www.moderna-vremena.hr/...hop/prikazknjige.asp?Pid=32318

Bas o ''jedinoj pravednoj stvari na svetu'' i socijalnim aspektima njenog ''ukidanja''.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )11.11.2008. u 11:31 - pre 187 meseci
Zar je komunistima dozvoljeno da razmišljaju o "posle"? Mislio sam da za vas ne postoji "posle".
 
Odgovor na temu

gleb
statistika
bgd

Član broj: 185972
Poruke: 44
*.160.17.bitsyu.net.



+3 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )11.11.2008. u 20:52 - pre 187 meseci
kad domaci kazu jblg ne radi, a kad ce ne znamo – to je ok.
kad strani kazu – jbg, radi – to nije ok.

U prvom slucaju, kad nasa zapadna medicina ne moze / ne zna / ne ume, ‘oprastamo’ joj.
U drugom slucaju kad se pojavi ‘neko’ i kaze imam resenje odmahnucemo rukom i reci – ma jok, sacekacu da ovi moji smisle nesto.

Citajuci ovo, imam utisak da nismo postojali pre nego sto je aspirin izmisljen.
Izmislili bre matematiku, pa sagradili piramide, pre par ‘iljada godina pravili nakit da se smrznes, a nista nisu znali...
Bas nista...

Nego,
sada svi znamo.
da su vitamini bitni, pa zitarice, voce, mleko..
Neophodni su.

Mene sa tim znanjem muci,
A sta eskimi jedu?

gleb
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )11.11.2008. u 21:13 - pre 187 meseci
Eskimi jedu zivu kozu i meso od foka ili morzeva. Kazu da je puna vitamina, proteina, itd. Zato ne moraju da jedu zelenu salatu i paradajz. Fino ukebas foku harpunom i onako dok jos mrda skrgama, odsjeces komad i pojedes u slast. Gledao ja.
Mrle bi se odusevio. vjerovatno bi jeo dok ne bi propao kroz led.

E da, koji ce njima aspirin? Bolesno mjesto naslone na zid kuce i odmah utrne, tako da nista ne osjecaju. Jos kad biste znali za sta koriste zamrzivace
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )11.11.2008. u 21:32 - pre 187 meseci
@ gleb Kad savremena medicina nadje resenje za neku bolest . To resenje se podeli sa svima i svi to resenje prvo kriticki sagledaju i ako je dobro uvedu ga u praksu. Kod Deda Miloja je drugacije. On ne zeli da svoje znanje podeli sa svetom. Da li zbog toga sto je nekakva prevara ili zbog ...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )11.11.2008. u 21:43 - pre 187 meseci
Citat:
Laki_Gen
Fino ukebas foku harpunom i onako dok jos mrda skrgama


Foka mrda... skrgama? :)

Hm... meso takve foke sigurno leci i rak, je li tako Mrle?
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )11.11.2008. u 23:12 - pre 187 meseci
Citat:
Foka mrda... skrgama? :)

Mrdala, ne mrdala, Mrle ce joj uzeti mjeru, cim cuje da je puna vitamina i proteina.

Ko je ne bi ovako socnu?
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.yu.



+8 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )12.11.2008. u 11:23 - pre 187 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: .... meso takve foke sigurno leci i rak, je li tako Mrle?


pojma ne znam sta leci, ali uglavnom eskimi ne znaju sta je to rak, mozdani udar, bolest srca, slaba cirkulacija .... a ti to sad shvati kako god 'oces.
najlakse je prihvatiti objasnjenje moderne nauke i to sve shvatiti kao slucajnost, nema da te boli vugla.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )12.11.2008. u 11:30 - pre 187 meseci
Aha :)
siguran sam da si izvrsio neko istrazivanje na temu raka kod Eskima, pa mozes da nam prezentujes podatke :)
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )17.11.2008. u 17:36 - pre 187 meseci
Citat:
braker: Ipak nam vrli pisac nagovestava univerzalno resenje : smak sveta. Zalecice sve bolesti Hamerovom metodologijom - ako ne postoji pacijent, kako moze postojati bolest.


S tom razlikom da sledbenici sekti smak sveta najavljuju na osnovu učenja svoje religije, a ja ne najavljujem smak sveta već nešto mnogo blaže: masovno umiranje od gladi (i od anarhije koja će tada nastati), preko 50% svetskog stanovništva. I pri tome ne najavljujem to na osnovu svoje religije već prostim sabiranjem svima dostupnih informacija, spajanja u jednu celinu, sagledavanja te celine, i izvodjenja zaključaka bez ikakvih predrasuda. Klasična upotreba inteligencije, za koju nažalost 80% ljudi uopšte nije sposobno (velikim delom zato što ih društvo upravo uči da što manje koriste svoj mozak).

Sve te informacije (koje sam ja koristio) su dostupne na TV-u, a i na Internetu. Treba ih samo 1) čuti, 2) razumeti, 3) spojiti, 4) sagledati celinu. Ali ako neko ne želi da prati naučne i druge programe, već voli da gleda narodnjake i jeftinu šund zabavu na Pinku ili na velikom bratu B92, to je njegov lični problem.

Ono što je problem svih nas (mada najviše onih 20% koji umeju da razmišljaju) jeste što svetom upravljaju ljudi koji se po inteligenciji (sposobnosti sagledavanja celine i izvodjenja zaključaka - bez predrasuda) upravo ne izdvajaju iz proseka odakle su potekli.
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )17.11.2008. u 19:27 - pre 187 meseci
Citat:
S tom razlikom da sledbenici sekti smak sveta najavljuju na osnovu učenja svoje religije, a ja ne najavljujem smak sveta već nešto mnogo blaže: masovno umiranje od gladi (i od anarhije koja će tada nastati), preko 50% svetskog stanovništva. I pri tome ne najavljujem to na osnovu svoje religije već prostim sabiranjem svima dostupnih informacija, spajanja u jednu celinu, sagledavanja te celine, i izvodjenja zaključaka bez ikakvih predrasuda. Klasična upotreba inteligencije, za koju nažalost 80% ljudi uopšte nije sposobno (velikim delom zato što ih društvo upravo uči da što manje koriste svoj mozak).

Samo 50%? Ja ne smatram da sam nesto mnogo inteligentan, ali se ne bih proglasavao ni za budalu, pa svejedno ne mogu da dodjem do tih 50%! Koliko ljudi nece imati za hranu sve i da se situacija duplo pogorsa? Kakvu ce to anarhiju prozivesti? You loot we shoot?
U snovima malog Milojce i probusenim glavicama teoreticara zavere!
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )17.11.2008. u 21:30 - pre 187 meseci
Preko 50%. Znači, to je minimum.

Ne veruješ?

Evo, pošto spadaš u onu grupu (80%) ljudi, da ti nacrtam bliže:

Scenario 1:

1) Planeta se zagreva
2) Zagrevanje topi glečere na polovima
3) Glečeri su slatkovodni
4) Slatka voda smanjuje sposobnost vode (okeana) za strujanjem na način na koji sada radi
5) Golfska (i druge) struje se smanjuju ili potpuno nestaju, evropa npr. postaje drastično hladnija (10 stepeni ili više)
6) Klima se drastično menja (svuda u svetu)
7) Biljke i životinje odumiru (mnogo im hladno), znači nema prinosa na njivama
8) Hrana drastično poskupljuje (jer je nema dovoljno)
9) Ljudi umiru od gladi (ne samo u evropi)
10) Oni koji neće da umru, ubijaju druge zbog hrane
11) Anarhija

Scenario 2:

1) Planeta postaje prenaseljena (Ivan Dimković će ti sigurno naći grafikon porasta ljudske populacije kroz istoriju, pa razmišljaj malo o tome što budeš video)
2) Hrana poskupljuje jer je nema dovoljno
3) Nema dovoljno ni pijaće vode, jer je ljudi zagadjuju kako god stignu (zbog profita i bezobrazluka)
4) Nafta nestaje, poskupljuje, pa hrana još više poskupljuje (jer je cela proizvodnja i distribucija hrane zasnovana na nafti)
5) Ljudi umiru od gladi
6) Oni koji neće da umru, ubijaju druge zbog hrane
7) Anarhija

Ima još mnogo scenarija, u nekima mogu da ti umiksujem i iznenadnu propast ekonomije zbog nerealnog naduvavanja i neočekivanih gubitaka zbog klimatskih ili drugih promena (nešto slično onome što se sada dešava ali drastično gore), a pravi smrtonosni scenario koji zaista dolazi će biti miks od nekoliko njih (ne znam ni ja kojih). Ali da ne davim, stekao si predstavu o tome. Neke promene koje čovek izaziva u prirodi su nepovratne (gledano u odnosu na ljudsko pojimanje vremena: 100 - 1000 - 10000 godina), ali eto ljudi to ne shvataju. Znači, što reče Djindjić: Skuvao si ribe, gotovo je.

 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )17.11.2008. u 21:36 - pre 187 meseci
:-) Scenario 1 je film The Day After Tomorrow :-)
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )17.11.2008. u 22:02 - pre 186 meseci
Neo je mnogo gledao filmove.
Zar ovde zaista ima nekoga da vjeruje da se klima mjenja preko noci? Da ce se gleceri otopiti za dan ili mjesec ili godinu? Da ce temperatura pasti/porasti za nekoliko stepeni u toku dana/mjeseca/godine? Neka vam neko nadje grfikon, cisto informativno - da vidite trend i tempo!

Ako i bude promjene klime bice je postepeno i ljudi ce se postepeno privikavati na nove uslove zivota. Nikakva tu mudrost nijepotrebna. Nestace nafte? Naravno. Nestace i nas pa se nesto ne traumiramo previse. Kukali ste kako se naftni izvori uskoro presusiti i cjene ce otici u nebo. Nesto mi se cini da mnogo veci uticaj na cjenu nafte ima nesto sasvim drugo i da je jos uvjek ima sasvim dovoljno. Onog trenutka kada se malo ozbiljnije osjeti nestasica, okrenucemo se alternativnim izvorima energije - malo zustrije. Nije to Sveto Pismo.

Teoreticari, pokusajte nesto bolje. Ove price su vam suplje kao svajcarski sir! Smislite nesto jace. Nesto ubjedljivije i mozda prodje kao scenario na novi SF film - i postane megahit!
Fore su vam jake kao kisela voda.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )17.11.2008. u 22:09 - pre 186 meseci
Ne preko noći, ali u roku od nekoliko godina klima može drastično da se promeni. Samo nekoliko godina. Ne veruješ? Onda ne poznaješ svet oko sebe, i ne shvataš uopšte šta je to klima i kako funkcioniše. Tu ti uopšte nije bitan "trend" o kome pričaš. A i taj trend verovatno ne posmatra zadnjih 100 000 godina već neki period u dosegu ljudskog roda. I ne zaboravi da ovo što čovek sada pravi sa klimom, nije napravio nikada u zadnjih 10 000 godina, pa ne može tačno znati ni koje posledice će biti. Može samo da pravi scenarija na osnovu raspoloživih naučnih podataka, i podataka iz istorije koji su sakupljeni.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )17.11.2008. u 22:17 - pre 186 meseci
Citat:
stil: :-) Scenario 1 je film The Day After Tomorrow :-)


Može biti. Mnogi filmovi se prave na osnovu realno mogućih scenarija koji su malo (ili mnogo) začinjeni da budu zanimljivi ljudima (jer surova realnost obično i nije zanimljiva, samo je surova). A ljudi imaju bolesnu želju da uživaju u adrenalinu i strahu, pa vole da gledaju (na TV-u) nešto što bi možda moglo (u nekim neverovatnim okolnostima) stvarno da se desi baš njima.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Robija zbog seks injekcije ( rimtu ti tuki )

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16

[ Pregleda: 74981 | Odgovora: 317 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.