Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!

elitemadzone.org :: MadZone :: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 31175 | Odgovora: 139 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!30.11.2008. u 19:03 - pre 187 meseci
Imam, uzmes jednu govedju repinu, iseces na prsljenove, stavis u serpu od 5 - 6 litara, napunis vodu skoro do vrha, kuvas to sa zacinima jedno 5 - 6 sati dok se ne skine meso sa kostiju, onda pri kraju kuvanja stavis jednu kesu smrznutog povrca, beli luk, lovorov list, biber, so i jos zacina ko sta voli, onda kuvas to jos jedno sat otprilike, odvojis sa koski meso koje nije samo otpalo, koske izvadis i bacis, a corbu ostavis da se ohladi, po mogucstvu na hladnom ili u frizider kad se prohladi, da se na povrsini sakupi loj i masnoca i da se stvrdne. Tu masnocu skines pa bacis, i ostane ti oko 3 - 4 litra zdrave corbe pune mekog mesa i povrca, koja moze da se jede i kao rucak uz hleb. Ko voli moze da stavi i malo brasna pred kraj da bude gusta corba. Eto, za to vredi da se stane, i ima gde ljudi samo zbog te corbe od repa idu u kafanu.

Ko voli, moze da prilikom kuvanja stavi manje vode i da ne stavlja povrce, onda ce corba da se u frizideru stvrdne u pihtije, i onda moze da je ponovo otopi kad skine masnocu, doda jos malo sitno seckanog belog luka i razlije corbu u tanjire, pa tanjire vrati u frizider, i onda posle mezi te pihtije uz rakiju, to je isto delikates.
 
Odgovor na temu

vidan kv
Pavlovic Vidosav
Autoservis Srbo,vlasnik
Kraljevo

Član broj: 59792
Poruke: 1632
93.86.184.*



+115 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!30.11.2008. u 19:19 - pre 187 meseci
..........kad već neko pomenu 450 litara goriva.........jel to znači da će da dobije 3 tanjira čorbe?........e to je već nešto!........a dal sme da dva tanjira čorbe pojede a jedan ponese?....ili da taj jedan pamte/pišu za sledeći put pa kad nakupi 50-ak čorbi da mu iskeširaju kintu+da se utali sa pumpadžijom pa mažnjava i gorivo i za jedno 5-6 godina otkupi pumpu!........a sve krenulo od besplatne čorbe.........pozdrav!
....ο τολμών νικα!
 
Odgovor na temu

ivanv100
Beograd

Član broj: 83745
Poruke: 120
80.93.254.*



Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!30.11.2008. u 19:46 - pre 187 meseci
Vidan kv

Ti bas dugorocno razmisljas!
Ponesi termos da ti sipaju tri tanjira corbe,pa jedi kuci kad stignes
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
77.46.223.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!30.11.2008. u 21:42 - pre 187 meseci
Citat:
Razumemo mi ponudu, ali vi ne razumete da je ta ponuda ovde uvredljiva


uuuu mi smo mnogo neki ponosit narod, nebeski, bolji smo od svih....nema pas za sta da nas ujede, imamo najgori standard u Evropi, ali nam je zato ponuda uvredljiva. Srbijo majko....
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!30.11.2008. u 21:53 - pre 187 meseci
Mozda tebe pas nema za sta da ujede,mozda ti imas najgori standard u Evropi,mozda tebi ta ponuda nije uvredljiva....
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
79.101.130.*



+6455 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!30.11.2008. u 22:11 - pre 187 meseci
Zašto bi ponuda bilo kome bila uvredljiva? Kupiš proizvod i dobiješ besplatno još nešto uz proizvod, i u odnosu na profit prodavca, poklon uopšte nije jeftin, tako da ne vidim problem.

Ova 'uvredljivost' mi tako liči na onaj tipičan seljački mentalitet sa ovih prostora, kad baja nema bukvalno leba da jede, a celu platu spiska u kafani časteći ortake, jer bože moj on je šmeker... Tako i ovi 'uvredljivi', šta koj k ima neko da mu poklanja čorbu od 150 dinara, ko da on nema 150 dinara da plati čorbu...

 
Odgovor na temu

ivanv100
Beograd

Član broj: 83745
Poruke: 120
80.93.254.*



Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!30.11.2008. u 22:15 - pre 187 meseci
Svako ima pravo na svoje misljenje. Za moj pojam je uvredljivo,i pomalo smesno...
Ajde da ih caste nes kafom za poneti,ili nesto slicno...
OVAKO ONI RAZMISLJAJU:Dacemo corbu,gladan je,a posto se nece zaustaviti na tome,narucice jos nesto...
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!30.11.2008. u 22:18 - pre 187 meseci
Citat:
Nabukodonosor: uuuu mi smo mnogo neki ponosit narod, nebeski, bolji smo od svih....nema pas za sta da nas ujede, imamo najgori standard u Evropi, ali nam je zato ponuda uvredljiva. Srbijo majko....

Kakve to veze ima? Znaci ako nemam standard treba da trpim da pišaju po meni i jos da uzivam zato sto je toplo? Bre, ko hoce taj tanjir corbe samo neka izvoli, ko mu brani. Cinjenica je da je ovde ta ponuda tanjira corbe za vecinu uvredljiva i to je to. Ideja nije losa, ali corba, to je smesno. Da su bar napisali "čorbas' pasulj sa rebarca" pa i da bude nesto, ovako, čorba... Ko ovde uopste čorbu racuna za hranu. To je isto kao da mu nudis dzabe čaj, a zna se da se ovde čaj pije samo kad si bolestan. Ne ide to brate.
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
*.adsl-3.sezampro.yu.

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!30.11.2008. u 22:23 - pre 187 meseci
tema tj odgovori na temu su extra samo tako nastavite ja se iskidah od smejanja......moze i jos neki recepti za corbu ili i neko glavno jelo
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.info-net.co.yu.



+558 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!30.11.2008. u 22:27 - pre 187 meseci
Citat:
ventura: Zašto bi ponuda bilo kome bila uvredljiva? Kupiš proizvod i dobiješ besplatno još nešto uz proizvod, i u odnosu na profit prodavca, poklon uopšte nije jeftin, tako da ne vidim problem.

Svi kabadahije i nasilnici sveta ikada su imali isti taj stav prema onima za koje su iz nekog razloga mislisli da su ispod njih, pa ovi ispod ostadose, a ni jednog kabadahije i nasilnika vise nema. Tako ce i ovi bilmezismenski nasilnici sa corbama da prodju.
Citat:
ventura: Ova 'uvredljivost' mi tako lic(i na onaj tipic(an seljac(ki mentalitet sa ovih prostora, kad baja nema bukvalno leba da jede, a celu platu spiska u kafani c(astec'i ortake, jer bože moj on je šmeker... Tako i ovi 'uvredljivi', šta koj k ima neko da mu poklanja c(orbu od 150 dinara, ko da on nema 150 dinara da plati c(orbu...

Tacno, ali ti i takvi gedze su ovde ovim bilmezismenima ciljna grupa, i tako oni zive pa ceo svet na glavu neka se postavi, i nisu kao oni neki tamo sto uz umilan pogleda masu repom i pokorno pruzaju ruku da im gazde daju tzv napojnicu, niti ce biti, i ako hoces da tim smrdljivim balkanskim gegulama prodas bilo sta, ima da ih postujes, a ako ti se ne svidjaju, imas sirok put, prezivece oni i bez tebe. To je situacija pa uzmi il ostavi. Mozes neko vreme da ih ponizavas i da mislis da si zavrsio posao, kao sad, da ih opljackas i dovedes do beznadja, da najveci strah u zemlji ljudima bude da ne isgube posao, a ne biolest ili nesto slicno, pa onda da im se podsmevas nekim corbama i da likujes, ali ako tako radis duze vreme, kad tad ces opet da osetis nihovu batinu i konopac. Tako je ovde vazda bilo i vazda ce biti, pa ti vidi ko ce na kraju da se opari tom corbom.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!30.11.2008. u 22:39 - pre 187 meseci
Citat:
ventura: Kupiš proizvod i dobiješ besplatno još nešto uz proizvod, i u odnosu na profit prodavca, poklon uopšte nije jeftin...


Da, čudo je taj kapitalizam, a ja se još čudio kad su osamdesetih u Trstu uz prašak za veš delili i digitrone. Ima to svoje - zato. Znači na cisternu benzina dobiješ lonac čorbe. Ma idi. Da je suljpa sa suva rebarca - pa da kupim jedno 5 cisterni da se nađe za ovu krizu. Nego bre Ventura, šta bi sa onim pumpadžijom, oćemo da radimo pos´o il´ si prešo na čorbu?
 
Odgovor na temu

ivanv100
Beograd

Član broj: 83745
Poruke: 120
80.93.254.*



Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!30.11.2008. u 22:39 - pre 187 meseci
Ovako ja to zamisljam...
"vozi umoran kamiondzija na minus beskonacno ka Mehovom Krshu. I odjednom ugleda bilbord,a na nemu CORBA. I on se seti da je gladan,isplazi jezik i skrene. Natoci gorivo,i trazi svoju corbu,koju dobije.Ona vrutja,golica nos i raskravljuje umornog kamiondziju. On je posrce za minut,zakovrne ocima,i oce josh...
Eeee,al nema vise bajo,,,,plati pa jedi. Onda on naruci neku sniclu,pa dezert,na kraju ga ceka i pivo...zajedno sa racunom od 20 evra"-koji ce da plati...

Da nije smesno,bilo bi zalosno
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!30.11.2008. u 23:02 - pre 187 meseci
Grešiš. Kad umorni kamionđžija iz Turske jedva vidi pumpu, onda on razmišlja privredno-tržišno, tj. ovako. Ako neko sipa 150 litara dizela na pumpi to ga košta oko 13,000 dinara. To ne znači da je pumpa zaradila 13,000 dinara. Pumpe zarađuju oko 5% od ukupne cene goriva, što mu dođe otprilike 650 dinara profita na meni koji sipam 150 litara goriva. Od tih 650 dinara profita oni će meni besplatno servirati čorbu, čist tanjir, pribor, počistiti iza mene (dakle nije samo cena supe iz kesice kao što je genijalac iznad pokušao da navede). Ta čorba košta regularno sigurno 100-150 dinara (naravno ne znači da ona restoran košta isto toliko), što i nije mala cifra uzimajući u obzir 650 dinara profita na tih 150 litara. Pogotovo što druge pumpe to ne daju. Dakle, idem na pumpu na čorbu!
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!30.11.2008. u 23:32 - pre 187 meseci
Citat:
ventura: Zašto bi ponuda bilo kome bila uvredljiva? Kupiš proizvod i dobiješ besplatno još nešto uz proizvod, i u odnosu na profit prodavca, poklon uopšte nije jeftin, tako da ne vidim problem.

Ova 'uvredljivost' mi tako liči na onaj tipičan seljački mentalitet sa ovih prostora, kad baja nema bukvalno leba da jede, a celu platu spiska u kafani časteći ortake, jer bože moj on je šmeker... Tako i ovi 'uvredljivi', šta koj k ima neko da mu poklanja čorbu od 150 dinara, ko da on nema 150 dinara da plati čorbu...

Profit...profit...profit...

Naravno da sa takvim stavom koji imas i ne mozes da vidis problem.Nije sve u profitu,ima nesto i u pasulju sa suvim rebarcima.

Ali nema veze,svi smo mi razliciti i imamo razlicite poglede na svet.
Ajde ako je to dobronamerna ponuda,sto nisu ponudili manju cenu goriva,verovatno bi to vise privuklo musterije.....ali oni daju tu corbu uz koju ces sesti popiti nesto pa mozda naruciti nesto "na" viljusku...pa kafica.Nije ta corba besplatna,to samo tako pise.
 
Odgovor na temu

su27killeryu

Član broj: 50706
Poruke: 394
213.133.8.*



+334 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!01.12.2008. u 00:09 - pre 187 meseci
Citat:
ivanv100: Svako ima pravo na svoje misljenje. Za moj pojam je uvredljivo,i pomalo smesno...
Ajde da ih caste nes kafom za poneti,ili nesto slicno...
OVAKO ONI RAZMISLJAJU:Dacemo corbu,gladan je,a posto se nece zaustaviti na tome,narucice jos nesto...


Pa sto to tebi smeta? Ovo je kapitalizam i ljudi hoce da zarade, ne tjeraju nikoga da kupi ni gorivo ni corbu ni bilo sta kod njih.

 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!01.12.2008. u 00:58 - pre 187 meseci
Nema puno veze sa temom ali .....ovo nije kapitalizam ovo je monopolizam.Da citiram jednog cenjenog clana ovog foruma:"...nije bas sve onako kako su nam rekli na televizoru."
 
Odgovor na temu

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
*.eunet.rs.



+679 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!01.12.2008. u 02:39 - pre 187 meseci
Reklama nikom ne škodi, nije uvredljiva, već je jednostavno glupa. Otprilike nešto kao "Uz svaku kupovinu stana dobijate besplatno šolju!".
Ili daj neki redovan "poklon", ili smisli bolju reklamu (Tanjir čorbe!? Čorba može biti i ona "ronđava" - sa vodom, brašnom i jajima ) ili nemoj uopšte da se upuštaš u advertajzing na seljoberski način.

A man is smart. People are stupid.
 
Odgovor na temu

ivanv100
Beograd

Član broj: 83745
Poruke: 120
80.93.254.*



Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!01.12.2008. u 04:24 - pre 187 meseci
Deca bila gladna. U kuci nije bilo nista za jelo. Pronasli klin. Ubacili u vodu,i skuvali KLIN CORBU.
I svi cu bili siti...
Seca li se iko ove price za decu,iz osnovne skole...?
Samo mi nije jasno,da li su i klin pojeli?
Mi smo deca Srbije kojoj kapitalisti kuvaju corbu sa klinom uz zacin sargarepe na dugom stapu.
Paaaa,kupite ljudi gorivo,klin corba je mnoogo ukusna-samo vi to ne znate!

O Srbijo majko....
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!01.12.2008. u 06:03 - pre 187 meseci
Ovo ko da je smišljo Bob Rock lično.. Ponuda vrijedi u narednih 48 sati a samo danas, kupiš dvije ruže, dobiješ jednu. Kupiš 150 litara benzina za 150 eura, dobiješ tanjur svježe juhe.
 
Odgovor na temu

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
77.46.193.*



+6455 Profil

icon Re: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!01.12.2008. u 09:34 - pre 187 meseci
Proleteri, pošto vi možete za 150 eura goriva da date mnogo više od čorbe, a da pri tom zaradite, što ne otvorite pumpu, pa obogatili bi se.. Svi bi samo kod vas sipali?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: 150 litara goriva za tanjir corbe!!!!!!!!!!!!

Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 31175 | Odgovora: 139 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.