Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269627 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima15.06.2011. u 22:22 - pre 156 meseci
Citat:
Onaj: A ispod koje tacno rusevine tad mogu da te pronadju?

Ispod rusevina starih i zadrtih nauka koje su zaposjeli ljudi zatvorenog uma, tzv. "naucnici" koji bez maste ne vide dalje od svojih instrumenata i cinjenica!

Citat:
jnk: Filozovski gledano, ti ne možeš da mi garantuješ 100% da će doći utorak.

Ovo i nije filozofija, nego ufologija, i ja ti ufoloski garantujem 100% da ce doci utorak.

Uostalom, sacekajmo utorak, da se ne provaljujete dzaba...
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima16.06.2011. u 01:21 - pre 156 meseci
Citat:
Odin D.: Ovo i nije filozofija, nego ufologija, i ja ti ufoloski garantujem 100% da ce doci utorak.

Uostalom, sacekajmo utorak, da se ne provaljujete dzaba...


Kako cas znati da je zaista utorak? Kako da znas da tvoj um nece biti izmanipulisan tako da pomislis da je utorak? Jos gore, kako da znamo da utorak nije samo varka ili kolektivno ugradjena projekcija u nasa secanja od strane inteligentnijih bica? Kako da znamo da utorak uopste postoji? Koliko se vas uopste jasno seca desavanja za koja verujemo da su se desavala u prethodnim utorcima?
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima16.06.2011. u 01:30 - pre 156 meseci
Citat:
Onaj: Kako cas znati da je zaista utorak? Kako da znas da tvoj um nece biti izmanipulisan tako da pomislis da je utorak? Jos gore, kako da znamo da utorak nije samo varka ili kolektivno ugradjena projekcija u nasa secanja od strane inteligentnijih bica? Kako da znamo da utorak uopste postoji? Koliko se vas uopste jasno seca desavanja za koja verujemo da su se desavala u prethodnim utorcima?

Kako ti znas da ovo sto ti mislis da si napisao nije samo nasumicno razbacana vreca brabonjaka po livadi, a koja se tvom hipnozom izmanipulisanom mozgu od strane visih bica prividja kao neki smislen tekst na nekom forumu?
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima16.06.2011. u 09:37 - pre 156 meseci
Sacekajmo taj zemljotres koji si ustvari ti spomenuo pa da nastavimo diskusiju.

P.S. A jel ovo tema malo skrenula sa kursa? Ako nije problem moderatori bi trebalo da pobrisu sve ovo sto nema veze sa UFO ili da deo prebace u neku novu temu npr "Postoji li utorak?"
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima16.06.2011. u 13:35 - pre 156 meseci
Citat:
Onaj:Ako nije problem...

Nije nikakav problem, samo ti detaljno procesljaj temu, notiraj koje poruke po tvom misljenju ne pripadaju tu i prosljedi ih nekom administratoru zajedno sa obrazlozenjem za brisanje i izdvajanje u nove teme, pa ce ih on odma pobrisati i premjestiti u nove teme cim to prostudira i slozi se s tobom.
 
Odgovor na temu

newtesla
Aleksander Segedi
CEO / owner
Tim011 Digital doo
N 44.69344 - E 20.38175

newtesla
Član broj: 147164
Poruke: 1532
ip212-200-157-154.adsl.beocity.net.

Sajt: www.knjigovodja.in.rs


+404 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima21.06.2011. u 12:54 - pre 156 meseci
Ko je slučajno sumnjao - evo ga utorak, a evo i 14h :)
Kad, tokom pravljenja Nes kafe, umesto da uzmeš mleko iz friza tamo ustvari staviš Nes konzervu - shvatiš koliko je multitasking za*ebana i pipava rabota :)
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima21.06.2011. u 22:16 - pre 156 meseci
Citat:
newtesla: Ko je slučajno sumnjao - evo ga utorak, a evo i 14h :)


I (ne)predviđanje ostvareno. Ili, možda nije. Možda je ipak bilo "zemljotresa sa cinamijem"???

Definitivno nismo sami. Ostaju pitanja ko su, šta su, odakle su, i sa kakvim ciljem dolaze?
Možda su to samo zemaljski putnici kroz vreme, koji su mutirali usled nekakve prirodne i/ili ljudske katastrofe pa dolaze da nas pripreme za sutra kako bi smo i prekosutra ostali fizički ovakvi kakvi jesmo.
Možda su to izviđački odredi koji pripremaju teren za osvajanje. (Nažalost, ako gledamo sebe, ovo je najverovatniji scenario. Uteha je da ma koliko bili tehnološki napredni, da je ovo ipak naša teritorija i da imamo dobre šanse da ih pobedimo - naše su biljke, naše su životinje, naši su virusi i bakterije,...)
Možda su to bogovi koji oduvek prate razvoj svoje dece i s vremena na vreme ih nauče novoj lekciji, tj. možda je naša planeta samo velika osnovna škola sa jaslicama.
Možda je zemlja ipak jednim delom šuplja, pa su to naši davni, davni preci koji povremeno izlaze na površinu željni pravog sunca a u duboku unutrašnjost ih je oterala praistorijska kataklizma.
Možda, možda... Posetioci iz neotkrivenih dimenzija???

Što ne posećuju Srbiju? Kao prvo, tu je nepogodan teren za sletanje i relativno velika naseljenost. Velika verovatnoća da nekome slete na kuću, da se sruše u poslednjoj etapi sletanja, jer drvo i žbun ne žele da im se sklone sa puta. A tu su i elektro vodovi skriveni u granama. (uh, svako nevreme nas ovde časti sa po par sati mraka - eh, da su medvede učili električarskom zanatu, sve bi bilo drugačije). Kao drugo, sem retkih pojedinaca, i nismo nešto posebno zanimljivi. Kao treće, velika je verovatnoća da ostanu bez letilice. Kao četvrto, ako bi došli da pomognu, relevatne strukture bi im odmah tražile pozamašnu proviziju, a oni nemaju naš novac. Ni porobljivači ne bi bolje prošli. Kao peto, svašta smo preturili preko glave, pa nam je jako teško uvaliti bilo šta, a uz to, generalno gledano, dobrano smo religiozni, i sve što ispada iz konteksta religije ne postoji, nije dobro, jeres je.

Ne verujem da su mitologije čista izmišljotina. Ima tu istine. Treba postaviti pitanje i tražiti odgovor u tome šta su ti stari narodi (Sumerani, Egipćani, Vavilonci, Grci, Rimljani,...) zaista videli i kako su te pojave/objekte/bića nazivali (avion nije za svakoga avion, za neke je metalna ptica / sjajna ptica / vatrena ptica / bučna ptica / ptica kojoj luk i strela ne mogu ništa,...). Ne verujem da su kiklopi i minotauri izmišljeni tek razonode radi. Osim, ako se radilo o viđenjima pod dejstvom opojnih droga (alkohol isključujem, jer da je on krivac ta bića iz mitologije još bi se šetala planetom).

Kao vanzemaljska vrsta, najčešće se spominju reptili. OK, priča je zanimljava i krajnje ubedljiva. Ali, ja ne mogu da je prihvatim kao tačnu, bar ne u potpunosti, jer mi više liči na rasističku propagandu: Plavi i riđi sa plavim ili zelenim očima pripadaju višoj rasi, smeđi i crni su nekakvi mešanci, dok crnci se smatraju rasom napravljenom da služi i radi najteže fizičke poslove, tu su negde i mongolidni narodi. Sve mi to miriše na arijevce.

Lično, ma ko oni bili i ma u koju svrhu dolazili, ne želim da se petljam sa njima, bar sve dok ne budem imala svoj sopstveni Enterprise da mogu da zbrišem ako mi se ne sviđaju, a po potrebi da ih gađam fotonskim torpedima. Tu se sasvim slažem sa Hokingom, najbolje je ne prizivati ih i po mogućstvu izbegavati ih.
Ova planeta je samo jedno ostrvo u svemiru, jedno od retkih koje bi nam odgovaralo za privremeni odmor i život, a mi (čovek) još uvek nemamo adekvatne čamce i brodove do tih drugih pogodnih ostrva, za koje čak i ne znamo gde se nalaze. Jer, nebo u koje gledamo je varka: neke zvezde više odavno ne postoje, neke su znatno promenile svoj položaj, a neke nove su se stvorile. Možda je spas u naizlged praznom kosmosu, a tamo gde su zbijena jata zvezda odavno ničega nema. Ono što imamo su samo obični čamci na naduvavanje, izrađeni od jeftinih materijala, koji ne mogu da odbace ljudsku posadu dalje od Marsove orbite. I, šta posle?
Kosmos nije ni Atlantik ni Pacifik. Umorne mornare ne čeka nikakvo gostoljubivo neotkriveno ostrvo na koje mogu da svrate i na koje sa velikom verovatnoćom mogu da obnove zalihe, a po želji i da tu ostanu.

A možda smo svi mi vanzemaljci. Imamo genetsku osnovu kao i sve druga živa i poluživa bića na ovoj planeti, a s druge strane ponašamo se kao osvajači kojima je ovo samo usputna stanica. Hm, probudimo se ujutru i stigne obaveštenje: "Ajde pakujte se, sada idemo na planetu X, ovde više nema ničega za nas", a bili ubeđeni da nam je ovo dom.

P.S. Nisam pogledala snimke a i preskočila sam 2-73 stranice. Zamorno, spor net.


ER
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.06.2011. u 10:01 - pre 156 meseci
@EmmaR , Respect!!! Ti nemas potrebe ni da citas nista na ovoj temi. Eh, kada sam u poslednjim danima na temi doziveo da procitam jedan ovakav post :) Mora da sam nesto dobro uradio u prethodnom zivotu ;) Nema mnogo mesta gde moze da se dobije takvo razumevanje problema.

 
Odgovor na temu

.sasa.

Član broj: 181517
Poruke: 22
89.216.37.*



+36 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.06.2011. u 11:39 - pre 156 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: @EmmaR , Respect!!! Ti nemas potrebe ni da citas nista na ovoj temi.


Nema potrebe kad i sama moze da smisli toliko gluposti. Ne treba joj inspiracija.
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.06.2011. u 12:25 - pre 156 meseci
Citat:
.sasa.: Nema potrebe kad i sama moze da smisli toliko gluposti. Ne treba joj inspiracija.


Glupost i pamet su relativni pojomovi.
Možemo da se svađamo, bijemo koliko hoćemo ali uvek će postojati razlike u mišljenju.
A tu je i mašta, koja čini svašta.

Nekada, kada mi proradi zloća, pa se dohvatimo tema kao što su vanzemaljci i bog, e tek tada kako ljudi padaju u vatru.
A činjenica je da postojanje ni jednih ni drugih nije dokazano. POSTOJI SAMO VEROVANJE. I, ko uostalom ne garantuje da se radi o istoj pojavi.
Koliko je najobičnijih astronomskih pojava, proglašeno za nekakve religijske simbole.
Bolid proglašen za zlu silu.
Komete koje predviđaju ratove.
Izjednačavanje pomračenja Sunca sa smakom sveta i najavom velikog zla. Ej, pa i kod nas sve velike TV stanice 1999 godine, pored komentara astronoma, prenosili su još žešća predavanja astrologa i vračara i uneli nemir u narod. I šta su kamere zabeležile: puste gradove.
E, sada što nekakve astronomske pojave, kao što je na primer pun Mesec, izazivaju stvarno psihičke promene kod ljudi, za to nije kriv nikakav tajanstven raspored objekata na nebu, već onih 80% tečnosti u nama pa imamo svoje unutrašnje plime i oseke.

Znam, sada svi redom će da zapene i da brane svoje stavove.
Iznela sam samo svoje mišljenje i zaključila ga jednim velikim MOŽDA.
Da li sam bez stava? - Nisam. Svoj stav zadržavam za sebe. Dosta mi je nerviranja i ubeđivanja oko čisto ovozemaljskih stvari.

Ja sam uvek za to da sve treba prihvatiti za rezervu. Jer, čula mogu da varaju.
Negde sam pročitala da: Odsustvo dokaza ne znači odsustvo pojave, ali da ni prisustvo dokaza ne znači prisustvo pojave.


ER
 
Odgovor na temu

.sasa.

Član broj: 181517
Poruke: 22
89.216.37.*



+36 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.06.2011. u 13:43 - pre 156 meseci
A mozda niko od nas zapravo ne postoji?
Kao sto kaze u "Autostoperskom vodicu kroz galaksiju": kad uzmes da je svemir beskonacan a broj nastanjenih svetova konacan, bilo koji broj podeljen sa beskonacnim daje vrednost toliko pribliznu nuli da se moze zanemariti, tako da svi ljudi koje vidjamo su u stvari plod nase bolesne maste.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.06.2011. u 14:20 - pre 156 meseci
Ili u tvom slucaju plod bolesne logike :P

I obrati paznju kako se obracas dami. Gde su nestale norme civilizovanog ponasanja? Zar je potrebno toliko malo, kao diskusija o necemu kontroverznom, da se zaboravi sta znaci bar biti dzentlmen prema zeni, ako nista drugo ?
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.06.2011. u 15:06 - pre 156 meseci
Mozda je dama vanzemaljac.
 
Odgovor na temu

.sasa.

Član broj: 181517
Poruke: 22
89.216.37.*



+36 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.06.2011. u 17:02 - pre 156 meseci
Sta cu, kad dama lupa k'o Maksim po diviziji :)
A o bolesnoj logici na ovom forumu nemoj da zapocinjes :)


[Ovu poruku je menjao .sasa. dana 22.06.2011. u 18:15 GMT+1]
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.06.2011. u 18:36 - pre 156 meseci
Citat:
.sasa.: Sta cu, kad dama lupa k'o Maksim po diviziji :)
A o bolesnoj logici na ovom forumu nemoj da zapocinjes :)


[Ovu poruku je menjao .sasa. dana 22.06.2011. u 18:15 GMT+1]


Ju, neko se naljutio. Neću moći da spavam.

Bolesna logika, šta je to? Ratovi nastaju baš zbog takvog mišljenja. "E, pokazaću ti ja!"

Za mene je bolesno to, kada neko danas priča jedno, a već sutra (ili u ekstremnim slučajevima već posle 5 minuta), tvrdi da nikada to nije rekao i tvrdi nešto sasvim suprotno. Mogu da razumem kada je u pitanju ogovaranje šefa, ali kada su u pitanju banalne stvari, e onda je već to jako bolesno.

To što nazivaš ispravnim mišljenjem, je samo projekcija kolektivnog društva. Neko tamo je rekao nešto da mora tako da se uradi i ako se neko usudi da prođe kroz vrata umesto da razbija glavom o zid, taj je lud, bolestan?
Pročitaj od Domanovića "Vođu" pa će ti sve biti jasno.

Veruješ u boga? Veruješ 100%? Dokaži mi da postoji? Kao dokaze ne prihvatam spise koji su nastali i hiljadama godina nakon što su prvi začetnici te i te vere odavno bili mrtvi.
Svako može da napiše versku knjigu. Dovoljno je malčice dara za pisanje i velika mašta. A, da neizostavna je moć ubeživanja.
Viđenja? Čudesna izlečenja? Čudesne pojave? Ma, dajte. Sve to može da se porekne.
Da je tako, ne bi se umiralo od raka: odeš na lekovito mesto, pomogneš da crkva zaradi i vratiš se kući kao beba, nov sa novim mlešnim zubima u 70 i nekoj i pobediš Đokovića.
Šta misliš kako je Hitler onako gotovo sve nemce pretvorio u zveri? Dao im je nadu, pružio im šansu i u njemu su videli neku vrstu božanstva i slepo ga sledili... sve dok se nisu probudili iz lažnog sna. Ali, oni su se probudili, a mi Srbi smo budni samo kada se bije, a posle zaspimo i tako u krug.

Isto tako i ja i bilo ko drugi možemo da tvrdimo da vanzemaljci postoje. Nismo ih videli (ili jesmo ali nismo prepoznali), ali zato imaš milion ljudi koji su imali neki oblik susreta sa njima. Kažeš lažu. A ja opet pitam, šta je sa onim drugima, vernicima - da li oni lažu, da li je njih neko debelo slagao?

Dokaze za obe "pojave" možeš naći i u pradavnim vremenima. Pitanje je čemu ćeš se pre prikloniti: Verovanju da tamo negde postoji dobri bog koji sve štiti ili tamo nekakava horda čudnih bića (homonoidi, gušteri, insekti, bestelesni) za koja ne znaš šta ovde traže, pa još ako odgledaš par filmova na temu invazije? Iz ugla običnog, "zdravorazumskog" čoveka, utočište ćeš naći u bogu. Loše mi je u ovom životu, ništa zato to je zato što je tamo neki čukunčukun deda Pera ubio baba Živojku pa eto ja ispaštam, ili greh iz prošlog života, ali zato kada umrem odoh u raj. A ko ti je rekao da raj i pakao postoje? Jel imaš 100% dokaz? Imaš? E, onda postoji i baba roga kojom se plaše mala deca da bi bila mirna. I, tačka.

Bila sam svedok da su žišci proglašavani za duhove pa im čitane molitve. Galami, a ne nevidiš ga, mora da je nevidljivo nešto. Ne pravim se pametna, nisam ni ja prvi put znala šta je to: cimerka i ja smo ispremeštale nameštaj da nađemo i ubijemo dosadnu bubu, da bi smo kasnije saznale da je buba u drvetu - parketu. Ali, iako tada klinke, nije nam padalo na pamet da ih proglasimo za duhove.




Hipotetička situacija.
Bogatski toliko da nema šanse da se izbroji koliko poseduješ. Imaš sluge.
Onda jedan dan, čisto iz dosade, sedaš u svoju igračku - najnoviji test vojni helikopter i odlediš u, npr. prašume Amazonije.
Ali, kako nesreće prate i bogate, uleti ptica među elise i helikopter se sruši u prašumu. Kad tamo, preplaši mladog izviđača plemena Az. On otrči u selo po pomoć jer je čudesna sjajna ptica bez krila sletela. Dolaze hrabri ratnici naoružani kopljima. Zatiču srušenu letilicu i par visokih belih čudno odevenih ljudi kako nešto petljaju. U jednom trenutku začuje se prodoran zvuk, oni to protumače kao napad i počnu da gađaju kopljima i pticu i ta bića. Međutim, koplja se odbijaju, nikoga ne ranjavaju (savremeni panciri) i oni u nemoći klanjaju se bogovima. Vode vas u selo, časte, plešu u vašu čast, nude vam svoje žene i devojke. vrač se dosetio stare priče kako su njihovi bogovi beli i visoki i ubeđen je da je ovo povratak bogova. A tek kada proradi satelitski telefon, i stigne pomoć po bogove, e... onda će se vekovima pričati o poseti bogova sve dok jednoga dana bogovi ne bace oko na baš to parče planete, i na kraju ne ostane nikog da priča ni lepe ni loše priče o bogovima.




Znaš li otkud taj izraz: "Lupa kao Maksim po diviziji".

Citat:
.sasa.: A mozda niko od nas zapravo ne postoji?
Kao sto kaze u "Autostoperskom vodicu kroz galaksiju": kad uzmes da je svemir beskonacan a broj nastanjenih svetova konacan, bilo koji broj podeljen sa beskonacnim daje vrednost toliko pribliznu nuli da se moze zanemariti, tako da svi ljudi koje vidjamo su u stvari plod nase bolesne maste.


Mislim, dakle postojim.

Šta je za tebe zdrava logika?

Citat:
DaliborP: Mozda je dama vanzemaljac.

Suviše često mi kažu da sam pala sa Marsa. Pa, ... Zaključi.
Iskreno, kada pogledam kakvi su bližni, radije bih da budem sa neke druge planete.

A, da, da je ovo srednji vek, odavno bi igrali logorske vatre oko mene.



ER
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.mbb.telenor.rs.



+395 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.06.2011. u 19:32 - pre 156 meseci
I da, analkogon je napokon posle 70 strana nasao srodnu dusu . I to zensku .
Mozda ce pevac i na kraju da nagazi mladu

Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.06.2011. u 20:17 - pre 156 meseci
Bogami,... i ova voli da prica sama sa sobom isto kao i on.
Sigurno ce se dobro slagati...
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.06.2011. u 20:35 - pre 156 meseci
E da su ufolozi ove teme pametni pa da sa ovim filmskim hepiendom zakljuce temu. Al nista od toga :)
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.06.2011. u 20:43 - pre 156 meseci
Citat:
deerbeer: I da, analkogon je napokon posle 70 strana nasao srodnu dusu . I to zensku .
Mozda ce pevac i na kraju da nagazi mladu :D


Mi smo to odavno prevazišli. Primitivni načini razmnožavanja ostavljamo običnim smrtnicima. Kloniranje je zakon. napraviš šta hoćeš i kako hoćeš.

Citat:
Odin D.: Bogami,... i ova voli da prica sama sa sobom isto kao i on.
Sigurno ce se dobro slagati...


Nočas če te posetiti Ljubičasti, da vidimo ko če posle da se smeje. Ti ostaješ gore, a vračamo tvog klona.


ER
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.06.2011. u 20:48 - pre 156 meseci
Pitanja za sve one koji se gnušaju samo kada neko spomene vanzemaljce.

Što uopšte čitate nešto za šta smatrate da vređa vašu inteligenciju?
Šta mislite da ćete time postići?

I, šta je to ZDRAVA LOGIKA?

ER
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269627 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.