Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269646 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima25.06.2011. u 23:35 - pre 156 meseci

Vidi, nije poenta u tome da li je dokazano. Poenta je u tome da 99% ljudi veruje u ono što nije dokazano. Nije bitno šta je to. Bitno je to da od tih 99% ljudi, velika većina nikada nije postavila pitanje ZAŠTO (bar ne posle 5te navršene godine života). Naučeni su da tako treba i ubedi ih da tako ne treba.

Od tih ljudi, jedni će slepo da veruju nauci. Oni drugi će da se klanjaju božanstvima.


Ovako, ne kažem 100% da vanzemaljci postoje; kažem da MOŽDA POSTOJE. Ne pada mi na pamet da od toga pravim neki kult, da se bacim na istraživanja, da zapitkujem prolaznike da li su nekoga videli i slično.
Ne tvrdim da su Apolo misije lažirane, samo sam rekla da bih pre poverovala u to nego da smo u svom ovom beskrajnom prostranstvu sami.

Kad već tražiš izričitu potvrdu. Holokausta JE BILO. Za to postoje neoborivi dokazi.

Moja "vera" je nauka. S, druge strane samo odrasla na srpskoj mitologiji i u mom okruženju i bližem i širem se veruje u boga i mitologiju, tako da su mi poznate priče.
Za mene fizičari nisu obični ljudi. Pogotovo ne kvantni fizičari. Oni se bave istraživanjem nepojmivog, na neki način "usitnjavaju" svet i trude se da povežu i imenuju pravila na kojima je zasnovan ovaj kosmos.

Ne kažem da ja znam gde treba da se traži život u svemiru. Uostalom, nisam ništa novo ni rekla po tom pitanju.
Zar je trebalo da navodim da se antene pokreću, da ove savremene džinovske imaju motore za fino podešavanje pozicije i da čak ne mora da se, u slučaju optičkih teleskopa, smrzava kraj teleskopa na -20, da su kompjuterski povezani, da postoje centri iz kojih se sve to prati???

Kada kažem da smo svi u većoj ili manjoj meri u zabludi, ostavljam mogućnost za nešto NOVO, za sada neopipljivo.
Vidiš, i ja sam isto kao ti ubeđena da sam u pravu? Odnosno, mogu da nastupam arogantno sa svojim stavovima. I, šta sada: da se pobijemo, jer različito mislimo? Kako da ne?!
Zar samoubice bombaši nisu u zabludi kada misle da treba srušiti neki avion i da za to vredi umreti? Hajde, ubedi ih da da ih lažu?

Citat:
Moguće je, ipak, da vanzemaljaca uopšte i nema, čak i u celom svemiru, jer nije dokazano suprotno, kao što je moguće i da ih ima. Ništa drugo ne može ni da se kaže, niti da je istina, niti da nije istina.


Ovo se stalno provlači. Neko će reći možda a neko će reći moguće je.

Hteo ne hteo, svi u nešto verujemo: bog, nauka, vanzemaljci, ....





ER
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima25.06.2011. u 23:58 - pre 156 meseci
Poenta je, takodje, da nije ni bitno u šta 99% ljudi veruje.

Citat:
Hteo ne hteo, svi u nešto verujemo: bog, nauka, vanzemaljci, ....


A poenta je, takodje, da ne možeš stavljati u isti koš nauku i verovanje u boga na osnovu nekih neistinitih ili poluistinitih spisa koje nazivamo "svetim knjigama". Samo je to i problem, nauku spuštaš na nivo religije i verovanja u svojim postovima, iako, za razliku od religije, ili verovanja u skladu sa ličnim sklonostima, u nauci postoji istina i možeš biti u pravu ili ne. Naučne teorije se dokazuju empirijski, ali se isto tako, empirijski i obaraju i stvaraju nove, i hipoteza koje su oborene ima mnogostruko više u odnosu na broj teorija koje su potvrđene, a uz to evoluira stalno kako se povećava obim i kvalitet empirijskih podataka. Nauka nije ono što ja ili ti želimo da bude istina, već ono na osnovu čega možemo napraviti brod koji će ploviti, ili neki lek koji ima dejstvo.

Zato je lično za mene neprihvatljivo to što nauku nipodaštavaš.

Još ću ovo da dodam, neonacisti mi nisu pali na pamet slučajno. Na forumu Krstarica, recimo, ne može na nekim forumima ni da se vodi rasprava od nacionalista, fašista i neonacista (a njih ima, neko ko koristi dvoglavog Nedićevog orla za avatar je ili iz Nacionalnog Stroja ili mu je ideološki blizak), i ako se sve ostalo izuzme, teoretičari zavere nisu ništa otvoreniji za suprotno mišljenje od njih. Ne želim time nikoga od diskutanata da uvredim, ili insinuiram da gaje ekstremističku ideologiju, već samo da se na isti način zapuše uši i nastavi po starom, kad se pročita nešto što ne ide u prilog uverenjima.

Poz.
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.06.2011. u 01:05 - pre 156 meseci
Ne stavljam u isti koš nauku i religiju. To što su na kraju iste rečenice ne znači da su izjednačene.

Ne vidim razlog što se toliko vređaš. Da li te vređam ako kažeš da veruješ u nauku? Da li time degradiram nauku? Ja ne vidim u čemu je problem.
2 i 2 su 4, zemlja je okrugla, planete kruže oko zvezda, a ove pak oko centra galaksije...

Moram da ponovim, da je ovo srednji vek, odavno bih gorela na lomači.


@odin

Gde se ti tvoji reptili spominju na ovom formu? Svedočenja, video_klipovi, ... postoje - ne postoje. Skretanje teme, često i sa tvoje strane. Izvrgavanje podsmehu................ Uglavno, već viđeno.
ER
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima26.06.2011. u 01:58 - pre 156 meseci
Citat:
EmmaR
Gde se ti tvoji reptili spominju na ovom formu?

Promaklo ti je nesto u citanju. Ponovi citanje jos jednom.

Citat:
EmmaR:Uglavno, već viđeno.

Nemoj mi samo reci da ocekujes da ces na ovoj temi naci neko dosad nevidjeno otkrice iz UFO-logije, filozofije ili religije?!

Citat:
EmmaR: Izvrgavanje podsmehu......

Sta ima lose u izvrgavanju podsmjehu?

 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.06.2011. u 12:48 - pre 156 meseci
Još jednom da pročitam? - Nisam tolko luda. Na tebi je da dokažeš da su u pravu.

Znaš li kakve se osobe podsmevaju?
ER
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.06.2011. u 14:22 - pre 156 meseci
Citat:
EmmaR: Još jednom da pročitam? - Nisam tolko luda.

A zasto?
Ako smatras da je stivo kvalitetno - nije zgoreg procitati ga i vise puta.

Citat:
EmmaR: Znaš li kakve se osobe podsmevaju?

Svakakve.

Vidi Emice, generalizacije su vrlo nezgodne, em zato sto ne govore nista o onom kome se upucuju, em zato sto mogu reci dosta o onome ko ih upucuje.
Tako se npr. Diogen podsmjevao svojim sugradjanima, a istovremeno i oni njemu.
I Djordano Bruno se podsmjevao svojim protivnicima, ali i oni njemu.
Mozzart se podsmjevao svojim zajedljivcima, a i oni njemu.
....

Tako, kao sto vidimo, svakakvi ljudi se podsmjevaju svakakvim ljudima.
Prema tome, preciziraj malo to svoje pitanje i reci nam ko se kome i zasto podsmjevao, jer bez nekog konkretnog konteksta generalizacija ce govoriti samo o svom autoru.
Sasvim je moguce, a i desava se relativno cesto, da predmet podsmjevanja upravo zasluzuje podsmjeh.
Nije valjda da smatras da je svaka budalastina koja se na ovoj planeti okoti vredna postovanja?!
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.06.2011. u 19:00 - pre 156 meseci


dmr Ankalagon The Black
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.mbb.telenor.rs.



+395 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.06.2011. u 19:35 - pre 156 meseci
@Analkalgone , @EmmaR
Posto ste oboje neki tip sanjara koji su skloni verovanju
probajte da iskoristite svoju mastu i prezentujete kako bi izgledao svet posle obznanjivanja da vanzemaljci postoje
i da su uveliko prisutni u nekoj formi . Kako ih zamisljate (ne mislim na fizicki izgled ) i kakav bi bkio njihov uticaj na ljudsku rasu ?
Dakle bez dokaza, to je "apsolvirano" na herojskih 80 strana :) - just use your imagination .

Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.06.2011. u 20:56 - pre 156 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: dmr Ankalagon The Black

Znaci, to je to...
Well, dmr i tebi druze, whatever that means...
Hope to see you around :)




 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima27.06.2011. u 22:28 - pre 156 meseci
Citat:
deerbeer: @Analkalgone , @EmmaR
Posto ste oboje neki tip sanjara koji su skloni verovanju
probajte da iskoristite svoju mastu i prezentujete kako bi izgledao svet posle obznanjivanja da vanzemaljci postoje
i da su uveliko prisutni u nekoj formi . Kako ih zamisljate (ne mislim na fizicki izgled ) i kakav bi bkio njihov uticaj na ljudsku rasu ?
Dakle bez dokaza, to je "apsolvirano" na herojskih 80 strana :) - just use your imagination .


Ne verovanju, koliko skepticizmu.

Vidiš, da bi stigli do nas, što je već više puta ponavljano i što znaju i mala deca, morali bi da budu tehnološki napredniji od nas. Mnogo napredniji: velika snaga iz minimalne količine goriva, koje se relativno lako pronalazi u svemiru, bioinženjering, pronašli održiv zatvoren ekosistem kako bi imali dovoljno potrebnih resursa za život: vazduh, hrana, i sl., duži životni vek, mogućnost razvijanja velike brzine, razvijeni itoliki roboti (hm, i njima treba izvidnica). Nivo savesnosti ne mora da bude viši - i ratoborna plemena mogu da ovladaju tehnikom i budu uspešna. Primer, Sparta.
Ne mogu da zamislim neki određen oblik. Vidiš, svako se prilagođava svom okruženju a fizičke karakteristike bi prvenstveno zavisile od okruženja - gravitacija, magnetno polje, količina radijacije, broj sunaca, osvetljenost, karakteristike tla i postojanje/nepostojanje vode.
Što se ostalih karakteristika tiče, već sam rekla: moraju biti na većem tehnološkom nivou da bi došli dovde, a njihova savesnost, tj empatija prema drugim vrstama, pa čak i pripadnicima iste vrste može da bude minorna.

Ako su već ovde, i ako se slobodno šetaju ovom planetom, onda su jako slični nama, a eventualne razlike naučili su da kamufliraju.

Kako bi uticali na ljudsku rasu? Prvo, šok i neverica, pravljenje zaliha svega i svačega. A posle, pa verovatno neki vid pokoravanja i dodvoravanja. Neku baš masovnu ujednačinu reakciju teško je predvideti. Reakcija će biti usaglašena, uglavnom, sa mišljenjem odabranih vođa pojedinih država.
A tu su i verske, kulturološke, političke, civilizacijske razlike. Jer, pored nas što visimo ispred kompa, ima i onih koji su tek otkrili vatru.

Mada, s obzirom da obožavam Zvezdane staze, koje nažalost, nisam videla 100godina, nekako kad mi neko spomene vanzemaljce ja se setim Enterprise, Vulkanaca, Romulijanaca, Deltana,... pa svi ispadnu homonoidi od kojih i kada nisu dobri uvek postoji nada da postanu dobri i priključe se Uniji.

P.S. Ma ti i, pogotovo, Odin ste vanzemaljci i sada nas zemljane provocirate.

ER
 
Odgovor na temu

Onaj

Član broj: 260000
Poruke: 131
*.adsl.eunet.rs.



+196 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.06.2011. u 01:48 - pre 156 meseci
Citat:
EmmaR
i sada nas zemljane provocirate.


Ne treba odbaciti mogucnost da su na nasoj planeti zemljani u manjini u odnosu na vanzemaljce.
Slobodan i otvoren internet = elementarno ljudsko pravo
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.dynamic.sbb.rs.



+395 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.06.2011. u 09:19 - pre 156 meseci
Citat:

P.S. Ma ti i, pogotovo, Odin ste vanzemaljci i sada nas zemljane provocirate.

Jok bre , mrtav sam ozbiljan, do sada sam se sprdao malko ali me interesuje kako zamisljate takav svet sa novim vanzemljacima ,
ili vam je ova ufologija samo jos jedan trip da saznate "the istinu" sa kojom pride ne biste znali sutra sta da radite sa njom niti sta da ocekujete ,
pa sve da vam daju moc u ruke .

Ali ocekivao sam iskreno malo vise odgovora od toga da su 'tehnoloski napredni' pa to bre i mi nevernici znamo .
Nego ajde jos nesto da cujemo : tipa kakav ce uticaj imati na drustvo na politiku , vlade vodecih zemalja sveta , nuklearna oruzja, ratove po svetu ,
svemirski program , da li ce unistiti masoneriju ili ce je jos vise ojacati, da li ce nas samo iskoristavati ili ce malo pomagati , a mozda ce i biti neutralni jer bi im bili nezanimljivi skroz.

@Ankaladonte ?

Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.06.2011. u 13:32 - pre 156 meseci
Citat:
Ali ocekivao sam iskreno malo vise odgovora od toga da su 'tehnoloski napredni' pa to bre i mi nevernici znamo .
Nego ajde jos nesto da cujemo : tipa kakav ce uticaj imati na drustvo na politiku , vlade vodecih zemalja sveta , nuklearna oruzja, ratove po svetu ,
svemirski program , da li ce unistiti masoneriju ili ce je jos vise ojacati, da li ce nas samo iskoristavati ili ce malo pomagati , a mozda ce i biti neutralni jer bi im bili nezanimljivi skroz.


Uh, kako da ti odgovorim na ova pitanja kada je teško predvideti šta tamo sve postoji. Pogledaj samo kakav je život na zemlji. Koliko ima samo još ne otkrivenih biljnih i životinjskih vrsta?
pa. navodno pronalaženje vanzemaljskog života na zemlji, a pri tom ne mislim na leteće tanjire, već na mnogo jednostavnoije organizme. Jer, sve što nema istu RNK / DNK osnovu i/ili ima radikalno drugačiji oblik metabolizma smatra se nekom vrstom uljeza.

Da li će iskoreniti ratove zavisi od toga da li dolaze u miru ili da nas ogole do gole kože. Od istog tog će zavisiti i ostali aspekti (ne)društvenog života.
Svemirski program će sigurno biti bolji, jer bez obzira koja bi im svrha dolaska bila, trebaće im ljudstvo pa makar kao jeftina radna snaga.
U svakom slučaju, pokušaće da nas "poprave". Pitanje je, da li će ta poravka biti dobra u smislu da od nas naprave samosvesnija bića (što podrazumeva veću empatiju a samim tim i radikalno smanjenje urođene agresivnosti i prestanak ratova), ili će popravka ići u smeru da budemo što bolje sluge, i da nas svedu na nivo bioloških robota, što nikako nije dobro za čovečanstvo. A, odgovor na ovo pitanje zavisi da li će nam zapasti dobrice ili zloće.
Mada, tamo sigurno ima i jednih i drugih.
S druge strane, tu je i "opštenarodna" reakcija na pridošlice a koja opet će zavisiti od mišljenja tamo nekih F.G.H.EF.GH. vođa, odnosno njihovih interesa.
Sudeći prema nekoj generalizovanoj situaciji u svetu, ako nam priđu neke zloće, nadrljali smo ga iz prostog razloga što tamo neki F.G.H.EF.GH. više vode računa o svojim zadnjicama nego o svojim "podanicima" i biće kupljeni sa maksimalno jednim svemirskim brodom koji nije predviđen da leti van granica jednog solarnog sistem (tj. kao kada bi se poglavice prodale za kanu kojim mogu da plove samo do susednih ostrva,a ne za brod kojim mogu da plove čitavom planetom). I, dok oni ukapiraju da to nikako nije dobro ni za njih, neće više imati nikoga da se bori da ih oslobodi ropstva. U tom slučaju, zavisili bi smo od raznoraznih pokreta otpora i opet bi smo gledali u nebo; ovoga puta da li će nas pronaći dobrice i da li će nas spasti zloća.
A, ako nam priđu dobrice, ne verujem da bi bili naivni pa naseli na pokušaje ucene nekih F.G.H.EF.GH. političara, već ili bi pobegli glavom bez obzira od nas kao od beznadežnih slučajeva a pri tom nam "pomogli" da se unazadimo ili bar zakočimo na sadašnjem tehnološkom razvoju kako ne bi se "virus" raširio po svemiru, i / ili bi pak prepoznali pojedince koji zavređuju pažnju i njima preneli svoja znanja i pomogli im da izbiju na vrhu.

Mislim, niji ovo ništa novo: opšte je poznato da smo skloni tome da menjamo mišljenja kako vetar duva, što je inače odlika svih primata. Organizacija po hijerarhiji - onaj što je na vrhu ima sve moguće i nemoguće počasti, sve dok usled starosti ili bolesti ne bude svrgnut od strane podmladka, a posle toga tretiraće ga gore nego nekog prosjaka bez obzira kakav je vladar bio. S druge strane, ako se to uzme u obzir, apsolutno nije za čuđenje to što oni što su na vrhu ne prezaju ni od čega kako bi ostali na tom vrhu.

O onom na šta mi je Odin skrenuo pažnju u jednom od njegovih prethodnih postova, da se na ovoj temi raspravlja o postojanju reptilske vlade u senci koja rukovodi svima (a što ja nisam nigde ovde videla već u jednoj drugoj temi), ne želim ni da razmišljam; jer, u tom slučaju, TEŠKO SVIMA NAMA i nemamo pojma što smo srećni što živimo u jednoj od skrajnutih zemalja: Što nas više smatraju primitivnijima (narodima za podsmeh), to će biti bolje.

----
S druge strane (evo još filozofiranja), koliko god da pošta, telefoni, internet olakšavaju komunikaciju i čine je bržom i jednostavnijom, isto toliko mogu da učine da se zamaskira lični identitet, počevši od običnog skrivanja imena, i sličnih podataka, pa sve do mogućeg (i nadam se samo hipotetičkog) skrivanja vrste. Prema tome, bilo ko od nas može biti vanzemaljac, ili pak predstavnik BIA, CIA, FBI, MOSAD, KGB,...

----

Lično, ne bih volela da počnu tu da mi se šeću po ulicama bez obzira da li su dobrice ili zloće. Eto njima ceo kosmos, a neka nam ostave ovu našu oazu zvanu Sunčev sistem da se snalazimo kako znamo i umemo.

ER
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.06.2011. u 14:20 - pre 156 meseci
Citat:
Lično, ne bih volela da počnu tu da mi se šeću po ulicama bez obzira da li su dobrice ili zloće. Eto njima ceo kosmos, a neka nam ostave ovu našu oazu zvanu Sunčev sistem da se snalazimo kako znamo i umemo.

Nikad ne znas sta mozes ocekivati od vanzemaljca...
Na primer:



[Ovu poruku je menjao DaliborP dana 28.06.2011. u 15:31 GMT+1]
 
Odgovor na temu

davidoffi

Član broj: 284500
Poruke: 32
69.22.186.*



+75 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.06.2011. u 14:53 - pre 156 meseci
Citat:
DaliborP: Nikad ne znas sta mozes ocekivati od vanzemaljca...
Na primer:


Alien sex? Omg
 
Odgovor na temu

davidoffi

Član broj: 284500
Poruke: 32
69.22.186.*



+75 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.06.2011. u 15:01 - pre 156 meseci
Vidi teču sa harmonikom. Sta je ovo obukao...kondom? :D
 
Odgovor na temu

davidoffi

Član broj: 284500
Poruke: 32
69.31.51.*



+75 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.06.2011. u 17:31 - pre 156 meseci
Bilo bi dobro da vanzemaljke izgledaju kao Adriana Lima.
 
Odgovor na temu

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.06.2011. u 18:20 - pre 156 meseci
Budite strpljivi, još malo pa ćete ih upoznati:

Citat:
Susret sa vanzemaljcima za 20 godina?

Naučnici očekuju da će se ljudi susresti sa vanzemaljcima u naredne dve decenije, ocenili su ruski astronomi.

''Stvaranje života je neizbežno kao i formiranje atoma...život postoji na drugim planetama i susrešćemo se sa njim u narednih 20 godina“, rekao je direktor Instituta za primenjenu astronomiju Andrej Finkelstin.

Kako prenosi Rojters, pozivajući se na ruske medije, Finkelstin je rekao da 10 posto poznatih planeta u galaksiji nalikuje Zemlji.

"Ukoliko se na njima nađe voda, biće i života", rekao je on i dodao da će vanzemaljci najverovatnije ličiti na ljude sa dve ruke, dve noge i glavom.

''Možda će im boja kože biti drugačija, ali to postoji i kod nas“, rekao je on.




http://www.b92.net/zivot/vesti...06&dd=28&nav_id=521824
 
Odgovor na temu

davidoffi

Član broj: 284500
Poruke: 32
68.68.108.*



+75 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima28.06.2011. u 18:49 - pre 156 meseci
Citat:
vlada131: Budite strpljivi, još malo pa ćete ih upoznati:
"... rekao je on i dodao da će vanzemaljci najverovatnije ličiti na ljude sa dve ruke, dve noge i glavom.
''Možda će im boja kože biti drugačija, ali to postoji i kod nas“, rekao je on.


Pa onda ce biti devojaka koje lice na nase. I alien sex-a. Prvi biram!
 
Odgovor na temu

Zeleni zub
Darko Milicevic
dipl mat inf
Paracin

Zeleni zub
Član broj: 14108
Poruke: 877
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+85 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima30.06.2011. u 06:52 - pre 156 meseci
Vanzemaljci među nama – do 2031. godine

http://www.economy.rs/zivot-i-...Najnovije+vesti+-+Ekonomija%29
--
ES is the bes' ! ;)
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 269646 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.