Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sigurna muška kuća u Jagodini

elitemadzone.org :: MadZone :: Sigurna muška kuća u Jagodini

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 32547 | Odgovora: 128 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Stefano

Član broj: 13287
Poruke: 1797
*.adsl-a-2.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Sigurna muška kuća u Jagodini27.05.2009. u 17:39 - pre 180 meseci
jbt. citam ove tekstove koje je neko postavio (par ispovesti zlostavljanih muskaraca)... nije mi jasno kakve su to zene??? Kako neka zena moze da bude u toliko dominantnom polozaju da od muskaraca uzima platu i daje mu samo dzeparac, da drzi bebu u jednoj ruci noz u drugoj, da ga izbaci iz sopstvene kuce (koju je pretpostavljam nasledio od roditelja) i da pokupi sve stvari iz iste...

Nije mi jasno da neka zena najednom postane takva ili da je bila takva stalno ali da to taj nesrecnik nije video pa je ozenio...

Sreca pa sa takvim pripadnicama lepseg pola nisam imao iskustva
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: Sigurna muška kuća u Jagodini27.05.2009. u 18:02 - pre 180 meseci
Citat:
Stefano:Nije mi jasno da neka zena najednom postane takva ili da je bila takva stalno ali da to taj nesrecnik nije video pa je ozenio...

Slabo ti decko zene znas ako je tako.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.87.141.*



+558 Profil

icon Re: Sigurna muška kuća u Jagodini27.05.2009. u 21:13 - pre 180 meseci
Ma sta plasis coveka, nisu te nadzak babe toliko jake nego... da kazemo kako nisu naletele na "tvrd qrac i jaku pesnicu" , ne u smislu fizickog nasilja, nego drugacije.
 
Odgovor na temu

ar nogard
yimisin starka
gamer
unlocated

Član broj: 107116
Poruke: 170
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Sajt: eliteptcbusiness.com


+16 Profil

icon Re: Sigurna muška kuća u Jagodini27.05.2009. u 21:25 - pre 180 meseci
Moze da bude i psihicko nasilje u pitanju sto je kod zena mnogo jace oruzje
ereht tuo morf ma I
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.87.141.*



+558 Profil

icon Re: Sigurna muška kuća u Jagodini27.05.2009. u 21:39 - pre 180 meseci
To i kazem. Nisu one toliko jake no druga strana... da kazemo da nije dovoljno bandoglava.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.dynamic.sbb.rs.



+2282 Profil

icon Re: Sigurna muška kuća u Jagodini22.09.2009. u 00:44 - pre 176 meseci
Citat:
ubila kuhinjskim nožem supruga Zorana Gojšina (42) iz Užica, a zatim izmasakrirala njegov leš odsekavši glavu, obe ruke i obe noge! Dva dana kasnije iskasapljene delove tela u gepeku automobila dovezla je u mesto Deića rampa ispod Kadinjače, gde ih je polila benzinom i zapalila.

http://www.blic.rs/hronika.php?id=111635
Nista, vazno je da se porodicni problemi drze daleko od ociju javnosti, vazno je da se podsmevamo onima za cije probleme saznamo, pa posle eto sta bude...
Citat:
Zoran Gojšina, kamerman užičke Televizije „Alfa“, važio sa mirnog i poštenog čoveka i svi su bili ubeđeni da živi u skladnom braku sa ženom koja ga voli.

Da li ste jos uvek tako sigurni da u vasoj okolini nema muskaraca kojima je potrebna sigurna kuca?
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Sigurna muška kuća u Jagodini22.09.2009. u 01:03 - pre 176 meseci
Pa ne vidim zasto ne. Muskarac moze biti slabiji od zene u svakom pogledu,
pa i fizicki (preduslov da bude maltretiran). Zbog prirode polova fizicka snaga je
mnogo cesce na strani muskarca, ali opet i tortura ne mora biti samo fizicke prirode,
te uopste ne vidim problem da ovakva jedna kuca postoji. Ok, mi imamo patrijarhalnu
tradiciju koja nosi svoje osobenosti, ali vremena se menjaju, a sa njima i odonosi
"snaga", da se tako izrazim.



 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1738
*.dynamic.sbb.rs.



+2282 Profil

icon Re: Sigurna muška kuća u Jagodini05.10.2009. u 18:08 - pre 176 meseci
Citat:
Srđan Pavlović: Pa ne vidim zasto ne. Muskarac moze biti slabiji od zene u svakom pogledu,
pa i fizicki (preduslov da bude maltretiran).


Fizicka snaga je odavno prestala da bude bitan faktor. Ne bih filozofirao o tome, samo bih naveo jedan primer od pre par dana...

Prosle nedelje jedno jutro krenuo sam u poslovnu posetu jednoj firmi. Do kancelarije gde idem, morao sam da prodjem kroz jedan duzi hodnik, pa da navedem i jednu komicnu situaciju na koju sam naisao - u toj firmi odlukom izvrsnog odbora zabranili pusenje u kancelarijama, tu uglavnom rade zene, a zenama ne mozes nesto tako lako zabraniti, pa sad na desetine zena ujutro skuva kafu pa sa sve soljom pravac na hodnik da zapali cigaretu :) I tako, prolazim ja hodnikom, zene stoje sa obe strane pored zida, a jedna od njih, koja ima minimum 120kg i ruku deblju od moje noge, daje savet sitnoj mrsavoj koleginici dok ostale radoznalo slusaju:
- ...ma sta on tebi! Udari ga. Stegni pesnicu i lupi ga iz sve snage. Kamo srece da ti on uzvrati, zakon stiti zene, kaznjava samo muskarce, samo reci da je on tebe prvi! Gledaj ako mozes da ti izbije zub, za to se dobija visoka osteta i ide se u zatvor minimum pola godine. Posle tebi ostaje kuca, a on dobija zabranu prilaska... ako se ponovi, dobija minimum godinu dana iza brave...

I tako, tu ona primeti muskarca (mene) u okolini, pa prekide pricu dok ja zamaknem iza coska... valjda se takve price ne pricaju pred muskarcima, sta ja znam... Bilo kako bilo, ta zena je potpuno u pravu - fizicka nadmoc muskarca je u 21. veku moze samo da mu donese probleme, mnogo mu se vise isplati da popije batine i da cuti.
 
Odgovor na temu

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Sigurna muška kuća u Jagodini05.10.2009. u 18:12 - pre 176 meseci
Offtopic

Zasto je ova tema u madzone a prakticno ista tema u ultramadzone?
http://www.elitemadzone.org/t3...zeve-Srbiji-sigurna-muska-kuca

Jos jedan dokaz da je uvodjenje ultramadzone glupost i da samo razvodnjava forum koji je sve losije posecen sudeci po broju postova.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sigurna muška kuća u Jagodini

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 32547 | Odgovora: 128 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.