Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta mi ustvari jedemo i koliko nam to skodi?

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta mi ustvari jedemo i koliko nam to skodi?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6978 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: Sta mi ustvari jedemo i koliko nam to skodi?04.03.2009. u 07:22 - pre 183 meseci
Nije mi jasno zasto pises ako nemas sta pametno da kazes?
Ako mislis da je danas, kada jedemo svakavo djubre, dovoljno da spomenes svoga dedu, meke grafitne olovke i na taj nacin ukazes na belosvetsku zaveru virsli i kobasica, onda si na pogresnom mestu, takve stvari prolaze na onom sajtu koji si citirao u jednoj drugoj temi....meni se cini da ovde ipak ima ozbiljnih ljudi koje bi ovakva prica zanimala.
 
Odgovor na temu

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.i-rose.si.

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Sta mi ustvari jedemo i koliko nam to skodi?04.03.2009. u 07:56 - pre 183 meseci
Radi se o tome da su na pocetku 20. veka ljudi ziveli zdravo i "u skladu sa prirodom", bez interneta i bez da su sedeli po kancelarijama, pa su prosecno ziveli po 30-40 godina. Medjutim danas, kada se trujemo hemikalijama, zivimo nezdravo i potpuno odseceni od prirode, onda ljudi doguraju i do stote, ali ne treba da nasedamo na te stosove i propagandu nego treba da se vratimo nacinu zivota nasih predaka. Evo idem odmah da koljem zivotinje i da okacim meso u supi jer tako je sigurno zdravije nego da kupim od mesara.
 
Odgovor na temu

Pali zari

Član broj: 49892
Poruke: 634
*.ptt.rs.



+27 Profil

icon Re: Sta mi ustvari jedemo i koliko nam to skodi?04.03.2009. u 17:41 - pre 183 meseci
evo po novinama i tv-u vrte vesti oko helios-a, posle ovoga prosto covek da se zapita kakvu hranu jede?
For those about to rock I solute you!
Besmrtne reci, Besmrtog benda.
AC/DC
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Sta mi ustvari jedemo i koliko nam to skodi?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6978 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.