Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 88589 | Odgovora: 463 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.adsl.verat.net.



+62 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 23:10 - pre 182 meseci
@Horvat

Necu nista da tvrdim, ali mi se cini da nisi u pravu! Da bih ilustrovala, otici cu malo u off...

Kad sam svojevremeno imala anafilakticki sok (alergija), hitna pomoc me je odvela u Urgentni centar. Ne da nisu stajali na crveno, nego nisu stali NIGDE! Sve su vozili u cik-cak, ali sa sirenom i rotacionim svetlom. Da nisu mozda pravili prekrsaj, a mene delilo mozda nekoliko minuta od smrti?

Sad, postoji i ono - vozilo pod pratnjom, kad postoje DVA rotaciona svetla na vozilu (crveno i plavo). U tu kategoriju valjda spadaju vozila politicara. Moraju svi da im se sklone s puta, he, he...
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 23:19 - pre 182 meseci
evo i zakonom da ti pokazem da gresis
slazemo se da vozila pod pratnjom imaju najveca ovlascenja,e pa zakon za njih kaze sledece
Citat:
Vozila pod pratnjom imaju pravo prvenstva prolaza u odnosu na sva druga vozila (član 50), osim u odnosu na vozila koja se kreću raskrsnicom na kojoj je saobraćaj regulisan svetlosnim saobraćajnim znakovima ili znacima ovlašćenog lica, i na njih se ne primenjuju odredbe ovog zakona o ograničenju brzine (čl. 46 i 48), o zabrani preticanja i obilaženja kolone vozila (član 62 stav 1 tačka 1) i o zabrani presecanja kolone pešaka (član 78), pod uslovom da ne ugrožavaju bezbednost drugih učesnika u saobraćaju.

izvor stranica 33 na sredini negde


hajde gledaj to drugacije,hitna pomoc prodje kroz crveno,u trenutku kada sleper zapocinje skrecanje na zeleno,sleper koji vuce 2 prikolice,dakle mora da zauzme 2 trake,posledica = veliki saobracajni udes

 
0

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.adsl.verat.net.



+62 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 23:21 - pre 182 meseci
A pazite ovaj slucaj:

[quote]
Mladići pretukli i uboli nožem muškarca u Zemunu
Autor: RTS | 21.03.2009. - 09:27 izmena 18:06

Jutros, oko 2 sata u Zemunu, četrdesetogodišnji Radoš. I. je povređen kada je izašao iz stana da opomene tri mladića koji su čekićem i nogama lomili telefonsku govornicu. Vandali su nasrnuli na njega i uz mnoštvo udaraca naneli mu i nekoliko uboda nožem u predelu leđa. Beogradska policija je tokom dana identifikovala i lišila slobode maloletnog V. C. (17) zbog osnovane sumnje da je sa još dvojicom nasilnika izvršio krivično delo ubistvo u pokušaju nad Radošem I.

Hitna pomoć je jutros nakon napada odmah prevezla povređenog u Urgentni centar gde je zbrinut. Mesto događaja odmah su pretražile policijske ekipe, a RTS je javio da su osumnjičeni za ovo krivično delo bili vrlo brzo pronađeni.
Maloletni V. C. je uz krivičnu prijavu priveden sudiji za maloletnike Okružnog suda u Beogradu, dok će za dva maloletna lica, istragom biti utvrđene okolnosti njihovog učešća u ovom događaju.

http://www.blic.rs/hronika.php?id=84562

Je l' i ovog treba panduri da maze?
 
0

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 23:24 - pre 182 meseci
@EmilijaV
Horvat je u pravu, ne sme niko da prolazi kroz crveno pa makar to bila i kola hitne pomoci. Jedino da pandur izadje iz kola i zaustavi saobracaj pa kad prodju raskrsnicu opet sedne u auto i nastavi da pici dalje, sto je glupo, ali u praksi nije bas tako, vecina njih uspori na raskrsnici i prodje kroz crveno, krse zakon tako ali ko te pita, ko ce njih da zaustavi i kazni?
A sto se tice ovih politicara, pa zna se njihova marsruta pa onda saobracajci zaustavljaju saobracaj sinhronizovano u vecini slucajeva.


 
0

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.adsl.verat.net.



+62 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 23:25 - pre 182 meseci
Citat:
Horvat
hajde gledaj to drugacije,hitna pomoc prodje kroz crveno,u trenutku kada sleper zapocinje skrecanje na zeleno,sleper koji vuce 2 prikolice,dakle mora da zauzme 2 trake,posledica = veliki saobracajni udes

U pravu si kad se tako gleda. Ali ja bila svedok da nigde nisu stali! Valjda im zato i sluzi sirena, da bi sleper mogao da ih cije na vreme.

He, he... Da je naisao sleper imala bih dva puta na onaj svet! Da biram, covece...


@pitikovski
Dobro, predajem se, u pravu ste! Samo vidim da sam ziva ostala, a oni vozili kroz centar grada...
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 23:31 - pre 182 meseci
sleper sam nasao jer sam se setio te ulice preko puta vatrogasaca
dzabe upali hitna pomoc ako ide npr. prema krivini,sleper krece na semafor,ne vidi odakle dolazi zvuk ni kuda ide tacno...

s razlogom je to zakon o BEZBEDNOSTI saobracaja,i s razlogom postoje semafori

vid. sam i ja [srecom nisam se nikad vozio u amb. kolima,pogotovo ne kao pacijent] ambulantna vozila kako pice preko crvenog,a kao sto rekoh i pandura ,sto je najgore,bez ikakvog ocitog razloga [palio je rotaciju samo pri prelasku semafora]

a i da nam ne verujes,dao sam ti izvod iz zakona o bezbednosti saobracaja i link do istog :)
 
0

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
212.200.240.*



+101 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 23:31 - pre 182 meseci
Citat:

- Đorđe je više popio, pa nije hteo da vozi svoj "sitroen"- kazao je Milićević. - Prošli smo kroz crveno. Nisam zaustavio vozilo kad je policija to tražila. Preprečili su nam put. Odmah su izleteli iz vozila sa uperenim oružjem. Mnogo sam se uplašio. Zar se tako radi kad neko prođe kroz crveno? Jedan policajac je došao do mojih vrata, otvorio ih, izvukao me i udario pesnicom iz sve snage u glavu. U tom trenutku začuo sam pucanj, ali nisam znao šta se desilo. Odmah su me ubacili u njihovo vozilo.

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=9&status=jedna&vest=140752


Toliko o tome...
"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 23:32 - pre 182 meseci
mogu oni da se dogovore koji su automobil vozili????
 
0

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
212.200.240.*



+101 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 23:36 - pre 182 meseci
Hehe, pa Zaricev Citroen je vozila njegova devojka, oni su se vozili u Pezou 307cc, Reno je spominjan ranije kao jedan od motiva zbog koga su krenuli da ih jure, jer su mislili da je ukraden...
Citajte malo, sve pise lepo :)


"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
0

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.adsl.verat.net.



+62 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 23:41 - pre 182 meseci
Citat:
Horvat: sleper sam nasao jer sam se setio te ulice preko puta vatrogasaca
dzabe upali hitna pomoc ako ide npr. prema krivini,sleper krece na semafor,ne vidi odakle dolazi zvuk ni kuda ide tacno...

s razlogom je to zakon o BEZBEDNOSTI saobracaja,i s razlogom postoje semafori

vid. sam i ja [srecom nisam se nikad vozio u amb. kolima,pogotovo ne kao pacijent] ambulantna vozila kako pice preko crvenog,a kao sto rekoh i pandura ,sto je najgore,bez ikakvog ocitog razloga [palio je rotaciju samo pri prelasku semafora]

a i da nam ne verujes,dao sam ti izvod iz zakona o bezbednosti saobracaja i link do istog

Logicno je sve sto pricas, verujem ti! Znas, ja sam vrlo nespretan vozac, svesna sam toga, pa samim tim sam dosta pazljiva i ne pravim prekrsaje, stoga i nemam nekih iskustava sa murijom.

A to bese jedini put kad sam se vozila ambulantnim kolima - nadam se i zadnji!
Nastavak te price je da sam tu celu noc provela u Urgentnom centru (dali mi neku inekciju adrenalina, pa sam ostala na posmatranju ), okruzena takvim "finim ljudima" koje murija dovodi nocu s ulice, ili posle nekih kafanskih tuca i pucnjava!

Bilo - ne ponovilo se! Ne smem vise da pijem Aspirin!
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 23:41 - pre 182 meseci
aha,hvala,a zar nije bilo neke price kao vozice njegov auto do njegove zgrade ,a od stradalog do vozaca ce otici nekim drugim vozilom?

p.s. koja je logika dati da devojka vozi tvoj auto,a ti da sednes u drugi?!?!

edit:@emilija i ja ti zelim da je to bio zadnji put da si se vozila ambulantnim kolima
eto,imala si i prilike upoznati se sa cednom nevinom decicom :)
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca21.03.2009. u 23:47 - pre 182 meseci
Citat:
EmilijaV
Je l' i ovog treba panduri da maze?


Ovako se stvara atmosfera da, ako ima "losih momaka", policija treba da ima prava da pesnica i samara a, ponekad, i da upuca u glavu protiv pravila...

Ako su zaista vozaca izvukli i nokautirali kako kaze vozac, dakle bez pruzanja otpora - to je vec jedno krsenje ovlascenja i nesto za sta se u nekim drugim zemljama gubi posao. Ako su ovog drugog upucali u glavu bez da je on imao oruzje ili ugrozavao tudj zivot - to je vec drugo krsenje duznosti i cisto ubistvo, za sta se inace robija. Glavna poenta price je DA LI je taj klinac zaista izigravao velikog baticu i zaista gurao cev od pistolja, jer je to napad na policajca - ako nije... policajcu ce malo ko moci da pomogne.

Sto se pravdanja toga tice jer, eto, ima kriminalaca... jbg, ako se to tako nastavi jednog dana ce i vas da rokaju, samo tada nece biti nikog da se zali :(


Bice zanimljivo videti sta ce se desiti na sudjenju u svakom slucaju.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

MicrosoftCorporation
Veselin Veselinovic
tako blizu a tako daleko

Član broj: 55747
Poruke: 75
87.250.46.*

Sajt: msn.com


+5 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca22.03.2009. u 00:00 - pre 182 meseci
Dok ima losih momaka i dok takvi zbog vise uzastopnih kriminalnih dela ne odleze bar 50 god strogog zatvora, sto se kod nas ne desava ni u slucajevima gde bi i smrtna kazna bila sitna, mizerna je kazna za nekog kradljivca auta da dobije par udaraca u bubreg, ali tako je u zemlji gde su kriminalci povlascena kategorija. Jadan decko sto je nastradao, ali treba voditi racuna i sa kim ces da sednes u auto. Kakav je vozac kreten mogli su i da se zakucaju u neki stub, ishod bi isti bio. I sta da vam kazem samo slobodno izadjite na trg, lupajte prozore, nabijajte baklje policajcima u usta, nikakva vas kazna ne ceka. Ako kojim slucajem neko u svojim kriminalnim pohodima slucajno nastrada dozivece nakon toga sve pocasti, i bice naravno kriva policija :(

Mnogo tuzno je sve to, a nekome ocigledno odgovara da se oko svega dize prasina. Uostalom sta ce nam policija, sta ce nam sud kriminal je zakon. samo napred. E Srbijo sta si docekla. ko ostane poslednji neka ugasi svetlo...
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca22.03.2009. u 00:11 - pre 182 meseci
Citat:
Zar se tako radi kad neko prođe kroz crveno? Jedan policajac je došao do mojih vrata, otvorio ih, izvukao me i udario pesnicom iz sve snage u glavu.


I ja bih ovome metak u celo bez razmisljanja.

Ljudi koji misle da je semafor postavljen da bi nekom ogranicavao slobodu nisu za zivot u drustvu. Ako misle da saobracajna pravila ne treba postovati, onda ne treba ni da koriste taj saobracaj.

Kad bi covjek u sred bijela dana izasao na balkon svog stana koji se nalazi u gusto naseljenom bloku, stavio neprovidni povez na oci i nasumice poceo da puca pistoljem po okolini, vjerovatno ne bi pogodio nikog iz 100 pokusaja.
Pa ipak, kad bi 100 puta u toku jednog dana proletio nasumice automobilom kroz crveno svjetlo ubio bi sigurno 10-tak ljudi, a mozda i vise. I sad je znaci u redu ovoga sto puca nasumice pistoljem ugaziti od batina ili snajperom eliminisati, a ovoga sto prolece na crveno nije u redu osamariti iako on predstavlja potencijalno (matematicki) daleko vecu opasnost.

To najbolje znaju oni koji su sami stradali ili izgubili nekog svog na pjesackom prelazu dok je bilo zeleno. A i ovog trenutka dok ovo pisem u svijetu gine ko zna koliko ljudi zbog budala koji se zajebavaju po saobracaju.

Ne podnosim ljude koji se zajebavaju i provode tako sto dovode druge u opasnost. Sve bi ja to svezao za saht na cesti pa ih gazio kamionom.
 
0

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.adsl.verat.net.



+62 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca22.03.2009. u 00:12 - pre 182 meseci
Citat:
Horvat
edit:@emilija i ja ti zelim da je to bio zadnji put da si se vozila ambulantnim kolima
eto,imala si i prilike upoznati se sa cednom nevinom decicom

Hvala!
A da znas jos kako je kad provedes celu noc pod reflektorskim svetlima...

Citat:
Ivan Dimkovic: Glavna poenta price je DA LI je taj klinac zaista izigravao velikog baticu i zaista gurao cev od pistolja, jer je to napad na policajca - ako nije... policajcu ce malo ko moci da pomogne.

E, to je kljucna stvar, ali ja do sad nisam nigde uspela nista da nadjem o tome. A mi tupimo na 14 strana (vec!) bez osnovnih podataka...

Citat:
Ivan Dimkovic: Ovako se stvara atmosfera da, ako ima "losih momaka", policija treba da ima prava da pesnica i samara a, ponekad, i da upuca u glavu protiv pravila...

Ne! Nisam to htela da kazem. Ali, ako naleti na nekog takvog mamlaza, koji pride 'oce da izigrava baju?

Ja sam dala link ka onom tekstu gde su neki mladici pretukli coveka i uboli ga nozem samo zato sto ih je opomenuo da ne lome telefonsku govornicu! Pa sad zamisli scenu: naidje u tom trenutku murija, a oni izigravaju dase. Odgovaraju, guraju cev od pistolja... Sta panduri treba da urade? Cisto hipoteticki...

 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca22.03.2009. u 00:12 - pre 182 meseci
Ok, znam da sam rekao da necu vise pisati po ovoj temi, vec je samo pratiti, ali buduci da je jedna nova informacija saznata, samo da napisem ovo i prestajem da pisem.

Citat:
Ivan Dimkovic: Bice zanimljivo videti sta ce se desiti na sudjenju u svakom slucaju.

Bice i vise nego zanimljivo.
Citat:
istražni sudija Vuk Tufegdžić

http://www.novosti.rs/code/nav...p;status=jedna&vest=140752
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca22.03.2009. u 00:13 - pre 182 meseci
Citat:

Dok ima losih momaka i dok takvi zbog vise uzastopnih kriminalnih dela ne odleze bar 50 god strogog zatvora, sto se kod nas ne desava ni u slucajevima gde bi i smrtna kazna bila sitna, mizerna je kazna za nekog kradljivca auta da dobije par udaraca u bubreg,


To nije kazna, to je krsenje zakona isto tako. Zakon ne dozvoljava batinanje, osim iskljucivo ukoliko je neophodno spreciti pruzanje otpora hapsenju.

Ne mozes anarhijom i flagrantnim krsenjem zakona da se boris protiv krsenja zakona - policija koja gazi svoja ovlascenja ne moze da sluzi borbi protiv kriminala. To nisu nikakvi borci protiv kriminala onda, to su onda najobicniji banditi sa uniformama, placeni od strane drzave.

Na kraju krajeva, to sto u Srbiji ima dosta nekaznjenih kriminalaca nije zbog toga sto policija ne bije vise nego sada ili sto ne upucava u glavu prilikom prelaska preko crvenog - problem je u sudskoj / tuzilackoj instanci gde je najveci broj kazni koje se izreknu minimalan (a da ne pricamo o onima koje se ne izreknu nikad, iz 100000 razloga), hapsenja obicno nisu problem - stavise cenim da su hapsenja verovatno i najuspesniji deo procesa borbe protiv kriminala u Srbiji.

Eto ti recimo Joca Amsterdam, policija je tu odradila posao - sproveli ga do sudnice. Sud ga pustio na slobodu "da se brani" - cova nije opasan, i to je to... Ili onaj sto je bio u ekipi koji su roknuli Premijera Srbije 2003-ce, kako bese - hranitelj dece, gajio cova svinju... Ista prica i za gomilu drugih "biznismena", krimosa itd... nije problem uhapsiti ih - problem je osuditi ih i obezbediti da u zatvoru ostanu.

O cemu bre mi pricamo...

Ako neko misli da je obijanje bubrega od strane nekih "zescih" policajaca iz interventne zapravo borba protiv kriminala... taj se veoma vara. Da ne pricamo da ti "zesci likovi" ne smeju ni da pipnu bilo koga ko je po rangu malo iznad kradljivaca automobila i sitnih lopova, tj. "povezan". Nisam bas cuo da su "interventni" obili bubrege nekom "kontroverznom biznismenu" ili jacem narko dileru, leave-alone pucanje u glavu :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

MicrosoftCorporation
Veselin Veselinovic
tako blizu a tako daleko

Član broj: 55747
Poruke: 75
87.250.46.*

Sajt: msn.com


+5 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca22.03.2009. u 00:21 - pre 182 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:Citat:
EmilijaV
Je l' i ovog treba panduri da maze?
Bice zanimljivo videti sta ce se desiti na sudjenju u svakom slucaju.


 Cini mi se da je mislila na ovo: http://www.blic.rs/hronika.php?id=84541

A za tog lika sta god da mu urade panduri bice smesna kazna s obzirom da ce na sudu verovatno dobiti ukor pod pretnjom da ako delo ponovi sledi mu jos strozi ukor :(

I naravno nikom ne pada na pamet da zbog toga izadje na trg i protestvuje, nikom ne smeta kad se droga prodaje deci u osnovnim skolama, a dileri setaju slobodno, nikom ne smeta sto pijane i trezne budale divlaju na ulicama i danju i nocu i u kolima i van njih, nikom ne smeta sto moze da se dobije metak zbog parking mesta, nikom ne smeta sto je broj razbojnistva skocio za 350 % , nikom ne smeta sto vise ne moze da se ode na utakmicu sa porodicom od divljaka koji ne prezaju ni od policije, pa kad pokusaju da ubiju policajaca i za to bi normalno trebali da leze na robiji bar dok ne osede, dobiju svega 10 god - e tu se vec nadju rodoljubi koji ce da izadju na trg i da demonstriraju protiv ugorzenih prava :(

Samo jedna rec . TUZNO , ali mnogo TUZNO....

I da mora da kazem, JESAM za to da policija postuje proceduru i prava gradjana ,ali molim VAS pogledajte oko sebe nismo mi gradjanska drzava mi smo drzava KRIMINALA. Na moju veliku zalost :(.
 
0

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.adsl.verat.net.



+62 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca22.03.2009. u 00:21 - pre 182 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic
O cemu bre mi pricamo...

O Srbiji...

Citat:
Ivan Dimkovic
Na kraju krajeva, to sto u Srbiji ima dosta nekaznjenih kriminalaca nije zbog toga sto policija ne bije vise nego sada ili sto ne upucava u glavu prilikom prelaska preko crvenog - problem je u sudskoj instanci, hapsenja obicno nisu problem.

Eto ti recimo Joca Amsterdam, policija je tu odradila posao - sproveli ga do sudnice. Sud ga pustio na slobodu, i to je to...

Ovo je poenta! Kad bi bar neko odlezao u zatvoru koliko je zasluzio, ne bi se stvarala atmosfera linca.

Citat:
MicrosoftCorporation: Dok ima losih momaka i dok takvi zbog vise uzastopnih kriminalnih dela ne odleze bar 50 god strogog zatvora, sto se kod nas ne desava ni u slucajevima gde bi i smrtna kazna bila sitna, mizerna je kazna za nekog kradljivca auta da dobije par udaraca u bubreg, ali tako je u zemlji gde su kriminalci povlascena kategorija. Jadan decko sto je nastradao, ali treba voditi racuna i sa kim ces da sednes u auto. Kakav je vozac kreten mogli su i da se zakucaju u neki stub, ishod bi isti bio. I sta da vam kazem samo slobodno izadjite na trg, lupajte prozore, nabijajte baklje policajcima u usta, nikakva vas kazna ne ceka. Ako kojim slucajem neko u svojim kriminalnim pohodima slucajno nastrada dozivece nakon toga sve pocasti, i bice naravno kriva policija

Mnogo tuzno je sve to, a nekome ocigledno odgovara da se oko svega dize prasina. Uostalom sta ce nam policija, sta ce nam sud kriminal je zakon. samo napred. E Srbijo sta si docekla. ko ostane poslednji neka ugasi svetlo...

Najbolji opis zemlje Srbije...
 
0

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.adsl.verat.net.



+62 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca22.03.2009. u 00:22 - pre 182 meseci
Citat:
MicrosoftCorporation:  Cini mi se da je mislila na ovo: http://www.blic.rs/hronika.php?id=84541

A za tog lika sta god da mu urade panduri bice smesna kazna s obzirom da ce na sudu verovatno dobiti ukor pod pretnjom da ako delo ponovi sledi mu jos strozi ukor

I naravno nikom ne pada na pamet da zbog toga izadje na trg i protestvuje, nikom ne smeta kad se droga prodaje deci u osnovnim skolama, a dileri setaju slobodno, nikom ne smeta sto pijane i trezne budale divlaju na ulicama i danju i nocu i u kolima i van njih, nikom ne smeta sto moze da se dobije metak zbog parking mesta, nikom ne smeta sto je broj razbojnistva skocio za 350 % , nikom ne smeta sto vise ne moze da se ode na utakmicu sa porodicom od divljaka koji ne prezaju ni od policije, pa kad pokusaju da ubiju policajaca i za to bi normalno trebali da leze na robiji bar dok ne osede, dobiju svega 10 god - e tu se vec nadju rodoljubi koji ce da izadju na trg i da demonstriraju protiv ugorzenih prava

Samo jedna rec . TUZNO , ali mnogo TUZNO....

I da mora da kazem, JESAM za to da policija postuje proceduru i prava gradjana ,ali molim VAS pogledajte oko sebe nismo mi gradjanska drzava mi smo drzava KRIMINALA. Na moju veliku zalost .

Postavila sam ranije i taj link! Mislim, bila sam zgrozena kad sam procitala!
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 88589 | Odgovora: 463 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.