Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24

[ Pregleda: 89379 | Odgovora: 463 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 18:04 - pre 183 meseci
@chal. a kako se zaustavlja vozilo koje nece da stane ? [ne pricamo o izvlacenju iz vozila]
 
0

kalimero 011

Član broj: 155560
Poruke: 1166



+261 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 18:04 - pre 183 meseci
Citat:
Znaci, iako beze od policije - krivicno delo ...

Ovo se već par puta navodi kao činjenica. Može neki član KZ Srbije?
 
0

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 18:15 - pre 183 meseci

Citat:
Slobodan Miskovic
Auuu, jbt...izlazim ja iz ove diskusije...


Samo sam se pitao kad ces. Dobro si se i drzao
I ja citam i ne verujem sta pisu, iznerviram se, pritisnem dugme "odgovor na temu" a onda pomislim "ma ***ote sa kim pa ja raspravljam?"

Jedino da se radi o tipovima koji su prepoznali u prolazenju kroz crveno, bezanju i kurcenju sa policijom pa se usrali za svoje dupe. Sto kaze Challenger svojim youtube primerima, na policiju treba pisati, gaziti ih a onda kada vas oni umole da se predate da ih sud oslobodi sto je default u nasoj zemlji.
 
0

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.static.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 18:47 - pre 183 meseci
Postupak protiv "policajaca sa jutjuba"

Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je danas da je, posle emitovanja snimka sa sajta "jutjub" na televizijskim stanicama, pokrenut postipak protiv policajaca koji su prekoračili službenu dužnost, i o tome obavešten javni tužilac.

http://www.blic.rs/hronika.php?id=85069
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 18:51 - pre 183 meseci
^^kasnis

a i oni pomalo kasne ,nije juce osvanuo taj video ;)
 
0

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.4.*



+1 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 19:06 - pre 183 meseci
Citat:
cozmo_im: Pa ajde stavi se u situaciju da si sa detetom, letnje vece, setas klinca u kolicima, dolazis kod pesackog u centru naselja (a tu je jos i dosta ljudi) a manijak sa Hondom CRX proleti sa 150kmh na metar od tebe? Pa UBIO BI BOGA U NJEMU da ga dovatim.


Ubio bi, al' ne smes. Probaj to da uradis pa ces videti kako stizu panduri, prijava za nanosenje teskih telesnih povreda/pokusaj ubistva itd. A oni isto ne smeju, ali smeju...

Citat:
cozmo_im: Treba proveriti svaki postupak pandura, s tim se svi slazemo.

Istraga ce utvrditi sta se desilo.

Jedno znam, iz iskustva (obimnog) sa policijom je:

- Nikad, ali NIKAD nemoj bezati interventnoj ili specijalnim jedinicama bilo koje vrste. Ako si ucinio prekrsaj a nemas sta da krijes nema sta da im bezis. U 99% slucajeva kad stanes a oni te zaustave zbog prekrsaja zovu saobracajce.


Ali ce te malo prevaspitati/poniziti/maltretirati dok saobracajci ne dodju. I to je u redu?

Citat:
Horvat: @chal. a kako se zaustavlja vozilo koje nece da stane ? [ne pricamo o izvlacenju iz vozila]


Pitaj nekog saobracajca, verujem da ce ti rado objasniti. Obicno vole da se hvale raznim metodama i taktikama.

Citat:
mrkii: Samo sam se pitao kad ces. Dobro si se i drzao
I ja citam i ne verujem sta pisu, iznerviram se, pritisnem dugme "odgovor na temu" a onda pomislim "ma ***ote sa kim pa ja raspravljam?"

Jedino da se radi o tipovima koji su prepoznali u prolazenju kroz crveno, bezanju i kurcenju sa policijom pa se usrali za svoje dupe. Sto kaze Challenger svojim youtube primerima, na policiju treba pisati, gaziti ih a onda kada vas oni umole da se predate da ih sud oslobodi sto je default u nasoj zemlji.


Ja ne kazem da na policiju treba pisati (dobro, mozda na neke pripadnike iste i treba ) nego da se, u tom slucaju, ponasaju adekvatno situaciji pa te savladaju (skoro uvek su u vecini) ili eventualno uz cusku/udarac palicom uhapse, privedu i zavrse posao. A ne da podjednako tretiraju babu od 80 godina koja nije ponela L.K.-u i grupu terorista koja je npr. pobila pola grada. Sto se tice suda i oslobadjanja, za to moze neka druga tema, ovde je rec o pandurima....
 
0

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.static.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 19:18 - pre 183 meseci
Citat:
Horvat: ^^kasnis

Ne razumem.. vest da je pokrenut postupak protiv aktera sa youtube je od pre 1,5 sat..
 
0

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 19:19 - pre 183 meseci
Citat:
Sto se tice suda i oslobadjanja, za to moze neka druga tema, ovde je rec o pandurima....

Ne, ovde je rec o barabama koje su navikle da prave s***** i da ne snose posledice.
A kad se desi da dobiju ono sto traze onda su svi krivi sem njih.
Kako bre mene policija nikada ne maltretira i prebija? Uvek dobijem osmeh i "dovidjenja, prijatno"?

Uostalom pridruzujem se mudrom S Miskovicu i povlacim se iz teme
 
0

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
*.ptt.rs.



+2 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 19:23 - pre 183 meseci
@mrkii ... i to je tvoja cela argumentacija na chinjenicu da je policajac ubio nenaoruzhanog gradjanina, i sada si ti kao iznad svih ostalih u diskusiji? Ko shto rekoh i mishkovicu, iskreno ti zhelim da ti se desi isto to za shta se zalazhesh, ni manje ni vishe.

Svako dobro svim dobrim ljudima.
 
0

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.4.*



+1 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 19:31 - pre 183 meseci
http://www.b92.net/info/vesti/...03&dd=24&nav_id=351916
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 19:50 - pre 183 meseci
pitam tebe posto si izrazio poznavanje tematike

@waik. pa na prethodnoj stranici je neko postavio,zato sam to rekao
 
0

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.static.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 19:56 - pre 183 meseci
Citat:
Horvat:@waik. pa na prethodnoj stranici je neko postavio,zato sam to rekao

da, sad vidim... OK
 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
89.218.74.*



+6455 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 19:57 - pre 183 meseci
Citat:
Konferenciji za novinare trebalo je da prisustvuju i Zarićev brat Milan i devojka ubijenog mladića Jovana Dobrić, ali se oni nisu pojavili pošto su na internet društvenoj mreži "Fejsbuk" pronašli grupe u kojima pripadnici policije podržavaju postupak 25-godišnjeg policajca Raičevića.


Smešno... Izgleda su tek tada skapirali da u Srbiji ne žive isključivo ovce, već da ima nešto ljudi sa malo mozga u glavi, pa im ne mogu servirati svoje priče...
 
0

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.224.*



+1 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 20:08 - pre 183 meseci
...ili su tek sada skapirali da u Srbiji zive iskljucivo ovce sa malo mozga u glavi, koje vole da ih pripadnici policije maltretiraju/psuju/tuku/ubijaju. Bolesno
 
0

mihajilo
ns

Član broj: 38943
Poruke: 159
77.46.229.*



+2 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 20:12 - pre 183 meseci
Znam za slucaj gde su klinci divljali sa dzipom po bg-u i pred pandurima proleteli na crveno i izivljavali se na razne nacine, ali ih patrola nije zaustavljala, a zasto? Samo zato sto je vozac bio sin jednog ambasadora i dzip je imao diplomatske tablice.
Da li se neko zapitao otkud ovom klincu, koji je bio vozac u ovoj tragediji, ideja uopste da prolazi na crveno, sta mislite na koga se ugledao. Ugledao se na krem naseg drustva, samo sto je ovaj klinac to radio u 4 ujutro kad nema prolaznika ulicom, a ne kao nasi politicari sto to rade u sred bela dana i ubijaju neduzne gradjane, izazivaju saobracajne nesrece i da niko od njih za to ne odgovara, jer njih stiti imunitet, a nema sanse da neko od njih ima savest, da bi posle toga podneo ostavku. Ove klince ne opravdavam i oni treba da budu kaznjeni prema zakonskim normama, ali ne da neko bude ubijen.
Sto se tice pravih kriminalaca, njih se i interventna, plasi, i ne zaustavlja ih, jer ti ljudi u interventnoj su teske kukavice, a navodno su najsposobniji policajci. Necu zaboraviti slucaj kada je jedan zandarm dolazio u jedan kafic u ns i divljao i obezbedjenje ga malo prevaspitalo i izbacilo, zandarm je bio u civilu, i sad oni su njemu povredili ponos, jer on je bog i batina i niko njega ne sme da bije, makar on ne bio na duznosti, pa je on lepo otisao kuci, uzeo sluzbeni pistolj i vratio se do kafica, sa namerom da ubije ljude koji su se usudili da dignu ruku na njega, ispred lokala video je mladica koji mu se ucinio slican onima sto su ga tukli i pucao mu je u glavu. Mladic koga je on ubio se tu slucajno nasao i nije imao nikakve veze sa tucom, koja je prethodila tome. U taj lokal izlazim i ja ponekad i jel treba da zivim u strahu da ce naici neki policajac sa sluzbenim pistoljem i ako me pomesa sa nekim ko mu se zamerio da me ubije?
Dokle ce vise biti ovako? Svi vi prelistajte malo crne hronike i vidite koliko su puta nasi "cuvari reda i zakona" prekoracili ovlascenja i koliko je ljudi umrlo od batinanja i upotrebe prekomerne sile policije. Pogledajte i koliko su krivicnih dela pocinii ti nasi "cuvari reda i zakona" , to je samo mali procenat onih koji su uhvaceni da su cinili krivicna dela, a sta mislite koliko je policajaca koji se bave kriminalom? Raspitajte se malo, potrazite i procitajte kakve su sve izvestaje pisali policajci, neki su u domenu naucne fantastike, ali to kod nas prolazi bez problema.
Za ovaj policijski izvestaj se zna da je neki deo njega bila laz, ali sta je bilo laz, osim toga da se pojavio neki duh koji je pucao iz pistolja, jer kako oni navode pistolj je sam opalio(rekoh da je to naucna fantastika i paranormalna pojava), to se jos uvek ne zna. Dokle ce oni moci tako da se ponasaju, pa bar jos 20 godina, jer narod im to dozvoljava.
Sta se desilo u Grckoj? Ovde se to ne sme desiti, jer ovde niko ne sme da pita za ljudska prava, jer ih niko i nema. Naravno ovde ne treba da se desi scenario iz Grcke, ali verujte, jedino ako bi se tako nesto desilo, onda bi se nesto u ovoj zemlji promenilo na bolje. Dok se to ne desi i dok vama ne ubiju dete psihicki nestabilni policajci i dok vi ne zavrsite zbog toga u psihickoj ustanovi, sve je dobro i dobro je dok se nama samima ne desi, nama nista bolje ne treba, a ako obruc stezu oko nas mi cemo da cutimo i trpimo, sto da ne? Zasto da me ne samara policajac na ulici, ako me je zaustavio i ako sam mu vec sumnjiv, nek mi bar preventivno udari par samara, da mi ne padne na pamet da pocinim neki prekrsaj.
Meni je takodje zao tih policajaca, koji se trude da rade svoj posao, ali usled angazmana na Kosovu i strahota koje su tamo doziveli nisu sposobni da normalno rasudjuju, meni je zao njih sto su psihicki "pukli", ali drzava ne radi nista po pitanju rehabilitacije takvih osoba, vec njih i stavljaju u interventne jedinice i pustaju na ulice da dele pravdu. Sad ce verovatno preduzeti neke mere, uvesti neke osnovne kontrole, ali sada je vec kasno, ali jos uvek nije prekasno.
Zanima me zasto niko ne preuzme odgovornost za ovo sto se desilo, zasto na primer ne preuzme odgovornost na sebe onaj koji je ovog policajca poslao na ulicu i zasto ne izadje pred javnost i to saopsti, zasto se svi oni kriju i svaljuju krivicu na drugog. Cak su i teroristi veci ljudi od njih, jer kad se desi napad, oni se oglase i preuzmu odgovornost za to, a ovi se samo medjusobno optuzuju i bave paranormalnim pojavama(gde pistolji sami od sebe opaljuju).
Tuga jedna.
Svima zelim puno srece u zivotu, jer da vam se ovako nesto ne bi desilo potrebna vam je sreca.
toliko od majla
 
0

stsung
NS

Član broj: 12899
Poruke: 432
*.ptt.rs.



+2 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 20:13 - pre 183 meseci
"Ljudi sa malo mozga u glavi" ... a znash shta je josh smeshnije - shto je glavni vinovnik ovog celog sluchaja zavrshio sa prosutim mozgom - eto to je josh smeshnije, grohotom svi da se smejemo zar ne? Treba da demonstriramo da policija nastavi da ubija nenaoruzhane gradjanine prema svom nahodjenju, to valjda ti "sa malo mozga u glavi" i zhele. Shto vi shto ste tako pravichni i imate reshenje za sve ne krenete da ubijate svakoga ko se oglushi o zakon pa bio on i saobracajni? Evo ja cu prvi - venturi cu mozak da prospem jer je u staro dobro vreme slao unaokolo kuang i krao drugima shifre za internet - zasluzhujesh smrt i onda da se svi ostali "sa malo mozga u glavi" okupe i grohotom se smeju shto ti vishe nemash mozga u glavi. Divan nivo postignute civilizacije - da umiresh na sred ulice takvi se ne bi ni osvrnuli, kao pre neki dan dole u Srbiji negde kada neki nije hteo da primi mislim neku povredjenu devojku u auto da bi je prevezli do bolnice (valjda da mu ne ufleka presvlake krvlju). Ista je neshto kasnije i podlegla povredama.
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 20:16 - pre 183 meseci
Challenger , dobicu ja odgovor?
 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
89.218.74.*



+6455 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 20:17 - pre 183 meseci
Citat:
mihajilo: Znam za slucaj gde su klinci divljali sa dzipom po bg-u i pred pandurima proleteli na crveno i izivljavali se na razne nacine, ali ih patrola nije zaustavljala, a zasto? Samo zato sto je vozac bio sin jednog ambasadora i dzip je imao diplomatske tablice.


Khm, ovaj, kažeš "samo zato što je džip imao diplomatske tablice"... Hardcore :)

Kako ti mali perice, zamišljaš da policija bilo koje države zaustavi auto sa diplomatskim oznakama, bez da izazove međunarodni diplomatski skandal?
 
0

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.224.*



+1 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 20:32 - pre 183 meseci
^ Mogu da zaustave, ali ne i da pretresaju/postrojavaju/maltretiraju pa onda valjda nece ni za to da se cimaju...

@ Horvat: 'Oces, al' od pandura. A mozes i malo da razmislis, mozda pogodis - ko zna.
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca24.03.2009. u 20:34 - pre 183 meseci
rekoh ti,necu da pitam pandure [zeleni glupi kez] ,da filozofiram tu ,nego hocu TVOJE misljenje ,tj znanje o tome da preneses
znaci vozilo prodje kroz 4 crvena iza njega ide policija sa upaljenom rotacijom i sirenom,vozilo ne usporava/ne staje...pandur radi...sta?
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 16 17 18 19 20 21 22 23 24

[ Pregleda: 89379 | Odgovora: 463 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.