Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 89177 | Odgovora: 463 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
212.200.240.*



+101 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca19.03.2009. u 22:40 - pre 183 meseci
@bakara
Interventna uvek izlazi sa potegnutim pistoljima kada je situacija rizicna (i obicno je ona ta koja zapocinje otvaranje vrata). Jurenje kroz crveno, odbijanje da se zaustavi, pa potom i da izadje - rizicna situacija. Zato su interventna, nece ih nuditi cajem pobogu :) Nadji snimke slicnih situacija, ima ih gomila na internetu...

"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
0

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.225.*



+1 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca19.03.2009. u 22:45 - pre 183 meseci
Citat:
optix: @bakara
Interventna uvek izlazi sa potegnutim pistoljima kada je situacija rizicna (i obicno je ona ta koja zapocinje otvaranje vrata). Jurenje kroz crveno, odbijanje da se zaustavi, pa potom i da izadje - rizicna situacija. Zato su interventna, nece ih nuditi cajem pobogu :) Nadji snimke slicnih situacija, ima ih gomila na internetu...


Pa kako sad, a? Znaci, ker je otvarao vrata i sam sebe udario i onda je pistolj "sam opalio"? Eee, da nije tuzno bilo bi smesno
 
0

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
212.200.240.*



+101 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca19.03.2009. u 22:52 - pre 183 meseci
Ne znam sta ocekujes da ti odgovorim, nisam bio tamo... Ti se deklarises kao taj koji zna sta policija zna...
Uostalom, mozda je on krenuo da otvara vrata, ali ih je ovaj pre toga gurnuo na njega... Mozda su bila zakljucana...

"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
0

MicrosoftCorporation
Veselin Veselinovic
tako blizu a tako daleko

Član broj: 55747
Poruke: 75
87.250.46.*

Sajt: msn.com


+5 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca19.03.2009. u 22:55 - pre 183 meseci
Dok je ovako bahatih vozaca, nece ni policija da ih zaustavlja u fraku i belim rukavicama. Izgleda da je nazalost ovaj mladic nastradao ni kriv ni duzan i smo zbog toga sto je njegov drugar vozac "mangup" koji sve moze. Pre par meseci lik upucao coveka jer su se posvadjali oko parking mesta, na atoputu sam licno video kako bahati vozac poksava da ubije drugog vozaca jer ovaj nema dovoljno brz auto da mu se ukloni sa leve strane, svojim usima cuo decka koji sa ponosom prepricava kako je njegov drugar za slicnu situaciju nesklanjanja sa leve strane isprecio auto ispred tog coveka i izvadio ga iz auta i pripretio mu pistoljem .. Pa mislim eto dokle to dovodi, i sad policija treba takvima da pridje sa cokolodam i odstampanom pozivnicom. Naravno da ima i policajaca koji prekoracuju ovlascenja i takve treba kazniti, ali imajte u vidu da su i oni ljudi, svakodnevno gledaju upucavanja i za manju sitnicu i oni mogu da se uplase itd...Mislim, bar je meni nemoguce da poverujem, da ih je policija stigla, policajac prisao suvozacu i opalio mu u glavu. Ne ide to bas tako ni u Srbiji .. Imu tu svakako mnogo vise faktora.

[Ovu poruku je menjao MicrosoftCorporation dana 20.03.2009. u 01:12 GMT+1]
 
0

badYU17
Čačak

Član broj: 37104
Poruke: 25
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 00:25 - pre 183 meseci
Ja ne mogu da verujem kakve komentare citam od pojedinih ovde, pogotovo nabukodonosor, svaka ti cast covece, sto je to lepo iz komfora svoje tastature biti takav dzelat. Decko je mrtav ni kriv ni duzan tj stradao je na pravdi boga. Jesu li ih zaustavili posle njihovog krsenja bezbednosti u saobracaju? Jesu. Jel zasluzila majka tog decka da vise nikad ne vidi sina zato sto je bahati ker sa potegnutim pistoljem, sa metkom u cevi, SA PRSTOM NA OBARACU najverovatnije hteo mladica da na silu izvuce iz kola? Ma daj, Ikodinovic divlja po putu sa jamahom i samo ludom srecom ne strada niko i kazne ga sa pisljivih 70.000 dinara sa kojima on verovatno brise dupe svaki dan a ovi napravishe ogroman zlocin zato sto su prosli kroz crveno dvaput. Pa nije da su morali da ih zaustavljaju tako sto ce da im pucaju u gume nego su ih ipak zaustavili bez upotrebe sile.

Ne mislim da je pandur hteo da ga ubije ali je cinjenica da je postupio neprofesionalno i mnogo nesmotreno po bezbednost i tog decka i okoline a i sebe sto mi je neverovatno jer bi po nekoj logici u interventnoj brigadi trebalo da budu iskusni, cvrsti momci koji su prosli kroz sve i svasta i koji svako vece imaju dosta ovakvih intervencija. Medjutim iz ovog snimka se vidi da je to tipicna kaubojshtina i da je neko umislio da je Vajat Erp.

http://www.youtube.com/watch?v=cM5Rksk7Fzk

28 sekund, pandur drzi uperen pistolj u glavu vozaca koji posle nekoliko sekundi vraca u futrolu, izgleda da u ovom slucaju nije stigao da ga vrati u futrolu :(

I posto neko pomenu snimke sa liveleak-a, odgledao sam ih mnogo i sa smrtnim ishodima i policajaca i osumnjicenih koji su bezali ali nigde nisam video pandura da jednom rukom izvlaci osobu iz vozila koja pritom ne pruza otpor a drugom rukom da uperi pistolj u glavu istoj, a pritom ima podrsku bar trojice svojih kolega i nije ugrozeno vrsenje njegove duznosti.

 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 00:40 - pre 183 meseci
Citat:
badYU17: Ne mislim da je pandur hteo da ga ubije

A to znas - kako? Otkud onda metak u cevi pistolja koji je otkocen? Da nije pretnja? Pa malopre sam boldovao recenicu odakle je jasno kolika je to bila pretnja po bezbednost pandura.

Off: Sta je sledece? Batinanje na ulici pesaka koje je presao van pesackog? Pa i tad bi se (po)javili neki koji bi branili taj postupak.
 
0

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 01:23 - pre 183 meseci
Citat:
Ne mislim da je pandur hteo da ga ubije


Citat:
A to znas - kako?


Valjda zna sta misli.

Citat:
Otkud onda metak u cevi pistolja koji je otkocen?

Bez da piskaram kako se pravilno rukuje vatrenim oruzjem, sasvim je logicno da oruzje bude spremno za upotrebu kada se uperi u nesto/nekoga, ali se prst ne drzi na obaracu sve dok se ne zeli upotrebiti. Ako se pridrzava nekih osnovnih pravila, nista ne moze da 'samo' opali. Prica o samoopaljivanju je bullshit, to zna svako ko rukuje vatrenim oruzjem (propisno).

Smesno je diskutovati o ovome nakon procitanog clanka u novinama.

[Ovu poruku je menjao pajaja dana 20.03.2009. u 03:06 GMT+1]
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 01:38 - pre 183 meseci
@ pajaja
Ok, ok, nema potrebe za tolikim bukvalizmom. Mislim da sam dovoljno jasno napisao sta sam hteo da kazem.
Drugo, nije u pitanju samo clanak u novinama, postoji izjava devojke, koja mi se cini bitnom, kao i saopstenje policije.

Citat:
obucina: Voleo bih da mi neko objasni kako se to pištolj odgurne da bi nakon toga postojala mogućnost da on opali u glavu.

Ovo je sustina stvari!!!

Citat:
Ne znam kako vi, ali ja iz svega ovoga vidim da je policajac ubio nenaoruzanog klinca koji niti je vozio niti pruzao otpor...

Citat:
Upravo tako.

Pa naravno da je tako. Nek svako rekonstruise u glavi ovaj slucaj, doci ce do tog zakljucka. Bez obzira na neke trenutne nepoznanice.
 
0

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 01:55 - pre 183 meseci
Pa ja mislim da je biti bukvalan u ovakvim slucajevima veoma bitno. Rekonstrukcije se ne rade u glavi na osnovu novinskog clanka (i izjave devojke), nego na osnovu nekih dokaza prikupljenih u istrazi. Na to sto ce ti dokazi biti verovatno sumnjivog porekla niko od nas ne moze da utice, tako da je opet, besmisleno pricati o tome sta se stvarno desilo. Pandur je u svakom slucaju upao u g**** iz kojih se ne moze izvaditi samo izjavom da je oruzje 'samo' opalilo (ili ga je neko udario vratima)... ili ipak moze u ovoj zemlji, videcemo.

I to sto se on cuo sa devojkom pa se veza prekinula, ne znaci nista sem da se on cuo sa devojkom pa se veza prekinula. Pretpostavljam sta si mislio, ali mozda je on sam prekinuo vezu.
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
0

optix
CH

SuperModerator
Član broj: 7009
Poruke: 1867
212.200.240.*



+101 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 02:40 - pre 183 meseci
Sto ne pogledate video koji je ostavio a1200 - http://www.svevesti.com/?l=sr&a=128743

Tako interventna zaustavlja one koji nece da stanu odmah, i koji misle da treba bezati od "kerova". Uobicajena procedura za takve likove, to prvo treba da shvatite.
U ovom slucaju je nazalost pistolj opalio, sto se moze desiti uvek kada je oruzije potegnuto. Da, internvetna drzi pune pistolje...
Ako je policajac slucajno opalio, to ne znaci da su ga zaustavili sa namerom da ih pobiju. Vozac i suvozac su se sami doveli u tu situacju. Zasto nisu stali odmah? Problema (ove vrste) ne bi bilo...


Usput, izjava svedoka:
Citat:
- Čuo sam da je mladić izlazeći iz automobila odgurnuo pištolj uz reči: "Skloni tu cev od mene" - kaže naš sagovornik.



"99% of your thought process is protecting your self-conceptions,
and 98% of that is wrong."
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
93.86.111.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 03:11 - pre 183 meseci
Citat:
optix: Sto ne pogledate video koji je ostavio a1200 - http://www.svevesti.com/?l=sr&a=128743

Tako interventna zaustavlja one koji nece da stanu odmah, i koji misle da treba bezati od "kerova". Uobicajena procedura za takve likove, to prvo treba da shvatite.
U ovom slucaju je nazalost pistolj opalio, sto se moze desiti uvek kada je oruzije potegnuto. Da, internvetna drzi pune pistolje...
Ako je policajac slucajno opalio, to ne znaci da su ga zaustavili sa namerom da ih pobiju. Vozac i suvozac su se sami doveli u tu situacju. Zasto nisu stali odmah? Problema (ove vrste) ne bi bilo...


Usput, izjava svedoka:


Ma bas tako!


Citat:
@Nabukodonosor
Podrzavam policiju koja ga je ubila. Ako je, nije zasluzio nista bolje.

Nemam reči, ovo može da napiše samo totalni idiot.

Ne lupetaj! A ti znas sve cinjenice jel tako? Ti si jedan od onih koji po Atini prave haos jer je policija ubila "neduznog" klinca. Bitno je samo da je protiv policije, nije bitno zasto je yaj klinac ubijen. Pretpostavljam da si u jednom od poslova gde bi ti odgovaralo da nema policije. Tesko bato.


Citat:
Ja ne mogu da verujem kakve komentare citam od pojedinih ovde, pogotovo nabukodonosor, svaka ti cast covece, sto je to lepo iz komfora svoje tastature biti takav dzelat. Decko je mrtav ni kriv ni duzan tj stradao je na pravdi boga. Jesu li ih zaustavili posle njihovog krsenja bezbednosti u saobracaju? Jesu. Jel zasluzila majka tog decka da vise nikad ne vidi sina zato sto je bahati ker sa potegnutim pistoljem, sa metkom u cevi, SA PRSTOM NA OBARACU najverovatnije hteo mladica da na silu izvuce iz kola?

Ako nije htela ovo da se desi trebala je prvo svog bahatog sina da nauci kako se postuje policija, i da mu kaze "Sine, kada prodjes kroz crveno mrtav pijan, pa onda bezis od interventne, pa kad vas opkole i teraju 5 minuta da izadjete iz kola, pa kad onda potegnu oruzje, ti nemoj da napadas policajca i da mu govoris da makne tu cev, vec lepo izadji iz kola kako ti se kaze". Da ga je ovo naucila umesto bahatosti, sada bi verovatno bio ziv.


Izvinite, ali sta je trebao pandur u ovom slucaju da radi?! Otkud on zna da ovi u kolima nisu neki bas bas kriminalci, neki narko dileri i da ko zna sta rade u kolima tih nekoliko minuta dok ih ovi mole da izadju?! Otkud on zna sta mu ovi spremaju?! Zasto bi mu bio miliji zivot nekog bahatog tatinog sina nego svoj?!

A uostalom, pandur nije namerno pucao vec je bio nesrecan slucaj, za koji je ovaj klinac kriv, a ne on.

Jos jednom, ako se desilo ovako kao sto kazu novine, mup i svedoci, podrzavam akciju interventne. Ako i ja nesto slicno ikada uradim, slobodno neka me ubiju.

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 21.03.2009. u 14:21 GMT+1]
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

obucina

Član broj: 38191
Poruke: 723

Jabber: obucina


+7 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 03:17 - pre 183 meseci
Citat:
optix: Usput, izjava svedoka:
Citat:
Čuo sam da je mladić izlazeći iz automobila odgurnuo pištolj uz reči: "Skloni tu cev od mene" - kaže naš sagovornik.

E, ovako...

Prvo, pravi svedok je samo vozac.

Drugo, ovaj "svedok" je ČUO, dakle nije video. I ja sam čuo, kao i ti, ali se mi ne računamo.

Treće, čuo je da je odgurnuo pištolj uz reči "Skloni tu cev od mene". Odgurnuo, znači da je primenio silu dovoljnu da pištolj značajno pomeri. Dovoljno je da ga pomeri 15-20 cm da pištolj više ne bude uperen u njega. Da bi izrekao gornju rečenicu, treba mu bar sekunda, što je i bilo dovoljno da odgurne pištolj. Iz svega ovoga, možemo reći da je on izrekao ovu rečenicu (celu, jer je svedok rekao da je izrekao celu rečenicu), odgurnuo pištolj, da u jednom trenutku pištolj nije bio uperen u njega i da je on bio živ. Pitanje za sto poena je - opisati sticaj okolnosti pod kojima dolazi do nenamernog opaljivanja pištolja nakon gore opisane situacije?

Ja u ovo ne mogu da poverujem ni u ludilu. Znajući, iz ličnog iskustva, kako funkcioniše međusobno pokrivanje policajaca, mislim da je ovde u pitanju jedno bezočno POGUBLJENJE mladog čoveka od strane kabadahije u uniformi, a da ga kolege u svemu tome zdušno pokrivaju, čineći sebe saučesnicima u ovom strašnom zločinu.


[Ovu poruku je menjao Milan Gligorijevic dana 22.03.2009. u 10:04 GMT+1]
 
0

Challenger

Član broj: 37755
Poruke: 156
93.86.225.*



+1 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 03:35 - pre 183 meseci
@ optix, Nabukodonosor & slicni: Jel' ovo
Citat:
- Čuo sam da je mladić izlazeći iz automobila odgurnuo pištolj uz reči: "Skloni tu cev od mene" - kaže naš sagovornik.

izjavio isti svedok koji je rekao i ovo:
Citat:
Čuo sam škripu guma - priča radnik obližnje kladionice. - Izašao sam da vidim šta se dešava. Nisam čuo hice, niti viku. Ugledao sam da pored "pežoa" neko leži.

ili je to izjavio neko od kolega iz copora??? O cemu vi ljudi pricate...

http://blip.tv/play/AfStQZD5UA

EDIT:


[Ovu poruku je menjao Challenger dana 20.03.2009. u 05:58 GMT+1]
 
0

obucina

Član broj: 38191
Poruke: 723

Jabber: obucina


+7 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 05:22 - pre 183 meseci
Pojavljuju se i verzije ostalih učesnika:

Naši sagovornici koji su razgovarali juče sa Milićevićem kažu da im je on rekao da je u retrovizoru automobila video Interventnu jedinicu policije, posle čega se odmah zaustavio. Milićević je, prema rečima njegovih klupskih drugova, izašao iz vozila i policajci su ga odveli do policijskog džipa, tako da je bio okrenut leđima vozilu u kojem je na mestu suvozača ostao Zarić. Zatim je, kako kažu, čuo pucanj, posle čega je samo video krv.

http://www.politika.rs/rubrike...-Zarica-ubila-policija.sr.html

[Ovu poruku je menjao Milan Gligorijevic dana 22.03.2009. u 10:05 GMT+1]
 
0

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
195.229.235.*



+13 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 06:13 - pre 183 meseci
Kao sto svi znaju, misljenja su kao gluteus maximus - svako ga ima, pa bih i ja da sirokim narodnim masama prezentujem svoj(e):

Interventna zaustavlja besan auto, 4 am, prosao kroz crveno vise puta - po meni je sasvim ocekivano da ce panduri prici kolima sa uperenim oruzjem. Takodje, nista cudno sto drugovi organi u interventnoj oruzje nose sa metkom u cevi, oni kojima je to nenormalno/nemoralno vrlo verovatno nikad nisu niti ce biti u situaciji da im zivot zavisi od pola sekunde.

Po svemu sto mogu da vidim i procitam, u pitanju je nesrecan slucaj, a ko je i koliko kriv - pa ima ko je (pre)placen da to utvrdjuje.
If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
 
0

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.tekostolac.co.yu.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 07:20 - pre 183 meseci
Ova tema se bez razlog polarisala u pravcu, ko je "za policiju" a ko "za nesrećnog mladića".

Bez obzira na tačnu verziju događaja, očigledno je da oboje snose svoj deo krivice, pri čemu je na žalost najdeblji kraj izvukao Zarić, za koga je ovaj slučaj završen.

Zarić ("koji ni mrava nije zgazio") i pijana ekipa u autu su krivi jer prolazili kroz crvena svetla, nisu hteli da stanu i na kraju se qurčili ispred uperene cevi. Time su pokazali neinteligenciju i da ih boli q za tuđe živote i po meni nisu ništa bolji od policajca. Ko zna, možda bi već na sledećem semaforu poslali na nebo nekog ko ne bi ni znao šta mu se desilo.

Policajac (koji je vrlo verovatno fan Hollywood-skih remek dela) je kriv što je uopšte dozvolio da ga pijanica dodiruje za ruku i cev, i što nije procenio situaciju ako je već video da ovaj pijan i nije naoružan. Konačno, kriv je što je pištolj opalio. On je pokazao i dokazao kako su 'dobro' obučeni likovi iz Interventne. Džaba je, moraće da odgovara. A za Zarića je kasno.

2 nenormalna najednom mestu == bizaran slučaj.
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
194.12.232.*



+105 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 07:21 - pre 183 meseci
Zaista mnogi ljudi ovde zive u iluzijama... Alo vi zivite u SRBIJI znaci zemlji u kojoj je u poslednjih 20 godina sve sto se desilo juce bilo normalno, zemlji u kojoj deca u skoli umesto Diskaverija gledaju "Vidimo se u citulji", kakav narod takva i zemlja, policajci i poslanici...

Nisu ti policajci pali sa Marsa ili dosli iz Diznilenda vec su tu poslednjih 20 godina i zive sa vama u Srbiji. Niko, apsolutno niko ne moze da ocekuje nivo svesti, savesti i morala koji je prisutan u razvijenijim zemljama jer je biti Srbin "specificno stanje svesti" te se stoga i desavaju ovakve stvari...
 
0

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16357



+2922 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 07:45 - pre 183 meseci
Citat:
Nabukodonosor: Ako nije htela ovo da se desi trebala je prvo svog bahatog sina da nauci kako se postuje policija, i da mu kaze "Sine, kada prodjes kroz crveno mrtav pijan, pa onda bezis od interventne, pa kad vas opkole i teraju 5 minuta da izadjete iz kola, pa kad onda potegnu oruzje, ti nemoj da napadas policajca i da mu govoris da makne tu cev, vec lepo izadji iz kola kako ti se kaze". Da ga je ovo naucila umesto bahatosti, sada bi verovatno bio ziv.


Izvinite, ali sta je trebao pandur u ovom slucaju da radi?! Otkud on zna da ovi u kolima nisu neki bas bas kriminalci, neki narko dileri i da ko zna sta rade u kolima tih nekoliko minuta dok ih ovi mole da izadju?! Otkud on zna sta mu ovi spremaju?! Zasto bi mu bio miliji zivot nekog bahatog tatinog sina nego svoj?!

A uostalom, pandur nije namerno pucao vec je bio nesrecan slucaj, za koji je ovaj klinac kriv, a ne on.

Ovde se ocigledno ne kapiraju neke stvari!

Momak je napravio saobracajni prekrsaj, prosao kroz crveno (namerno ili slucajno sada nije bitno) policija ga je pojurila i naterala da se zaustavi, da li znate koliko puta dnevno imaju takvih situacija?

Mnogo, ta situacija se relativno cesto desava jer se desi da vozac jednostavno ne primeti crveno svetlo a i totalno mu je van pameti da ga zbog toga juri besna policija.

Da, to se desava cesto, ali ono sto se ne desava cesto je da se trazi da se izadje iz vozila sa uperenim oruzjem, i naravno da su oklevali da izadju iz vozila kad im je policajac uperio pistolj...zar je bilo potrebe zbog saobracajnog prekrsaja potezati pistolj?


Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 08:05 - pre 183 meseci
Citat:
X Files: Ova tema se bez razlog polarisala u pravcu, ko je "za policiju" a ko "za nesrećnog mladića".

Ne, vec se polarisala u dva pravca - ko veruje zvanicnom izvestaju, a misli da je tako nesto nemoguce.
A da, i treca grupa koja smatra da svako ko to uradi zasluzuje da bude ubijen (Nabukodonosor). Da, da, verovali ili ne, cak i ovo neki ljudi misle.
 
0

waikiki

Član broj: 51675
Poruke: 702
*.static.sbb.rs.



+130 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 08:25 - pre 183 meseci
Citat:
bakara:...zar je bilo potrebe zbog saobracajnog prekrsaja potezati pistolj?

pa policija nam pise zakon o saobracaju.. treba ga dobro pogledati.. da nisu predvideli "metak za crveno" pa poceli da primenjuju pre usvajanja..
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 89177 | Odgovora: 463 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.