Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 88573 | Odgovora: 463 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dexxx
Novi Beograd

Član broj: 16471
Poruke: 240
212.200.120.*



+2 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 08:27 - pre 182 meseci
Koji bre zvanicni izvestaj...
Oni su brze-bolje objavili da je nesrecni decko imao 1,34 promila alkohola... sta, prvo su pucali, a onda su mu trazili da duva... Boze gospode...ova zemlja kao da je izasla iz Top liste nadrealista.

@nabuko

Posto sam procitao ovo:

Citat:
Izvinite, ali sta je trebao pandur u ovom slucaju da radi?! Otkud on zna da ovi u kolima nisu neki bas bas kriminalci, neki narko dileri i da ko zna sta rade u kolima tih nekoliko minuta dok ih ovi mole da izadju?! Otkud on zna sta mu ovi spremaju?! Zasto bi mu bio miliji zivot nekog bahatog tatinog sina nego svoj?!


...otisao sao sam na tvoj profil da vidim koje si godiste...

Commander James Bond, CMG, RNVR (+ 2008), R. I. P.
The Cold War couldn't kill you. Hollywood could.
 
0

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
212.200.68.*



+10242 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 08:37 - pre 182 meseci
I ja mislim da je ovo stvarno tragično nesrećan slučaj. Oboje su krivi.

Sve me ovo podseća na "Idiot of the year" video klipove. U Beogradu, u sitne noćne sate, zajebavati se sa interventnom, bežati, činiti nagle pokrete pred uperenom cevi ?! Šta reći ?

Svako ko misli da su pripadnici intervetne (nadljudi tj. Robocop) sa nepogrešivim 6 čulom za osećaj opasnosti, sa milimetarski preciznim reakcijama i da su nepogrešivi u pucanju - grdno se varaju.

Ovaj policajac će biti kažnjen, nadam se, jer i treba da bude kažnjen, ali šta to vredi kad je Zarić već pokojan !?


A da li je neko skopčao glupi gest policajca da se sa oružjem približi do samih suvozačkih vrata automobila ? Ukoliko je stvarno pomislio da je Zarić naoružan, morao je biti iza vozila, bar 2-3 metara. Dolazeći do samih vrata, zapravo se nameštao na cev, da ju je bilo.


[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 21.03.2009. u 14:21 GMT+1]
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
0

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4901
*.tekostolac.co.yu.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 08:53 - pre 182 meseci
Citat:

Svako ko misli da su pripadnici intervetne (nadljudi tj. Robocop) sa nepogrešivim 6 čulom za osećaj opasnosti, sa milimetarski preciznim reakcijama i da su nepogrešivi u pucanju - grdno se varaju.

Upravo. Saznanje kakvi likovi se sve prijavljuju i regrutuju za za "čuvare reda i mira" treba dodatno da upozori na moguće ishode. Jedan moj kolega davno reče da za svaki slučaj "stoji mirno i šumara kad vidi".
 
0

zxstole
RS

Član broj: 49692
Poruke: 147
92.241.140.*



+18 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 08:54 - pre 182 meseci
Ne navijam ni za jednog..ali nekako mi je lakse nego ovo sto sam jutros procitao:


BANjA LUKA - Petogodišnja Anja Gazibarić i njen djed Momčilo Kuridža (63) iz Banje Luke poginuli su juče u ulici Živojina Mišića u banjolučkom naselju Borik kada ih je na pješačkom prelazu udario automobil "polo" kojim je upravljala Branka Balaban (53) iz Prijedora...pricala guska na mobilni ..smucio mi se dan
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 09:04 - pre 182 meseci
Upravo tako.

Nego meni je zanimljivo nesto drugo...svi kao sada ustaju na noge i krecu da se bune zbog toga sto je neki "junak" ludovao i pravio se pametan pa popio metak a niko se ne zapita i ne buni za neke stvari koje stvarno uticu direktno na zivot (cene, hrana, politicari, porezi) + niko ni ne pomislja da pokusa da se promeni vec uvek pritiskaju druge da to rade (treba promeniti politicare, treba promeniti cene, treba promeniti ovo ono ali nikada ne sebe) :)
 
0

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
adsl-78-30-161-188.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 09:05 - pre 182 meseci
malo off-a :P
Citat:
treba da znate da državom vladaju zakoni. I da nismo u Iranu.

ne bih bas rekao :)

a ona izjava trenera,koliko su mu kesirali i kakve to jbne veze ima s slucajem?
 
0

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 09:09 - pre 182 meseci
Veoma je zanimljivo videti da je ljudima ili barem nekima ovo mnogo veci primer bahatosti paduracije od ovoga http://www.glas-javnosti.rs/cl...i-08-03-2009/pregazena-na-putu ...

 
0

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
77.46.197.*



+7 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 09:12 - pre 182 meseci
Citat:
dexxx:



...otisao sao sam na tvoj profil da vidim koje si godiste...


Greška,trebalo je da podacima iz neke neuropsihijatrijske datoteke zadovoljiš svoju znatiželju...

o dotičnom...

godine ne moraju ništa da znače...

i ja ih imam podosta,ali,nažalost i grozno iskustvo...

znam šta znači izgubiti dete...

i koliko to,U PRINCIPU,može da se desi zbog PASIVNOSTI policije,SISTEMA...

uzgred,mogao bi u takvoj jednoj datoteci da dođeš do podatka ko od aktivnih"kerova" ima neuropsihijatrijsku ocenu podobnosti za vršenje tog posla,a pogotovu za POTEZANJE SMRTONOSNE SILE...

da sam na mestu "pravosudnog sistema" OZBILJNO BIH SE ZABRINUO za svoju sudbinu u budućnosti...

izgleda da su"preki sudovi","na licu mesta",naša mračna budućnost,a bogami i SADAŠNJOST...

nije ovo samo"običan nesrećni slučaj"...

OZBILJNO PRETI da se ustoliči kao STANDARD...

ne pišem ovo samo da bih ispoljio žalost i saučestvovao u bolu roditelja...

pišem zbog onih kojima smo DUŽNI da u amanet ostavimo standarde dostojne čoveka...

NEMA OPRAVDANJA ZA OVAJ ZLOČIN!!!


[Ovu poruku je menjao Kosuth dana 20.03.2009. u 10:22 GMT+1]
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 09:17 - pre 182 meseci
Nema opravdanja za voznju u pijanom stanju i prolazak kroz vise crvenih svetala.
Nema opravdanja za opiranje i odbijanje naredbe prilikom pokusaja LEGITIMNIH i OVLASCENIH organa da te legitimisu i kazne.
Nema opravdanja za sve sto se desilo pre ubistva. Ubistvo je samo posledica a uzrok je sve ovo gore...razmislite o tome...
 
0

srdjee

srdjee
Član broj: 5097
Poruke: 673
217.10.60.*



+25 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 09:22 - pre 182 meseci
^^Jah, sve sve to sto si nabrojao ima smisla da je pistolj bio uperen u vozaca, a ne u SUVOZACA.


nije GOTOVO
 
0

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
77.46.197.*



+7 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 09:28 - pre 182 meseci
Citat:
Slobodan Miskovic: Upravo tako.

Nego meni je zanimljivo nesto drugo...svi kao sada ustaju na noge i krecu da se bune zbog toga sto je neki "junak" ludovao i pravio se pametan pa popio metak a niko se ne zapita i ne buni za neke stvari koje stvarno uticu direktno na zivot (cene, hrana, politicari, porezi) + niko ni ne pomislja da pokusa da se promeni vec uvek pritiskaju druge da to rade (treba promeniti politicare, treba promeniti cene, treba promeniti ovo ono ali nikada ne sebe) :)


A,šta bi ti,sinko,DA SVI NATAKNEMO RUŽIČASTE NAOČARE?!?

Mani se DEMAGOGIJE...

tamo negde iz daleka...
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 09:33 - pre 182 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: I sta ce oni uopste na splavovima? Zna se ko tamo ide.

Slusaj sad ovog! Au, ***ote. Aj, prosvetli me, ko to ide tamo ko zasluzuje metak u glavu? Znaci, ne pricam metaforicki, nego zaista pravi metak u glavu. Jel treba da se ne izlazi nigde, da ne bi naleteli na pandura koji ce ti preventivno ispaliti metak u glavu?
Citat:
Lesli Eldridz: Mozda su trebali da se bahatom pascetu naklone

Ne, naravno, treba ga na licu mesta "overiti".
Btw, evo kako izgleda to "pasce":
Prikačeni fajlovi
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 09:35 - pre 182 meseci
Citat:
Milan Zarić, rođeni brat ubijenog Đorđa, kaže da su njemu i njegovoj majci u sedištu beogradske policije priznali da je Đorđe ubijen greškom policajca. „Jedan inspektor rekao nam je da je policajac uhvatio mog brata za rame da bi ga izvukao iz automobila. Tada je pištolj, koji je držao u drugoj ruci, opalio. Zašto je pištolj bio repetiran nije mogao da odgovori. Rekao je samo: ‘Greška je naša’”, kaže Milan Zarić.

http://www.24sata.co.yu/vesti.php?id=48044
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 09:44 - pre 182 meseci
Citat:
A,šta bi ti,sinko,DA SVI NATAKNEMO RUŽIČASTE NAOČARE?!?



Recimo da se manite demagogije, sad ste se kao nesto pobunili, kao do sada je sve bio kao u Norveskoj ili Danskoj..nije nego je sve ovo dnevna tema za kafansko naklapanje i pljuckanje po drzavi...i to ce trajati narednih 1-2 nedelje i nikom nista, docice nova tema i tako u krug, samo da se ne promeni nesto kod samih ljudi i samo da se ne radi nego je za sve kriva drzava ili neko drugi.
 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 09:53 - pre 182 meseci
Citat:
Slobodan Miskovic: sad ste se kao nesto pobunili, kao do sada je sve bio kao u Norveskoj ili Danskoj

Daleko od toga da je sve bilo normalno, ali ovaj slucaj pa nevesto laziranje je prevrsio meru! Zato se ljudi bune. Jer ako ovo prodje bez posledica po ubicu i promenu pravila po kome policija postupa, nesto slicno ce se ponovo desiti. Kao sto i ovo nije prvi slucaj.
Citat:
Slobodan Miskovic: nego je sve ovo dnevna tema za kafansko naklapanje i pljuckanje po drzavi...i to ce trajati narednih 1-2 nedelje i nikom nista, docice nova tema i tako u krug, samo da se ne promeni nesto kod samih ljudi i samo da se ne radi nego je za sve kriva drzava ili neko drugi.

Takodje mislim da se nista nece desiti ("sad ce Djura da ti oprosti sto te je tukao"). A kako ocekujes da se nesto promeni kod ljudi, kad postoje neki koji opravdavaju ovo sto se desilo?!
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 09:57 - pre 182 meseci
Znas u cemu je problem, sto se svi napale ko decaci u pubertetu cim nesto krene da se pise po novinama (da nije medija ovo 99% ljudi ne bi ni znalo) i onda se desava sledece, neka druga vest napuni te iste novine i ljudi vise ni ne razmisljaju o onoj prethodnoj vesti jer novinare generalno boli ona stvar sa tog decka i za tog policajca vec im je iskljucivo bitan tiraz te ce zbog istog ova prica biti smenjena sa dnevnog reda vec sledece nedelje nekim novim obecanjima za vize, samoubistvima i ubistvima i slicnim duhovnim namernicama za tovljenej stanovnistva u trenucima dokolice...
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
77.46.183.*



+35 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 10:16 - pre 182 meseci
Citat:
Slobodan Miskovic: Znas u cemu je problem, sto se svi napale ko decaci u pubertetu cim nesto krene da se pise po novinama (da nije medija ovo 99% ljudi ne bi ni znalo) i onda se desava sledece, neka druga vest napuni te iste novine i ljudi vise ni ne razmisljaju o onoj prethodnoj vesti jer novinare generalno boli ona stvar sa tog decka i za tog policajca vec im je iskljucivo bitan tiraz te ce zbog istog ova prica biti smenjena sa dnevnog reda vec sledece nedelje nekim novim obecanjima za vize, samoubistvima i ubistvima i slicnim duhovnim namernicama za tovljenej stanovnistva u trenucima dokolice...


Stella, provalio si ih. Svaka cast... Nikad se ne bih setio...

Uzgred, sta je to namernica???

Citat:

Recimo da se manite demagogije, sad ste se kao nesto pobunili, kao do sada je sve bio kao u Norveskoj ili Danskoj..nije nego je sve ovo dnevna tema za kafansko naklapanje i pljuckanje po drzavi...i to ce trajati narednih 1-2 nedelje i nikom nista, docice nova tema i tako u krug, samo da se ne promeni nesto kod samih ljudi i samo da se ne radi nego je za sve kriva drzava ili neko drugi.


Ma sve si u pravu, svaka ti je ka Njegoseva!!! Tek da ne zaboravis, u toj EU, doci ce su (jos uvek) dve reci.
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 10:19 - pre 182 meseci
Samo sam hteo da izrazim cudjenje nad ljudima koji se bune posle ovog slucaja koji skroz prikladan za danasnje vreme i svet u kom se zivi kao i za okruzenje gde se taj slucaj desio.

Desava se i u EU i svuda na svetu ali samo ovde se dize prasina i buka kao da svi vi zivite u raju pa se sad desilo tako nesto pa ste toboze zgranuti i iznenadjeni... Svasta.

Decko je ubijen, ok, ubijeno je jos hiljade ljudi danas pa nikom nista. Ne vidim potrebu da se od toga pravi show i naklapa i naglasava kako je to "strasno", "uzasno" i kako su policajci "kerovi", "ubice" i "skotovi"...


Citat:
Kakva je "država" u kojoj Ti živiš? Sređena? Ako nije poslednja, onda je pretposlednja na listi sređenosti, odsustva korupcije i raznih "road-kabadahija". Lepo je što kao lokaciju voliš da naškrabaš "EU", ali je Bugarska EU, koliko je i Alžir, tako da - o'ladi bre malo.


Mozda i jeste tako ali Bg je u EU za razliku od Srbije i Alzira :) Mukica jedna...
 
0

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
88.203.200.*



+105 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 10:23 - pre 182 meseci
Citat:
Uzgred, sta je to namernica???


Typo, kao i ovo drugo ;) Hvala na ispravci!

 
0

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca20.03.2009. u 10:29 - pre 182 meseci
@ Slobodan Miskovic
E, cekaj, cekaj. Niko ne pljuje drzavu (bez obzira koliko je to polularno u poslednje vreme) zbog toga sto se desilo, barem ja to ne radim.

Drugo, slucaj jeste prikladan za vreme u kome zivimo, ali mi se bunimo upravo protiv toga - da ovo ne postane pravilo, nesto sasim normalno sto se desava. Jer je do sad bilo nornmalno da tuku (mislim na interventnu) ne gledajuci ko je u pitanju, pa je bilo i primera izivljavanja.

Trece, jeste ubijeno mnogo ljudi, a misljenje o tom stavu napisah gore.

I, treba se napraviti i veliki sou i velika frku oko ovoga!

P.S. Smeta ti sto se pandur naziva ubicom? Mislim, ne bih da pametujem, ali kako se karakterise covek koji je ubio nekog?
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: MUP: Đorđe Zarić nastradao od hica policajca
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 88573 | Odgovora: 463 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.