Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preporucite neki film.

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Preporucite neki film.
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1016450 | Odgovora: 2454 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Preporucite neki film.18.02.2015. u 10:36 - pre 110 meseci
To sa tim americkim propagandnim filmovima je meni licno preko glave.Odu da ubiju diktatora neke zemlje a onda se ti i iz te zemlje bore protiv njih

da bi onda oni ( ovaj ) trazio razlog da ubija zene i decu.Naravno.5000 km od svoje zemlje bla bla.Bakara je objasnio,ima to svuda.Elem.

Film sa jako slabom ( nepravednom) ocenom,4.9.

The VOID http://www.imdb.com/title/tt1270114/

Za razliku od FURY i breda pite,kao sto fim pocinje sa kraja,pogledajte ovaj ratni tenkovski film,sa vise realnosti.Jeste,na samom kraju patetika ali mala.Zanemario sam je.

Tipican film koji ima manji budzet ali drzi POZORNOST.:).


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Mitkoni
Novi Pazar

Član broj: 154018
Poruke: 449
*.dynamic.sbb.rs.



+106 Profil

icon Re: Preporucite neki film.19.02.2015. u 00:24 - pre 110 meseci
36th Precinct (2004)



http://www.imdb.com/title/tt0390808/

Citat:
Pariski policijski zvanicnici izuzetno su zabrinuti zbog serije nasilnih pljacki. Leo Vrinks i Denis Klajn su policajci koji žele unapredjenje, pa njihov narednik odlucuje da ce unaprediti onoga ko reši slucaj pljacki.

Rivlastvo dvojice...
 
Odgovor na temu

Mitkoni
Novi Pazar

Član broj: 154018
Poruke: 449
*.dynamic.sbb.rs.



+106 Profil

icon Re: Preporucite neki film.19.02.2015. u 23:55 - pre 110 meseci
A Single Shot (2013)



http://www.imdb.com/title/tt1540741/

Citat:

Džona Muna su nedavno napustili žena i dete, tako da je ostao sam. Jednog jutra kreće u lov i rani jelena. Prateći životinju, oseti pokrete iza sebe. Reaguje instinktivno, okrene se i ispali pucanj u šumu...

Pretpostavljajući da je ranio jelena, kreće u šumu. Što dublje zalazi u nju, sve više shvata da nje pucao u jelena, već u nešto drugo. Ispostavi se da je to prelepa plava tinejdžerka koja je pobegla od kuće. Potresen, Mun pronalazi i njene stvari, među kojima je i 100 hiljada dolara. Odlučuje da sakrije telo i uzme novac. Ali, ne zna da je to novac kriminalaca koji nameravaju da ceo gradić uvuku u kriminal. Kao i to da povrate svoj novac, bez obzira na cenu...
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16341



+2920 Profil

icon Re: Preporucite neki film.22.02.2015. u 13:02 - pre 110 meseci
Gledao sinoc na preporuku odavde Nightcrawler koji inace ne bi pogledao...
Stvarno odlican film, pogotovo glavni glumac.

Takodje bih preporucio zanimljiv Home Sweet Hell
prica klasicna: savrsen brak, poslusan muz papucar izvrsava sve zadatke i vodi firmu svoje zene.
U firmu dolazi nova atraktivna radnica, koja se muva sa papucarem...ali "gazdarica" ne biva ljubomorna...ona ima druge planove.

Slican zanr je i The Voices (2014)
u kom psihicki bolestan lik koji prica sa svojim kucnim ljubimcima pokusava da vodi normalan zivot...ali mu to bas i ne polazi za rukom.
Odlicna odjavna spica na kraju filma, pa tako nemojte odmah ugasiti film :)



Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Preporucite neki film.22.02.2015. u 18:55 - pre 110 meseci
Noc dodele oskara.

Moj favorit.

The Grand Budapest Hotel (2014)
 
Odgovor na temu

Mitkoni
Novi Pazar

Član broj: 154018
Poruke: 449
*.dynamic.sbb.rs.



+106 Profil

icon Re: Preporucite neki film.23.02.2015. u 02:44 - pre 110 meseci
Predivna noc Oskara koja je u toku. Puno humora, zabave... sve sto je ono porebno za jedno takvo vece. :)
 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Moderator
Član broj: 131509
Poruke: 1236
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Preporucite neki film.23.02.2015. u 04:50 - pre 110 meseci
http://www.blic.rs/Zabava/Vest...nd-Budapest-Hotel-za-sada-vodi

Uzalud nada u favorita, kada zadnju reč ima žiri
http://www.b92.net/kultura/ves...02&dd=23&nav_id=960972

Pozdrav

[Ovu poruku je menjao Kovacevic Vladimir dana 23.02.2015. u 06:30 GMT+1]
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

Mitkoni
Novi Pazar

Član broj: 154018
Poruke: 449
*.dynamic.sbb.rs.



+106 Profil

icon Re: Preporucite neki film.23.02.2015. u 13:55 - pre 110 meseci
OSCAR 2015 - DOBITNICI





NAJBOLJI FILM: Birdman
NAJBOLJI REDATELJ: Alejandro Gonzalez Inarritu / Birdman
GLAVNA MUŠKA ULOGA: Eddie Redmayne / Teorija svega
GLAVNA ŽENSKE ULOGA: Julianne Moore / Zauvijek Alice
SPOREDNA MUŠKA ULOGA: JK Simmons /Whiplash
SPOREDNA ŽENSKE ULOGA: Patricia Arquette/ Odrastanje
STRANI FILM: Ida /Pawel Pawlikowski
ANIMIRANI FILM:Don Hall, Chris Williams i Roy Conli/Ekipa za 6
ORIGINALNI SCENARIJ: Birdman
ADAPTIRANI SCENARIJ: Graham Moore /Igra oponašanja

SCENOGRAFIJA:Adam Stockhausen, Anna Pinnock /Hotel Grand Budapest
KOSTIMOGRAFIJA: Milena Canonero/Hotel Grand Budapest
MONTAŽA: Tom Cross /Whiplash
VIZUALNI EFEKTI:Paul Franklin, Andrew Lockley, Ian Hunter i Scott Fisher / Interstellar
GLAZBA: Alexander Desplat/ Hotel Grand Budapest
DOKUMENTARNI FILM:Laura Poitras, Mathilde Bonnefoy i Dirk Wilutzky / Citizen 4
ORIGINALNA PJESMA:Glory /John Legend i Common iz filma "Selma"
ZVUK: Craig Mann, Ben Wilkins i Thomas Curley/ Whiplash
FOTOGRAFIJA:Emmanuel Lubezki/Birdman
ŠMINKA: Frances Hannon i Mark Coulier / Hotel Grand Budapest
MONTAŽA ZVUKA: Bub Asman, Alan Robert Murray/ Snajperist
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16341



+2920 Profil

icon Re: Preporucite neki film.23.02.2015. u 19:29 - pre 110 meseci
Citat:
NAJBOLJI FILM: Birdman

kakav je ovaj film?
Imam ga ovde, ali me u opste nije privukao da ga pogledam, pa me zanima iz prve ruke?
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+627 Profil

icon Re: Preporucite neki film.23.02.2015. u 20:18 - pre 110 meseci
^ Znaš olako da obrišeš poruku (i to onu u kojoj sam odgovorio Sceka-i), a ne znaš istu tu temu (koju si sređivao) da prelistaš i proveriš šta su (i da li su) članovi napisali za film.

Film je dobar i vredi ga pogledati. Montiran je tako da kroz kratke crne frejmove simulira da je snimljen iz jednog kadra.
Kao npr. film Russian Ark (2002) ruskog režisera Aleksandra Sokurova, koji je baš tako snimljen.
Citat:

"Ruska arka" (rus. "Russkiй kovčeg") - film ruskog redatelja Aleksandra Sokurova. Film je bio snimljen u Zimskom dvorcu 23. prosinca 2001. za 1 sat 27 minuta i 12 sekundi u jednom kadru (s ponavljanjem snimka), tj. bez zaustavljanja kamere i bez montažnog reza. Dotad su sa snimanjem u jednom kadru eksperimentirali Max Ophüls (film Vrtuljak), Alfred Hitchcock (film Uže) i Mike Figgis (film Timecode).

Ruska arka je prvi umjetnički dugometražni film, snimljen bez korištenja montaže, koji govori o povijesti Zimskog dvorca. Čuveni muzej se tumači kao svojevrsna arka - središte svog kulturnog i duhovnog naslijeđa Rusije.

U zimskom dvorcu se zateknu dvojica putnika u prostoru i vremenu. Jedan od njih (Sergej Drejden) je francuski markiz iz prve polovice 19. stoljeća (sudeći po svemu, radi se o markizu Astolpheu se Custineu, čuvenom rusofilu i rusofobu istovremeno). Drugi putnik (A. Sokurov) je naš suvremenik, Peterburžanin, koji za gledatelja ostaje nevidljiv: čuje se samo njegov glas. Ova dva bestjelesna duha, najčešće nevidljiva za okolinu, živo raspravljaju o svemu što im se nađe na putu.

Sokurov je bio zamislio film kao pokušaj da "jednim udisajem" uvuče "tok vremena". Na dan snimanja Zimski je dvorac bio zatvoren za posjetitelje. Osnovni je problem bio u tome što se pri takvom načinu snimanja nikakva greška ne može ispraviti montažom. Zamisao su uspjeli ostvariti tek iz trećeg pokušaja nakon sedam mjeseci proba.

Jedinstvenost filma se temelji na upotrebi stabilizatora kamere (eng. steadicam). Primjena sustava stabilizacije daje efekt leta u prostorima iza Drejdenovog lika. Snimatelj Tilman Büttner je morao proći hodnicima Ermitaža 1,3 kilometra, noseći na sebi stabilizator i kameru s monitorom i akumulatorima koji su zajedno težili[8] 35 kilograma. Film je bio snimljen 23. prosinca 2001. za 1 sat 27 minuta i 12 sekundi u jednom kadru (s ponavljanjem snimka), tj. bez zaustavljanja kamere i bez montažnog reza. To je postalo moguće zahvaljujući pojavi digitalne kamere, čije vrijeme nije ograničeno trajanjem kazete s filmskom vrpcom, kao kod klasične filmske kamere.

Tehnička posebnost Ruske arke sastoji se u tome što je to prvi igrani dugometražni film snimljen bez sažimanja podataka, u formatu HDTV. Film je bio sniman na tvrdi disk s pomoću sustava Director’s Friend.


Gledao sam Happy People: A Year in the Taiga (2010), preporuku mlađeg referenta za automatizaciju samoupravljanja i preporučujem ga. Kao i sve filmove Werner Herzog-a. Može nasumično.

Citat:
gilopile: @Odin D.: Happy People: A Year in The Taiga Daj jos neki iz tih ledenih predela, ako se setis. Neki dan na BBS HD-u odgledah Frozen Planet - The Last Frontier, epizoda bila...Extra! Odmah sam kupio ceo serijal, doduse ne nadjoh u 1080p, samo 720p, sto je bas steta, jer su kadrovi i predeli neverovatni.

Citat:
valerijan: @Chicot ako već nisi, pogledaj i prvi film inspirisan istim događajem (ujedno i film koji je inspirisao Eight Below) Nankyoku monogatari (1983) muziku za japansku verziju je uradio Vangelis...


mislim da je to bila moja prva poruka u ovoj temi ;)

[Ovu poruku je menjao valerijan dana 24.02.2015. u 00:51 GMT+1]
_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Preporucite neki film.23.02.2015. u 21:29 - pre 110 meseci
Birdman - meni nije nesto. Nije mi se svideo a vec na prvoj trecini sam poceo da premotavam. Ako moram da kazem zasto, sta mi se nije svidelo - nemam pojma, jednostavno mi nije drzao paznju. Gluma je odlicna, svakako, i sve ostale tehnicke stvari. Tu nemam nikakvu zamerku. Jednostavno mi se nije svideo, mozda zato sto kao ima dinamiku a u stvari se jako sporo desava. Nemam pojma, verovatno zasluzuje nagradu...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16341



+2920 Profil

icon Re: Preporucite neki film.23.02.2015. u 21:36 - pre 110 meseci
Citat:
valerijan:
^ Znaš olako da obrišeš poruku (i to onu u kojoj sam odgovorio Sceka-i), a ne znaš istu tu temu (koju si sređivao) da prelistaš i proveriš šta su (i da li su) članovi napisali za film.

Ne znam sta sam tacno obrisao, ali tvoj komentar: http://www.elitemadzone.org/p3537795 nije informacija "iz prve ruke" kao sto sam gore zamolio
Drugo nista nisam nasao...

I ja sam kao Sceka film poceo da gledam... ali nije islo, a nisam neki probirac.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+627 Profil

icon Re: Preporucite neki film.23.02.2015. u 21:59 - pre 110 meseci
@Sceka Standardno dobro si ovo napisao "kao ima dinamiku a u stvari se jako sporo desava". Po mom mišljenju je to formula za dobar film i "umetnost" uopšte. Jedinstveni ritam.

Ako to neoprostivo, zaobiđi Russian Ark, on je kao San naspram Birdman-a.

@bakara pa onda jedino preporuka iz prve ruke režisera :) a on bi sigurno rekao da je ok.

Obrisao si, obrisao, neka te neka...odgovor Sceka-i: da nisam rekao da je citat besmislen nego "prostor" (i da to proveri) i zanimljivost/podatak da je ova tema otvorena pre 3000dana (član LOW). To jeste off ali u sklopu odgovora iznad nezaslužuje brisanje.

The Help (2011) je pun događaja

Citat:
Smešten u Misisipi ’60-tih godina, film govori o Skiter, južnjakinji koja se vraća s koledža odlučna u tome da postane pisac, ali će okrenuti živote svojih prijatelja naglavačke, kao i mali grad u Misisipiju, kada odluči da intervjuiše crnkinje koje su ceo život provele čuvajući decu cenjenih južnjačkih porodica.

Nominovana za Oskara, Viola Dejvis igra Ejbilin, kućnu pomoćnicu Skiterine najbolje drugarice, koja će prva da progovori – na zaprepašćenje njenih prijatelja iz crnačke zajednice. Uprkos tome što Skiterino dugogodišnje prijateljstvo visi o koncu, ona i Ejbilin će nastaviti njihovu saradnju i uskoro će i druge žene doći da ispričaju svoje priče, a ispostaviće se da itekako imaju šta da kažu. Usput, neočekivana prijateljstva će se sklopiti, a nova sestrinstva će nastati, ali ne pre nego što svi u gradu kažu reč, dve na ovu temu kad nesvesno i nerado budu upleteni u vreme promena. (danubeogradu.rs)

Scenario i režija: Tate Taylor Uloge: Viola Davis, Bryce Dallas Howard, Octavia Spencer, Emma Stone Žanr: drama


[Ovu poruku je menjao valerijan dana 24.02.2015. u 00:41 GMT+1]
_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Preporucite neki film.23.02.2015. u 22:45 - pre 110 meseci
Procitao sam davno, bas davno kad sam imao 16mm filmsku kameru i zaludjivao se time..., nesto sto je Sergej Bondarcuk izjavio, doslovce "Recept za dobar film je kada gledalac ima utisak da je mnogo kraci nego sto jeste." To mi se urezelo u pamcenje, a Bondarcuka sam cenio 'nenormalno' mnogo. Puno puta sam se uverio u to. Umetnost kao pojam je potpuno nevezana...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+627 Profil

icon Re: Preporucite neki film.24.02.2015. u 22:24 - pre 110 meseci
To je tačno, samo je onda neophodno da se svi ljudi/oba pola/godišta/interesovanja/temperamenta dogovore/izglasaju šta je to (jedinica za) sporo a šta brzo proticanje Vremena u filmu, a i životu. Napisao sam da je Only lovers left alive usiljeno spor kad sam pokušao prvi put da ga odgledam, ali sam sledećom prilikom ispratio sve i to u cugu...dakle, čak je i kod svakog omladinca/omladinke brzina relativna.

Preskromno predlžem da Birdman-u pružiš još jednu priliku. Likovi se otvaraju kao u nekoj seriji samo što se to "blic" upoznavanje odvija/razvija u samo nekoliko scena koje se provlače kroz jedan film, a ne kroz sezone. Pokažu/otvore samo onu (malu/minimalnu) stranu/crtu koja je neophodna da priču/film odvede do "kraja" kao posredno ubacivanje kugle u bilijaru ili rušenje domina.

Kad si spomenuo 16mm, setim se Linčovog crtaća The Grandmother (1970) i sledećih priča (iz drugog izvora koji mi je trenutno nedostupan pa mora Wiki/eng)
Citat:
It was at the Philadelphia Academy that Lynch made his first short film, which was titled Six Men Getting Sick (Six Times) (1967). He had first come up with the idea when he developed a wish to see his paintings move, and he subsequently began discussing the idea of creating an animation with an artist named Bruce Samuelson. When this project never came about, Lynch decided to work on a film alone, and so purchased the cheapest 16mm camera that he could find in order to do so. Taking one of the abandoned upper rooms of the Academy as a working space, he spent $200 – which at the time he felt to be a lot of money – to produce Six Men Getting Sick. Describing the work as "57 seconds of growth and fire, and three seconds of vomit", Lynch played the film on a loop at the Academy's annual end-of-year exhibit, where it shared joint first prize with a painting by Noel Mahaffey. This led to a commission from one of his fellow students, the wealthy H. Barton Wasserman, who offered him $1000 to create a film installation in his home. Spending $478.28 of that on purchasing the second-hand Bolex camera "of [his] dreams," Lynch produced a new animated short, but upon getting the film developed, realized that the result was simply a blurred, frameless print. As he would later relate, "So I called up Bart [Wasserman] and said, 'Bart, the film is a disaster. The camera was broken and what I've done hasn't turned out.' And he said, 'Don't worry, David, take the rest of the money and make something else for me. Just give me a print.' End of story."


Gledao sam dve IUOP_1-ove preporuke:

You Can't Kill Stephen King ok kao razbibriga i The Man from Earth koji preporučujem ponovo

Kao i Sonec/IUOP_1 za Coherence koji je takođe veoma interesantan, samo da još nisu pomodarski klatili kameru.
_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Preporucite neki film.25.02.2015. u 15:56 - pre 110 meseci
Citat:
valerijan: To je tačno, samo je onda neophodno da se svi ljudi/oba pola/godišta/interesovanja/temperamenta dogovore/izglasaju šta je to (jedinica za) sporo a šta brzo proticanje Vremena u filmu, a i životu.

Nema sta da se dogovara. To je jako dobar osecaj vecini ljudi. Kad na kraju filma imas osecaj da je vreme proletelo gledajuci. To je dobar film. I opet, cisto ljudski osecaj, nema veze sa umetnoscu kao pojmom.

Citat:
Preskromno predlžem da Birdman-u pružiš još jednu priliku.

Pa kazem, odgledao sam film i to sto sam napisao je rezultat odgledanog filma.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

pinkivona
Menadzer
Beograd

Član broj: 327524
Poruke: 9
87.116.146.*

Sajt: www.pinkapartmani.com


+1 Profil

icon Re: Preporucite neki film.25.02.2015. u 21:46 - pre 110 meseci
Gorčilo, jesi li to došao da me vidiš :)
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+627 Profil

icon Re: Preporucite neki film.26.02.2015. u 00:28 - pre 110 meseci
Citat:
valerijan: To je tačno, samo je onda neophodno da se svi ljudi/oba pola/godišta/interesovanja/temperamenta dogovore/izglasaju šta je to (jedinica za) sporo a šta brzo proticanje Vremena u filmu, a i životu.
Sceka:Nema sta da se dogovara. To je jako dobar osecaj vecini ljudi. Kad na kraju filma imas osecaj da je vreme proletelo gledajuci. To je dobar film. I opet, cisto ljudski osecaj, nema veze sa umetnoscu kao pojmom.

Hteo sam da kažem da tog osećaja ljudi stižu na različite načine (ondnosno da su okidači individualni), pa tako (moram off) imamo one koji uživaju da lome glave motkama kao i one koji dostižu to stanje popunjavajući herbarijume.
Citat:
valerijan: Preskromno predlžem da Birdman-u pružiš još jednu priliku.
Sceka: Pa kazem, odgledao sam film i to sto sam napisao je rezultat odgledanog filma. :)

Ukoliko smatraš da:
Citat:
Sceka: Birdman - meni nije nesto. Nije mi se svideo a vec na prvoj trecini sam poceo da premotavam ...

znači da si ga odgledao, onda u redu.

[Ovu poruku je menjao valerijan dana 26.02.2015. u 08:24 GMT+1]
_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

Micika666

Član broj: 327669
Poruke: 4
*.3gnet.mts.telekom.rs.

Sajt: www.seminarski-diplomski...


+6 Profil

icon Re: Preporucite neki film.26.02.2015. u 11:59 - pre 110 meseci
Jeste stari ali najlepši po meni: Čudesna sudbima Amelije Pulen. Normalno, ne vole ga svi ali eto, moja preporuka.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Preporucite neki film.26.02.2015. u 15:21 - pre 110 meseci
A neki osvrt na film, makar kratko vidjenje filma? Neka slika, link ka IMDb... sto je uobicajeno na ovoj temi. Nije dovoljno, parafraziram "meni se svidja pa preporucujem". Naravno da svi preporucuju ono sto im se svidja - ali ne bas tako sturo...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Preporucite neki film.
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1016450 | Odgovora: 2454 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.