Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?

elitemadzone.org :: MadZone :: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 69084 | Odgovora: 235 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
77.238.218.*



+471 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 07:56 - pre 179 meseci
Ovako se to radi kad ti ležaljku naplaćuju 40€...

http://www.youtube.com/watch?v=GrKICDQnEg4&feature=related
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 10:17 - pre 179 meseci
nego zutokljunac di ti vidis lezaljke tamo? :)
mislim sto bi placao [40?!?! eura] lezaljku - kad ne moras?
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 13:51 - pre 179 meseci
@zutokljunac

U Hrvatskoj su ti sve plaze besplatne, cak odes ispred bilo kog hotela, stavis peskir i kupanjac (niko ti nista nece reci). Ako volis lezaljeke, ponesi od kuce nije zabranjeno. Kakve veze ima ova tvoja skrivena kamera sa ovom temom?

Hrvatsko more ti je najbrze, stignes za 5-6 sati jer je svuda auto-put i to super kvaliteta. Nemas vizu, nemas placanja ulaza na plazu, voda sa cesme je bolja od flasirane...

A bice fora kada ukinu vize, odes u Istru pa izlet do Venecije, izlet do Trsta... kolima od Istre granica je 30 km.
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 14:04 - pre 179 meseci
@priest77
Citat:
i mislim da za par godina ljudi se vise nece opterecivati tim glupostima na nasim ex-yu prostorima.

Problem je sto ce se na ovim prostorima ljudi uvek opterecivati tim glupostima... nije im bilo dovoljno to sto su posle WW2 ziveli bez tih gluposti jedno 45 godina u istoj drzavi ("cuvajte bratstvo i jedinstvo kao zenicu oka svoga"), nego, cim je izbilo s*anje odmah su se sve strane vratile starim oprobanim nacionalnim ideologijama. I ne, u Hrvatskoj ce jos duuugo, duuugo, vremna pojedinci ici na Tompsonove koncerte, sa ustaskom notom i ideologijom, i jos dugo ce se slaviti domovinski rat i pobeda nad veliko Srpskom "agresijom"... tj. nacionalizam ce se drzati podgrejan - tako da ce jos dugo vremena postojati pojedinci u Hrvatskoj kojima je moralno opravdano da te maltretiraju jer si Srbin. A to je bitna razlika od recimo slucajnog vandalizma ili kriminala prema turistima koji se dogadja bilo gde.

I zato, bar za mene, letovanje uvek sto dalje od Hrvatske i balkana (tj. bivshe Jugoslavije) generalno.
 
Odgovor na temu

žutokljunac

Član broj: 153760
Poruke: 374
*.sa.hs-hkb.ba.



+471 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 14:10 - pre 179 meseci
Citat:
Jagnjeca brigada: @zutokljunac

U Hrvatskoj su ti sve plaze besplatne, voda sa cesme je bolja od flasirane...


A ti si bio na svim plažama i merio kvalitet vode sa česama...
 
Odgovor na temu

Flo33
Slovenija

Član broj: 137113
Poruke: 738



+1554 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 14:23 - pre 179 meseci
Zakonom su sve plaže besplatne, tj ne postoje privatne. Jedan hotel u Poreču je pokušao da naplaćuje ulaz na svoju plažu, grad Poreč ih je momentalno tužio. Hotel se zove Parencijum. Naravno da će mnogi ići na Tomsona, vidiš da čak i na ovom topicu ima masa ljudi koji nisu mrdnuli dalje od Malog Mokrog Luga, a najpametniji su na svetu. I slušaju Baju Malog Knindžu
 
Odgovor na temu

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 14:31 - pre 179 meseci
Svi vi sto se bojite otici u HR zbog straha od nacionalizma ste i sami nacionalisti, pa zbog nacionalne netrpeljivosti koju gajite prema drugim narodima automatski se bojite boravka u drugoj sredini. Steta za vas, jer je to hendikep.
SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 14:44 - pre 179 meseci
@dava
Ma mora da je zbog toga... eto, kako se "ne bojim" boravka u Grckoj, Egiptu...
U ostalom svako nek' ide gde mu je drago.
 
Odgovor na temu

euripyd

euripyd
Član broj: 10884
Poruke: 1069
*.mal.sth.bostream.se.



+7 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 15:56 - pre 179 meseci
Citat:
davaSvi vi sto se bojite otici u HR zbog straha od nacionalizma ste i sami nacionalisti, pa zbog nacionalne netrpeljivosti koju gajite prema drugim narodima automatski se bojite boravka u drugoj sredini. Steta za vas, jer je to hendikep.

Mnogo se bre pravis pametan. To je neosnovana optuzba.
Ja sam ziveo u Hr i odatle proteran, samo zbog jednog razloga. A te "budale" koje pisu "srbe na vrbe" su pre petnaestak godina to stvarno i radili, i pre 50 godina takodje.

Nikad kao turista u Hr. To je moje misljenje.
Sunca li ti žarevog!!
 
Odgovor na temu

priest77
vrsac

Član broj: 17220
Poruke: 530
*.opera-mini.net.



+5 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 17:45 - pre 179 meseci
Svako ima pravo da ide gde hoce, ali te price da te tamo napadaju sa sve strane ne piju vodu, osim za one koji nisu bili tamo pa slusaju, rekla kazala...
Djubre je djubre, bez obzira na nacionalnost i to se mora shvatiti da ljudi nemaju nikakvu vrednost po etnickoj pripadnosti nego sve zavisi od svacije licnosti...
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 18:00 - pre 179 meseci
Prvi post u ovoj temi glasi:

Citat:

Trebalo bi da idem u sledecih par dana do Istre (Porec), pa me interesuje da li moze neko da mi kaze da li bi bilo pametno da kupim nesto kuna jos u menjacnicama u Beogradu zbog putarine i dosipanja goriva do Poreca?....


Dakle ne vidim da je autor nekoga pitao da li da ide i sta da ocekuje, vec koliko je ogranicenje brzine.
Ako se vi bojite da idete u Hrvatsku/Crnugoru/Bosnu i gde vec - jednostavno nemojte i ostavite druge ljude na miru.
Jel tako tesko zamisliti svet van vaseg i svet u kome se neko ne slaze sa vasim stavovima?
 
Odgovor na temu

Pali zari

Član broj: 49892
Poruke: 634
*.ptt.rs.



+27 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 18:20 - pre 179 meseci
jedno pitanje- treba keva da ide u hrvatsku krajem avgusta pocetkom septembra , ide u posetu tetki, da li ce plavi pasov vaziti tada ili ce morati da vadi crveni?
For those about to rock I solute you!
Besmrtne reci, Besmrtog benda.
AC/DC
 
Odgovor na temu

priest77
vrsac

Član broj: 17220
Poruke: 530
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 19:05 - pre 179 meseci
Vazi plavi do kraja godine
 
Odgovor na temu

euripyd

euripyd
Član broj: 10884
Poruke: 1069
*.mal.sth.bostream.se.



+7 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 19:31 - pre 179 meseci
ti kojima je super bilo u cro, govorili ste tiho i jezik za zubima, a u prodavaonici ste trazili ili kruha ili liba, a u kaficu kavu.
znam i da tamo ima normalnih ljudi, to ne osporavam....
Sunca li ti žarevog!!
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 19:41 - pre 179 meseci
Citat:
euripyd: ti kojima je super bilo u cro, govorili ste tiho i jezik za zubima, a u prodavaonici ste trazili ili kruha ili liba, a u kaficu kavu.
znam i da tamo ima normalnih ljudi, to ne osporavam....


I sta onda?
Zao ti? Srecan si? Ponosan, besan, nesrecan, radostan?

Koga boli uvo...tebe niko ne tera...
 
Odgovor na temu

priest77
vrsac

Član broj: 17220
Poruke: 530
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 20:07 - pre 179 meseci
Citat:
euripyd: ti kojima je super bilo u cro, govorili ste tiho i jezik za zubima, a u prodavaonici ste trazili ili kruha ili liba, a u kaficu kavu.
znam i da tamo ima normalnih ljudi, to ne osporavam....


Ako je mogao Dr. Dabić da letuje u Hrvatskoj 2006 zasto ne bi mogli i mi 2009
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..2-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 20:22 - pre 179 meseci
koliko ja znam americka vlada izdaje spisak i upozorenja svojim drzavljanima koja su rizicna podrucja i gde ne preporucuju put bez preke potrebe.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
*.adsl.beotel.net.



+4 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 20:46 - pre 179 meseci
Nisam pratio od pocetka, ko je ovde americki drzavljanin, a ko predstavnik americke vlade?
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 21:30 - pre 179 meseci
Citat:
Pali zari: pitanje- treba keva da ide u hrvatsku krajem avgusta pocetkom septembra , ide u posetu tetki, da li ce plavi pasov vaziti tada ili ce morati da vadi crveni?


Nazoves i pitas:

Ambasada Republike Hrvatske - hrvatska ambasada
Adresa: Kneza Miloša 62, 11000 Beograd
Tel: +381 11 3610535, 3610153
Konzularno odeljenje:
Adresa: Sime Lozanića 11, 11000 Beograd
Tel: +381 11 3613592, 3670078

Kvalitet njihovih puteva:







[Ovu poruku je menjao Jagnjeca brigada dana 27.07.2009. u 22:54 GMT+1]
"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

germanchc
drvoseca
Beograd

Član broj: 178234
Poruke: 11
93.86.91.*

Sajt: www.golfoglasi.com


Profil

icon Re: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?27.07.2009. u 22:01 - pre 179 meseci
Citat:
dava: Svi vi sto se bojite otici u HR zbog straha od nacionalizma ste i sami nacionalisti, pa zbog nacionalne netrpeljivosti koju gajite prema drugim narodima automatski se bojite boravka u drugoj sredini. Steta za vas, jer je to hendikep.


E ovo je naj "gay" izjava.... vidis druze, ako u nekoj sredini imas razloga potkrepljenim cinjenicama da postoji verovatnoca da te neko fizicki napadne zato sto si druge nacionalnosti to se zove opravdani razlog za strah....s druge strane , mozda ti volis da budes potlacen, mozda ti to prija... what-ever tvoja stvar.

Idi lepo na odmor u egipat, grcku, bugarsku u majici sa metom i natpisom SRBIN pa na kraju idi u hrvatsku i shvatices ono o cemu ti pricam na tezi i krvaviji nacin..
www.golfoglasi.com - moj Golf koga prodajem vec nekoliko godina .
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Put kroz Hrvatsku: kune, cestarina... na sta obratiti paznju?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 69084 | Odgovora: 235 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.