Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Srbija u EU...little tomorrow

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Srbija u EU...little tomorrow
(Zaključana tema (lock), by Srđan Pavlović)
Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 47241 | Odgovora: 241 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.dynamic.amis.net.



+435 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow26.09.2009. u 13:03 - pre 177 meseci
Nisam rekao da zasmeta drzavi,nego nesto drugo.Mozda ce tu da prodje neki put,kanalizacija,arheoloske iskopine,nafta,jbm li ga.Onda ce drzava da ti plati pristojnu cenu(kao i za onu kucu)za ZEMLJISTE(na kojem btw imas vinograd,jabuke,krompir,bilo sta) i sve ce to da se lepo izracuna.Ali tu vikendicu NIKAD NISI IMAO PRAVO DA SAGRADIS,pa cemo lepo da je srusimo o tvom trosku.Pa ces ti jos mozda nama,kao drzavi,da doplatis.Prosto.

Citat:
slobodan protok ljudi i robe bla bla bla


Da maksimalno uprostim.Znas li kako firma iz Segedina proda i transportuje neku robu nekoj firmi iz Madrida?Lepo,dogovore se,ovi natovare robu u kamionce u Segedinu,sutra je u Madridu.A firma iz Subotice prodaje istu tu robu istoj firmi u Madridu.Ciji su troskovi veci,kad se uracunaju carine,dozvole,cekanja na prelazima?Ko je konkurentniji?Nije to blabla kad ta firma iz Subotice da bi bila konkurentna mora da manje placa radnike i sve sto ide uz to.Jbt,ima li ko da razmislja o toj najprostijoj cinjenici?

Citat:
Ovakvim lopovima niko nece da daje pare iz zejednicke kase EU


U firmi u kojoj sam radio kad sam dosao ovamo nanovija i najskuplja masina je bila POKLON EU (bar tako pise na nalepnici koju sam video,a i rekli su mi).Covek privatnik radio,obezbedio narudzbinu ali nema adekvatnu masinu.Obratio se nekom EU fondu,podneo zahtev uz biznis plan i masinu dobio za dz(nije bas sve tako jednostavno,ali pokusavam da uprostim).dakle,ne daju EU fondovi lovu samo drzavama i lopovima na vlasti,nego i pojedincima koji nesto rade.Nisam se upustao u detalje oko toga,sa nekih drugih strana sam cuo da i tu ima ohoho muvanja-doduse od tipa koji nije dobio na konkursu,pa je besan na „EU lopove”.A posto sam dobro upoznao kakva je brljotina od coveka,ni ne cudi me zasto nije dobio.

Citat:
Ovo ovde uopste nije na istom stepenu civlizacijskog razvoja kao vecina zemalja EU


Nije bila ni Rumunija ni Bugarska.I nece jos dugo.Samo ovi koji su napravili i sprovode taj projekat zvan EU znaju zasto su ih uvukli unutra.Nikom drugom to nije sasvim jasno.

Citat:
Mada moze i spolja, ali uz tesku represiju, od cega isto nema nista.


Doci ce spolja,uz tesku represiju i otpore iznutra.Kao i sve ostalo
Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
79.101.204.*



+558 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow26.09.2009. u 14:12 - pre 177 meseci
Nema od svega toga nista i ne treba da bude, sve dok tako postavljate stvari. Prvo civilizacijski razvoj pa sve ostalo. Operi se, ocesljaj se, obrij se, operi zube, pa onda medju civilizovane. Ne moze kontra, da upadnes prljav pa oni da te kupaju.

I nema zivljenja u laži. Ko zivi u laži neka umre. I kakvi Bugari, Rumuni i ostali? Oni su za ove ovde divljake gospoda. Ovde ne postoji potencijal za civilizovanje.

Dobro, i sta sad ja imam od toga sto ce neka firma iz Subotice da prenese robu u Madrid lakse? To nije moj problem. Kol'ko sam ja tu dobar sto ce neka firma it Subotice da lakse tera robu u Madrid? Zasto bi to uopste mene trebalo da zanima? Mene samo vize zanimaju i nista vise. Hoce li ta EU da naredi ovim zivotinjama ovde da ociste gradove i zohare iz prodavnica i da operu ruke i zube? Nece. A i da im naredi, oni ce da donesu zakon i nece da ga sprovode. Prema tome, koga briga za firmu iz Subotice i nekoga sto je dobio dzabe masinu. Nema u EU i tacka.
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
79.101.204.*



+558 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow26.09.2009. u 14:41 - pre 177 meseci
Citat:
Isak666: A tu zvaku sa Inkama prospi nekom ispred skupstine kad se budu skupili da traze svoje, pa im objasni.
Kome, jel onoj dvadesetorici sto se okupljaju? Oni kazu da ih ima oko 18,000 u tom njihovom udruzenju lezileba. Gde se dede ostalih 17980?
 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.dynamic.sbb.rs.



+6455 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow26.09.2009. u 16:26 - pre 177 meseci
Ma ta restitucija imovine je čista glupost... Jel narod birao/podržao tu vlast koja je oduzela imovinu? Jeste. Jel narod najebao zbog toga? Jeste. Kako ide ona izreka, sam pao sam se ubio... I nikom ništa, kakve restitucije kakve pizdarije...

Da li država treba da izgradi ponovo fabriku koja je uništena u WW2 i vrati je pojedincu/naslednicima? Po čemu se to razlikuje od fabrike koja je nekom oduzeta odmah nakon WW2?

U pitanju su odrasli ljudi koji su radili to što su radili, i to je ostavilo nekakve posledice. Nisu Tito&Co došli sa marsa, već ih je narod izabrao, i zbog toga je sam kriv za sve ono što im se desilo... A tim naslednicima bi bolje bilo da obrišu nos i da nastave dalje sa životom, nego što hoće leba bez motike...
 
0

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow26.09.2009. u 18:12 - pre 177 meseci
Citat:
ventura: već ih je narod izabrao, i zbog toga je sam kriv za sve ono što im se desilo...

I ove danas je narod izabrao. Tako da na kraju moze opet da bude, narod je sam kriv. Koliko znam zakon o restituciji je obavezan uslov za ulazak u EU.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
0

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
93.86.3.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow26.09.2009. u 18:17 - pre 177 meseci
Ventura - narod moze da bira od onoga sto se ponudi kao izbor,
a to sto vlast ne radi svoj posao, ne moze biti krivica naroda, nego
tacno pojedinacna i precizno utvrdjena krivica nekog pojedinca.

Dok god se bude pricalo o nekakvoj "kolektivnoj" krivici (to "narod"),
nece moci da se izdvoje oni koji, i u vlasti i u narodu, rade svoj posao
korektno, a koji ne, i to kolektivno prisivanje etiketa "vi ste ih birali" nikada
nesto dobro ne moze doneti.
Manje je bitno ko je birao, bitno je da se kazne neodgovorni i neradnici,
a nagrade odgovorni i radnici. To tako funkcionise u normalnim drustvima.
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow26.09.2009. u 18:20 - pre 177 meseci
Restitucija moze da se uradi na razne nacine - mada ce to gotovo sigurno u vecini slucajeva biti neka simbolicna suma osim u slucaju nekretnina, gde eventualno drzava moze da vrati konkretnu nekretninu uz seriju poteza - ili da isplati sumu ekvivalentnu komercijalnoj vrednosti iste.

Sto se tice fabrika i sl.. to je nemoguce i tu ce biti verovatno isplacena neka simbolicna naknada.

Mada, mnogo gori problem je nacin na koji drzava Srbija vodi racunovodstvo - a radi se o novcu gradjana.

Nema tu neke price o EU - to je cist lopovluk koji se vrsi nad gradjanima gde se budzet trosi bez revizije, i to treba biti korigovano ne "zbog ulaska u EU" vec zbog sopstvenog dobra.

Sto se EU tice - kao sto rekoh, u ovom momentu niko zvanicno nije pozvao Srbiju da se pridruzi, pa ne vidim razlog za ponasanje kao neka debela i neprivlacna udavaca, koja satro odbija silne udvarace a u stvari je niko ne konstatuje 0%.

Mozda je nekada davno Srbija bila relativno bitna pa bi se neko i cimao oko nje (ali za to vreme smo imali Buslo i njegovu strategiju kavge sa svetom) - sada kada su Bugarska, Rumunija i Madjarska u EU i sve one + Hrvatska i Albanija u NATO paktu, geostrateski znacaj Srbije je poprilicno opao... Moze komotno da ostane rupetina tu ako zeli sve sa Bosnom i Albanijom & Co.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
93.86.3.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow26.09.2009. u 18:22 - pre 177 meseci
Citat:
debela i neprivlacna udavaca

^ zaboravio si i "brkata" ;)
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
79.101.169.*



+558 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow26.09.2009. u 20:54 - pre 177 meseci
U bivsoj istocnoj Nemackoj (jel se ovako kaze, nijue ni vazno) u nekim slucajevimaje tzv restitucija oobavljena tako sto su dali nekim "naslednicima" da studiraju o trosku drzave, tj da ne placaju skolarinu. Evo, i ovde tako neka je obave, nemam nista protiv.
Citat:
jericho1405: Koliko znam zakon o restituciji je obavezan uslov za ulazak u EU.
A be neka ga donesu. Svako od "naslednika" neka dobije tacno onoliko koliko su gradjani dobili od privatizacije javnih preduzeca koja je cela zemlja gradila 50 godina. Eto, imalo se pa se podelilo, a to zasto preci naslednika nisu nasli za shodno da za svojega vakta naprave bar jednu elektrocentralu koja ne bi bila hobistickog karaktera, to cemo posle da vidimo.
 
0

D.H.Lorens

Član broj: 134693
Poruke: 27
93.87.207.*



Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow26.09.2009. u 21:49 - pre 177 meseci
Citat :

" ... Evroskepticizam: 111 evroskeptičkih fragmenata Citat: Miloš Knežević, Evroskepticizam: 111 evroskeptičkih fragmenata, Zaslon, Beograd 2008 , str. 232 Ova knjiga daje dobar odgovor na pitanje šta danas u Srbiji znači biti „evroskeptik”. Knežević odmah pravi razliku između evroskepticizma i evrofobije. Evroskepticizam nije strah od Evrope ili mržnja prema njoj. To je „racionalan i kritičan stav prema EU” (19). Može se istovremeno voleti Evropa, smatra Knežević, ali i biti kritičan prema EU. I sam autor je evroskeptik „upravo iz jakog osećaja naklonosti ka evropskom kulturnom i civilizacijskom totalitetu” i zato što „ veruje u budućnost Evrope u drugačiji kontinentalnim konturama” (20). Knežević, međutim, smatra da, racionalni posmatrač iz Srbije, mora ozbiljno da zameri EU barem tri krupne stvari: potiskivanje modrnih nacionalnih država u ime feudalnih ili veštačkih „evropskih” regiona; kulturnu isključivost, pa i kulturni rasizam prema svemu što ne pripada određenoj koncepciji Evrope; i sistematsko ponižavanje (pret) kandidata za članstvo u EU (a posebno Srbije), sa ciljem promene njihovog kulturnog (nacionalnog) identiteta (20-21). Evropska unija, kao svojevrsna „naddržava”, doživljava sve druge države, a naročito one koje je usisala, ili tek hoće da usisa, kao konkurente. Ona želi slabljenje i nestanak svih evropskih država, želi da ih fragmentizuje i isprazni od stvarne moći, kako bi Brisel, kao centar te nove superdržave, imao posla samo sa atomizovanim, predmodernim (feudalnim), ili nedavno skrojenim regionima. To je ono što uviđa i češki pedsednik Vaclav Kraus koji kaže: „Ne mogu da se pomirim sa činjenicom da je cilj Unije – Evropa regiona. Za mene je to kraj sveta. Ja želim Evropu država, Evropu Poljske, Češke, Portugalije, Irske, a ne Evropu Donje Štajerske, Severne Moravske ili Gornje Austrije” (navedeno kod Kneževića, 116). Ali, Krausov protest je vapaj žednog u pustinji. Mrvljenje i slabljenje država ostaje osnovni cilj celokupne briselske birokratije, tačnije evropske političke klase. Njoj nacionalne države smetaju kao nosioci realne demokratije i makar ograničene građanske kontrole nad elitom. Naime, dok u nacionalim državama ipak postoji izvesna mera demokratije, Evropska unija je u sve većoj meri prava oligarhijska tvorevina. Njome vladaju „ komesari” (koji se baš tako se i zovu), koji zapravo nigde nisu birani, već kooptirani ( 49). Evropski parlament u Starzburu, po sadašnjem dizajnu EU, ima samo savetodavnu funkciju. Evropski poslanici primaju ogromne plate, kao deo koruptivne rente, ali oni ništa važno ne odlučuju. Odluke se donose, u Evropskoj komisiji, u Briselu, iz koje će uskoro biti odstranjeni predstavnici manjih zemalja. U EU zapravo postoji „ višestruko diskriminatorska hijerahija evropskih zemalja” (50), tačnije lokalnih birokratija, koje su sve više samo puke filijale jedinstvene i kleptokratske političke klase Carstva. Dok politokrate iz nekih zemalja, poput Nemačke, Francuske, Britanije, Španije ili Italije, dominiraju, dotle su predstavnici pojedinih lokalnih birokratija potpuno skrajnuti, a neke nacije faktički i ne postoje u centrima evropskog političkog i ekonomskog odlučivanja... "
 
0

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow26.09.2009. u 22:37 - pre 177 meseci
Hahah ej pazi, evroskepticizam u Srbiji... @D.H.Lorens, a da pocnes da pises i o USA-skepticizmu, ono - 1000 razloga zasto Srbija ne bi trebala da postane USA drzava, mogli bi malo da cujemo o manama USA, tlacenja pojedinacnih USA drzava od strane Vasingtona i zasto Srbija ne bi trebalo da bude deo toga :)

Posto su trenutno iste sanse - podjednako vas hoce i u Vasingtonu i u Briselu :-)

Koliko znam, jedini sporazum o nekoj uniji koji Srbija ima je sa Belorusijom i Rusijom, tj. ako uopste te 2 drzave konstatuju taj sporazum - verovatno ne, toliki je Srbija ozbiljan partner :-)

Citat:

a neke nacije faktički i ne postoje u centrima evropskog političkog i ekonomskog odlučivanja...


Da da, zato moraju stalno da mole Poljsku za nesto kada preti vetom, steta sto ne zaposle tog Knezevica za konsalting, da im objasni... :)

Veliki i neshvaceni potencijali Srbije - k'o sto rekoh, svaki Srbin moze da bude predsednik, selektor reprezentacije, CEO firme, razotkrio je sve zavere... a eto sad i da spozna mane EU u nekoliko recenica... :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
0

ivanmil

Član broj: 118251
Poruke: 219
93.86.1.*



Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow27.09.2009. u 08:36 - pre 177 meseci
" ... Evroskepticizam: 111 evroskeptičkih fragmenata Citat: Miloš Knežević, Evroskepticizam: 111 evroskeptičkih fragmenata, Zaslon, Beograd 2008 , str. 232 Ova knjiga daje dobar odgovor na pitanje šta danas u Srbiji znači biti „evroskeptik”. Knežević odmah pravi razliku između evroskepticizma i evrofobije. Evroskepticizam nije strah od Evrope ili mržnja prema njoj. To je „racionalan i kritičan stav prema EU” (19). Može se istovremeno voleti Evropa, smatra Knežević, ali i biti kritičan prema EU. I sam autor je evroskeptik „upravo iz jakog osećaja naklonosti ka evropskom kulturnom i civilizacijskom totalitetu” i zato što „ veruje u budućnost Evrope u drugačiji kontinentalnim konturama” (20). Knežević, međutim, smatra da, racionalni posmatrač iz Srbije, mora ozbiljno da zameri EU barem tri krupne stvari: potiskivanje modrnih nacionalnih država u ime feudalnih ili veštačkih „evropskih” regiona; kulturnu isključivost, pa i kulturni rasizam prema svemu što ne pripada određenoj koncepciji Evrope; i sistematsko ponižavanje (pret) kandidata za članstvo u EU (a posebno Srbije), sa ciljem promene njihovog kulturnog (nacionalnog) identiteta (20-21). Evropska unija, kao svojevrsna „naddržava”, doživljava sve druge države, a naročito one koje je usisala, ili tek hoće da usisa, kao konkurente. Ona želi slabljenje i nestanak svih evropskih država, želi da ih fragmentizuje i isprazni od stvarne moći, kako bi Brisel, kao centar te nove superdržave, imao posla samo sa atomizovanim, predmodernim (feudalnim), ili nedavno skrojenim regionima. To je ono što uviđa i češki pedsednik Vaclav Kraus koji kaže: „Ne mogu da se pomirim sa činjenicom da je cilj Unije – Evropa regiona. Za mene je to kraj sveta. Ja želim Evropu država, Evropu Poljske, Češke, Portugalije, Irske, a ne Evropu Donje Štajerske, Severne Moravske ili Gornje Austrije” (navedeno kod Kneževića, 116). Ali, Krausov protest je vapaj žednog u pustinji. Mrvljenje i slabljenje država ostaje osnovni cilj celokupne briselske birokratije, tačnije evropske političke klase. Njoj nacionalne države smetaju kao nosioci realne demokratije i makar ograničene građanske kontrole nad elitom. Naime, dok u nacionalim državama ipak postoji izvesna mera demokratije, Evropska unija je u sve većoj meri prava oligarhijska tvorevina. Njome vladaju „ komesari” (koji se baš tako se i zovu), koji zapravo nigde nisu birani, već kooptirani ( 49). Evropski parlament u Starzburu, po sadašnjem dizajnu EU, ima samo savetodavnu funkciju. Evropski poslanici primaju ogromne plate, kao deo koruptivne rente, ali oni ništa važno ne odlučuju. Odluke se donose, u Evropskoj komisiji, u Briselu, iz koje će uskoro biti odstranjeni predstavnici manjih zemalja. U EU zapravo postoji „ višestruko diskriminatorska hijerahija evropskih zemalja” (50), tačnije lokalnih birokratija, koje su sve više samo puke filijale jedinstvene i kleptokratske političke klase Carstva. Dok politokrate iz nekih zemalja, poput Nemačke, Francuske, Britanije, Španije ili Italije, dominiraju, dotle su predstavnici pojedinih lokalnih birokratija potpuno skrajnuti, a neke nacije faktički i ne postoje u centrima evropskog političkog i ekonomskog odlučivanja... "

Evropa će nas potpuno izbrisati, tj. asimilovati ("We are the Borg. Lower your shields, and surrender your ship. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service ours. Resistance is futile".). Ma da, evroskepticizam nije isto što i evrofobija, svakako, to se baš naslućuje iz ovog citata, ništa drugo ne bi moglo da se zaključi... Hmm... Ne mogu a da se ne zapitam kakvo je tek onda viđenje "evrofoba" ako je ovo tek "skepticizam". Ali zašto onda niko ne beži iz te vražje EU, nemoguće da su svi hipnotisani zombiji (bez "identiteta", naravno) i da se mire sa takvom "asimilacijom". Ah, pitanja, pitanja...
Nego, mnogo nam se trudi D.H.Lorens, zasipa nas raznoraznim citatima raznoraznih slobodarskih i slobodomislećih "intelektualaca" već nekoliko stranica unazad, možda je i previše truda uložio da dokaže tu neku svoju (tuđu) poentu. A koja je to poenta konkretno, naslućujem. Bojim se samo da nije sve ovo politička propaganda jer mi neodoljivo liči na poštapalice i floskule par partija. Ah, pitanja, pitanja...
 
0

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow27.09.2009. u 11:48 - pre 177 meseci
mislim da Srbija treba da udje u savez sa Rusijom jer ce u buducnosti Rusija igrati veliku ulogu.
 
0

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow27.09.2009. u 12:09 - pre 177 meseci
Citat:
Beltrammi: mislim da Srbija treba da udje u savez sa Rusijom jer ce u buducnosti Rusija igrati veliku ulogu.


Je**** vas Rusija. Dođi ovde, pa živi pa mi onda prosipaj te priče. Najlakše je biti u mrskom kapitalizmu i kenj** gde treba Srbija da ide.

Ako od Srbije postoji država koja je više uređena mafijaški onda je to Rusija.
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
0

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow27.09.2009. u 12:13 - pre 177 meseci
pa ja sam ziveo u Srbiji i to kad je bilo puno, puno teze. A uostalom Rusiji ce se prikljuciti jos i mnoge druge zemlje. Zivi bili pa videli.
 
0

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow27.09.2009. u 12:18 - pre 177 meseci
Citat:
Beltrammi: pa ja sam ziveo u Srbiji i to kad je bilo puno, puno teze. A uostalom Rusiji ce se prikljuciti jos i mnoge druge zemlje.


Koliko kilometara ima do rusije?
Koje druge zemlje? Moldavija, belorusija i koje tačno još evropske zemlje? Od rusa treba bežati što je dalje moguće, oni nikome nisu doneli dobra. Priče o širokoj slavenskoj duši, o bratskoj rusiji i slične su priče za malu dacu.
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
0

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow27.09.2009. u 12:27 - pre 177 meseci
@Beltrammi

Jesi li Ti već u Rusiji?

Pozdrav
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
0

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow27.09.2009. u 12:29 - pre 177 meseci
Citat:
Koliko kilometara ima do rusije?


um, manemoj gari. A koliko km ima od Estonije do Vasingtona ?
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow27.09.2009. u 12:44 - pre 177 meseci
Čovek živi u mrskoj mu EU a vrbuje ljude protiv nje :)

Prikačeni fajlovi
 
0

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Srbija u EU...little tomorrow27.09.2009. u 12:46 - pre 177 meseci
Citat:
Beltrammi: um, manemoj gari. A koliko km ima od Estonije do Vasingtona ?


od estonije do brisela možeš biciklom ako hoćeš a da te niko ne pogleda.

A kako planiraš od Novog Sada do Moskve, gari?


off:
Zbog čega Srbi uvek moraju da teraju neki inat. Kao da smo nacija sa greškom u genu. Samo smo mi pametni, svi ostali su budale i idiJoti. Nedavno se vozim osam sati u linijskom taksiju i vozač iznosi teorije kako je Đinđić lažirao svoje ubistvo. I tri babe pozadi koje se smeju i podržavaju: a dobar je Rajko (vozač). Nad ovom nacijom je izvršena lobotomija.


@stil
Ma nismo licimuri, ma kakvi šta ti je!
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Srbija u EU...little tomorrow
(Zaključana tema (lock), by Srđan Pavlović)
Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 47241 | Odgovora: 241 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.