Jedan ću namestiti da mi radi prepodne a drugi popodne.Još ako tako prerađeni imaju procenat veći od 71 %,super.
Neka mi ovaj bude u rezervi.
Da si mi ranije rekao,ti ili neko od forumaša koji su bili preko,uzeo bi ih i za ovu sezonu.
E,onda ću imati najbolju kotlarnicu i to na Balkanu.
Gospodine Taradrina,Fala za informaciU.
-2 X Gree Viola + Gree G Tech 12000
Btu/h
-izolacija:5 cm zid, 30 cm plafon (10
stiropor+20 staklena vuna)
-PVC stolarija

Login
Re: Grejanje na pelet