Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Šta će danas objaviti WikiLeaks!?

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 122375 | Odgovora: 752 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

djyova
Pozarevac

Član broj: 101973
Poruke: 1018
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.youtube.com/djyovaser..


+775 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 22:55 - pre 163 meseci
Citat:
mmix:@djyova, slike imaju leech block, ne vidimo ih.


Slike su bile skenovi dve stranice iz časopisa "Svet Kompjutera", al sad videh da nema kompletnog teksta na njihovom sajtu, pa su zato verovatno obrisane.

Evo link, pa kad se pojavi ostatak: http://www.sk.rs/2010/11/skak01.html

U tekstu je objašnjen princip funkcionasinja, nabavljanja informacija, i slično.

Evo nekih fragmenata:

"Sajt je nastao kao zajednički projekat kineskih disidenata, novinara, matematičara, i ljudi iz IT sfere iz Amerike, Evrope, Australije, Južne Afrike i sa Tajvana."

"Organizacijom upravlja odbor savetnika, koji nije sastavljen samo od ljudi iz koji su eksperti za informacione tehnolige, već tu ima i predstavnika izbegličkih zajednica, advokata i novinara. Medju vidjenijima je i jedan od bivših direktora organizacije za ljudska prava Transparency International."

"Inače Wikileaks funkcioniše zahvaljujući radu više od 1200 volontera, koji su aktivni u različitoj meri."

"Koriste se najnaprednije sigurnosne tehnike, a serveri ne čuvaju nikakve logove."

"Tehnički deo tima svoju sigurnosnu platformu u velikoj meri bazira na modifikovanoj verziji Tora (www.torproject.org)."
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 22:55 - pre 163 meseci
Citat:
milance_kg: Lesli ja te jednom lepo pitah - jesi li ti zensko? Sa damama imam obzira, i sa onima koje se tako osecaju... a ne zameri... ovde naucih da budem pun tolerancije(malo vise urodjeno).
Ne moras da imas obzira, bas me zabole sta ti i bilo ko drugi misli o meni, a mozes i da me psujes ako hoces, meni isto. Da sam osvedoceni izdajnik ne moras da se mucis da mi objasnjavas, znam to i bez tebe. I sve to isto uzivo pricam sto ovde pisem o tim stvarima, pa sta. Mozete samo svi da mi pljunete pod prozor. I to sto vi mislite o ovakvima kao ja moze da vam bude objasnjenje zasto se ovi iz ovih "dokumenata" ponasaju tako kako se ponasaju, i tretiraju "narod" tako kako tretiraju. Bilo ciji "narod" , svejedno je, pa i svoj. Zato sto to sve tako i treba. Ja sam za njima.
 
Odgovor na temu

ljuba.micic

Član broj: 136962
Poruke: 201
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 22:57 - pre 163 meseci
Sačekajmo par dana, da vidimo da li će biti nastavak obajvljivanja ili će biti sve dozirano i bledo.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 22:58 - pre 163 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Ne moras da imas obzira, bas me zabole sta ti i bilo ko drugi misli o meni, a mozes i da me psujes ako hoces, meni isto. Da sam osvedoceni izdajnik ne moras da se mucis da mi objasnjavas, znam to i bez tebe. I sve to isto uzivo pricam sto ovde pisem o tim stvarima, pa sta. Mozete samo svi da mi pljunete pod prozor. I to sto vi mislite o ovkavima kao ja moze da vam bude objasnjenje zasto se ovi iz ovih "dokumenata" ponasaju tako kako se ponasaju, i tretiraju "narod" tako kako tretiraju. Bilo ciji "narod" , svejedno je. Zato sto to sve tako i treba. Ja sam za njima.


Lesli druze... pa ja tebe niti iko od mojih istomisljenika (ne mogu da ih nahvatam) tebe ne osudjuje...
Ja imam svoj istorijat... svoju pricu... i furam svoj fazon..

Tako bre, cool covece...
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 22:58 - pre 163 meseci
Citat:
ljuba.micic: Evo šta veli jedan od CG stručnjaka ( za jezike ):
Crnogorski jezik još nije zaživio u praksi
Od tog političkog čina do danas, tvrdi Igor Lakić, dekan Instituta za jezike, nije učinjeno mnogo kako bi taj jezik istinski zaživio u praksi:

"Od proglašenja crnogorskog jezika za službeni nije ništa urađeno, ili nije dobro urađeno na tome da on zaista postane i službeni jezik. Prvenstveno tu mislim na pravopis na kome je dugo rađeno, uz puno kontroverzi, uz puno neslaganja unutar savjeta u kome sam i ja bio član, ali mislim da je ono što je na kraju dobijeno, ustvari, ne predstavlja dobru osnovu da bi crnogorski jezik zaista zaživio u praksi. Pravopis ima dosta problematičnih rješenja koja teško mogu da zažive u praksi, tako da pravopis jedan svojevrstan zakon kada je u pitanju jezik, ali kao i mnogi zakoni zakon koji kod nas teško može da zaživi."

Samo na papiru

Sa tom ocjenom slaže se i Adnan Čirgić, direktor Instituta za jezik i jezikoslovlje.

Mrtvorođenče, takoreći!
OK, i kakve to veze ima sa tobom? Idi iseli su u Crnu Goru, postani drzavaljanin i politicar, pa onda tamo ispravljaj krive Drine o tome sta rade u drugoj zemlji.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 23:00 - pre 163 meseci
Citat:
Ja sam za njima.

Pa ljudi, stanite, ja sam lojalan! Nemojte mene... pa zasto... :)

Ne znam zasto mi se ova asocijacija, javila, sve sa slikom Leslija koji ide u gornji Timbuktan, da uvodi slobodu :)
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 23:03 - pre 163 meseci
Ma nisam ja mislio na isto sto i ti, da sam za ju es of ej i uvodjenje demokratije u Timbuktu, nego sam za to zbog cega se vi najvise zgrazavate u ovim spisima. Idi begaj, politicari tretiraju "narod" kao hordu retarda. Pa naravno, nego sta treba? Vidi se i zbog cega. Zato sto se oni ljudi bave realnim stvarima na ovoj planeti, a ne vasim pravdama i nepravdama i time da li je nesto fer ili nije, o cemu kukate svih 6, 7 milijardi ili koliko vas vec ima.

Pa cak i u vezi toga sto pises, uvode ljudi demokratiju da uzmu naftu. Moze im se pa sta? U svakom slucaju bolje oni nego vi. Vi kakvi ste, da ste imali nesto od naoruzanja koje oni imaju, propistao bi svet od vas kao sto nikad nije. Znaci sta? Pa kiselo grozdje. Moz' samo i njima da pljunete pod prozor.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 23:04 - pre 163 meseci
Negde procitah, da u 97% istine moze da se savije 3% najgore lazi... gde je server? gde je DNS?
kakvi su to DdoS napadi od par sati?... itd.. itd...

Edit:

A ti Lesli kazi jednom kad te pitam : si zensko? a ne da me zezaju neki ovde kako sam zagoreo i kako ima finih KG snajki... :)
 
Odgovor na temu

ljuba.micic

Član broj: 136962
Poruke: 201
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 23:08 - pre 163 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: OK, i kakve to veze ima sa tobom? Idi iseli su u Crnu Goru, postani drzavaljanin i politicar, pa onda tamo ispravljaj krive Drine o tome sta rade u drugoj zemlji.

I bre ala si ti neki brzak! Ovo greškom stiglo ovde. Posle par sekundi ja ga izbrisao i preusmerio tamo gde treba a ti odmah da odgovoriš, da te neko ne pretekne!
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+132 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 23:08 - pre 163 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Jaka stvar, Pera zvao Miku majmunom, hi hi hi, mnogo smesno. Gluposti.
Bas tako, kara pecena. Sta se primaju ljudi, i dalje je plata 120 eur na ruke.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 23:10 - pre 163 meseci
Tacno, a tako ce i ostati, i ovde a i sire. Zato su i pustili te gluposti, da skrenu malo paznju sa seke. Kao u Wag the dog, samo bez rata. To sve tako i treba.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 23:13 - pre 163 meseci
Dobro lesli, ko god je pametan on vidi da je ovo prica za sirotinju, nego ono drugo jesi ili nisi, ali ono, lol...

Edit:

Izvini , delujes mi kao moje drugarice... guras slican fazon :)
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 23:16 - pre 163 meseci
Izgleda da su to neke OK zenske. Verovatno si zato zagoreo, sto neces da ih slusas.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 23:18 - pre 163 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Izgleda da su to neke OK zenske. Verovatno si zato zagoreo, sto neces da ih slusas.


Sta ces, volim tak'e... zagoreo nisam, ce me taba zena... nego volim zenske visoko-umne razgovore, koliko bile pametne, nateram ih na smeh,
uz dokaz - curka si!

edit:

Ovo nije u svrhu omalovazavanja, nego koliko mogu neozbiljno delovati...
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 23:22 - pre 163 meseci
I sto se onda cudis i vredjas kad te ozbiljni ljudi koji se bave ozbiljnim stvarima kao takvog tretiraju? Mislim, tebe, ostale ovo ono. Sad ce on tebi da polaze racune tamo. I kako bi vi uopste zeleli da vas tretiraju. Iju, ju, njihovo velicanstvo "narod" bi danas blagoizvolelo pojest' kajganu od sedam jaja za dorucak, evo trcim da im spremim. Ma daj.
 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 23:23 - pre 163 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: I sto se onda cudis i vredjas kad te ozbiljni ljudi koji se bave ozbiljnim stvarima kao takvog tretiraju?

Sta kazes!? Ozbiljno? 'ajde bre....

Edit :

Bilo mi ozbiljno kad sam pre jedno 4-5 dana imao nocu preko 40C, e to je ozbiljno....
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
92.244.157.*



+19 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 23:24 - pre 163 meseci
@milance_kg
Nateras ih u smeh, tj. one se tebi smeju i zato su neozbiljne?
Meni nekako to nije logicno. Da nisi ti tu nesto pogresno razumeo.

 
Odgovor na temu

milance_kg

Član broj: 59131
Poruke: 185
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 23:25 - pre 163 meseci
Citat:
pitikovski: Nateras ih u smeh, tj. one se tebi smeju i zato su neozbiljne?
Meni nekako to nije logicno. Da nisi ti tu nesto pogresno razumeo.


Ma jok bre... pravim majmuna od sebe... :)
Moze da prodje ?
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 23:26 - pre 163 meseci
Ma ne kazem ti ja za te drugarice nego za ove politicare. Vi (vecina u "narodu" , svakom ne samo ovom) bi da se zevzecite po ceo dan i sve tako nesto, da vas bude bas briga za sve i to, a onda ocekujete od njih da vas ne shvataju kao zevzeke i nebitne coveculjke cija je jedina svrha postojanja da kad treba zaokruze na papiricima sta im se kaze na TV, i da placaju porez. More 'ajde?
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
92.244.157.*



+19 Profil

icon Re: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?29.11.2010. u 23:28 - pre 163 meseci
Citat:
milance_kg: Ma jok bre... pravim majmuna od sebe... :)
Moze da prodje ?

Može.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Šta će danas objaviti WikiLeaks!?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 122375 | Odgovora: 752 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.