Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koje serije trenutno pratite - preporuke?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 565213 | Odgovora: 1253 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.stcable.net.



+2509 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?27.12.2014. u 18:56 - pre 113 meseci
Ascension 2014

 
Odgovor na temu

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?19.01.2015. u 12:19 - pre 112 meseci
Počela druga sezona Helix-a

http://www.imdb.com/title/tt3631420/?ref_=ttep_ep1
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?21.01.2015. u 06:41 - pre 112 meseci
The Walking dead nastavlja da hoda 8 februara.

Sta se desava sa The Blacklist ?
 
Odgovor na temu

zveljko
DJ Sound
Beograd

Član broj: 39241
Poruke: 37
*.ddnet.rs.



+37 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?21.01.2015. u 19:40 - pre 112 meseci
Najavljena je za 1. februar,posle Super Bowl-a :)
 
Odgovor na temu

madcama
Valjevo

Član broj: 103936
Poruke: 794
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+184 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?21.01.2015. u 21:36 - pre 112 meseci
To sam prvo pogledao, ali kao što vidiš to je tema iz 2004. godine.
Po temi http://www.elitesecurity.org/t385534-0 ja sam terorista.
Use The Force my young Luke Filewalker.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?23.01.2015. u 22:48 - pre 112 meseci
Da li je neko gledao The Librarians (2014)?



Lici mi na nesto lagano, neobavezno a "gledljivo"... Sa sajta za prevode:
Citat:

Opis:

Serija bazirana na popularnom filmskom serijalu pod istim nazivom, i prati doživljaje grupe "knjiških moljaca" koji kreću iz svojih udobnih fotelje bibliteke u potragu za raznim artefaktima i relikvijama koje žele da zaštite i sačuvaju od raznih sumnjivih likova.



Pozdrav!

EDIT
Bleda kopija Warehouse 13. Ista fora samo naivnije. Mislim, ko je pratio Warehouse13 preporuka ali sa manje ocekivanja. Bar je tako moje misljenje nakon odgledane prve epizode. Mozda ce nesto da se promeni, poboljsa ali sumnjam. Znaci, preporuka za svakoga ko bas nema nista drugo ili do nove epizode serije koja se redovno gleda...

[Ovu poruku je menjao Sceka dana 24.01.2015. u 20:02 GMT+1]
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?26.01.2015. u 14:35 - pre 112 meseci
Nova serija 12 Monkeys (2014), na bazi 'cuvenog' istoimenog filma. Nakon odgledane dve epizode preporuka sa moje strane. Prilicno velika ocena na IMSb 8.2 sa kojom bih se ja licno slozio. U svetu je naisla na odlicnan odziv. Meni se svidja sve sto je nakako meni bitno, dinamisno, nema mnogo nepotrebnih sentimentalnih trenutaka, kasting je odlican, scena, fotografija, montaza bez nekih vecih zamerki. Znaci, opet, preporuka za ovu seriju.






Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
212.178.239.*



+627 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?26.01.2015. u 15:14 - pre 112 meseci
Dceko, proveri šta ti je da dlovom S na tadtaturi ;) hiperaktivno je.
_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?07.02.2015. u 15:53 - pre 112 meseci
Pocela je druga sezona serije Black sails.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?09.02.2015. u 08:33 - pre 112 meseci
Bilo je nekoliko preporuka za ovu seriju, pa da se i ja pridruzim.
U pitanju je novi Serlok: http://www.imdb.com/title/tt1475582/
Kao neko ko je mnogo puta citao Holmsa, serija mi se prilicno dopala.

Do sad je snimljeno 9 epizoda, u po 3 sezone, epizoda traje oko sat i po vremena.
Serija ne predstavlja rimejk prethodnih, niti se direktno odnosi na Dojlova dela.
Naime, serija se samo naslanja na Dojlovog Holmsa i njegove slucajeve.
Nazivi su blago promenjeni (A Study in Pink, The Hounds of Baskerville...) a radnja je prilicno promenjena.
To znaci da ako ste citali Baskervilskog psa, nece vam biti pokvaren ugodjaj gledanja serije, nije isti krivac :)

Posto se serija desava u sadasnjosti, sve je aktuelizovano, ali to ne kvari osecaj o starom Holmsu.
Sadasnji Holms koristi mobilni telefon, internet, a nema gde da pusi u Londonu, pa koristi nikotinske flastere.
Votson ne pise price, vec blog.

Holms je mladji nego sto bi se ocekivalo, ali mislim da ja glumac dobro izabran.
Morijarti mi se, s druge strane, ne dopada i mislim da su tu pogresili u izboru,
ali i u glumi - stalno sam imao osecaj da pokusava da imitira Hit Ledzerovog Dzokera.

Ono sto mi se ne dopada, serija podseca na neku CSI fransizu, ne vidi se dovoljno koliki je Holms mozak.

Uzgred, pokusajte da zamislite scenu gde Votson uzima Holmsa za kuma,
pa njih dvojica krecu na momacko vece, napiju se, a onda dolaze potencijalni klijenti -
i da sve to funkcionise odlicno. Ima dosta zdravog humora.

Takodje, serija ima dosta forica koje mogu da prepoznaju samo zaludjenici za Holmsa
(semenke narandze, bradati starac koji prodaje "ptice"), pa me malo cudi koliko je popularna/gledana...
Iako to zasluzuje :)
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?19.02.2015. u 13:50 - pre 111 meseci
Nova serija Fortitude (2015) u ovoj godini... Meni se svidelo ono sto sam pogledao u prve cetiri epizode. Sve mi se svidja, lako za gledanje, pristojno drzi paznju, exterijer je fenomenalan, kasting, gluma, scena, fotografija... iznenzdjujuce dobri. Prica za sada standardna sa nekim blagim nagovestajem neobicnih dogadjanja ubuduce. IMDb ocena 7.6 i vise nego dobro primljena u svetu. Ja cu redovno da gledam...



Sa sajta za prevode:
Citat:
Opis:

Nijedno mesto na Zemlji nije kao Fortitude. Fortitude izgleda kao zimski pejzaš sa slike. Bogat je i najbezbedniji je grad na Zemlji. Nikad se nije desio nijedan nasilan događaj. Dosad... U toj veoma mirnoj zajednici desilo se ubistvo i svi su užasnuti. Dan Andersen je šef lokalne policije i okupio je tim stručnjaka za rešavanje ubistva. Ali moraće da radi zajedno sa detektivom Mortonom (Stanley Tucci) što mu ne pada lako. Kako istraga teče, tako se lista osumnjičenih produžava a svi ljudi počinju da sumnjaju jedni u druge.



Pozdrav!

"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

ŽIKI

Član broj: 57957
Poruke: 145



+41 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?19.02.2015. u 14:25 - pre 111 meseci
Izašla je još jedna epizoda u decembru, tek sad sam video.
Priča se da će se raditi adaptacija za američko tržište, tako da ne verujem da će uskoro biti novih epizoda...

Black mirror
Citat:
A television anthology series that shows the dark side of life and technology.
 
Odgovor na temu

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.stcable.net.



+2509 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?22.02.2015. u 01:49 - pre 111 meseci
Citat:
valerijan:
Citat:
"Breaking Bad" dobija specijalnu epizodu

Uspešna američka TV serija "Čista hemija" (Breaking Bad) dobiće uskoro vanrednu epizodu, takozvani "spin-off" zasnovan na prethodnim sadržajima, najavili su producenti.

Pod naslovom "Better Call Saul" (Bolje pozovi Sola), jednočasovna epizoda biće posvećena Solu Gudmanu, jednom od junaka serije, koga igra Bob Odenkirk.

Priča će biti smeštena u vreme pre nego što je Sol postao advokat Voltera Vajta, glavnog protagoniste popularne serije (Brajan Krenston).

Još uvek se ne zna kada će snimanje početi, ni kada će ova specijalna epizoda biti emitovana.

Serija "Breaking Bad", koja je pri kraju svoje pete sezone prikazivanja ovog meseca, je mračna drama o profesoru hemije Volteru Vajtu koji se nakon otkrića da boluje od raka okreće kriminalu, proizvodeći i prodajući metamfetamin kako bi mogao da izdržava porodicu.

Serija je osvojila pet Emi nagrada, uključujući tri za najboljeg glumca u TV drami za Krenstona i dve za najbolju sporednu mušku ulogu koje je osvojio Aron Pol, koji tumači lik Vajtovog saradnika u kriminalu, Džesija Pinkmena.

"Breaking Bad" će ove godine otići na dodelu Emi nagrada sa šest nominacija, uključujući za najbolju dramsku seriju.


izvor

"Čista hemija"? 8)



Počelo, sada sam tek video, pa ako još neko ne zna...

Better Call Saul


 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?22.02.2015. u 08:16 - pre 111 meseci
Citat:
Počelo, sada sam tek video, pa ako još neko ne zna...

Pa sta mislis,ja sam na misice odgledao 1 epizodu i odustao od te serije.Smara,da izuzmem face skejtera i saljivo lomljenje nogu.
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
62.193.155.*



+627 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?22.02.2015. u 16:10 - pre 111 meseci
Citat:
valerijan: Uspešna američka TV serija "Čista hemija" (Breaking Bad) dobiće uskoro vanrednu epizodu, takozvani "spin-off" zasnovan na prethodnim sadržajima, najavili su producenti. Pod naslovom "Better Call Saul" (Bolje pozovi Sola), jednočasovna epizoda biće posvećena Solu Gudmanu, jednom od junaka serije, koga igra Bob Odenkirk. Priča će biti smeštena u vreme pre nego što je Sol postao advokat Voltera Vajta, glavnog protagoniste popularne serije (Brajan Krenston).
deedee6: Počelo, sada sam tek video, pa ako još neko ne zna...


Ja nisam znao, hvala :) Odmah sam potrošio dve epizode i odgovra mi. Nastavlja jednostavnost Breaking Bad.
Nadam se da će biti offova za sve koji su se pojavili u seriji.

Pokušao sam da gledam The Blacklist (15 epizoda), ali jednostavno ne ide.

Proveriću Holmsa, kad ga je IUOP_1 pohvalio i raspisao se ;)

_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?22.02.2015. u 18:45 - pre 111 meseci
Citat:
Pokušao sam da gledam The Blacklist (15 epizoda), ali jednostavno ne ide.


:(:(:(:(:(. Daj na PP link od 6 epizode.
 
Odgovor na temu

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.stcable.net.



+2509 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?23.02.2015. u 13:07 - pre 111 meseci
The Blacklist, Helix S 02, The 100 S 02... Odustao, počelo opasno da smara.
Better Call Saul mi se svidja :)
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+627 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?23.02.2015. u 21:31 - pre 111 meseci
Od navedenih sam samo The Blacklist pokušao da pratim. Već posle prvih par epizoda sam krenuo sa pripremama i odustao posle e15.

Saul je u čistom duhu Hemije, hvala još jednom ;)
_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

deedee6

Član broj: 174801
Poruke: 232
*.dynamic.stcable.net.



+2509 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?28.02.2015. u 00:24 - pre 111 meseci
Počeli prevodi za House of Cards
 
Odgovor na temu

zveljko
DJ Sound
Beograd

Član broj: 39241
Poruke: 37
*.ddnet.rs.



+37 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?09.03.2015. u 22:14 - pre 111 meseci
Da rezimiram, a ispravite me ako gresim. Zavrseni Mentalist, Two and a Half Men, White Collar?

Suits nastavljen, sve bolji i bolji!
The Blacklist nastavlja da bude gledljiva, ali po mom ukusu nista vise od toga.
House of Cards takodje nastavljen, jedva cekam da vidim da li ce da odrze dobro pricu kao u prve dve sezone. Nego, ako neko zna, koja je fora sa njom, sve epizode su izasle za 1 dan?

Hvala.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 565213 | Odgovora: 1253 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.