Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koje serije trenutno pratite - preporuke?

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 561093 | Odgovora: 1251 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?03.11.2015. u 22:37 - pre 102 meseci
Kao pravilo vise ne geldam Sci Fi serije koje ne udju u bar trecu sezonu. Posle fijaska sa Almost Human, vise ne zelim da investiram vreme dok greedy producers ne budu zadovoljni profitnim marzama.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Ave
Beograd

Ave
Član broj: 17476
Poruke: 152
*.dynamic.sbb.rs.



+238 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?04.11.2015. u 09:18 - pre 102 meseci
Fargo



I sezona je bila fenomenalna a druga isto obecava.
Izaslo je do sada 4 epizode druge sezone.
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?04.11.2015. u 12:00 - pre 102 meseci
Citat:
bakara: Jel gleda neko humans?
http://www.imdb.com/title/tt4122068/

Covekoliki roboti zive sa ljudima i to je gadget koja svaka porodica mora da ima, a roboti sve vise uticu na medjuljudske odnose.

Prevodi su deficitarni, emitovano 8 epizoda.

Obnovljena za drugu sezonu. Meni se svidela prva sezona, malo drugaciji pristup tom takozvanom problemu davanja osecaja i razvijanja svesti kod robota. Prilicno dobro je primljena u svetu. Po mom misljenju vredi pogledati i preporuka sa moje strane.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 786
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?06.12.2015. u 17:39 - pre 101 meseci
SC.FI

za pocetak obecava ,

pratimo 3 price , na zemlji , sirisu ( ili tako nesto ) i kosmosu

par vise nego zanimljivih kadrova ( ljubavni cin u bestezinskom prostoru , i recimo let ptice u uslovima slabije gravitacije )

kako nedostaju filmovi na ovu temu ovo je vise nego dovoljno za moju preporuku



http://www.imdb.com/title/tt3230854/
zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?06.12.2015. u 18:46 - pre 101 meseci

Mr.Robot gura u drugu sezonu.

http://www.imdb.com/title/tt4158110/?ref_=nv_sr_1
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?06.12.2015. u 20:27 - pre 101 meseci
Citat:
eeestablishment:
SC.FI

za pocetak obecava ,

pratimo 3 price , na zemlji , sirisu ( ili tako nesto ) i kosmosu

par vise nego zanimljivih kadrova ( ljubavni cin u bestezinskom prostoru , i recimo let ptice u uslovima slabije gravitacije )

kako nedostaju filmovi na ovu temu ovo je vise nego dovoljno za moju preporuku



http://www.imdb.com/title/tt3230854/



nece da moze dok ne zavrsim sa citanjem knjige :)
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?06.12.2015. u 21:09 - pre 101 meseci
Jessica Jones se ispostavila kao skroz dobra serija za tu vrstu. Za razliku od Flash-a i slicnih, nije neki pre-teenage BS. Mracnija je i konkretnija.
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 786
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?07.12.2015. u 14:44 - pre 101 meseci
Citat:
superbaka:
Citat:
eeestablishment:
SC.FI

za pocetak obecava ,

pratimo 3 price , na zemlji , sirisu ( ili tako nesto ) i kosmosu

par vise nego zanimljivih kadrova ( ljubavni cin u bestezinskom prostoru , i recimo let ptice u uslovima slabije gravitacije )

kako nedostaju filmovi na ovu temu ovo je vise nego dovoljno za moju preporuku



http://www.imdb.com/title/tt3230854/



nece da moze dok ne zavrsim sa citanjem knjige :)



eto , ako bih birao sta bi se ekranizovalo , na prvom mestu bi sigurno bio SUSRET SA RAMOM ( artur klark )

ali , ko mene pita . . .
zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?07.12.2015. u 14:49 - pre 101 meseci
Citat:
eeestablishment: eto , ako bih birao sta bi se ekranizovalo , na prvom mestu bi sigurno bio SUSRET SA RAMOM ( artur klark )

Amin.
 
Odgovor na temu

anon142305

Član broj: 142305
Poruke: 1492



+1542 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?07.12.2015. u 15:04 - pre 101 meseci
Citat:
eeestablishment:
eto , ako bih birao sta bi se ekranizovalo , na prvom mestu bi sigurno bio SUSRET SA RAMOM ( artur klark )

ali , ko mene pita . . .

Citat:
Shadowed:
Amin.


Slazem se, mada... Ko zna kako bi to ispalo!? I da li bi se ekranizovala samo prva knjiga ili ceo serijal.
Postoje neki fan made klipovi-trejleri, meni je ovaj najbolji:



Uostalom, sad nam stize KRAJ DETINJSTVA :)

[Ovu poruku je menjao IUOP_1 dana 07.12.2015. u 23:22 GMT+1]
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?08.12.2015. u 13:50 - pre 101 meseci
ma ne, radi se o tome da zamalo 'kupim' prvu epizodu i odgledam, kad shvatih da se radi o seriji koja je radjena po knjizi koju trenutno citam (dosao na 70% kako Kindle kaze), a da ne pricam o nastavcima, i da cu da napravim opsti picvajz u glavi ako krenem sa gledanjem serije

svakako hvala na preporuci, sigurno cu je gledati, samo ne smem da pocinjem sad
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?08.12.2015. u 14:46 - pre 101 meseci
Bako, valja li knjiga?
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?08.12.2015. u 19:54 - pre 101 meseci
dobra je, nije nesto VAU! kako pise po recenzijama, ali i Enderova igra je odusevila citaoce a meni je bila prosek... za razliku od Govornika za mrtve koji mi se daleko vise svideo... tako da ne znam koliko je moj sud merodavan :)
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?08.12.2015. u 20:35 - pre 101 meseci
Meni je Orson Scott zanimljiv dok ne zastrani u svoje hard core mormonsko obrazovanje. A redovno to radi, siri religiju po svemiru i pokrstava polupismene vanzemaljce

(pardon, nije katolik vec Mormon)
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

valerijan
encre de chine
- ostinato +

Član broj: 248982
Poruke: 1498
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.



+627 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?18.12.2015. u 22:15 - pre 100 meseci
Togetherness (2015), prva sezona 8 epizoda, 30 minuta

"Brett i Michelle (Mark Duplass i Melanie Lynskey) pokušavaju ponovo zapaliti iskru u svojoj vezi, ugašenu zbog stresa i djece. Kada se kod njih usele Brettov prijatelj Alex (Steve Zissis) i Michellina sestra Tina (Amanda Peet), četiri ukućana se kroz tragikomične situacije trude ostvariti vlastite snove, a da i dalje ostanu dobri prijatelji, obitelj i supružnici. "

Hit & Miss (2012), samo jedna sezona 6 epizoda, 50 minuta...nema nastavka, ali se solidno zaokružila priča...karaoke Morrissey, Joy Division Atmosphere

"Nova je britanska serija autora, Shameless i State of Play. Chloe Sevigny glumi pre-operativnu transrodnu ženu koja je također i plaćeni ubojica. Usput otkriva da ima sina i treba skrbiti za još troje djece. "Hit and Miss" je, usprkos bombastičnosti zapleta, tiha, spora serija"

Battle Creek (2015), samo jedna sezona 13 epizoda, 44 minuta...nema nastavka

"Tvorac serije "Breaking Bad" Vins Giligen i čovek koji je potpisao legendarnog "Housea" Dejvid Šor rade zajedno na projektu "Battle Creek" za mrežu CBS. Već je ugovoreno 13 epizoda za novu detektivsku seriju, koja bi sudeći po reputaciji autora trebalo da bude hit...zna se samo da je "Battle Creek" serija o "dvojici detektiva sa različitim pogledima na svet i na posao" Nisam gledao, planiram.

_._/._./_ _ _/_.
 
Odgovor na temu

zubar10

Član broj: 331551
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?23.12.2015. u 21:11 - pre 100 meseci
Pod kupolom.
2 sezone. Naučna fantastika. Simpatična priča.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?23.12.2015. u 23:00 - pre 100 meseci
Ash vs Evil Dead Nesto kao Supernatural, samo duhovitije. Uglavnom, mnogo bolja od izvikane The Man In The High Castle.
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 786
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?29.12.2015. u 17:59 - pre 100 meseci
greskom , ( nisam gledao datum ) postavio sam na temi KOJE SERIJE GLEDATE ( koja poodavno nije aktivna )

pa evo da se ponovim . . . copy-paste

http://www.imdb.com/title/tt4209256/

COLONY

1 akcija
2 avantura
3 naucna fantastika

pola sata sam gledao i cekao ovo trece .

doduse , bilo je tu nekih dronova , pa onda ogroman zid , i neke nestasica svega i svacega ali nista sto bi se reklo da nije ovozemaljsko .

I ONDA JE SEVNULO NEBO . . .

verujem kad se razradi prica , posle 5,6 epizoda i dodju do izrazaja i S.F elementi bice to zanimljivo .

sto se kaze , PREPORUKA U NAJAVI .

pozZz . . .




zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?29.12.2015. u 21:19 - pre 100 meseci
U principu obecava, tu se slazem. SF jeste u svakom slucaju (moze da bude i na Zemlji...) mada sam ja vise za desavanja u svemiru. Meni licno smeta to sto se nazire opet neka klasicna prica ispricana bezbroj puta (kako clanovi otpora da zeznu vanzemaljce koji su okupirali...) a mislim i da ce biti u klasicnom "detektivsko/spijunsko... fazonu. Sarah Wayne Callies donekle "garantuje" neki nivo, bar za mene. Kako god, preporuka i sa moje strane. Ako se moze preporucivati na osnovu pilota...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 786
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: Koje serije trenutno pratite - preporuke?02.01.2016. u 15:57 - pre 100 meseci

MAKING
A
MURDERER

http://www.imdb.com/title/tt5189670/

o coveku koji je proveo 13 god na robiji
ispostavilo se nevin

u opisu stoji
dokumentarac

nastavicu da gledam i sledece epizode i stoji kao preporuka ostalim


zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Kultura :: Koje serije trenutno pratite - preporuke?
(TOP topic, by Kovacevic Vladimir)
Strane: << < .. 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 561093 | Odgovora: 1251 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.