Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema

elitemadzone.org :: AutoZone :: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema

Strane: << < .. 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1445711 | Odgovora: 5068 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Goran Pavlovic

Član broj: 311150
Poruke: 60
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema10.11.2014. u 22:14 - pre 114 meseci
Ja bas gledam na sajtu polovnih automobila i ne vidim ni jedan ispod 2000e, i to mogu mislita kakav je taj za 2k...rita obicna, jos slabija kubikaza itd... tako da ja ne znam kakv je taj tvoj PEUGEOT! i oustalom, nije 30 godina star nego nepunih 24, malo si se preracunao.
 
Odgovor na temu

Goran Pavlovic

Član broj: 311150
Poruke: 60
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema10.11.2014. u 22:16 - pre 114 meseci
Citat:
oPEN:
Lepo ti kaze cozmo_im, cuvaj taj auto i ima da te nadzivi a za 1500-1600e mozes da uzmes auto u istoj klasi mladji od corolle preko deset godina i jos da bude turbo dizel.


Koji to npr? Mi bi ga cuvali ali su problem pare...on bi ga meni ladno ostavio sebi uzeo drugi 'al kad se mora.
 
Odgovor na temu

La_odvala
Beograd,Resnik

Član broj: 147830
Poruke: 95
*.mts.telekom.rs.



+15 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema10.11.2014. u 22:56 - pre 114 meseci
Ako gledas i nevidis to znaci da treba da stavis naocari da bi video bolje jer su ti se pomesale brojke pa ono sto je 1600 ti vidis kao 2300. Inace i to je velika cenaa za tako star auto.

2002 1600E .... to se kupuje na ulici ne na polomljenim automobilima.... a takvi shabani kao ti sto gledaju polomljene automobile i auto pijace za 1600 mogu da nadju ali malo starije god...

http://www.polovniautomobili.c...483224/peugeot_206_11_kao_nov/ ovakav ja uzimam za 1500 PLAFON

a kad hoces da udjes i kupis onda to kosta malo vise ali u svakom slucaju corolla ne moze da se uporedi sa ovim autom ( imao sam ih oba )
Ali to tebi nista ne znaci jeR ces ti i dalje da pricas gluposti i UMOBOLSTINE kako je ta corolla najbolja na svetu ( jbg razumem ja sirotinju jel ona se tako tesi da nebi poludela ) zato bih te zamolio da vise NE komentarises... Corolla je najbolja ( ali ta tvoja ) ove nove uopste nevaljau.... i ta tvoja je posebna i najbolja i jedina u istoriji corolle i sve sve sve unikanto to samo ONA ima druge nemaju...
Tesi se ali nemoj nas koj smo uspeli mnogo vise od tebe da nam NABIJAS nesto sta nije tacno...
A sto se kubikaza i ostalih gluposti koje si pisao tice... smesan si majke mi... taj pezo 1.1 ima da POKIDA poluosovonu na toj tvojoj corolli sto si joj radio generalnu a ako joj to nisi promenio ima da SAMELJE ( ali posto ti nisi nikad seo u takav auto glupo je i pricati jel ti to nerazumes ). ali tamo gde taj pezo izlazi na ler ta tojota ne moze ni do pola sa pun gas ( treba tamo da te odvedem pa da places pored kola ) jel takvi naucnici kao ti mogu samo tako da uvide stvari jer oni neznaju za bolje dok ne vidi / neznaju koje G0v** imaju dok se neuvere u isto...
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8357
*.dynamic.sbb.rs.



+1344 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema10.11.2014. u 23:01 - pre 114 meseci
odvala, odvali jedan dobar deo od ovog tvog posta koji ne priliči ni kafani a kamoli ES-u.

Ubuduće pazi kako pišeš jer se to neće editovati, brisaće se ceo post.
 
Odgovor na temu

La_odvala
Beograd,Resnik

Član broj: 147830
Poruke: 95
*.mts.telekom.rs.



+15 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema10.11.2014. u 23:18 - pre 114 meseci
http://www.limundo.com/kupovin...bili/tojota-korola-xl/27602565 evo kolko vredi ta korola sa registracijom od godinu dana (15000)..

A ako pogledas ocene videces da kupac nije hteo ni da je preuzme.

Ja sam proso sito i reseto, znam da budem i gospodin i baraba a znam i u kafanu da se ponasam nego kad me neko izbaci iz takta ja ( pa sad nemogu da kazem jer neprilici na ES ) i zato ispadne takav post...
 
Odgovor na temu

Goran Pavlovic

Član broj: 311150
Poruke: 60
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema11.11.2014. u 00:39 - pre 114 meseci
Druze, mnogo si prost tako da sam svaki razgovor sa tobom ovde zavrsio, vidi se da nisi ni jednom seo u Corollu.
 
Odgovor na temu

Trick Fix
Behind a soldering iron

Član broj: 314532
Poruke: 1251
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1909 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema11.11.2014. u 14:34 - pre 114 meseci
21. Vek, ES, Novembar 2014

Citat:
La_odvala: Ako gledas i nevidis to znaci da treba da stavis naocari da bi video bolje jer su ti se pomesale brojke,
... a takvi shabani kao ti sto gledaju polomljene automobile i auto pijace,

... jeR ces ti i dalje da pricas gluposti i UMOBOLSTINE ( jbg razumem ja sirotinju jel ona se tako tesi da nebi poludela )

( treba tamo da te odvedem pa da places pored kola ) jel takvi naucnici kao ti mogu samo tako da uvide stvari jer oni neznaju za bolje dok ne vidi / neznaju koje G0v** imaju dok se neuvere u isto...


@La_odvala
Mogao bi malo na "kauč" , uzduž, da Ti neko pomogne dok je vreme,
Citat:
La_odvala: Tesi se ali nemoj nas koj smo uspeli mnogo vise od tebe .


jesi li Ti uzimao neke časove za ovo neprikladno pisanje ?
 
Odgovor na temu

La_odvala
Beograd,Resnik

Član broj: 147830
Poruke: 95
*.mts.telekom.rs.



+15 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema11.11.2014. u 17:54 - pre 114 meseci
Ja sam svoje casove zavrsio na stadionu jugoslovenske narodne armije a ti ako nerazumes pitaj nekog da ti prevede
Korole sam imao na zalost jer nisam imao pare da kupim bmw/mercedes 500 slk pa sam bio prinudjen da vozim to
Inace vozio sam od AE 86 - corolle 2013
Ta ae je toliko dobra da kad je BOKI jednom proveze MOTOR ide na generalnu
a ta 2013 je malo bolja... kad je boki proveze posle 3 puta motora ide na generalnu
Ljudi idu na mesec oni pricaju o corolli iz 91....
Sto bi shaki reko "smesni su majke mi"
Da nije tuzno bilo bi smesno
 
Odgovor na temu

zarkoj
Zarko Jovanovic
Masinski inzenjer / QMS
La Co Me Tecno doo
Kraljevo

Član broj: 193344
Poruke: 1426
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema11.11.2014. u 19:10 - pre 114 meseci
Molim ljude dobre volje koji brinu o ovom forumu da sankcionisu nepotrebne postove jer ima nas ovde koji su se mnogo potrudili oko ove "knjige" a i dobro uprljali radi iste. Ovde ljudi citaju jako kvalitetne savete vezano za model XL doduse oni koji nisu "uspeli u zivotu" a oni koji jesu "uspeli u zivotu" ne znam sta traze ovde.
Da ne bude problema kao pre neku godinu pa da nam upropaste druzenje....

Stvarno drustvo onom kojem se ova tema i razgovori koji se vode ovde ne svidjaju ostavite neku adresu kafane pa da se nadjemo i popijemo po neku drugarski a ovo ovde batalite i onako vam se ne svidja.

Ajd u zdravlje ;)
POZDRAV OD ŽARKA
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema11.11.2014. u 19:25 - pre 114 meseci
Korola sa sveze uradjenom generalkom, sa dobrom farbom, ocuvaana(kakvih ima) i registrovana, od prvog-drugog vlasnika, je taman identicna kupovina kao i ovaj pezo "na ime kupca"...i 145k za 10 godina...

S tim sto se za Korolu ne ocekuju veci troskovi u skorijem periodu, dok se to za pezoa ne moze sa sigurnoscu tvrditi.

Uglavnom, oba ce biti vozena sledecih 3-5 god..dok ne uvedu neke nove "mere"...
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema11.11.2014. u 19:50 - pre 114 meseci
Pezo 206 1.1 jedva izvuce u trecoj uspon kod Grand kafe u Vojvodjanskoj. Necu dalje :) Ja danas sa punim autom opusteno u cetvrtoj bez muke. P.S. super drug mi ima "taj" Pezo 206 1.1. Jedino sto je dobro kod njega je solidna udobnost i mala potrosnja.

Sto se tice vrednosti Corolle, po meni nije isplativa za prodaju sada. Ali svako ceni svoj auto kako zeli, ne treba pricati gluposti kako auto ne vredi i kako 1.1 motor od Pezoa "kida" poluosovinu od Corolle a ima oko 15% manji obrtni momenat a o snazi da ne govorimo.

A sad, dve ljute makine da malo razbijemo temu od lose cakre :P



Morao sam da odsecem nos ovoj ispred, ova iza vise vredi :D
 
Odgovor na temu

Čika Dule
samarićanin

Član broj: 325328
Poruke: 63



+1 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema11.11.2014. u 20:01 - pre 114 meseci
Poštovane kolege, čitaj pravi ljubitelji auta o kome je ova tema,

Toplo predlažem da svi, ali svi grupno ignorišemo svaki, ali svaki post, nevezan za temu koja nam je svima draga i izuzetno važna.

Ako uspemo da ne nasednemo na bilo kakvu, makar i najmanju provokaciju, potpuno sam ubeđen da imamo 100%-tnu šansu da svi zajedno, za razliku od stare, sačuvamo ovu novu temu.

Dakle, razgovor ili bilo kakva komunikacija nije ostvariva ako ne postoji druga strana, a admini će svakako da urade što je do njih.
 
Odgovor na temu

Čika Dule
samarićanin

Član broj: 325328
Poruke: 63



+1 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema11.11.2014. u 20:08 - pre 114 meseci
Cosmo, jel ovo tvoja Corolla? Ako jeste, primetio sam da ti je suvozačka metlica brisača dosta duža od vozačke. Ako jeste, probaj da im zameniš mesta. Ja sam to uradio i izuzetno sam zadovoljan. Naravno, montirao sam tzv. gumene metlice, jer su mi se pokazale kud i kamo izdržljivije od klasičnih metalnih.
Primer: Na nekom Jugu, koji sam vozio pre par godina, one zime kad je bilo u Munzetu i do -17, drljale su zadesno po zaleđenoj šoferki nekoliko puta i ništa im nije bilo.

[Ovu poruku je menjao Čika Dule dana 11.11.2014. u 22:40 GMT+1]
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema11.11.2014. u 20:21 - pre 114 meseci
Suvozacka je kraca (410 naspram 450mm). Cini ti se jer ne vidis kraj i ugao je cudan (ispod sipke). Probao sam da stavim 500mm na vozacku ali udara u keder soferke a mrzi me da malo stelujem drzac,odnosno rasteluje se posle izvesnog vremena. Ovo mi je sasvim dovoljno i problema sa brisacima nema. Ovo su neke Bosch metlice koje su bas dobre, niti drljaju i dobro nalezu.

Inace nikad ne treba drljati metlicama po zaledjenom staklu, ja kad je minus milion upalim odmah i grejanje i sacekam 3-4 minuta pre voznje da se malo topi led pa onda samo blago struganje. Par puta u toku godine mu nista nece biti da odradi par minuta u leru.
 
Odgovor na temu

Čika Dule
samarićanin

Član broj: 325328
Poruke: 63



+1 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema11.11.2014. u 20:33 - pre 114 meseci
Aha, nije se lepo videlo. I moje su, koliko se sećam, te centimetraže. Za Boš, ali oriđiđi, važi da su dobre metlice.

Naravno da se potpuno slažem s tobom oko procedure "minus milion". Drljanje preko leda se nije desilo meni lično na tom autu.

Uzgred, pripremam se da postujem esej o stanju auta kad sam ga kupio i o svim dosadašnjim popravkama i zamenama delova. Verujem da će biti zanimljivo i dobar povod da se svi raspišemo. Prvo ja, pa onda svi vi.

Sugestija, da se tako izrazim, osoblju ES-a:
Omogućite da pišemo i službenim pismom u Srbiji - ćirilicom. Ima nas mnogo koji preferiramo naše pismo.
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema11.11.2014. u 20:43 - pre 114 meseci
To bar nije problem, treba samo promeniti pismo na desktopu koji imaš u donjem desnom uglu...
Pardon... ne vredi...neuspeo pokušaj, mogu da pišem ćirilicom, al kad se pošalje odgovor on je na latinici...
 
Odgovor na temu

Čika Dule
samarićanin

Član broj: 325328
Poruke: 63



+1 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema11.11.2014. u 21:03 - pre 114 meseci
To ti ka'em... ;)

E da! I da mi server ne šalje e-mail notifikaciju za moje lične postove. Samo se cimam bez veze... :(
 
Odgovor na temu

Goran Pavlovic

Član broj: 311150
Poruke: 60
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema11.11.2014. u 21:28 - pre 114 meseci
Citat:
vladd:
Korola sa sveze uradjenom generalkom, sa dobrom farbom, ocuvaana(kakvih ima) i registrovana, od prvog-drugog vlasnika, je taman identicna kupovina kao i ovaj pezo "na ime kupca"...i 145k za 10 godina...

S tim sto se za Korolu ne ocekuju veci troskovi u skorijem periodu, dok se to za pezoa ne moze sa sigurnoscu tvrditi.

Uglavnom, oba ce biti vozena sledecih 3-5 god..dok ne uvedu neke nove "mere"...


Tacno tako.
 
Odgovor na temu

Goran Pavlovic

Član broj: 311150
Poruke: 60
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema11.11.2014. u 21:29 - pre 114 meseci
Citat:
Čika Dule:
Aha, nije se lepo videlo. I moje su, koliko se sećam, te centimetraže. Za Boš, ali oriđiđi, važi da su dobre metlice.

Naravno da se potpuno slažem s tobom oko procedure "minus milion". Drljanje preko leda se nije desilo meni lično na tom autu.

Uzgred, pripremam se da postujem esej o stanju auta kad sam ga kupio i o svim dosadašnjim popravkama i zamenama delova. Verujem da će biti zanimljivo i dobar povod da se svi raspišemo. Prvo ja, pa onda svi vi.

Sugestija, da se tako izrazim, osoblju ES-a:
Omogućite da pišemo i službenim pismom u Srbiji - ćirilicom. Ima nas mnogo koji preferiramo naše pismo.


Zvuci dobro, jedva cekam :)
 
Odgovor na temu

Čika Dule
samarićanin

Član broj: 325328
Poruke: 63



+1 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema11.11.2014. u 21:42 - pre 114 meseci
... Al' sam se nešto večeras raspis'o...

Drugari kako ste rešavali razlokane kugle na makazama brisača, ako je to neko od vas radio?

Naravno i istrošene plastične čaure na osovinama.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema

Strane: << < .. 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1445711 | Odgovora: 5068 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.