Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

BG "usisava" Srbiju?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: BG "usisava" Srbiju?

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 16828 | Odgovora: 92 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-a-12.sezampro.rs.



+198 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 04:20 - pre 161 meseci
Nego na temu usisavanja (jes da je vest od pre koji dan ali je aktuelna):

Migracije: Beograd je svima cilj

http://www.novosti.rs/vesti/na...igracije-Beograd-je-svima-cilj

Tekst je malo patetika malo reklama, ali dve stvari koje me rasanise i digose pritisak su, respektivno:
Citat:
OKO tri četvrtine Srbije čine seoska područja, na kojima živi približno polovina stanovništva.

Po cinjenici da je 50% urbanog stanovnistva malo za jednu prosecnu zemlju(prosecnu u bilo kom pogledu), cenim da ce proces usisavanja i te kako da se nastavi. Kad bi se procenat urbanog stanovnistva digao sa 50 na npr. 60%, to bi znacilo jos oko 600.000 novih sugradjana u najvecim gradovima. Neka odokativna procena da bi u BG doslo pola od toga, 300 hiljada stanovnika, ili u NS cirka 100.000, malo li je?

Druga stvar koja je provucena kroz tekst je:

Bratelo je lagano i bez blama rekao u novinama da je u 47. godini zivota dobio otpremninu od Poste u iznosu od 16.000€, iliti po danasnjem kursu skoro pa 5 godina prosecnih mesecnih plata u Srbiji, razjebo sve u Trgovistu i kupio kucu u Livadicama pored Grocke! Za isti platu je prihvatio novi posao - istina, nije vise postar nego nocni cuvar, ali Beograd je to, vredi se malo i zrtvovati, jelte.

@#&$(@ u #%*&#$@(#*$&!!!!!!!!!!!!




 
Odgovor na temu

Kovacevic Vladimir

Član broj: 131509
Poruke: 1237
*.dynamic.sbb.rs.



+346 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 06:25 - pre 161 meseci
Citat:
ArsenLupen@#&$(@ u #%*&#$@(#*$&!!!!!!!!!!!!


Nemo' da se sekiraš!
Čitaj važne vesti.
http://www.blic.rs/Zabava/Vest...ca-ne-potpise-papire-za-razvod
http://www.blic.rs/Zabava/Vest...8/Dvor-Kraljici-ukradena-kruna

i još desetine sličnih (da ne paste-ujem dalje).

Pozdrav
Vladimir
It´s easy to play any musical instrument:
all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument
will play itself.
Johann Sebastian Bach
(1685 - 1750)
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 787
*.mbb.telenor.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 08:13 - pre 161 meseci
Hrana je jeftinija u Beogradu nego u unutrasnjosti.
Tempo , Idea , Super Wero , Dis , Matijevic , Merkator . . . medjusobno konkurisu
Srbija radi - Beograd se gradi
zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 08:28 - pre 161 meseci
Citat:
Bratelo je lagano i bez blama rekao u novinama da je u 47. godini zivota dobio otpremninu od Poste u iznosu od 16.000€, iliti po danasnjem kursu skoro pa 5 godina prosecnih mesecnih plata u Srbiji

Ako se ne varam, to nije cista suma... Morace jos godinama da od te sume uplacuje penziono i sl. Program uzimanja otpremnina je jos uvek aktuelan u velikim preduzecima, da bi se smanjio broj radnika i otvorio prostor za mladje snage.

Pouzdano znam da mnogi stariji ljudi i ne zele (naizgled dobru) otpremninu, jer bi im tu otpremninu momentalno 'pojeli' zena i deca, i tako ne bi mogli uplacivati penziono i sl.
 
Odgovor na temu

deki77

Član broj: 21596
Poruke: 1570
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+165 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 13:51 - pre 161 meseci
Mladi bracni parovi sa decom i bez, dolaze u BG,odnosno naseljavaju se iz unutrasnjosti jer tamo odakle dolaze jednostavno nema prosperiteta za njih.A buducnosti za njihove potomke,decu je veoma diskutabilna.Nije isto gajiti decu,skolovati se,izlaziti,trenirati neki sport,baviti se nekim hobijem u unutrasnjosti u odnosu na BG.
Manje svega ima,manje je dostupno u odnosu na BG.
Skolovanje je na mestu br. 1,A drugo mesto zauzima posao-plata..
U mojoj opstini(zapad Srbije) nezaposlenih ima ~19000 ljudi.Od toga polovina ima visoko,vise obrazovanje.
A ja mislim da trenutno posla nema ni za nih 19.
Preduzeca su propala i rasparcana.Sada velike fabr. krugove popunjavaju neka stovarista,koja zaposljavaju po par radnika(fizickog smera :D ).
Gotovo da nemam nekog drugara/cu iz skole da nije negde NS BG EU.Iskljucivo se vidjamo preko FB-a.
Oni su sad BG starosedeoci.15 godina staza.
Ako ti deca zele da studiraju.racunaj da njihove studije,stanovanje kroz nekih 4god. kosta oko 20000 po nekoj min.racunici.Naravno fakulteti su iskljucivo BG NS.




 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-a-12.sezampro.rs.



+198 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 15:05 - pre 161 meseci
Citat:
eeestablishment:Srbija radi - Beograd se gradi


Moze neki konkretan primer za ovo?

Citat:
X Files:Program uzimanja otpremnina je jos uvek aktuelan u velikim preduzecima, da bi se smanjio broj radnika i otvorio prostor za mladje snage.


Nove radne snage? Covek u svojoj punoj snazi, da ne kazem volu rep da iscupa sa 47 godina napusta posao i dobija 16000 evra poreskog novca, i onda ce lagano da nadje novi posao??? WTF?!

Isto ko i oni u PIO sto su uzimali neke silne otpremnine pa se ponovo zaposljavali, ali ti bar nisu pricali za novine i patetisali kao ovaj kog su Novosti ostavile u Trgovistu(bu-hu), nego pukla bruka kad se culo.

To je jos jedan doprinos tvrdnji - riba od glave smrdi, a od repa treba da se cisti.


 
Odgovor na temu

Devanagari
Belgradesh, Srbistan

Član broj: 255755
Poruke: 52
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+702 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 15:25 - pre 161 meseci
Citat:
eeestablishment:Srbija radi - Beograd se gradi

Kako me nerviraju ovakve ******, skoči mi prEtisak momentalno.

Trivijalan odgovor bi bilo nešto tipa da Beograd najviše radi i najviše uplaćuje u republički budžet ili nešto tipa da je većina Beograđana došla iz unutrašnjosti u relativno skorije vreme tako da sami sebi otimate ili tako nešto tog tipa, ali sve je to nebitno.

Suština priče je da u Beogradu živi milion i po ljudi, a u Srbiji 7,5 miliona, dakle Beograd po populaciji čini 20% ukupnog stanovništva. Neka je ista proporcija glasača, to znači da za republičku vlast, koja upravlja budžetom i koja tobože odliva pare iz unutrašnjosti ka povlašćenom Beogradu, glasa četiri puta više ljudi koji nisu iz Beograda nego Beograđana.

Čak i kada bi svaki Beograđanin, do poslednjeg, glasao za vlast koja „otima” pare iz unutrašnjosti, opet bi bio preglasan u odnosu 4:1 od strane ljudi koji to ne bi dozvolili, a pošto to ne da nije slučaj nego je sve suprotno od toga prekinite više sa tim pričama. Niko u Beogradu ne želi da otima ni od koga ništa, svakome je jasno kako se živi u unutrašnjosti ali Beograđani su vam za to poslednji krivi, svidelo se to vama ili ne.
Nakon velike svetske katastrofe, Srbija će biti u prilici da povrati Kosovo i Metohiju
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7174 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 15:41 - pre 161 meseci
Kada bi se zaista uvelo da svaka opstina ima 100% nezavisan budzet i da moze da trosi taman onoliko koliko prikupi - u roku od mesec dana bi ljudi krenuli da crkavaju od gladi.

Beograd ne samo sto cini bezmalo petinu Srbije, vec je i najveci finansijer siromasnih opstina jer su prosecna primanja u Bgd-u medju najvecim u Srbiji i najvise se uplati poreza.

Prema tome... mnogima su puna usta "nepravde" a u stvari upravo ne tako mali deo Srbije zivi na drzavnoj socijalnoj pomoci tj. dotacijama u opstinske budzete. Sva ta kukanja su samo odraz nezadovoljstva sa svojim zivotom... ono, uradite nesto sa tim nemojte kriviti nekakav "Beograd" za to sto vam u vasoj opstini nije sve kako vi zelite.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

madcama
Valjevo

Član broj: 103936
Poruke: 794
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+184 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 15:45 - pre 161 meseci

Citat:
Kako me nerviraju ovakve ******, skoči mi prEtisak momentalno.

Da li je neko od vas video skoro vadio izvod iz maticne knjige rodjenih ili uverenje o drzavljanstvu u unutrasnjosti? Ako jeste onda ce te se setiti da se popunjavaju dve uplatnice od kojih ona sa vecim iznosom se uplacuje u republicku kasu, a ona druga u opstinsku. Odnos izmedju ove dve uplatnice je 1:3 u iznosu.

Tako da, cuva se socijalni mir u Beogradu po svaku cenu vec godinama.

A to sto ljudi masovno beze iz svojih rodnih kuca ka Beogradu nije nista novo. Migracije su pristutne odkako je sveta i veka. Prirodno je d aljudi traze bolje uslove za sebe i svoje potomstvo.
Po temi http://www.elitesecurity.org/t385534-0 ja sam terorista.
Use The Force my young Luke Filewalker.
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-a-12.sezampro.rs.



+198 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 16:02 - pre 161 meseci
^
Mislis da u Bg ne placaju republicku taksu?
Fakat da su najjace plate u BG, sto zbog raznih predstavnistava stranih firmi, sto zbog firmi cije je sediste tamo, vrhuska drzavne administracije je tamo...

Isto tako cinjenica je da bi najpostenije bili da porezi prikupljeni negde i ostanu tamo, a ne kao do sada ~15% se refundira opstinama i gradovima. Tada bi glas digli oni koji ustvari zive na racun drugih - vec mi se javlja neka Zastava i novo secenje prstiju...

[Ovu poruku je menjao ArsenLupen dana 29.01.2011. u 17:13 GMT+1]
 
Odgovor na temu

madcama
Valjevo

Član broj: 103936
Poruke: 794
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+184 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 16:14 - pre 161 meseci
A ti mislis da se ta republicka taksa ravnomerno deli po opstinama po bilo kom racionalnom kriterijumu ili ipak mislis da se disproporcionalna kolicina tog novca izgubi u platama cinovnika koji gle cuda su zaposleni u Beogradu?
Po temi http://www.elitesecurity.org/t385534-0 ja sam terorista.
Use The Force my young Luke Filewalker.
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 16:18 - pre 161 meseci
@ArsenLupen

Ne branim ja nikoga, samo pokusavam da dam malo smisla jednostavnoj konstataciji da je nekome ponudjen novac da ode, za razliku od drugog ko ode i jos mu nabiju nogu u zadnjicu... Radim u JP i razumem neke razloge.

Citat:

Nove radne snage? Covek u svojoj punoj snazi, da ne kazem volu rep da iscupa sa 47 godina napusta posao i dobija 16000 evra poreskog novca, ...

Velike firme su kao prljavi filteri. Baveci se socijalnom pravdom (cesto i ne zato sto su sami zeleli, vec po direktivi jacih), godinama su zaposljavali ljude svakakvih (profesionalnih i licnih) profila a nikoga nisu otpustali. To je odlican model da se firma zatrpa potpuno neupotrebljivim kadrom i da se zametne zla krv. Tako danas pricamo o inzenjerima koji ne koriste racunare, pricamo o profesorima koji u dahu upisu 20 jedinica u dnevnik i ponose se time, lekarima koji izdaju lekove koji se vise ne proizvode, policajcima koji su polukriminalci i sl. Trenutno ne postoji jednostavan nacin da se ovakvi ljudi iskljuce iz igre...

Eto, velike firme imaju tu moc da povremeno ponude nekome nesto, da bi ovaj napustio radno mesto. Najcesce se radi o ljudima pred penzijom. Ovim se stedi mnogo u office troskovima koji nisu mali, stvaraju se uslovi da dodje mladji kadar, koji je za razliku od prethodnog daleko bolje prihvata radne obaveze.

To sto neko ima 47 godina nije nikakav argument za ili protiv radne produktivnosti, veruj mi.

Sto se tice tih 16,000e, rekoh ti da to *nije* cista suma. Jos X godina ce morati da uplacuje za starost. Kako ce i da li ce uspeti to da sastavi, nije vise problem firme.

Citat:
...i onda ce lagano da nadje novi posao??? WTF?!

Vecina NIKADA ne pronadje novi posao, niti ima u planu da nadje novi posao. Ovakve "lepe" ponude uglavnom se nude nekome ko ima izmedju valjda 10 i 5 godina do penzije. Ostalima se nudi pod daleko nepovoljnijim uslovima.

Postoji i klauzula da se ne smeju zaposliti ponovu u JP.

Citat:

Isto ko i oni u PIO sto su uzimali neke silne otpremnine pa se ponovo zaposljavali, ali ti bar nisu pricali za novine i patetisali kao ovaj kog su Novosti ostavile u Trgovistu(bu-hu), nego pukla bruka kad se culo.

... ovo je upravo suprotno poslednjoj recenici koju sam napisao i jeste skaldal. Takve ljude treba kazniti.


Eto, kada bi meni neko sada ponudio otpremninu, dobio bih 200e po godini staza.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7174 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 16:37 - pre 161 meseci
Citat:

A ti mislis da se ta republicka taksa ravnomerno deli po opstinama po bilo kom racionalnom kriterijumu ili ipak mislis da se disproporcionalna kolicina tog novca izgubi u platama cinovnika koji gle cuda su zaposleni u Beogradu?


Ne deli se ravnopravno - upravo siromasnije opstine dobijaju vise nego sto doprinose.

A beogradske opstine ne spadaju u siromasne - dakle, uplacuju vise od proseka i finansiraju manje razvijena podrucja.

Bice da jedan mali deo opstina (u koje spadaju i skoro sve beogradske) rade i grade, dok one druge zive na dotacijama.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Devanagari
Belgradesh, Srbistan

Član broj: 255755
Poruke: 52
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+702 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 16:43 - pre 161 meseci
Citat:
madcama: Ako jeste onda ce te se setiti da se popunjavaju dve uplatnice od kojih ona sa vecim iznosom se uplacuje u republicku kasu, a ona druga u opstinsku. Odnos izmedju ove dve uplatnice je 1:3 u iznosu.

Tako da, cuva se socijalni mir u Beogradu po svaku cenu vec godinama.


To mi nije jasno, sam kažeš „republička” kasa, a ne „beogradska” kasa. Tim republičkim budžetom rukovode ljudi koji su većinom izabrani glasovima ljudi iz unutrašnjosti.

Hajde objasni mi, molim te, na koji to način 20% stanovništva prisiljava preostalih 80% da glasaju za vlast koja to radi?
Nakon velike svetske katastrofe, Srbija će biti u prilici da povrati Kosovo i Metohiju
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 787
*.mbb.telenor.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 16:46 - pre 161 meseci
Citat:
deki77: Mladi bracni parovi sa decom i bez, dolaze u BG,odnosno naseljavaju se iz unutrasnjosti jer tamo odakle dolaze jednostavno nema prosperiteta za njih.A buducnosti za njihove potomke,decu je veoma diskutabilna.Nije isto gajiti decu,skolovati se,izlaziti,trenirati neki sport,baviti se nekim hobijem u unutrasnjosti u odnosu na BG.
Manje svega ima,manje je dostupno u odnosu na BG.
Skolovanje je na mestu br. 1,A drugo mesto zauzima posao-plata..
U mojoj opstini(zapad Srbije) nezaposlenih ima ~19000 ljudi.Od toga polovina ima visoko,vise obrazovanje.
A ja mislim da trenutno posla nema ni za nih 19.
Preduzeca su propala i rasparcana.Sada velike fabr. krugove popunjavaju neka stovarista,koja zaposljavaju po par radnika(fizickog smera :D ).
Gotovo da nemam nekog drugara/cu iz skole da nije negde NS BG EU.Iskljucivo se vidjamo preko FB-a.
Oni su sad BG starosedeoci.15 godina staza.
Ako ti deca zele da studiraju.racunaj da njihove studije,stanovanje kroz nekih 4god. kosta oko 20000 po nekoj min.racunici.Naravno fakulteti su iskljucivo BG NS.


POTPISUJEM........

Za isti posao u BG sam bukvalno duplo vise placen nego u mom gradu (KV)
Trenutno ( vec 3 mes ) radim na N.B , pa se nesto pitam od kojih para i sredstava se izgradilo sve ovo.Nemoguce da je citav jedan grad nikao bez pomoci budzeta Srbije , Yugoslavije , SCG i sl - u prevodu svih nas.
Bas nesto ne verujem da su Beogradjani sami podmetali ledja , ili su mozda uzimani krediti koje svi sada na ovaj ili onaj nacin vracamo.
Stara je prica da je penzioni fond potrosen za gradnju Sava centra i kojecega drugoga u nasem glavnom gradu.
Avalski toranj je morao biti podignut pa taman sve crklo-puklo a da meni iskreno nije jasno koja mu je funkcija osim sto rekose de je "zastava" Beograda. Gradski prevoz vam je smesno jeftin a i to pa ne placate ( malo ,malo pa izubijaju po nekog kontrolora)
Pre nekog vremena jedna od ulica nije imala vodu par dana (pukla cev sta li ) odmah novinari , stampa , tv-na sva usta kukaju sta-ce-mo-ka-ko-ce-mo, umalo i vojsku nisu digli a istovremeno Kraljevo nema cistu vodu zadnjih 20god pa nikom nista.
Tacno je da sada unutrasnjost Srbije slabije radi , ali to je posledica toga sto je Beograd svojevremeno zgrabio lavovski deo kredita medjunarodne zajednice(jos iz doba Tite)
PozZz . . .
zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

ArsenLupen
BG

Član broj: 57292
Poruke: 79
*.adsl-a-12.sezampro.rs.



+198 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 17:40 - pre 161 meseci
^

Citat:
Za isti posao u BG sam bukvalno duplo vise placen nego u mom gradu (KV)


Kazi molim te, kako su troskovi? Jesu li duplo veci?


Citat:
X Files:Eto, kada bi meni neko sada ponudio otpremninu, dobio bih 200e po godini staza.


Nemam reci. Plate ti da napustis firmu. Razumem da je neki stecaj ili slicno, ali posta - nikad.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-78-30-186-155.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 17:44 - pre 161 meseci
Citat:
ArsenLupen:Razumem da je neki stecaj ili slicno,

??
a odakle bi platili otpremninu da je u pitanju stecaju?
 
Odgovor na temu

madcama
Valjevo

Član broj: 103936
Poruke: 794
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+184 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 17:44 - pre 161 meseci
Da Ivane, ali u teoriji. Da je tako i u praksi ne bi se svaki dinar koji se posalje (a obavezno je da se posalje po tome sto ti kazes) iz Beograda u unutrasnjost objavljivao na navionalnim frekvencijama kao velikodusna pomoc Beograda manje razvijenim sredinama.

Devanagari reci mi gde se nalazi centar republikcke vlasti?
I to za 20%:80% sto kazes (a verujem da si se zabrojao i hteo si da kazes 25%:75%) je vrlo uproscen odnos. Verujem da se slazem ovde samnom.
Po temi http://www.elitesecurity.org/t385534-0 ja sam terorista.
Use The Force my young Luke Filewalker.
 
Odgovor na temu

Devanagari
Belgradesh, Srbistan

Član broj: 255755
Poruke: 52
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+702 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 18:02 - pre 161 meseci
Citat:
madcama:Devanagari reci mi gde se nalazi centar republikcke vlasti?

Prvo da ogovoriš na neka od postavljenih pitanja pa ćeš onda da pitaš šta te interesuje.

Ljudi iz unutrašnjosti, kao apsolutna većina, glasaju za vlast za koju govore kako ima otima pare i preliva ih u Beograd. Koji je zaključak? Krivi su Beograđani! :O :O :O
Nakon velike svetske katastrofe, Srbija će biti u prilici da povrati Kosovo i Metohiju
 
Odgovor na temu

eeestablishment
srbija

Član broj: 268550
Poruke: 787
*.mbb.telenor.rs.

Jabber: eeestablishment


+480 Profil

icon Re: BG "usisava" Srbiju?29.01.2011. u 18:38 - pre 161 meseci
Sticajem okolnosti smestaj ( hotelski) i prevoz ( 2puta nedeljno) su mi placeni.
A sto se hrane ( gotova) tice, jeftinija je i raznovrsnija nego bilo gde u Srbiji
Eto ja ti odgovorih Arsene ........ , ae ti meni reci cemu sluzi avalski toranj ???
PozZz . . .
zašto bogati ne uživaju u bogatstvu i jelu i piću nego odmah pokušavaju da naprave

bombu i unište svijet . . . ( Bob Rock )
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: BG "usisava" Srbiju?

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 16828 | Odgovora: 92 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.