Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dizu se braca arapi

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dizu se braca arapi
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)
Strane: << < .. 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 183450 | Odgovora: 1269 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 09:35 - pre 159 meseci
@ Odin

To što ti pričaš je isto kao kad imaš dete i ne dozvoljavaš mu da odraste i konstantno se mešaš. Oni su iz plemena prešli u kraljevinu pa je došao Gadafi putem sile i bio do danas. Očigledno je da su ga prerasli. I kad su počeli da protestvuju protiv njega on je počeo da ih ubija. Ono što ovom prilikom ne uzimate u obzir je da Libija danas ima dosta obrazovanih ljudi i mislim da je to ono što je njihovo najveće bogatstvo (ne nafta ili voda ) i da zahvaljujući tome mogu da preskoče par stepenika u razvoju društva i da neće baš biti onakvi kakvi vi mislite da će biti kad Gadafi ode sa vlasti.

 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 10:05 - pre 159 meseci
Citat:
stil: @ Odin

Ono što ovom prilikom ne uzimate u obzir je da Libija danas ima dosta obrazovanih ljudi i mislim da je to ono što je njihovo najveće bogatstvo (ne nafta ili voda ) i da zahvaljujući tome mogu da preskoče par stepenika u razvoju društva i da neće baš biti onakvi kakvi vi mislite da će biti kad Gadafi ode sa vlasti.

Ti mijesas licnost i bice. Mogu oni imati obrazovanja kolko oces, ali to im nista nece pomoci. Uostalom, to obrazovanje je "silom" nametnuto, pa je time skoro i bezvredno. Pogledaj samo kakvog je kvaliteta - nikakvog. Bez stranih strucnjaka ne bi znali ni da koriste to sto imaju, a kamoli nesto drugo sa tim da rade, npr. da poprave autobus kad se pokvari. Oni tamo nisu studirali zato sto su bas to htjeli, vec sto nisu htjeli da rade, a to je zato sto nisu morali, a to je zato jer su imali nafte...
Ja sam vec ranije nekoliko puta objasnjavao na raznim temama: "Kad dodje vreme za rat i haos - ako vec ne postoje razlozi (uzroci) za to - onda ce biti ad hoc stvoreni (izmisljeni)", i tu niko nista ne moze.
Isto kao u bivsoj nam SFRJ. Mogao je doci bilo ko sa bilo kakvom pamecu - ali nije imao nikakve sanse protiv ratne opcije.

Uostalom, rat postavi mnoge stvari na svoje mjesto. Vecina pametnih je nakon njega zavrsila na boljem mjestu i u boljim uslovima nego sto je bila prije rata, vecina fukare je dobila uslove koje joj vise prilice nego sto je bilo ranije (evo danasnje balkanske drzavice su idealno prirodno okruzenje za fukaru, po svim parametrima) itd. Naravno, nisu svi zadovoljniji, ali u principu ima vise zadovoljnih nego ranije (to sto fukara arlauce suprotno to se ne racuna, oni po definiciji uvijek bucu i arlaucu, pa kako god da je).

Oni tamo imaju problem jer im je priroda bila blagonaklona sa naftom pa nemaju sa cime da se bore osim medjusobno.
A ljudi s vremena na vreme moraju sa necim da se bore.
Nepostojanje nekih prirodnih "otezica" ometa neke prirodne procese, npr. prirodnu selekciju i evoluciju i zbog toga je mama priroda u ljude ugradila neke rezervne mehanizme za takve slucajeve.
A jedan od tih mehanizama je da se u materijalnom blagostanju ljudi krecu ka dekadenciji i razvratu, a ne da se duhovno uzdizu kako to neki naivno zamisljaju.
Prema tome, ovi danasnji Libijci po svim parametrima trebaju biti gori nego sto su bili prije nego su otkrili da imaju nafte.
 
0

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 10:08 - pre 159 meseci
Citat:
da Libija danas ima dosta obrazovanih ljudi i mislim da je to ono što je njihovo najveće bogatstvo

Ovo ti je dobro..

Koji bre crni obrazovani ljudi, imate tamo lenju-nereadnicku novostvorenu srednju klasu, koja dobija kljuceve od stana i kola sa 18 godina(valjda), ako hoce da studira negde u svetu sve placeno plus 2300 evra dzeparac, za 1 evro sipaju dobar benzin za 20 dana voznje..WTF

Stvarno ce da odrastu kada budu radili za 150-200 evra 12 sati dnevno na 55 C.. Sada im odrpanci iz Egipta ciste ulice za mnogo vece pare..
 
0

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 10:24 - pre 159 meseci
Mislim da ljubomora govori iz vas :)
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 10:24 - pre 159 meseci
Citat:
milanche: Francuska u ovom trenutku ima na svojoj teritoriji oko 750 urbanih zona, naseljenih iskljucivo arapskim stanovnistvom u
koje niko drugi ne ulazi, ni policija, ni ambulantna kola, ni vatrogasci, ni lekari....ni druge rase, ni belci ni crnci. Neki
regioni (Nica, recimo) imaju i vece regione koji su gotovo 100% nastanjeni Arapima.

Sa takvim socijalnim teretom na svojoj teritoriji takva jedna Francuska biva gurana u vojni pohod, da u ocima tog prostog
arapskog naroda bude jasno obelezena kao glavni razlog reza izmedju doba kad su ziveli mirno i novog u kojem nece ziveti
ni priblizno dobro, u potpirivanje neprijateljstva, koje vec latentno tinja,... samo ga treba malo jos razgoreti ???

Na ovaj ili onaj nacin, rezultat je jasan kao dan - Francuska ce se pre ili kasnije (ja bih rekao: pre) suociti sa problemima,
i to na svom tlu, i to sa vrstom problema koja se jako tesko resava.

Ovo i ovakvo mesanje Francuskoj apsolutno nista nije trebalo, apsolutno nece nista uciniti boljim.

A 'prijatelji i saveznici' su na putu da ih namagarce kao niko u istoriji.

Ne bih se bas slozio. Mislim da je Sarkozi svesno ovo uradio, i to bas pred lokalne izbore, valjda zeleci da se predstavi kao ostar drzavnik, ali sada kada je te izbore slavno izgubio, cini mi se da ce gledati da se izvuce iz ove situacije. Libija je engleska interesna zona, i Francuska ama bas nista nije imala da trazi u napadu na Libiju. Takodje, ne verujem da ce se stvoriti neki bitniji problemi u samoj Francuskoj. Njihovi imigranti su vecinom iz zemalja Magreba (osim Libije), i one crne Afrike, bivsih francuskih kolonija. Nema kod njih zainteresovanih za Libiju, pogotovo sto ni Gadafi ne uziva neku popularnost medju arapima.

Ovo je sve uradjeno bez nekog jasnog cilja, i sudeci po razlicitim izjavama koje daju bitni svetski politicari, i iako se pobunjenici sastaju u Bengaziju sa predstavnicima UNa, mislim da ce Gadafi opstati na vlasti. Za desetak dana, ukoliko ne ostvari pobedu, morace neke ustupke da napravi protivnicima, inace rizikuje i kopneni napad.

To sve pod uslovom da je normalan. :D
 
0

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 10:36 - pre 159 meseci
Citat:
vilil1: mislim da ce Gadafi opstati na vlasti.

Tesko da ce Gadafi ostati na vlasti poslije svih konfrontacija izmedju zapada i njega. Nek' bude srecan ako se izvuce ziv i slobodan iz sve ove hajke.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
0

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 10:42 - pre 159 meseci
Ne mora on licno. Ima sina na koga moze da prebaci vlast, i vuk sit i ovce na broju.
 
0

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 10:44 - pre 159 meseci
Citat:
vilil1: Ne mora on licno. Ima sina na koga moze da prebaci vlast, i vuk sit i ovce na broju.

A svi ostali su teski debili i nece shvatiti o cemu se tu radi? Ne ide to tako.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
0

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 11:07 - pre 159 meseci
http://www.b92.net/info/vesti/..._category=78&nav_id=501501

Citat:
Srpski hakeri pomažu Gadafiju?
Izvor: Tanjug

Beograd -- Više hiljada internet korisnika ugrožava libijske pobunjenike u pobuni protiv Moamera Gadafija, vodeći sajber rat protiv njih, tvrdi Libijski omladinski pokret.

Taj opozicioni pokret tvrdi da u akciji pružanja podrške Gadafiju učestvuje 50.000 hakera iz Srbije.

"Korisnici iz Srbije pokrenuli su progadafijevski pokret na Fejsbuku, Tviteru, Majspejsu, Jutjubu i drugim društvenim mrežama", tvrdi Libijski omladinski pokret u saopštenju koje je dostavio agenciji Tanjug.

"Posle konsultacija sa administratorima tih mreža, procenjujemo da je više od 50.000 Internet korisnika iz Srbije aktivno uključeno u pružanje podrške Gadafiju", navedeno je u saopštenju.

Mediji poklanjaju veliku pažnju ovim aktivnostima koje su privukle Gadafijeve pristalice iz drugih zemalja, a libijska državna televizija redovno emituje ono što pišu Gadafijeve pristalice iz Srbije, kako bi pokazala da on i dalje ima podršku u drugim zemljama, navodi libijski pokret.

Pored toga, veliki broj korisnika iz Srbije vodi rat na Internetu protiv antigadafijevih grupa i veb sajtova i oni hakuju, spemuju ili obaraju veb sajtove povezane sa snagama koje se bore protiv Gadafija, NATO, SAD, Francuskom, Velikom Britanijom, istaknuto je u saopštenju.

Libijski omladinski pokret primećuje da za tako malu zemlju poput Srbije, sa relativno skromnim brojem Internet korisnika, organizovanje više od 50.000 aktivnih Gadafijevih pristalica koji zajedno deluju na Internetu predstavlja grandiozni poduhvat i zahteva veliku količinu rada, predanosti i novca.

"Mi sumnjamo da iza ovog progadafijevog pokreta stoje moćne političke organizacije i političke partije i apelujemo na međunarodnu zajednicu da hitno nešto preduzme tim povodom", zaključio je Libijski omladinski pokret.
 
0

Devanagari
Belgradesh, Srbistan

Član broj: 255755
Poruke: 52
86.96.229.*



+702 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 11:29 - pre 159 meseci
Citat:
Odin D.:Oni su u uredjenom sistemu sputani i zarobljeni, ne mogu da se "izraze".


Ha, ha, ha, bože koliko sam se smejao na ovo! Pun pogodak.
Nakon velike svetske katastrofe, Srbija će biti u prilici da povrati Kosovo i Metohiju
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 11:58 - pre 159 meseci
Pa da vala, bas i ja. To je to, ovo sto je Odin D napisao u poslednjih nekoliko postova a narocito ovo

Citat:
Vazno da se nesto buce i arlauce, i da se stvari krecu tamo gdje njima odgovara - ka haosu, jer je to najprirodnije okruzenje za njihovo stanje svijesti i gdje njihova svijest moze da se iskaze.


moze skroz da se presilka i na neke druge,a zna se i koje. Mogu oni da mi placu i o "licemernima Amerima" i o "crvenima" i o "zutima" (samo o "crnima" in hiko nikad nece cuti da kazu bilo sta negativno) ali tek ima ti drugi da propisaju najcino mleko, samo polako, ovo sad je nista prema onome sta su zasluzili. Zato sto su isti takvi kao ovi sa kojima se identifikuju vec 20 godina, obicna manicna fukara koja svaku uredjenost shvata kao tezak okov i jedino sto zna je da se dere i alalice po ulicama mlatarajuci puskama. Znaci samo polako,, postoji red u u univerzumu i karma, i na kraju svako dobije ono sto zasluzuje.

Evo ih i ove budale "hakeri" , koje nemaju pojma da je na spisku Osame Bin Ladena i slicnih na drugiom ili trecem mestu neprijatelja posle Amerike i Srbija, zbog ratova devedesetih. Ali oni su zato wannabe hakeri i anarhisti. I posle mene i slicne ovde a i sire vec 20 godina naivaju raznim imenima na nacionalnoj osnovi, od cega je najcesce anti-ono. Pa jok kad me 20 godina svinje na dve noge brukaju i sto je jos vaznije ugrozavaju. Evo kako. Takav isti smrad je devedesetih izazvao da ova zemlja ne postoji na 99% sajtova koji se bave internet trgovinom. Sve bi ja to posl'o da cisti septicke jame kasicicama za kafu. Kakvi kompjuteri za njih i internet.
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+35 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 11:58 - pre 159 meseci
Ahahahahahahaahahahahahahahaha, kakve su ovo budale, mislim ti napupeli opozicioni omladinci i omladinke iz Libije...

Pa ovo je gluplja i bednija propaganda od RTS-ove, svojevremeno; ovo je smesnije i od Tominog hakerisanja na internet ™.

A evo kako ''hakeri'' napadaju web snage alijanse:





Citat:
Mogu oni da mi placu i o "licemernima Amerima" i o "crvenima" i o "zutima" truc-truc


Sto te ovo boldovano tako boli, Lesli??? Pa zuti su najblize anticivilizacijskim stremljenjima na politickoj sceni Srbije trenutno, ako ne racunamo onog udbasa sa privremenim smestajem u Hagu???
Pa nema gore despotsko-anticivilizacijsko-antireformske zgadije od njih, to samo slepac ne vidi. Pa njima bi najvise odgovaralo da haos (prirodno okruzenje zgadije) potraje sto je duze moguce.



[Ovu poruku je menjao kelja dana 24.03.2011. u 13:14 GMT+1]
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 12:09 - pre 159 meseci
Ma ne boli me bre zbog njih, pa znas da mene to sa ovim lokal partijama uopste ne interesuje zato sto svi oni od sad ima da rade samo ono sto im se kaze, nego mi smeta dranje fukare i ti primitivacki izrazi. Zar tebi ne smeta to dranje vec 20 godina? E, sad fukari smetaju "zuti" a pre im smetali "crveni" ( "crni" im nikad nisu smetalo, to mi smeta, sto jest jest, a i to zbog sebe a ne zbog njih, zato sto ja dugo nisam znao da zivim u zemlji gde vecinu cine fasisti, ne u pravom smislu, negu u smislu... zelje za okupljanjem u krdo i teznje da se sa svako ko ne zeli da bude u krdu proganja na razne nacine) a u stvari je sustina u ovome sto je Odin pisao. To je obicna fukara koja nece nicim ni da mrdne da joj bude bolje ako joj ne valja nego samo hoce da se dere i tako se penje na glavu normlanima koji ne cekaju ni "zute" ni "krute" da ih u zivotu vode i izdrzavaju, nego se sami snalaze.
 
0

kelja

Član broj: 70429
Poruke: 1416
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+35 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 12:20 - pre 159 meseci
Pa, dobro, ali napisao sam tamo zasto meni prija izraz ''zuti'', mada sam samo umereni primitivac, kao i svaki Crbin ™. Znam jos dosta finih i pitomih ljudi koji radije koriste to ''zuti'' nego zvanicno ime stranke; to je valjda neki bunt, na cisto lingvistickom nivou.

Ma, evo, sad ce, 2071. da otvore dosijee tajnih sluzbi, a tu negde cemo taman i uci u EU...

A ovo ostalo, ne znam, ljudi ko ljudi, svugde manje-vise isti (kad je okupljanje u krdo u pitanju), malo smo, doduse, gori od drugih, to stoji, a i najbolji deo naroda nam je napolju, pa nas i to koci...




[Ovu poruku je menjao kelja dana 24.03.2011. u 13:30 GMT+1]
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 12:42 - pre 159 meseci
Pa dobro, jeste, ali onda ja "zutima" jedino mogu da zamerim sto nisu ostriji i brutalniji u suzbijanju tog primitivizma i te zelje za nabijanjem svakoga i svega u krda. Kao mrski nam Ameri i omrazeni nam Englezi, jer vidim da se i ovi drugi ovde od nekih stavljaju kao izvor svetskog zla. Primer, ovi prvi prvi uveli da je hate crime federalni prekrsaj, a onda dodali mogucnost da se za isti dobije i smrtna kazna, a ovi drugi nikad nisu ni imali milosti prema fukari, za njih je to uvek bilo samo topovsko meso, a do pre 100-ak godina su vesali zbog obicnog dzeparenje. Pa se sabijaj onda u krda i proganjaj razlicite, čik, i divljaj i ludi. Da ne pricamo o ovome o cemu placu Lazar i slicni, o dovodjenju do savrsenstva sistema unutar zemlje u kome fukara misli da se ona nesto pita i srecna je onda, a Oni Koji Znaju rade sta treba da bi to tako i ostalo. Nego dobro, ne moze se od ovih ovde divljaka ni ocekivati da budu kao planetarni majstori u svemu, ali bi bar mogli da pokusaju da se ugledaju na njih. A oni to ne zele, nego zele da budu stoka, pa onda kukaju i deru se i dosadjuju. E zato sto su takvi placaju (onda se identifikuju sa slicnom fukarom i traze krivce za to sto su stoka svuda samo ne u sebi) , i tek ima da placaju. A ja cu i dalje da seirim.
 
0

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 14:53 - pre 159 meseci
Citat:
Lesli Eldridz:  A ja cu i dalje da seirim.


Ako dobro je to za digestivni trak



Btw, Englezi se ne samo pominju nego su oni glavna poluga svetske moci i zla ( ako pitas kako) pa prosto...Glavna trgovina gudravinom zadnjih 300 leta je u njihovim rukama...

Bili su stoka primitivna u "srednjem" veku i ostali su i dan danas, dzaba im karirani sakoicici i lov na lisice...Mala iskopleksirana ribarska drzavica, koja je vansvemirskim zlom i zavladala...

Sto rekose lepo ljudi "najmracnija drzava u istoriji civilizacije".

p.s

Ta djubrad su nas i pozavadila sa Nemcima, jedino sto smo dobro kroz istoriju i naucili, naucili smo od njih (Nemaca), gad faking blodi damit selfish kak-sakr bastrs (Englezi - mislim na njihove "plemice" i vodstvo)

edit:typo

[Ovu poruku je menjao triac dana 24.03.2011. u 16:13 GMT+1]
 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 15:45 - pre 159 meseci
To je to.
Samo da pojasnimo jos malo:
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 15:53 - pre 159 meseci
Citat:
triac: Btw, Englezi se ne samo pominju nego su oni glavna poluga svetske moci...
Odlicno, to tako i treba. Lepo je sto to znas, samo nije lepo sto si frustriran apropo toga. To je nacija koji je najvise unapredila svet, i na polju drustvenih odnosa i ovako tehnoloski, i zasto onda ne bi bili glavna poluga svetske moci? Ebi ga, prihvati to, veliki ce uvek biti veliki, a mali ce uvek biti mali, bez obzira na vlazne snove malih o tome kako su i oni ustvari veliki, ili treba to da budu. Ili ako i shvataju da nisu veliki, onda misle da treba da budu bar jednaki sa velikima ako nista drugo, a ako niko ne shvata njihov genije, onda je to velika nepravda . Sta da ti kazem na sve to osim da kad se veliki decaci igraju mali decaci treba da sede kuci.

Mada im je dozvoljeno da sede u rupama i mrze, to je tacno. I da se povremeno prazne arlaucuci bojne krike. Nekad su to radili u smrdljivim kafanama sa drugim znojavim i ptipitim muskarcima, a sad to rade na internet forumima. Eto, to je ta sloboda u praksi.

P.S. Joj sto volim kad patuljci pizde! Hahahahaha! Hahahahaha! Samo nastavite, molim vas, ucinite mi to. Ali svojim recima da opisujete duhovni bol. Mada mogu i ovakvi citati, i oni su isto dobri.

Citat:
triac: Sto rekose lepo ljudi "najmracnija drzava u istoriji civilizacije".


Hahahahaha! E, a koji su to ljudi rekli? Hahahahahaha!

[Ovu poruku je menjao Lesli Eldridz dana 24.03.2011. u 17:06 GMT+1]
 
0

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 16:49 - pre 159 meseci
Nema napada dreke! Onda imam pitanje. Jel' to negde reseno da se obara rekord u idi... ovaj beslovesnosti, ili sta? Sta je bilo, nestalo beckih konjusara, ustasa, balija, si&tara, antisrba, stranih placenika, domacih izdajnika, komunjara, saksofonista, biciklista, cionista, pedera, evroslinavaca, sodomista i gomorista, natase k, misionarske inteligencije, esktremista, jenkija, zutih, belih i zelenih, Paje Patka i Miki Mausa, Koka Kole, cipsa itd, pa su sad na red dosli Englezi? Znas sta? Losem k smeta i d. Hahahahahaha! Kakvi likovi, ovo je prava uzivancija, mame mi.

E, imam za tebe anegdotu o jednom tvom istomisljeniku. Ima jedan matori berberin koji tvrdi kako mu je najveca zelja u zivotu da ode u Englesku da se pok*** na Cercilov grob zato sto su Englezi smislili zilet za brijanje pa berberima upropastili posao, samo nikad nije imao para da tu zelju ostvari. Hahahahaha! A sto ne napravite neko udruzenje mrzilaca, e, mozda kapne koja donacija. Hahahahaha!
 
0

triac

Član broj: 280995
Poruke: 155
*.dynamic.sbb.rs.



+29 Profil

icon Re: Dizu se braca arapi24.03.2011. u 17:55 - pre 159 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: A sto ne napravite neko udruzenje mrzilaca, e, mozda kapne koja donacija. Hahahahaha!


Ja ne mrzim nikoga, za razliku od tebe koji mrzis sve one koji ne misle kao ti pa se nevesto branis cinizmom i nekim psiho naratorstvom...

Samo se ti drzi Engleza i Amera, ja cu Nemaca i svakom dobro...

Nemoj ni da pomislis da Nemce stavljas u istu ravan sa Englezima ili Amerima po sistemu svi su oni "Zapad"....tu filozofiju zaebi...germani su gospoda kao i mi dok smo imali intezivnu saradnju sa njima (austrougarskom)...

Pustu ti price nego vidi kako idu pite tamo pod sporetom
 
0

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dizu se braca arapi
(Zaključana tema (lock), by Shadowed)
Strane: << < .. 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 183450 | Odgovora: 1269 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.