Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vanzemaljske bakterije

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljske bakterije

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 15494 | Odgovora: 84 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.proxyboost.nl.



+443 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije06.03.2011. u 22:40 - pre 160 meseci
Ganjao sam Time machine pa zalutao. Koja je ovo godina?

Vest je bajata unazad nekoliko desetljeća. Nemogu tačno da se setim kad je prvi put obljavljena priča o mikroorganizmima pronadjenim u ledu meteorita i tt. Sa drugarima u kafani o tome smo istresli sve varijante. Da je to zaista bilo davno zaključujem po tome što je moj drugar objavio SF priču pre 12 godina a o tim bakterijama smo diskutovali bar 10 godina pre toga. Čak bih rekao da je o tome bio članak u časopisu "Galaksija" koji ne izlazi još od 90-tih.

A što se tiče eventualne posete izvanzemaljaca, oni mogu samo da dodju da nas

(a) pojedu,
(b) porobe i koriste kao životinjsku radnu snagu,
(c) opljačkaju i
(d) sve pod (a), (b) i (c) (najverovatnije kod visokointeligentnih izvanzemaljaca).

Zato sedite i opustite se, kad dodju znaćete bez dileme.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije06.03.2011. u 22:43 - pre 160 meseci
Prvo, "ne znam" se pise odvojeno a ne kao ne znam.

Citat:
meni je suludo vjerovati u to da vanzemaljci oce da se pokazu Zemljanima, a neko zakulisni likovi ih sprecavaju u tome...


Oko ovoga se svi mislim slazu. Da vanzemaljci hoce da se nedvosmisleno objave Zemljanima to bi i uradili i nikakva zemaljska sila ih ne bi mogla spreciti u tome.


Samo sto niko nije tvrdio to sto si ti pretpostavio. On je rekao nesto sasvim drugo. Ulozi malo truda da razumes sta drugi pisu. Nije toliko tesko.



[Ovu poruku je menjao Ankalagon the Black dana 07.03.2011. u 00:30 GMT+1]
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.40.*



+744 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije06.03.2011. u 22:51 - pre 160 meseci
@Ankalagon
1) U slucaju da su se javno pokazali - sigurno je ugovoren protokol buducih susreta, najmanje "stetan" po ekipu koja odlucuje. Kad to rade diplomate izmedju zemlja, sto ne bi radili i sa njima...
2) Da zele da se pokazu masovnoj populaciji, pokazali bi se.
3) Ono sto mi znamo i vidimo moze da bude produkt toga da oni rade svoj posao, jednostavno ne obazirujuci se na siroku populaciju. A to sto se "uhvati", njih ni najmanje ne dotice... stetu sanira ekipa zaduzena za to (a klima da samo budale i frikovi veruju u tako nesto je vec formirana)...
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije06.03.2011. u 22:52 - pre 160 meseci
Citat:
A sve u cilju odrzavanja privida moci medju stanovnistvom, jer bi inace javna pojava unela pometnju i sumnju u njihovu moc (intelektualnu, duhovnu, religioznu, fizicku kako god)...


I takodje bi dalo povoda raznim ludacima u plemenu da iskoriste priliku dok su svi sokirani novim saznanjem da situaciju okrenu u svoju korist i naprave haos u plemenu od koga se ne bi oporavili dugo godina. Postoje dobri razlozi da se tajna drzi sve dok se ne stvore uslovi da se saopsti bez haosa ili ako se ne desi nesto da isforsira objavu ranije.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije06.03.2011. u 23:19 - pre 160 meseci
Citat:
a1200: @Ankalagon
1) U slucaju da su se javno pokazali - sigurno je ugovoren protokol buducih susreta, najmanje "stetan" po ekipu koja odlucuje. Kad to rade diplomate izmedju zemlja, sto ne bi radili i sa njima...
2) Da zele da se pokazu masovnoj populaciji, pokazali bi se.
3) Ono sto mi znamo i vidimo moze da bude produkt toga da oni rade svoj posao, jednostavno ne obazirujuci se na siroku populaciju. A to sto se "uhvati", njih ni najmanje ne dotice... stetu sanira ekipa zaduzena za to (a klima da samo budale i frikovi veruju u tako nesto je vec formirana)...


Ono sto ja tretiram kao cinjenicu jeste:

1) Tacno. Prema svedocenju Dan Burisch-a, za koje smatram da je 100%, istinito imamo sledece:

http://www.angelfire.com/pe/pe...inks/UpdatesPart23Burisch.html

Citat:
I testified during my time where I was giving my debreifing to two sets of Treaties...one called the T9 and the other the OF9. These treaties have governed agreements between we and the human lineage extraterrestrials.

The T9 treaties were signed: 1958, 1967, 1976, 1985, 1994, 2003 (...placed into abeyance until 2004; this is the one with which I was involved.), and one scheduled for 2012.

The OF9 treaties were brokered in 1954, and signed 1955, 1964, 1973, 1982, 1991, 2000, and one set for 2009. The OF9 treaties (called Omicron Phi, for their Greek Letters) involve the Present+52,000 years Orion's and J-Rod's (Federals) and us. The T9 treaties (called Tau, for the Greek Letter) involve the parties to the OF9 treaties + the Present+45,000 years J-Rod's.


Ne mora da znaci da je ovim obuhvacena sva interakcija sa vanzemaljcima i/ili sa svim vrstama vanzemaljaca.

2) Naravno.
3) U sustini da. Mozda se ponekad i namerno pojave pred manjim ili vecim brojem ljudi. Tesko je proceniti namere nekoga o kome skoro nista ne znamo osim da postoji.

 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije06.03.2011. u 23:20 - pre 160 meseci
@Analkagon

Prvo, ispred suprotnog sveznika "a" ide zapeta iliti zarez.
Drugo, "Zemljani" se pise velikom slovom.
Trece, "bi" se pise sa "b", a ne sa "v".
Cetvrto, veznik "i" se pise kao "i", a ne kao "u".
Peto, glupost se ne moze maskirati pravopisnim greskama.


 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije06.03.2011. u 23:31 - pre 160 meseci
@Onan D. Whatever.
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije07.03.2011. u 06:29 - pre 160 meseci
Citat:
a1200
2) Da zele da se pokazu masovnoj populaciji, pokazali bi se.


Nema potrebe oslanjati se na same vanzemaljce kada imamo armiju penzionera i otpustenih generala koji su ih vec raskrinkali.

Citat:

Prema svedocenju Dan Burisch-a, za koje smatram da je 100%, istinito imamo sledece:


Citat:
Ankalagon the Black: Video or it did not happen.

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije07.03.2011. u 09:35 - pre 160 meseci


Sad se dogodilo!
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije07.03.2011. u 10:23 - pre 160 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Video or it did not happen.
 
Odgovor na temu

zrachko
Vojvodina

Član broj: 40789
Poruke: 100
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije07.03.2011. u 11:18 - pre 160 meseci
Did scientists discover bacteria in meteorites?
-No.
http://scienceblogs.com/pharyn...scientists_discover_bacter.php
Glupost je neunishtiva. Budala je nezajebljiva.
Stupidity is permanent; ignorance can be fixed.

 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije07.03.2011. u 11:55 - pre 160 meseci
Citat:
Ankalagon the Black:
Sad se dogodilo!


Ja ovde vidim da se dogodilo da je ovaj izasao na televizor i nista vise.

Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije07.03.2011. u 16:10 - pre 160 meseci
U redu je. Svako ima razlicitu dubinu vida. Probaj recimo da nadjes da je negde rekao neku glupost. Evo, kroz ceo intervju koristi razne medicinske/bioloske termine, probaj recimo da nadjes da je pogresno upotrebio neki od tih termina, na primer. Ili nesto drugo sto smatras da moze da se proveri. Pomocu svemocnog googla mozes za sekund da nadjes objasnjenje bilo koje reci.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Đokić

Član broj: 13478
Poruke: 4793
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+638 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije07.03.2011. u 16:43 - pre 160 meseci
steta sto bakterija ne moze da pregovara, ili leti u space shuttle-u, inace bi se odma pokazala ;)))
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
87.250.50.*



+744 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije07.03.2011. u 17:49 - pre 160 meseci
@Ankalagon

Ja smatram da postoji mnogo vishe dokaza - video marijala, svedocenja o istom dogadjaju vishe ljudi koji nemaju neki interes da zarade pare na tome (ne pishu knjigu ili nesto sl.), pa cak i direktnih prenosa NASA-e iz svemira koji govore mnogo konkretnije o postojanju, nego price koje pricaju neki ljudi... Ovaj lik mi iskreno zvuci neprovereno, mislim svako moze da prica sta hoce, da ima neku fiksaciju ili fobiju i da sam sebe ubedi da je to tako bilo...

Hocu da kazem, postoje mnogo konkretniji dokazi od ovog svedocenja lika za koga se realno ne zna sta je.

Meni je na primer cela prica oko "Battle of L.A.", pa zatim onaj snimak NASA-e koji je isao live, a na kome se vidi pojavljivanje velikog objekta iznad zemljine povrsine, posle koga su prestali sa live feedom :), pa onda snimak iz svemira kako UFO bezi od zraka ili neceg slicnog ispaljenog sa zemlje (sama nagla promena brzine kretanja i pravca tog objekta je dovoljna), pa snimak uzletanja satla na kome se vide 3 svetlece tacke koje menjaju brzinu i polozaj zadrzavajuci formaciju (bilo je komentarisanje i na americkim vestima) itd...

Ovaj lik bi lako mogao da bude fake... ili neki ludak. Postoje mnogo solidnije stvari.




[Ovu poruku je menjao a1200 dana 07.03.2011. u 19:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije08.03.2011. u 10:30 - pre 160 meseci
Postoji, naravno, ogromna kolicina veoma dobrih dokaza i svedocenja ljudi, kao sto su na primer, Dr. Edgar Mitchell. Razlog sto sam pomenuo Dan Burischa, osim sto se u njegovom svedocenju nalazi odgovor na postavljenu hipotezu o "svemirskim" protokolima (ugovorima, paktovima, i slicno) je i ta sto je on moj licni favorit medju svim likovima koji su se pojavili na UFO sceni, tj. tacnije receno koji su imali nesto da kazu u vezi UFO-a i/ili vanzemaljaca.

Razlog zbog koga je on moj licno favorit je taj sto kontinualno pratim sve sto se dogadja sa njim nekoliko godina i nasao sam da je su on i njegova ekipa najkonzistentiji od svih sto se tice njihovih izjava, postupaka i reakcija na izjave i postupke drugih ljudi. Nije mi namera da ubedjujem nekoga da veruje u to sto Dan Burisch ima da kaze. Ali kada treba da odgovorim na neko pitanje mogu to da uradim samo koristeci ono sto ja mislim da je tacno. I takodje ono sto je iz mog ugla najjaci svedok.

Mogao bih recimo po pitanju sistema ugovora sa vanzemaljcima da pomenem i ovog lika:



Citat:
Henry W. McElroy, Jr, retiring State Representative to New Hampshire, declared this week that former U.S. President Eisenhower was briefed about the presence of extraterrestrial intelligent beings on Earth. McElroy also said that the document he viewed while at the State Legislature made reference to the opportunity for Eisenhower to meet the alien visitors.


Koji sigurno ima, instant, mnogo veci kredibilitet jer je bivsi vladin zvanicnik. Nadam se doduse da ce to sto pominjem Dan Burischa ipak inspirisati nekoga da detaljnije pogleda o njemu.

Takodje mislim da su "real deal" svi pojedinci kojima se ovaj bivsi vladin zvanicnik zahvaljuje : bivsi astronauti, John Glenn, Edgar Mitchell, Gordon Cooper i Buzz Aldrin, Captain Bill Uhouse of the United States Marine Corps, Lt. Col John Williams of the United States Air Force, Co Phillip Corso Sr. of the United States Army, Commander Graham Bethune of the United States Navy, David Hamilton of the Department of Energy, Donna Hare of NASA, James Kopf of the National Security Agency.

Ako se samo krene sa ovog impresivnog spiska moze se veoma lako utvrsiti da nismo sami u svemiru pa ni na ovoj planeti. Doduse, neki ljudi ce i pored svega toga, izabrati da ne uvaze nista od toga. To je njihov izbor i moje misljenje je da ne treba nikoga primoravati da veruje u nesto, kao sto ne treba nikome govoriti sta da misli.

Dokazi o tome da smo bili i jos uvek smo poseceni od strane vanzemaljaca su vec sada toliko jaki da je neminovno da ce vremenom to postati normalna cinjenica cak iako do zvanicne objave nikada i ne dodje.



 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Nedeljko
Član broj: 314
Poruke: 8632
89.216.32.*



+2790 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije08.03.2011. u 14:18 - pre 160 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Koji sigurno ima, instant, mnogo veci kredibilitet jer je bivsi vladin zvanicnik.


A sve što političari kažu je 100% tačno.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije08.03.2011. u 15:00 - pre 160 meseci
Sta reci, covjek bira svjedoke iz najlazivije profesije u Mlijecnom Putu.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije08.03.2011. u 17:06 - pre 160 meseci
Citat:
A sve što političari kažu je 100% tačno.


I to je sve?! Politicari lazu i to nam je sasvim dovoljan razog da zanemarimo sve sto ovaj covek ima da kaze?! Sve je u redu, nikakav zvanican dokument on nije video. Mozemo da se svi lepo vratimo svakodnevnom zivotu :)
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Vanzemaljske bakterije08.03.2011. u 17:16 - pre 160 meseci
Ajd da probamo recimo ovako: Jel zna neko jos nekakvu tvrdnju da ljudi pomenutog kalibra, ostvareni u svojim profesijama, pominju u ovakvom broju i intezitetu? Recimo da su videli Elvisa, Hitlera, duhove, babaroge ili sta ti ja znam drugo. Znaci, jos nesto osim vanzemaljaca da moze da se nadje ovoliki broj kredibilnih ljudi da tvrde nesto veoma cudno da se tako izrazim. Jel mozete da pronadjete jos nesto? Ako ne mozete, zapitajte se onda zbog cega.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljske bakterije

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 15494 | Odgovora: 84 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.