Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM

elitemadzone.org :: AutoZone :: POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM
(Zaključana tema (lock), by bakara)

[ Pregleda: 12407 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jandrino jato

Član broj: 282774
Poruke: 72
*.static.kdsinter.net.



+103 Profil

icon POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM10.04.2011. u 15:01 - pre 158 meseci
postovane kolege!!! Imam dve god lagunu 1,9 dci 120 ks i sve do sad je bilo savrseno al u poslednje vreme kad polako dodajem gas negde oko 2.000 obrtaja mi stucne!!! al samo u 1,2,3 brzini ! a kad dam jace gas nema tog stucanja !!! sta moze da bude ???
 
0

botr
Srbija

Član broj: 229796
Poruke: 2008
212.200.65.*



+371 Profil

icon Re: POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM10.04.2011. u 16:52 - pre 158 meseci
Izbaci iz brzine i nagazi gas, a neko nek gleda koje boje je dim koji izlazi, ako je crn
 
0

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM10.04.2011. u 18:03 - pre 158 meseci
Po meni dizne.To je verovatno edc 15 c3 commonraill.Nisi stavio godinu ali 2001-04.
Po meni dizne,neka je otišla pa kompjuter prebacuje na sledeću da bi izjednačio pritisak.
Idi,idi ux momento,evo imam drugara diobro priča o njima i imaju svoje alate,bosch sto kma i ozbiljni su.
Evo Popesku,negde su u južnom Bulevaru više ka auto komandi.Evo,kod alatnice Lazarević.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
0

jandrino jato

Član broj: 282774
Poruke: 72
*.static.kdsinter.net.



+103 Profil

icon Re: POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM10.04.2011. u 20:59 - pre 158 meseci
2002 je god a gledao sam pre neki dan na auspuhu samo kad bas dam preko 4000 obrtaja baca crni dim a inace u voznji nista ! mozda sam par puta kad sam ga kupio tako visoko otisao u obrtaje inace sam cool vozac! ko zna koliko kosta dizna ako je !!!
 
0

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM10.04.2011. u 21:23 - pre 158 meseci
To je pumpa-dizna,nova dosta ali se remontuje tamo gde sam ti preporučio.Nisam mehaniko ali se družim.
Crni dim je odlika prekomernog doziranja goriva,protokomer.Ko ima dijagnostički kompjuter reći će ti tačno.
Idi do Popeskua,dobri su u problematici,ako nisu na sajmu u Instabulu.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
0

jandrino jato

Član broj: 282774
Poruke: 72
*.static.kdsinter.net.



+103 Profil

icon Re: POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM10.04.2011. u 22:29 - pre 158 meseci
hvala !
 
0

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM11.04.2011. u 00:15 - pre 158 meseci
Citat:
dekster2: To je pumpa-dizna,nova dosta ali se remontuje tamo gde sam ti preporučio.Nisam mehaniko ali se družim.
Crni dim je odlika prekomernog doziranja goriva,protokomer.Ko ima dijagnostički kompjuter reći će ti tačno.
Idi do Popeskua,dobri su u problematici,ako nisu na sajmu u Instabulu.


Ajde molim te prestani da lupetas. U protivnom cu ti brisati sve postove.


Pre nego sto nesto napises, prvo se raspitaj, ili nemoj nista pisati.

ES (AZ) je ozbiljan tehnicki forum (ne pricaonica) i nema snage da trpi nicije lupetanje, pogotovo ne savete koje nekome mogu naneti stetu.


P.S. Renault ne poseduje motore sa pumpa-diznama.

Prekomernoj cadji u ispusnim plinovima uzrocnik moze biti razlicit, a cesto kvarovi dolaze u tandemu. Pocev od dizni, preko CR sistema pa sve do klipova i karika.

Najpravilniju informaciju mozes dobiti kod svog servisera nakon sto pregleda automobil. Napamet je tesko odretiti koji od tih uzrocnika napada ovu Lagunu.






[Ovu poruku je menjao zarsilic dana 11.04.2011. u 12:43 GMT+1]
 
0

jandrino jato

Član broj: 282774
Poruke: 72
*.static.kdsinter.net.



+103 Profil

icon Re: POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM11.04.2011. u 01:41 - pre 158 meseci
hvala opet !
 
0

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.88.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM11.04.2011. u 08:09 - pre 158 meseci
Citat:
zarsilic
Prekomernoj cadji u ispusnim plinovima uzrocnik moze biti razlicit, a cesto kvarovi dolaze u tandemu. Pocev od dizni, preko CR sistema pa sve do klipova i karika.

Najpravilniju informaciju mozes dobiti kod svog servisera nakon sto pregleda automobil. Napamet je tesko odretiti koji od tih uzrocnika napada ovu Lagunu.







[Ovu poruku je menjao zarsilic dana 11.04.2011. u 08:40 GMT+1]



Slažem se u potpunosti i

ako ti treba savet oko servisa, tj. kome da se obratiš, reci pa ću ti poslati PP jer je zabranjeno reklamiranje
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
0

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM11.04.2011. u 11:54 - pre 158 meseci
@Ajde molim te prestani da lupetas. U protivnom cu ti brisati sve postove.
Ovo smatram lično -pretnja. ok.Kao i početak u temi poliranje farova sa slovom *q*.za proizvod
Dopuštaš sebi mnogo.
Pogrešio sam u brzopletom odgovoru po pitanju pumpa dizna,koju korisi VW u 1,4.19.2.0 tdi i land rover TD5 i
više je zastupljena u teretnom programu.Kod njega je boš dizna.I ne daje ti pravo to što si moderator da anuliraš
servise koji imaju opremu u 100k € i njih stavljaš u Lupetanje.Citiraj deo koji je netačan,i sa kojim se slažem.ali i ne deo sa imenom
servisa.
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
0

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM11.04.2011. u 12:18 - pre 158 meseci
Citat:
dekster2: @Ajde molim te prestani da lupetas. U protivnom cu ti brisati sve postove.
Ovo smatram lično -pretnja. ok.Kao i početak u temi poliranje farova sa slovom *q*.za proizvod
Dopuštaš sebi mnogo.
Pogrešio sam u brzopletom odgovoru po pitanju pumpa dizna,koju korisi VW u 1,4.19.2.0 tdi i land rover TD5 i
više je zastupljena u teretnom programu.Kod njega je boš dizna.I ne daje ti pravo to što si moderator da anuliraš
servise koji imaju opremu u 100k € i njih stavljaš u Lupetanje.Citiraj deo koji je netačan,i sa kojim se slažem.ali i ne deo sa imenom
servisa.


Pogresio si u PD, pogresio si u protokomeru, pogresio si u lepkovima, pogresio si u poliranju, ostalo nisam citao sta si pisao i nemam nameru da polemisem ni sa kom pa ni sa tobom.

Tom servisu koji ima opremu od 100k eora a cije ime reklamiras, svojim greskama i svojim neznanjem mozes naneti samo stetu.

Za kao nesto me nije briga.

Ali briga me je ako nekoga sa ESa, svojim nesuvislim i nestrucnim savetom navedes na nepotreban trosak, ili jos gore, na nekakvu nesrecu (na primer nestrucnim lepljenjem rezervoara za gorivo).

Ovo necu tolerisati. Ni tebi ni bilo kome drugom.


P.S. Ne treba zaboraviti da je ovo AZ a ne MED zona.
 
0

dekster2
milosavljevic boban
centar

Član broj: 142273
Poruke: 758
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+4 Profil

icon Re: POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM11.04.2011. u 12:48 - pre 158 meseci
Vidi,ovo je javni forum i svako može da učestvuje.Isto kao što si ti od Gojka dobio da imaš dodatna ovlaćenja.
Pogrešio sam u PD,protokomer ,ispravi nemoj da mi kažeš da lupetam.Za lepak,stavljaš mi u usta set za koji nisam
rekao da lepi nego drugi.Ti se javiš i daš na PP i NEDAŠ informaciju drugima koji imaju isti problem.
Pogrešio sam u poliranju,ne nisam,ali ti jesi jer si uskratio da se vidi bolje rešenje od tvog a ti zaključavaš temu iz neke sujete.
poliranje,evo kako treba da bude.



I glavno,ne reklamiram nikoga,posredno ih znam iz priče,a za druge informacije dopusti da drugi odluče jer je to njihovo pravo,
a ti ispravi i dokumentuj tvoju tvrdnju kao za dotičnu firmu koja upropašćava ljude.Ovo je javni forum sa sekcijom o automobilima,
i svi imaju pravo sa svojim mišljenjima (ja netvrdim)u postavljenim temama,jer u protivnom niko ne bi pitao nego bi odmah trčali kod
mehaničara.Tvoj stav prema meni je počeo,a ja sam pogrešio što sam ti u kraju posta napisao @zarsilicu,zarsilicu razočara me.
Preveliko mišljenje imaš o sebi i samim tim gubiš kontrolu,menjaš post i stavljaš sliku sa pogrešnim setom i svojom slikom u pozadini
na lap topu.Preopterećen si nekim stvarima kao što ćeš i ovaj post izbrisati jer tebi ne odgovara.


Edit zarsilic.
Ajde sad lepo, pre nego sto nesto napises na ovom forumu, procitaj prvo Pravilnik ES i dobro ga prouci.


http://www.elitemadzone.org/o/pravilnik/korisnici/

[Ovu poruku je menjao zarsilic dana 11.04.2011. u 14:30 GMT+1]
•Postujte sve ucesnike diskusije, pa cak i kada se ne slazete sa necijim misljenjem!
 
0

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16359



+2922 Profil

icon Re: POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM11.04.2011. u 22:58 - pre 158 meseci
U ovom forumu se ne mozes zaliti na rad moderatora!
Procitaj pravilnik.

Lock!
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
0

elitemadzone.org :: AutoZone :: POMOC renault laguna 1,9 dci 120ks PROBLEM
(Zaključana tema (lock), by bakara)

[ Pregleda: 12407 | Odgovora: 12 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.