Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dobijen odgovor od MUPa putem maila!

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 55830 | Odgovora: 106 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko83
bez

Član broj: 264513
Poruke: 122



+767 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!29.11.2011. u 09:27 - pre 151 meseci
Na Index-u je "Pozovite Djuru"
Zato što, kada uporediš VW i BMW koji koštaju isto, shvatićeš da za svaki taj evro koji čini cenu ta dva auta, kod VW dobijaš više nego kod BMW-a. Isto važi i MB.
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1250



+455 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!29.11.2011. u 09:39 - pre 151 meseci
Mene interesuje ovo:
Citat:
Milicajci su odbili da mi daju svoje podatke

Imam li prava da tražim od saobraćajne milicije njihove podatke i ako imam imaju li oni prava da odbiju da ih daju?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9517
89.216.32.*



+10255 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!29.11.2011. u 09:55 - pre 151 meseci
Citat:
component: Mene interesuje ovo:

Imam li prava da tražim od saobraćajne milicije njihove podatke i ako imam imaju li oni prava da odbiju da ih daju?
Imaš pravo. Ali to bi prosečan Nišlija prokomentarisao sa "Će tužiš tatka što ti *ebo majku".
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
212.200.164.*



+336 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!30.11.2011. u 00:53 - pre 151 meseci
Component, mislim da nećete dobiti podatke, ali možete dobiti broj koji svaki policajac ima i čak možete da ga vidite na pločici koju moraju da imaju vidljivo istaknutu. Mislim da podatke može da dobije jedino Sud u predmetu. Pa nebi bilo ni u redu da ko god se seti i interesuje ga kako se čovek zove, dobije tu informaciju, dalje može to da upotrebi u ko zna koje svrhe. Ima svakakvih... Primetio sam da se policajci (saobraćajni, sa ovim drugima Bogu hvala nemam kontakata, bar ne službeno) ponašaju vrlo korektno. Imao sam slučaj u Vrbasu pre nekoliko godina na zadnjem semaforu pre mosta koji je srušen prilikom bombardovanja, u kom sam optužen da sam prošao kroz crveno svetlo. Ulazim u raskrsnicu pri upaljenom trepćućem zelenom svetlu; ispred mene su trojica biciklista od kojih jedan skreće levo a dvojica desno; dok su se oni sklonili, predpostavljam da se je upalilo žuto, pa možda i crveno svetlo dok sam izašao iz raskrsnice. Policijski auto je dolazio iz pravca mosta, bio je udaljen 300 metara, možda i više, i policajac me je rotacijom zaustavio na sredini ulice između semafora i mosta sa tvrdnjom da sam prošao kroz crveno. Moja objašnjenja nisu prošla, policajac je bio korektan, uzeo mi je podatke i posle nekog vremena sam iz opštinskog Suda u Vrbasu dobio poziv da platim kaznu ili da se pojavim određenog datuma na suočenje. Nisam platio, pojavio sam se na ročištu, međutim g.Policajcu se "razbolela" ćerka i on je to uredno prijavio Sudu i nije se pojavio. Solomonsko rešenje Sudije je, ili plati ili dođi "jope".
Platio sam, kako da dođem "jope", da izgubim još jedan dan, kako da se borim šut sa rogatim? Nemam ništa protiv čoveka, hteo sam samo da kažem da nepostoji mogućnost da se odbraniš ukoliko te "organ" prijavi bez ikakvog vidljivog dokaza, džaba uljudnost, to je samo "kameleonska" varka.
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
212.200.164.*



+336 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!30.11.2011. u 01:15 - pre 151 meseci
Još bizarniji primer... Onaj ko stanuje u Bečeju zna za foru... Nesećam se kako se zovu ulice na čijoj raskrsnici postji benzinska pumpa na samoj raskrsnici, i dva semafora koji su postavljeni tako da kad prođete jedan i skrećete levo, nemate šansu da vidite drugi koji je postavljen na samoj raskrsnici u pravcu puta sa desne strane. Prošao sam naravno, kroz crveno svetlo... G. Policajac je stajao iza drveta, hhhheehhha sa isukanom "stop" palicom... Ko razume shvatiće, Nedajte mi Bečejci da lažem...
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!30.11.2011. u 09:20 - pre 151 meseci
Danas svaki mobilni telefon moze snimati zvuk i sliku.
Svaki kontakt sa policajcima treba snimati, kao i njihove "metode" kojima se sluze u svakodnevnom "radu".

Pa ako nece da se pojavljuje na sudu uzivo - pojavljivace se na snimku, na youtube-u, forumima, novinama itd.
Treba snimati (ako je moguce tajno) primanje mita, razgovor sa policajcem, "argumentaciju" i "objasnjenja" kojima se koriste itd...
 
Odgovor na temu

rade.zrnic

Član broj: 268990
Poruke: 217
93.87.45.*



+336 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!20.01.2012. u 03:39 - pre 149 meseci
Ma kakav mobilni... Da g. Policajcu turim mobini podnos? Razbio bi me ka' svinja masnu krpu... Kupio sam ja jedan lepi privezak koji ima memoriju od četiri gigabajta ( i slika i čuje) al' svaki put od tada, kad sam zaustavljen "čika Dačić" je bio ljubazan; baš sam prijatno iznenađen
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 55830 | Odgovora: 106 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.