Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dobijen odgovor od MUPa putem maila!

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 55549 | Odgovora: 106 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Klickovic
Owner
Daedalus Outsourcing
Beograd

Aleksandar Klickovic
Član broj: 204183
Poruke: 344
188.120.112.*

Sajt: petsq.me


+67 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!21.07.2011. u 15:02 - pre 154 meseci
Citat:
Ko sam ja?
Covek koji je napisao neko ime i poslao nesto putem maila koji je svako mogao napraviti


Naša policija zna ko im šalje mailove :)


Daedalus Outsourcing | Web Development | SEO | Instagram Followers - http://daedalus.co.rs
 
Odgovor na temu

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!21.07.2011. u 15:23 - pre 154 meseci
Citat:
Isak666 Znaci, bez nekog potpisa, osim urednog ispisivanje svog imena, bez naslova Zahtev, bez adrese ili slicno. Jednostavno mail.


Ubuduće se ne potpisuj kao Isak666, pa neće da ti traže pare
 
Odgovor na temu

jasmina_zla

Član broj: 288111
*.mbb.telenor.rs.



Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!21.07.2011. u 20:28 - pre 154 meseci
Haha...a sad kad im ponovo pošalješ mail sa pitanjem, oni će ti poslati i uputstvo za uplatu tumačenja "za šta se plaća taksa" :))

Još će da ti napišu..."šta ti misliš da sam ja dokon ovde da se džabe dopisujem sa tobom?!"

To se zove Mica ubica na savremen način :)

Mica ubica

 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!21.07.2011. u 20:48 - pre 154 meseci
Pa i to bi bilo ok.
Ako oni smatraju da se za njihove odgovore treba platiti odredjena suma, to je ok sto se mene tice.

Samo tu informaciju treba uciniti vidljivom pre pruzanja "usluge", ne bi li ja imao mogucnost da odlucim da li to zelim.
 
Odgovor na temu

tarla

Član broj: 15527
Poruke: 1648



+42 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!21.07.2011. u 22:25 - pre 154 meseci
A šta mislite da im pošaljemo jedno 2 miliona upita i da generišemo ogroman gubitak u budžetu ??? :) :) :)


 
Odgovor na temu

morihei ueshiba

Član broj: 174125
Poruke: 294
*.cust.dsl.vodafone.it.



+435 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!21.07.2011. u 22:35 - pre 154 meseci
Citat:
A šta mislite da im pošaljemo jedno 2 miliona upita i da generišemo ogroman gubitak u budžetu ???

Kopanje rupice u rupetini
@Isak
sta si se stiso,ko da su to neke pare.Ajde plati,nemo da pravis probleme,sta je za gastosa 15 evara
Mio papa' dice che ogni uomo ha tre misure:
altezza, larghezza e lunghezza
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!21.07.2011. u 22:47 - pre 154 meseci
^^
Pa i da imam - odkud mi?!
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9444
89.216.32.*



+10242 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!22.07.2011. u 07:37 - pre 154 meseci
Uostalom otkud oni znaju da si ti primio e-mail ?!

- Jesi li primio e-mail ?
- Nisam
- Mi smo poslali.
- Možda, ali ja ga nisam primio. Probajte ponovo.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Dennis
Chicago, IL

Član broj: 17804
Poruke: 356
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+11 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!22.07.2011. u 09:01 - pre 154 meseci
U Srbiji si kriv dok se ne dokaže suprotno!
 
Odgovor na temu

VladaSu

Član broj: 31634
Poruke: 1099
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+218 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!22.07.2011. u 16:28 - pre 154 meseci
Nema veze sto nije istaknuto na sajtu da treba da se plati taksa jer je objavljeno u Sluzbenom glasniku a tamo kada se objavi nesto podrazumeva se da smo svi to procitali i da znamo.
[Ovu poruku je menjao VladaSu dana 14.06.2003. u 11:22 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!22.07.2011. u 16:55 - pre 154 meseci
^^
Zbog specificnih okolnosti, gde je svaka opcija moguca, moram pitati - je l' ovo istina?
Neka posalju tuzbu na fejsbuk profil.
 
Odgovor na temu

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
77.243.20.*



+303 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!22.07.2011. u 16:57 - pre 154 meseci
Taman covek pomisli da nisu g*vna kao sto se prica, i oni onda pokazu da su jos veca. Tuga i sramota...
 
Odgovor na temu

bventil
desp

Član broj: 67391
Poruke: 50
109.72.52.*

Sajt: www.geocities.com/bope999


+1 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!22.07.2011. u 22:48 - pre 154 meseci
Citat:
Isak666: ^^
Zbog specificnih okolnosti, gde je svaka opcija moguca, moram pitati - je l' ovo istina? :D
Neka posalju tuzbu na fejsbuk profil.


E stvarno si me bas nasmejao :))
Kazna ide na fejsbuk profil.
U slucaju neplacanja bices banovan sa istog u roku od n dana, a pritom svaki dan vredi x dinara... dok ne odsluzis kaznu.
Ako se u toku kazne budes logovao na neki lazni profil (a ozna sve dozna), bice ti kazna produzena za taj broj dana.
Ako imas i nemacko drzavljanstvo, navedena kazna ne vazi.
U tom slucaju si evropejac, a mi evropejce volimo, jer nam je ministar policije najevropljanin godine.

 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!22.07.2011. u 22:58 - pre 154 meseci
Ili ce neko iz saobracajne policije formirati grupu na FB - kao "Svi mi koji bi da naplatimo republicku administrativnu taksu za odgovor na mail". Ili tako nesto.

Kontam da im napisem jos jedan mail da ih pitam da li je zakonski ispravno da se naplati RAT na dobijeni mail.
 
Odgovor na temu

miodrag75
Miodrag Zivkovic
Nis

Član broj: 82777
Poruke: 150
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linuxo.org


Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!23.07.2011. u 21:55 - pre 154 meseci
da nije zalosno bilo bi smesno.meni se na primer bilo desilo.Klincu od skoro 8 meseci sam otiso da izvadim pasos odem sa svom dokumentacijom izvod iz mk,uverenje o drzavljanstvu i ladno me pita ona sto uzima dokumentaciju "Vi ste otac,zovete se Dragan 72 godiste ulica ta i ta" "Ne ja sam Miodrag 75,ja sam otac" "Kako Miodrag" "U sistemu pise da je otac Dragan,idite odmah ispravite pa se vratite".Otrcim do SUP-a u Nisu (izdavanje pasosa i licnih karti nisu na istom mesto ima bar 2km) upadam u kancelariju "Gospodjo poslali su me da ispravite u sistemu pogresno ste upisali ime oca,mb oca i maticni broj deteta" "Gospodine morate da na salter ovo je kancelarija( na salteru red za jedno cirka 2 sata cekanja)" "Gospodjo pogresili ste Vi kad ste upisivali u sistem" "Aaaa dajte mi izvod iz maticne knjige deteta i sacekajte u hodniku" pogled je bio kao da sam ja kriv sto je pogresno upisano.Posle pet minuta je izasla "Gospodine sve je ispravljeno" "Hvala". Otrcim brzo da ne bi maltretirao bebu od skoro 8 meseci" Sav srecan upadam sa bebom da i tu formalnost zavrsim mislice da je sve gotovo ponovo provera "Miodraze pa nisu sve ispravili moracete opet da idete da ispravite".Sta cu ponovo trci nazad ali sad zakljucana vrata lupaj na ona vrata dok nije otvorilo opet ista gospodja i blene u meni "Gospodjo nista niste ispravili" "Kako" "Pa lepo" "Sacekajte".Zevam kroz prozor da vidim sta se desava,nekako isprave te dve gospodje uz nabadanje jednim prstom po tastaturi.Posle 15 minuta a mozda koji minut vise izlazi gospodja sa saltera a onda glasom i pogledom Mice ubice "Sada vam je sve ispravljeno".Trci nazad ,klinac postao nervozan ogladnelo dete nije naviklo na ova nasa cekanja i trckaranja okolo.Na srecu nisam morao ponovo da se vracam nazad.Ostalo mi je jos samo da podignem pasos.Ponecu vrecu za spavanje,termos kafe i neki sendvic ako se desi da moram da spavam tamo.

POUKA: Barem nisi morao da trcis okolo kao ja
 
Odgovor na temu

uabanke

Član broj: 214591
Poruke: 85
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!25.07.2011. u 09:59 - pre 154 meseci
Ja sam isto dobio da platim neku taksu ali mi ne pada na pamet. Naime na njihovom sajtu je na jednoj stranici povodom potrebe za donošenje lične karte povodom izdavanja iste stojala jedna informacija a na drugoj stranici druga. Poslao sam im mejl da mi odgovore koja je od ove dve informacije tačna i upozorio da im na sajtu stoje oprečne informacije a oni mi pošalju odgovor nekog njihovog načelnika i ispostave broj žiro računa za 1000 dinara.

Pošto ja nisam tražio takvu vrstu odgovora, niti zvanično, niti su oni dostavili njihov odgovor na mene lično ne vidim razlog da im platim bez obzira što oni na silu pokušavaju nešto da mi prodaju. Već su dva puta slali email da im platim taksu.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!25.07.2011. u 10:15 - pre 154 meseci
Do sad sam im davao mogucnost da se neka tetka zahebala prilikom svog posla, pa izmesala neke zahteve sa pristiglim mailovima.
Sad je vec verovatnije da oni uopste ni ne kontaju funkciju maila.

Koliki tuljan treba biti, pa doci do ove ideje?

Od nacionalne organizacije potrosaca jos cekam odgovor, cimacu ih opet ako ne odgovore za par dana, a ako dobijem jos jednom isti zahtev od MUPa da platim, probacu da cimam neke medije i da im prosledim mailove.
 
Odgovor na temu

andre2000
Aleš Jindra
Beograd

Član broj: 62983
Poruke: 474



+97 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!25.07.2011. u 14:10 - pre 154 meseci
Sjajna priča, prosto sam morao da registrujem novu mail adresu necudaplatimtaksu et gmail dot com
 
Odgovor na temu

dulsrules
belgrade

dulsrules
Član broj: 75681
Poruke: 168
*.ptt.rs.

Sajt: www.youtube.com/dulsrules


+31 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!26.07.2011. u 02:05 - pre 154 meseci
Hahahah ! Sjajna email adresa. Samo ih cimaj da ti nesto odgovaraju.
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.adsl-a-8.sezampro.rs.



+536 Profil

icon Re: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!26.07.2011. u 06:08 - pre 154 meseci
Ja sam imao dva jedinstvena matična broja. Pre 2 godine sam ja morao da se angažujem da poništim jedan od njih jer ovde (u Beogradu) murija smatra da je to moja krivica. Inače sam u jednom trenutku imao različite matične brojeve u ličnoj karti i pasošu. I to sam slučajno provalio u 30oj godini života. Sreća da nisam rođen u Beogradu već u provinciji pa su tamo u lokalnom MUPu besplatno poništili jedan od brojeva (na koji sam baš navikao) čak su mi (besplatno) dostavili rešenje o tome.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Dobijen odgovor od MUPa putem maila!

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 55549 | Odgovora: 106 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.