Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"

elitemadzone.org :: MadZone :: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 27423 | Odgovora: 162 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 15:18 - pre 156 meseci
Citat:
Devanagari: Iz nekog za mene potpuno neobjašnjivog razloga, većini ljudi u Srbiji prioriteti su upravo suprotni: državu vode i na njoj parazitiraju i zatiru svaku pozitivnu inicijativu, formalno ili neformalno: diletanti, ratni kriminalci, koljači, ubice, patološke pojave svakakve vrste i sve to ljudima nije problem ali problem je kada neko sa strane (bolji, isti ili gori) kaže da je to tako. Kažem, ne znam šta je u pitanju. Možda ono što sam već rekao da vam je jasno da tu popravke više nema pa sada radi neki odbrambeni mehanizam, nekakav ventil, šta li, da su krivi svi okolo i da mi eto nemamo ništa ali smo barem moralno iznad njih, otkud znam.
To je zbog tipicne filozofija palanke. Palanka je uvek nepogresiva i ispravna, a svi ostali i sve ostalio je prljavo i pokvareno. I lose o palanci mogu da pricaju samo palancani zato sto su oni "njihovi" , a ako li ko sa strane kaze to isto o palanci, posto taj nije njihov, cela palanka skoci protiv njega. Sizofrenija, bato.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 15:26 - pre 156 meseci
Citat:
a1200: Znam da je tesko da se shvati, ali postoji nesto sto se zove realnost - i naravno, kako se ostale zemlje ponasaju u toj realnosti - ne nekoj imaginarnoj verziji, "kako bi trebalo", nego bas realnosti. Kako stite svoje granice, kako se odnose prema svojim gradjanima, prema svojim zlocincima, kako prema drugima drzavama.

Dakle, samo kad se uzmu u obzir reakcije ostalih zemlja - sto u okruzenju - sto svetskih sila (koje popuju nama ovde kako treba da se ponasamo), i sagledaju kako se one ponasaju u konkretnim primerima, moze da se govori o tome sta je normalno i odgovorno ponasanje, a sta ono sto se nama namece kao "normalno" iz ko zna kakvih interesa. Jer ako se ne ponasas normalno, tj. isto kao i okolina ti, na kraju ispadnes najgora sprdacina i zlocinac, zalepe ti etiketu "genocidan" na celo - isti ti koji svoje zlocine podvode pod neke termine kao sto su "oslobadjanje", "humanitarne intervencije" , "domovinske ratove", "kolateralne stete" i sl. Koji ne priznaju medjunarodni sud i lokalne zakone u zemljama u kojima imaju svoju vojsku, i ne isporucuju svoje drzavljane koji su dokazano pocinili zlocine (silovanja ubistva itd.), nego im "objektivno" sude kod sebe kuci, kontrolisuci medijski damage i ogranicavajuci promovisanje takve slike o sebi po svetu...

Ali, mi smo uvek bili veci papa od pape, a i slabo kapiramo... nismo u stanju da nacimo od drugih kako se ozbiljno vodi jedna zemlja... a sve u zelji da se dodvorimo, jer samo ako se dodvorimo, neko ce valjda da nam baci kosku, pa cemo da zivimo "ko sav normalan svet" - tj. doci ce deda mraz sa poklonima - i zato smo spremi na ono nasta ni jedna normalna zemlja nije. Ja bih to nazvao uzasnom kratkovidoscu, mentalnom ogranicenoscu i verovanju u bajke, koje ce kao i uvek da nam se obije o glavu - umesto da ucimo od najboljih.


Vidla žaba da se konji kuju pa i ona digla nogu. Megalomanija šta li ?
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 15:29 - pre 156 meseci
Da stil bas tako, megalomanija - umesto da pogledamo samo preko granice... prema nasim susedima.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 15:32 - pre 156 meseci
Citat:
a ako li ko sa strane kaze to isto o...


...prenabedjenoj umetnici Amy Winehouse....

Citat:
posto taj nije njihov, cela palanka skoci protiv njega. Sizofrenija, bato.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 15:49 - pre 156 meseci
Izbrisao sam svoju predhodnu poruku - recenica nije bila upucena meni (jutro, jos sam krmeljiv, sta cu...)
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 15:51 - pre 156 meseci
Citat:
a1200: Da stil bas tako, megalomanija - umesto da pogledamo samo preko granice... prema nasim susedima.


Tačno i treba da pogledamo, oni nisu igrali partiju u igri sam protiv svih. Tu igru sigurno gubiš kako god da okreneš.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 17:06 - pre 156 meseci
Oni na prvom mestu cene sebe i postuju svoju zemlju, kakva god da je... ne posipaju se pepelom po glavi, i izvinjavaju, u nadi da ce neko da im udeli koju kosku, kao seoskoj dzukeli.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 17:29 - pre 156 meseci
Ja ne mogu da cenim one koji su svojim delovanjem doveli Srbiju na ivicu ponora. Jbga iz devedsetih smo izašli kao najveći luzeri. Ekonomija u raspadu, teritorije otišle, stotine hiljada izbeglica, ratni profiteri, šverceri, negativan publicitet - po****i ste se na čitavu časnu istoriju. Kako vas nije sramota da se još javljate. Nemate pojma bre. I sad reci da sam nešto izmislio.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+558 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 17:33 - pre 156 meseci
Citat:
milanche:...prenabedjenoj umetnici Amy Winehouse.... 
Nista ja ne kazem u vezi toga niti sam pa citao celu temu. Licno mislim da su sve to gluposti. Cini mi se da je i ranije to bilo, mislim da je koncert Dzoa Kokera odlagan zato sto se ovaj bio napio, ono pre 20, 25 godina, mozda i dva puta, pa se niko nije drao. Ovo sad sto se deru, to je samo fejsbuk bubuljicarenje. Podrazumeva se da taj ko hoce da peva na koncertu treba da bude trezan, i ne vidim sta ima neko da se ubedjuje oko toga. Ako se napije pa ne moze da odrzi koncert, taj je budala i treba da vrati sve pare svima koji su prevareni i to je to.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 17:36 - pre 156 meseci
Ko to "mi da se javljamo" - ajde umivanje ladnom vodom. Posipanje pepelom za tudje budalastine, i njihovo pripisivanje celoj naciji (?!), koje uzgred nisu nastale same od sebe - tj. deo su opsteg gradjanskog rata i ludila podgrejanog od isitih tih sila koje sada insistiraju na posipanju pepelom, i koje rade neuporedivo gore stvari sirom planete zbog svojih interesa - nece nikako doprineti nicemu, osim da postanemo jos smesniji i jadniji. Lepo ja kazem treba gledati sta rade ovi oko nas, sto su isto tako ucestvovali u tim desavanjima... da ucimo malo od njih... ali ne vredi. Traba malo pogledati kako se zemlje ponasaju u realnosti... barem one koje drze do sebe.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 17:45 - pre 156 meseci
E znao sam, sad ide ono : "Krivom ***cu i dlake smetaju". Sve su vam drugi krivi te masoni te iluminati, mali zeleni, spisak nema kraja. Večito tražite opravdanja za svoje neuspehe.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 17:53 - pre 156 meseci
Interes bato, i samo interes... nikakve "humanitarne" intervencije, demokratije i demagogije. Uz, naravno, stari recept zavadi pa vladaj, tj. vekovnu tradiciju velikih - tj. onih kojima nikad ne pada na pamet da se posipaju pepelom za svoje grehe, posebno ako to ne radi niko drugi, i koji na prvom mestu cene sebe i svoju zemlju.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 18:03 - pre 156 meseci
Tačno interes. Nama kad se sada pogleda ono što je rađeno devedesetih uopšte nije bilo u interesu da se u to upuštamo. Na osnovu toga sledi zaključak da ste vi radili za tuđe interese kad ste se u to upleli.
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 18:09 - pre 156 meseci
Ja mislim da si "Ti" radio na tome, i da sad bas "Ti" radis za tudje interese...
Ajde batali se te proste ad hominem strategije. Mnogo su ti bolji oni youtube linkovi sa 'lebom... :)

Ako ti nije jasno kako se odgovorne zemlje ponasaju, ako to nisi u stanju da vidis, koliko prostom analizom ponasanja svih ucesnika sa ovih prostora... onda ja svakako ne mogu da ti pomognem. Meni je samo zao sto sam bio budala i podario glas, i svoje vreme, pacenicima sa integritetom seoske dzukele... ciji rezultat je samo jos gori bananistan.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 18:20 - pre 156 meseci
Ti želiš da ljudi i dalje podržavaju propalu politiku. Bilo prošlo ne ponovilo se. Podršku za sr***a koja ste pravili nećete dobiti.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 18:22 - pre 156 meseci
Citat:
a1200: Interes bato, i samo interes... nikakve "humanitarne" intervencije, demokratije i demagogije. Uz, naravno, stari recept zavadi pa vladaj, tj. vekovnu tradiciju velikih - tj. onih kojima nikad ne pada na pamet da se posipaju pepelom za svoje grehe, posebno ako to ne radi niko drugi, i koji na prvom mestu cene sebe i svoju zemlju.


U najboljem interesu male ekonomski i vojno beznacajne zemlje je da se pospe pepelom ako velike sile to zahtevaju.

U suprotnom ce dobiti dandaru, pa ce opet da pitaju... ako opet odbije, jos jedna dandara i tako u nedogled.

Mozda ce "sacuvati obraz" (sta god to znacilo), ali vrlo brzo vise joj nece ostati ni taj "obraz".

Prvo moras da postanes jak, pa tek onda da se qrcis... ne obrnuto. Taj redosled stvari je razlika izmedju pametnog i budale.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 18:27 - pre 156 meseci
Here he comes again... sta ti je partijska obuka, i jednoumlje...

Da ti nacrtam: ne, ja sam glasao i demonstrirao protiv njih - zarad neceg boljeg, a dobio sam samo gore - jos goru propalu lopovsko-uliznicarsku ekipu, okrenutu samo licnom bogacenju, bez ikakvog integriteta i osecaja pripadnosti jednoj naciji. Koja cak nije u stanju ni da uvidi, i iskopira ponasanje okolnih zemlja, niti ima bilo kakvu cak ni kratkorocnu strategiju koja funkcionishe... nego kaze jedno, a za nedelju dana radi drugo...
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 18:32 - pre 156 meseci
@Ivan
Citat:
U najboljem interesu male ekonomski i vojno beznacajne zemlje je da se pospe pepelom ako velike sile to zahtevaju.


Ali ne vishe od onoga sto zahtevaju, sto je nephodno - a mi kao da se takmicimo koliko smo dobri u tome... to je specificno stanje duha, koje ja nisam uspeo da vidim kod okolnih zemlja. I Hrvati se pospu, Bosanci isto, kao i Shiptari - ali minimumom kojim moraju... dok ovaj nas krem bas nekako uziva u tome...
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 18:36 - pre 156 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: U najboljem interesu male ekonomski i vojno beznacajne zemlje je da se pospe pepelom ako velike sile to zahtevaju.

U suprotnom ce dobiti dandaru, pa ce opet da pitaju... ako opet odbije, jos jedna dandara i tako u nedogled.

Mozda ce "sacuvati obraz" (sta god to znacilo), ali vrlo brzo vise joj nece ostati ni taj "obraz".

Prvo moras da postanes jak, pa tek onda da se qrcis... ne obrnuto. Taj redosled stvari je razlika izmedju pametnog i budale.


Dodatak. Pre svega Srbija u opšte nije uspela da proceni svoje mogućnosti i svoju poziciju u svetu. Da je to učinila kako treba sad ne bi morala da se kako neki kažu "posipa pepelom" ma šta to značilo.

Citat:
a1200: Here he comes again... sta ti je partijska obuka, i jednoumlje...

Da ti nacrtam: ne, ja sam glasao i demonstrirao protiv njih - zarad neceg boljeg, a dobio sam samo gore - jos goru propalu lopovsko-uliznicarsku ekipu, okrenutu samo licnom bogacenju, bez ikakvog integriteta i osecaja pripadnosti jednoj naciji. Koja cak nije u stanju ni da uvidi, i iskopira ponasanje okolnih zemlja, niti ima bilo kakvu cak ni kratkorocnu strategiju koja funkcionishe... nego kaze jedno, a za nedelju dana radi drugo...


A ko kaže da danas nije onako kao što kažeš da jeste. Nije bilo dobro ono devedesetih nije dobro ni ovo danas. Ono što je bitno da to ne znači da trebamo da se vraćano korak u nazad i da to što je bilo devedesetih podržavamo i dajemo im legitimitet. Ti ljudi su tada koferima iznosili pare na Kipar, sinčić vodio šverc cigareta, onaj tamo seko šume i krao belu tehniku, itd. Oćeš video :)



[Ovu poruku je menjao stil dana 02.07.2011. u 19:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bvcom.net.



+744 Profil

icon Re: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"02.07.2011. u 19:15 - pre 156 meseci
Niko ne kaze da treba da se ide korak nazad. Samo kazem da bi mozda trebali malo nesto da naucimo od nasih suseda... da se ipak ima neki nivo i mera, na tom putu bez alternative.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Chelsea Handler vredja Srbe u emisiji ""Chelsea Lately"

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 27423 | Odgovora: 162 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.