Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vanzemaljci i Buducnost Zemlje

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 227680 | Odgovora: 1682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kandorus

Član broj: 266404
Poruke: 429
*.yourproxyhost.com.



+443 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje24.06.2011. u 23:42 - pre 155 meseci
Citat:
Galactic Federation:

U doba dinosaurusa nije bilo inteligentnog zivota na zemlji.

A kad je bilo?

Citat:
seizmoloska merenja Apolo astronauti su potvrdila zvonjenje titanijumske resetke

Aaaaaahhhhhhhhaaaaaaaa, to je znači! A ja mislio da mi uši škripe od sapunjanja.

Citat:
Galakticka Federacija danas ima 200 hiljada civilizacija clanica iz nase galaksije. Mnoge od njih su ljudi i humanoidi

Kad je već reč o "humanoidima" da li su se i koze učlanile?

Citat:
Sada je zemlja ostala bez negativnih uticaja sa strane i jedina preostala prepreka su nekadasnje sluge Anunakija, sadasnja vlada u senci, koja jos uvek drzi konce u rukama na zemlji.

Ne beri brigu. Srbija budno motri na takve.

Citat:
Planeta zemlja koja je sad u jadnom stanju ce biti ociscena i izlecena.

Nije valjda da će Srbija priznati nezavisnost Kosova?
 
0

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 11:47 - pre 155 meseci
Citat:
Maldek ce biti ponovo sastavljen i naseljen, Venera i Mars bice vraceni u prvobitno stanje sa bujnim zivotom i naseljeni.


Uzeo sam samo ovaj deo da proverim izvore. Reko ajde malo da ulozim napor da vidim odakle ovo sve.

Misaoni proces: Da Maldek bude sastavljen to je prilicno unikatna grupa reci i ne bi trebalo da bude tesko u googlu naci referencu...

http://www.google.com/search?q...:official&client=firefox-a

Bingo, treci link odozgo: http://abundanthope.net/pages/...ghts_On_Islam_15_printer.shtml

Citat:
Your whole solar system is to be repaired. It has suffered much damage from the Galactic and local warring. Maldek will even in time be reassembled. Mars and Venus will be restored, so that you may populate them in the future as your populations grow. Some of you will participate in the restoration of your solar system after you have your galactic travel capabilities restored.


E sad, pitam se, cije su ovo reci?

Odgovor se vidi u imenu autora clanka:
Citat:
By Candace Frieze & Sananda Immanuel
#4 February 10, 2005


Hmmm, ko su sad ovi Candace Frieze & Sananda Immanuel ?! Ajd prvo da vidim ko je ili sta je taj Sanada... googling....

Izmedju ostalog, nadjem ga ovde, http://www.laverdaduniversal.org/candidates.html , medju kandidatima za atihrista...posto nisam nesto zainteresovan za ta religijska ...mmm...stagod..idem dalje, ali bar opis mogu da procitam

Citat:
Plays the role of "Jesus" in the astral realm and near death experiences. He's the one Michaelangelo painted a portrait of that the churches then accepted as the picture of "Jesus." Most churches today have pictures of this Sananda hanging in them somewhere. Most believers correlate the picture of Jesus that they see as the real Yahushua/Jesus when it is really this Sananda Immanuel who will come to earth playing Jesus, the Son of God. A very good deception. The church was groomed for hundreds of years for this one. Allegedly lives aboard the UFO-ship called the Capricorn and works in Utah which he considers the "New Zion." Works with the Mormon cult deception and also in Jerusalem behind the scenes to prepare for his arrival as Christianity's "messiah."


Ludilo, mnogo kljucnih reci...znaci zivi u UFO-u a glumi Isusa u astralnoj ravni, a takodje radi u Juti ?! Ufff....ovo je malo previse...daj da vidim drugo ime... Candace Frieze...ko si ti Candace ? Googling....

Bingo! , http://www.abundanthope.net/pa...sident_of_AbundantHope_8.shtml

Citat:
Now, one more important detail about myself. I have attained a very advanced level of mastery in my journies through time. My level of mastery entitles me to call myself a Sananda, meaning that I have graduated (rather recently) from the Central Universe, and I belong to a class type of graduates known as Mighty Messengers, and this group has been heavily tested in dealing with rebellion of all sorts. A Sananda is a Might Messenger. The once called Jesus, 2000 years ago, the man, Sananda Esu Immanuel Kumara, earned his Sananda title with that incarnational experience. I will update this with a somewhat more detailed brief autobiography at a later date. I AM THAT I AM, Sananda Candace Frieze.


Jbt, ovo me ubija u pojam....

Citat:
One day, I sent a statement to the Christ, Christ Michael of our universe of Nebadon, and made the statement that we needed many messiahs. I offered to be a "granny messiah," as I am a granny. I offered to recruit messiahs, and so AbundantHope's mission expanded. My offer was accepted, and AbundantHope is now the official Second Coming organization, in full partnership with the Planetary Prince Mission.


Citat:
Initially, I wanted to financially assist local disabled and elderly people living on inadequate incomes. I was disabled myself, and my social security came nowhere close to playing my minimal bills. I tired of asking for handouts.


Ufff.... ajde malo da vidim ja tu organizaciju...kolika je clanarina, sta se prodaje i tako to...., http://www.abundanthope.net/pages/

Posle 10-15 minuta pregledavanja sajta imam blagu glavobolju... al evo ovo izgleda da je interesantno...kako postati mesija....http://abundanthope.net/pages/Becoming_A_Messiah_12/index.shtml , ne mogu vise... daj da probam da nadjem sliku od te Candace...googling...nista, nema slike. Da se vratim napocetak da bude, siguran da nisam nasao pogresan izvor...tj. da li je ovo THE SOURCE ;)

Ok, nadjoh jos neke sajtove gde se pominje restoracija Maldeka i sta ti ja znam sta jos....znaci zakljucak:

Imamo osobu koja po svom sopstvenom priznanju je imala problema sa novcem i onda u jednom trenutku odlucila da se samoproglasi za mesiju i da osnuje svoj sopstveni kult i naravno dobija informacije telepatski...


Kako u ovakav idotizam ne moze niko da poveruje moram da zakljcim da je autor ove teme neko ko pokusava da se malo igra sa nama. Inache, cestitam mu na trudu da procita makar gomilu ovih budalastina... treba imati istrajnosti za tako nesto... Plus, je 24. napravio nalog :) Pfff....mogao sam da skratim proces drasticno :)))

Ko bi to mogao biti od nasih drugara ?

zaraza/3way ili astralpro....samo neko od njih dvojce bi mogao biti toliko dokon da uradi ovako nesto :) Obzirom da zaraza/3way ima poslednju posetu kao i galactic federation, kao i istoriju menjanja nikova zakljucak je jasan, dobrodosao zaraza/3way/galactic federation !!!!!




 
+2

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 12:11 - pre 155 meseci
Citat:
Cuj, nama ce da daju teleporte i cuda... pa to bi bilo ekvivalentno kao da majmunu das da kontrolishe nuklearni reaktor i krenes zelje da mu ispunjavas. :)


Kad se ljudi vrate na savrseniji DNK i kad budu absorbovali napredno znanje i stanje stvari nece vise biti tako primitivni i opasni pa nije problem da koriste napredne tehnologije.

Citat:
Trenutno se na razne nacine u nekim zemljama uklanjaju vladajuci rezimi koje nije moguce potkupiti da od jednog trenutka dirigovano i slozno serviraju "istinu" o ratu sa "vanzemaljcima". Dakle, izmisljeni globalni rat protiv vanzemaljaca ce biti uslov za proglasenje vanrednog stanja u celom svetu i odlaganja demokratskih izbora u svim zemljama za posle tog "rata" tj. za nikad. Istovremeno, "rat" ce biti izgovor za smanjenje sloboda, kontrolu informacija, uklanjanje nepodobnih (moguce i pod optuzbom za izdaju interesa planete Zemlje), kao i za vece namete (veci porez, vece takse i sl.). Iz budzeta svih zemalja pare ce da idu za "borbu" protiv "vanzemaljaca" a ustvari bice oprane i samimi tim iskoriscene za sasvim druge svrhe. Mislite o tome.


To jeste bio plan vladara iz senke da kreiraju laznu invaziju vanzemaljaca da bi sirili strah i haos na svetu i tako bolje kontrolisali populaciju. Ali Galakticka Federacija nece dozvoliti takve scenarije jer je to protiv opsteg interesa ljudi na zemlji.

Citat:
Pa dobro, jel su ljudi sleteli na mesec ili nisu?


Sleteli su na mesec sa apolo misijama, nije problem za raketnu tehniku iz 60-tih da ode i vrati se sa meseca, problem je bio za astronaute prolaz kroz ivicu zemljinog magnetnog polja kroz koju se sliva koncetracija solarne radijacije, zato su imali nekakav egzoticni shield generator koji stvara zastitni mehur oko letelice.

Citat:
koji su ti najbitnije izvori informacija? Ako mozes da postavis linkove? Prepoznajem neke, ali vecinu ne.


Glavni su Sheldan Nidle http://www.paoweb.com pratim zadnjih 11 godina
imas i Mike Quinsey poruke
zatim mnogi insajderi u intervjuima za Project Camelot http://www.youtube.com/user/jagbodhi
i drugi chaneleri.
Sve ovo je izdvojeno i uklopljeno u veliku sliku jer ima dosta dezinformacija iz drugih izvora, posle godina proucavanja znam sta je sta.

Citat:
Nije valjda da će Srbija priznati nezavisnost Kosova?


Kad svu budu sa novim DNK podignuti na visi nivo svesti, svi ce biti skladni, nece biti bitne drzave ni da li je kosovo bilo zavisno ili nezavisno.
To ce biti stvar istorije kao i svi ostali dogadjaji ljudi sa ogranicenom svescu, to je samo da se stekne iskustvo zivota u ogranicenoj svesti.

 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 12:41 - pre 155 meseci
Za Ankalagon,

ako budes nasumice guglao tako izludeces od raznih kontradiktornih informacija,
ima dosta sarlatana, ima skeptika, ima onih koji misle da kanalisu neka dobronamerna bica a u stvari nisu dobronamerna itd..

Prema svim izvorima Sananda ili Lord Sananda je bice na visem nivou svesti cija je najpoznatija inkarnacija na zemlji Isus.
Ali nekad ce se ne tako dobronamerno bice predstaviti kao sananda i diktirati svoje stavove. Najbolje je prosuditi koliko mudrosti ima u samoj poruci a ne od koga dolazi.

Nisam od tih koje si nabrojao, ovaj nalog sam sad napravio, ali sam posecivao elitesecurity vise puta u prethodnoj deceniji, ne znate me sa njega.

Ako vas zanima ko sam ja nije nikakva tajna.

Ja sam Radivoj Radivojevic, programer inace, ja sam 2004 objavio igru Galactic Federation, prvu ozbiljniju 3d igru u Srbiji
evo intervjua iz 2003 http://www.sk.rs/2003/09/sids01.html

Igru sam NAMERNO nazvao Galactic Federation, po pravoj organizaciji za koju sam od ranije znao iz svih ovih informacija.

Ne mesajte to sto sam napravio igru sa naucno fantasticno pricom i ovim sto tvrdim da je realno.

Zamisli sad kad dodju vanzemaljci i bude prvi kontakt i svi saznaju sta je prava galakticka federacija, ja mogu da kazem:
Haha ja sam to znao sve vreme... neverujes? pogledaj moju igru iz 2003.
 
0

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 13:32 - pre 155 meseci
Vidi ovako,

ja sam dosta krace od tebe u "igri" i odlucio sam da izadjem iz nje. Trpao sam ja u svoju glavnu na tone kontradiktornih informacija i preziveo sam da pricam o tome bez da sam poludeo. Bar ne permanentno ;)

Najvredniju stvar koju mogu da ti ostavim u amanet jeste da ponovo uspostavis kontakt sa realnim svetom.

Sve sto slusas od tih kanalisanih entiteta i njihovih proponenata moras da proveris u realnom svetu. Postoje naucne studije, zvanicni sajtovi, ako je nesto istina to ne moze bas tako lako da se sakrije, moze samo da bude malo gurnuto u stranu. Ako gledas samo jednu stranu medalje, onda definitivno zastranjujes. Pricam ti iz licnog iskustva i u najboljoj nameri. Kao brod, ako nemas taj balans, potonuces!

Pogledaj malo bolje sta se desava u svetu: nije dosla galakticka federacija da spasi Haicane uoci zemljotresa, nema GF da pripomogne u Fukushimi.... Niko nas nece spasiti ako ne spasimo sami sebe.

Video sam tog lika sto ti je glavni izvor. Covek nema dodira sa realnoscu. Da li znas sta nedostaje kod njega? Nema empatije. Nema nikakva osecanja za realan svet i obicne ljude u njemu, za probleme, za patnju koji svi osecaju.

On kao ima kontakta redovnog sa vanzemaljcima a nikada nije trazio da mu pomognu da se pobrine za beskucnike po kraju, za one koji gladuju, bolesni su.... Nema ljudskosti. Oci pune ponosa i strasti kad prica o sebi i svojoj vaznosti. Nema skromnosti i poniznosti koju bi trebalo da oseca da je zaista iskusio tu razliku u civilizacijama.

Hoces da zaista znas sta je realno? Sledeci put kad budes video beskucnika nemoj da bezis od njega ili da ti smeta sto smrdi, kupi mu nesto da pojede ili ako ti je blizu kuce, napravi mu sendvic izadji i daj mu. Kad se vratis kuci upali youtube i pusti ponovo tog tvog omiljeneg izvora informacija i uporedi razliku u ocima. I zapitaj se, sta su ti ufolozi IKADA uradili za nekog drugog u REALNOM svetu.

 
+1

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 14:02 - pre 155 meseci
Ako želi da bude human, bolje da da krv, ako može (zdravstveno) ili možda uplati, bez obzira koliko malo, Crvenom krstu, ili lokalnoj bolnici, ili nekom humanitarnom fondu. Možda su ti beskućnici ustvari potpuno sposobni za posao, primaju neku socijalnu pomoć, a prose da ućare još malo.

@GF
Ako "Sananda" ili "Lord Sananda" ne postoji? Ako je "viši nivo svesti" izmišljotina, jer smo već na tom "višem nivou svesti"? Ne veruj svemu. A kad dodju vanzemaljci, možda će nas samo istrebiti? Ko garantuje da ljudi to ne bi, kada su uništili Neardentalce? Čovek ubija i pripadnike sopstvene vrste, sa kojima može osetiti neku bliskost. Razmisli opet.

Poz.
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 14:07 - pre 155 meseci
Ma ja sam savrseno u realnosti, drugi nisu.
Ko kaze da gledam samo jednu stranu.
Sto se tice zemljotresa i katastrofa oni bi imali gore posledice da ih vanzemaljci ne ublaze.
Ali tu je i karma ljudi koju moraju da iskuse, to je deo igre da iskuse posledice svojih dela.
Kad je neko bolestan ili beskucnik to iskustvo je potrebno za njegovu duhovnu evoluciju kao i svi ostali tipovi iskustva.
Tako da vanzemaljci nece da kvare igru, ima zakon nemesanja u stvari nerazvijenih civilizacija koji se manje vise sprovodi ali ima izuzetaka.
Ali posto je dovoljno toga prozivljeno na zemlji u ovakvom nacinu zivota i dostignut je odredjeni nivo sad je vreme za prvi kontakt.
 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 14:10 - pre 155 meseci
Ako veruješ u karmu veruješ i u besmrtnost duše koja se reinkarnira.

Na osnovu čega? Zašto su ti budisti u pravu, a hrišćani, muslimani, jevreji i ostali koji u reinkarnaciju ne veruju, nisu?

Razmisli opet.
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 14:20 - pre 155 meseci
Zato sto vecina vernika tih religija ima jako povrsnu sliku stvari, a religije hriscana, muslimana itd.. su podesene da skrivaju bitne delove istine kako bi se ljudi drzali na niskom nivou.
Da su samo agresivni vanzemaljci u svemiru i da nema ko da nas zastiti zemlja bi odavno bila zbrisana.
Svi koji dostignu odredjeni nivo svesti su dobronamerni prema drugima, zbog univerzalnog principa povezanosti, druga bica su deo tebe (ne zelis sebi da odseces ruku).
Zemlja je playground za niske nivoe svesti.
 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 14:29 - pre 155 meseci
Možda nema boga ili besmrtne duše? Razmišljaj malo o tome, i što više budeš razmišljao, biće ti jasnije da je religija jedna obmana da se od vernika uzme novac.
 
+1

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 14:32 - pre 155 meseci
Citat:
Ako želi da bude human, bolje da da krv, ako može (zdravstveno) ili možda uplati, bez obzira koliko malo, Crvenom krstu, ili lokalnoj bolnici, ili nekom humanitarnom fondu. Možda su ti beskućnici ustvari potpuno sposobni za posao, primaju neku socijalnu pomoć, a prose da ućare još malo.


Ne. Lako je dati pare na neki racun. Dok iz blizine ne vidis i osetis neciju tugu i patnju i mozes da ih razumes i pokusas da im pomognes na neki nacin direktno, do tada ne znas sta je realno. Diskonekciju od realnosti, nedostatak empatije, sakrivanje iza filozofskih floskula, oslobadjanje od odgovornosti....ma sta da ti pricam dalje, pogledaj samo prethodni post GF-a. To je ono sto ti KULT moze uraditi. Kao sto sam napisao u mojoj temi: Veoma velika cena se placa za veoma malo znanja zakopanog medju gomilom gluposti. :(((
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 14:51 - pre 155 meseci
Citat:
Možda nema boga ili besmrtne duše?


Da li ti uopste mozes da objasnis svest.
Da li mislis da su ljudi i zivotinje reaktivni roboti koji se sastoje od hrpe atoma, nekakvih kuglica (koje niko ne moze da objasni u potpunosti) koje se haoticno krecu i interaktuju i stvaraju neverovatno slozeno telo, i da je u neuronima magicno snimljeno xyz petabajta informacija koje daju nekom razum da pojima svet oko sebe?

Ili je svest sveukupna povezanost svakog delica beskonacnog univerzuma koji se sastoji od svetlosti (materija je zgusnuta svetlost) gde svaki delic komunicira kvantnom mehanikom sa svakim drugim delicem, pa mogucnost da bilo sta ima svest ili dusu dolazi iz rekurzivne funkcije i beskonacne kolicine informacija.
Gde svest kao essence (visa frekvencija svetlosti) moze da upravlja ostatkom svetlosti (protok energije i materija) i ima sva moguca iskustva fuzickog postojanja. Gde sve sto postoji ima svest jer se sastoji od informacija, kamen, planete, zvezde, galaksije. Svest zvezde spram svesti coveka je kao svest coveka spram svesti bakterije. Galaksija je bice, kolektivna svest galaksije se sastoji od mnogo svesti zvezda i svega u njoj i tako dalje u vece forme.

 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 15:09 - pre 155 meseci
Moje siroko pojimanje stvarnosti nazivas zastranjivanjem u kult?
Jesam ja kriv za neciju patnju.
Svi na zemlji pate manje ili vise na razlicite nacine.
Ja se borim da to promenim sirenjem kljucnih informacija i upucivanjem na uzroke ovoga ili onoga.

 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 15:11 - pre 155 meseci
Šta je svest? Mi smo samo elektronski impuls u mozgu, EEG, a mozak, jedna mašina. Komplikovana, ali ipak mašina. Nemoj da padaš na new age gluposti, svest koja je u našem mozgu, nema veze sa "univerzumom" onako kako si ti to napisao.
Nije svest povezanost sveukupne svetlosti, ili energije, to je new age glupost. Kako sam ja povezan sa tvojom svešću, ili svešću nekog drugog? Dalje, čovek je daleko od sposobnosti da procesira beskonačno mnogo informacija - čak i ako si u isto vreme lekar i fizičar, probaj da budeš još i arhitekta ili violinista - neće ići.

A što se kulta tiče, ja nisam vernik, i borim se protiv zabluda, među kojima je i vera sama. Možeš verovati u baš šta želiš, ali to ne znači da je to istina.

I još nešto, kako si do tog petabajta došao? Molim, linkuj naučni rad koji upravo dokazuje da mozak pohranjuje oko petabajta informacija.

Poz.
 
0

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 15:26 - pre 155 meseci
Ne siroko shvatanje, to je u redu.

Videces, uzalud cekas prvi kontakt...proci ce 2012,2013....nista se nece desiti...

A nikome nece posebno znaciti nikakve informacije. Uostalom, Odin i kompanija ce ti se veoma brzo nakaciti na vrat pa ces videti koliko si upio u sebe mira, srece i kosmicke ravnoteze :)))
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 16:01 - pre 155 meseci
Znaci ti verujes da si robot.
Mozak jeste masina ali svetlosna, morficka i primarno se ponasa kao antena koja je sprega tvog tela sa visim delovima tvoje svesti, nefizicke energije.
Nisi ti svestan beskonacno informacija u trenutku nego procesiras mali spektar tih informacija.
Kako je moja i tvoja svest povezana?
Jesi cuo za skeniranje aktivnosti mozga?
Jesi video onu najnoviju kapicu sa senzorima (nebitno sto su kontakt sa kozom senzori) koji registruju mozdanu aktivnost i sa mislima kontrolises aplikaciju na kompjuteru.
Znaci kad protice struja kroz bilo sta, pa tako i neurone, u okolnom prostoru se stvori elektromagnetno polje ili zracenje radio talasa, ista stvar.
Ti talasi se sire u okolni univerzum dodirujuci sve ostalo.
Sad ces ti reci, pa to je beznacajno slab talas na distanci.
Ali fazon je, to sto detektujemo klasicnim instrumentima nije ceo talas, nego njegova komponenta odnosno deo spektra.
Velika kolicina informacija se u stvari provede u drugom delu spektru i nad svetlosnom propagacijom i ne slabi toliko.
To je kao kad poredis kratkotalasni prijemnik koji hvata raspon od 5KHz veoma niske frekvencije, i sirokopojasni link na 100GHz koji prenosi more tv knala odjednom.

Petabajt sam lupio, nebitno, vidi broj neurona i broj proteina u njima ako ti nesto znaci.

 
0

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 16:14 - pre 155 meseci
Citat:
Ankalagon the Black:Uostalom, Odin i kompanija ce ti se veoma brzo nakaciti na vrat pa ces videti koliko si upio u sebe mira, srece i kosmicke ravnoteze :)))

Koliko vidim, to je na tebe djelovalo pozitivno :)
Nakon dvije i po godine tretmana ipak si na kraju poceo da pokazujes neke znake razuma, iako sam - moram priznati - u zadnje vreme postao skeptican povodom moguceg oporavka kod tebe...

Sto se tice mira, srece i kosmicke ravnoteze.... pa neko ko misli za sebe da je na nekom visljem nivou svijesti trebao bi da zna da doticne kategorije ne znace nista ako prije toga nisi spoznao rat, nesrecu i poprilicnu neravnotezu.
Tako da, sve sto te u tom smislu zadesava - nephodno je za tvoj duhovni napredak, pa jos treba i da nam se zahvaljujes zbog toga :)
 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 16:48 - pre 155 meseci
Citat:
Galactic Federation: Znaci ti verujes da si robot.
Mozak jeste masina ali svetlosna, morficka i primarno se ponasa kao antena koja je sprega tvog tela sa visim delovima tvoje svesti, nefizicke energije.
Nisi ti svestan beskonacno informacija u trenutku nego procesiras mali spektar tih informacija.
Kako je moja i tvoja svest povezana?
Jesi cuo za skeniranje aktivnosti mozga?
Jesi video onu najnoviju kapicu sa senzorima (nebitno sto su kontakt sa kozom senzori) koji registruju mozdanu aktivnost i sa mislima kontrolises aplikaciju na kompjuteru.
Znaci kad protice struja kroz bilo sta, pa tako i neurone, u okolnom prostoru se stvori elektromagnetno polje ili zracenje radio talasa, ista stvar.
Ti talasi se sire u okolni univerzum dodirujuci sve ostalo.
Sad ces ti reci, pa to je beznacajno slab talas na distanci.
Ali fazon je, to sto detektujemo klasicnim instrumentima nije ceo talas, nego njegova komponenta odnosno deo spektra.
Velika kolicina informacija se u stvari provede u drugom delu spektru i nad svetlosnom propagacijom i ne slabi toliko.
To je kao kad poredis kratkotalasni prijemnik koji hvata raspon od 5KHz veoma niske frekvencije, i sirokopojasni link na 100GHz koji prenosi more tv knala odjednom.

Petabajt sam lupio, nebitno, vidi broj neurona i broj proteina u njima ako ti nesto znaci.


Ja nisam robot, jer mogu imati dete. Ali ja jesam biološka mašina. Da li bi Fon Nojmanovi automati bili roboti ili živa bića, s obzirom da bi sigurno imali svest na višem nivou od kišne gliste, otvoreno je pitanje.
Mozak nije svetlosna mašina... Morfička? Šta znači "morfička"? Ne postoji nikakav "dublji nivo moje svesti"... Ne postoji ni podsvest, ako ne misliš da je i psihoanaliza tačna takodje, a nije.
Moja i tvoja svest nisu povezane.
Da aktivnost mozga se skenira odavno. Prvi način je bio EEG. Sad imaš PET, MRI itd.
Što se kapica sa senzorima tiče, znam da je u zadnjih deset godina pošlo za rukom naučnicima da povežu mozak i mašinu (veštački vid i sl.) ili direktnom vezom, ili indirektnom, elektrodama unutar lobanje, ili onima vani.
Naravno, elektromagnetno polje. Ako znam šta je EEG, mogao si da pretpostaviš da znam i šta je elektromagnetno polje.
Kako to talasi "dodiruju"? Elektromagnetno zračenje se opisuje pomoću elektromagnetnog polja. Novi izvor elektromagnetnog zračenja promeni polje, medjusobni uticaj postoji. Nego, šta time hoćeš da kažeš?
E što se fazona tiče, razni instrumenti rade u raznim delovima spektra! I ispituju se razni delovi spektra, recimo, u astronomiji/astrofizici x zračenje, mikrotalasno, radiozračenje, UV, IR itd. sve se registruje i analizira, uz vizuelno. Šta si hteo da kažeš?
To da se "velika količina informacija provede u drugom delu spektra", sad, kako kad može da se pokaže da li neki izvor emituje u nekom delu spektra, ili ne emituje/zanemarljivo emituje? Koje se to informacije prenose, tačno?
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 18:29 - pre 155 meseci
Kad kazem morficki mislim na nacin prepoznavanja struktura.
Recimo vidis drvo i znas sta je drvo. Mozes videti milion drugih stabala veoma razlicitih karakteristika ali ti uvek automatski znas da je to drvo, jer je svako drvo 'morficki' slicno. Isto recimo cujes neku rec, pojam, izgovorenu na mnogo razlicitih nacina i od razlicitih ljudi, gde svaki taj slucaj ima potpuno razlicitu digitalno zapisanu strukturu, ali morficki sve te reci su slicne.

Hocu da kazem da sve 'dodiruje' sve drugo, radio talas slabi ali interaktuje sa svom materijom na koju naidje, ili pravi interferenciju sa drugim talasom.
Ako verujes u kretanje elektrona koji su strogo konstanti u velicini i krecu se kroz 'prazan' prostor onda ces reci da posle odredjene razdaljine radio talas prestaje jer su se elektroni rastrkali i u tom pravcu nije ostao ni jedan. To pada u vodu kod poznatog double slit experimenta, gde navodno jedan elektron pravi interferenciju sa samim sobom. Zato ja verujem u talase sa beskonacno detalja a ne u cestice, odnosno cestice su stojeci talas.
Ako je talas sa beskonacno detalja onda njegov uticaj nikad ne prestaje potpuno nego propagira kroz ceo univerzum i utice bar malo na sve na sta naidje.
Tako isto i misli unutar mozga stvaraju promenu u polju i ona ima efekat na daljinu.
Frekvencija u instrumentu zavisi od fizicke velicine komponenti. Za visoke frekvencije potreban je nano preciznost.
Posto su neuroni jako mali a proteini u njima jos manji sve te interakcije su nanometarske sto znaci da ce i promena okolnog polja biti nanometarske talasne duzine a to moze da bude mnogo vise od frekvencije vidljive svetlosti (500nm). Tasko je sa ovom tehnikom detektovati nesto tako slabasno i tako velike frekvencije. Ako instrument nije osetljiv da ga detektuje to ne znaci da nema zracenja, jer znamo da se interakcije u telu desavaju.
Kad je mozak aktivan misli u njemu imaju odredjenu fizicku strukturu u smislu koja oblast neurona je kako polarizovana.
Sto znaci da ako imas dovoljno osetljiv prijemnik mozes na daljinu da procitas oblik misli u necijem mozgu i znas tacno sta misli posto je oblik morficki/geometrijski univerzalan.
Kod bica sa naprednijim DNK mozak je osetljiviji i detektuje morficki oblik misli koje dolaze od drugih tako da imas telepatiju i slicno.

Ako ne verujes u informaciono polje vise svesti kako onda objasnjavas, da u snovima mogu da se vide buduci dogadjaji?
Nemoj mi samo reci da je slucajno. Meni se desavalo mnogo puta da sanjam stvari unapred.
Zbog tokova energije neki dogadjaji imaju veliki potencijal da se ostvare, u snovima postoji sansa da se adresiras na grubu morficku strukturu nekog takvog dogadjaja. Gledano sa vise tacke so je kao predvidjanje gde ce se planeta nalaziti za x godina, nije problem predvideti, jer znamo kako se ona normalno krece.
 
0

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje25.06.2011. u 22:12 - pre 155 meseci
GF, neko je jako dobro uklopio scenarije iz Zvezdanih Staza, Zvezdanih Ratova, Autostoperskog vodiča, i slično, sa primesama religija i rasističkih mišljenja.
Postoji verzija u kojoj Maldek nije uništen već da je to planeta lutalica koja nema svoj zvezdani sistem, nastanjena u unutrašnjosti reptilima i čiji se povratak očekuje, zamisli, 2012. godine. Oni što predviđaju povratak Maldeka, ne raduju mu se: reptili su. po njima, loši, porobljivači, obožavaju zlato i dolaze po novu turu jer je ga na Maldeku nema a njima treba.

Bez obzira na to da li postoje ili ne postoje, mi smo sami na ovaj planeti. Veća, mnogo veća je verovatnoća da postoje.

Teško da će neko tek tako da bane i da nam pomogne za dž, osim ako nisu bogovi lično. Ništa nije dž, pa čak kada se ne plaća nikakvim materijalnim sredstvom (novac, telo, predmeti). Sve košta, a najskuplje je ono što se ne plati.

Mislim da je dosta to što ovde sve nešto čekamo, a uglavnom čekamo da nam bude bolje. Ne moramo još da tražimo spas od neba. Mada, i ovo je urođeno: prvo se gledalo da li će da pada kiša, ili će da greje sunce kako usevi ne bi propali; danas se gleda da li će da sleti leteći tanjir i da donese korisne darove.

Jedno si u pravu, sve je u nama. Nemaš pojma koliko si u pravu. Samo, nemoj da zloupotrebiš. To što znaš i/ili možeš ne daje ti za pravo da to primeniš kada ti se prohte.
Ja nisam od onih koji baš znaju da ćute, ali ima ono što i ne pričam. Mudrost je u tome da se zna kada šta treba reći ili prećutati.



ER
 
+1

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 227680 | Odgovora: 1682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.