Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vanzemaljci i Buducnost Zemlje

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 228208 | Odgovora: 1682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje03.07.2011. u 17:11 - pre 155 meseci
^ Sto onda ne przi bez zica, kad to ne mijenja stvar?
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje03.07.2011. u 18:58 - pre 155 meseci
Valjda zato sto nema toliko struje, ne vredi da se mi raspravljamo na osnovu nekoliko snimaka, ko hoce da dokaze nesto neka ode kod coveka i proba. I mene zanima kolike su mu mogucnosti.

Da se vratimo na temu.
 
0

dreser

Član broj: 193131
Poruke: 5
*.ptt.rs.



+7 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje03.07.2011. u 18:58 - pre 155 meseci
Citat:
Jao sto volim ove povrsne experte koji misle da sve znaju. A glavno objasnjenje im je profit. Sto ti ne napravis neki crop circle da malo 'zaradis'?
Reci mi jesu li i extrasolarne planete fake?


Cek bre malo, ukoci...Nisam ja nikakav expert i ne'am pojma ni o cemu, heh!

Nisam ni pisao o profitu na crop circle, tu nema profita nego se lokalni seljaci zezali na racun UFO lozitelja diljem sveta i uspeli u tome. A profit ide preko raznoraznih TV kanala koji prave stotine emisija o tome. To ti je kao sa religijom i malo malo nekom vesti o ikonama koje placu, predskazanjima, susretima sa Bogom itd.

E sad, uvek ces ti to osporavati jer si skrenuo sa realnog u imaginarni svet. Ljudska masta nema granica! Za svaku nepobitnu cinjenicu ti mozes vrlo jednostvano da odgovoris da vanzemljaci imaju tako naprednu tehnologiju koju mi ne mozemo ni da zamislimo i kraj price, sahmat! Ili ces da upotrebis mastu i da na malo slozeniji nacin osporavas te nebuloze.

Citat:
Reci mi jesu li i extrasolarne planete fake?


Ma pusti bre nauku da radi, ima oni tek da otrkivaju sve i svasta ali da covek ode dalje od Zemlje nece da se desi narednih x godina. Ajd' sto nemamo tehnologiju za to nego nam je zivotni vek toliko kratak (da bi putovali svemirom) kao zivot leptira na Zemlji. Sva ta otkrica jednog dana mogu da se pokazu ovako ili onako i ne treba da se palis na to.

Citat:
Nema veze, tvoje je pravo da budes 'ignorant', uzivaj u tome, ali neces jos dugo morati da cekas susret sa realnoscu.


Nisam ja "ignorant" vec ti tvrdim da nema NI JEDNOG konkretnog, pravog dokaza za decenije price o UFO, sve je veliko FAKE. A ti ne treba da budes "ignorant" vec da se sto pre suocis sa realnoscu da ne bi skroz odlepio od tih silnih naklapanja.
 
+1

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
77.243.20.*



+288 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje03.07.2011. u 19:45 - pre 155 meseci
@ dreser

Amin!
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje03.07.2011. u 20:22 - pre 155 meseci
Tipicno ponasanje ogranicenog uma koji ne moze da koncipira kako univerzum funkionise.
Zanimljivo je slusati takve, moze covek da se nasmeje, jos ce interesantnije biti videti tvoj susret sa 'realnoscu'.

Bas bi voleo da mi nadjes te talentovane seljake, ili su zakleti na cutanje?
Tip: Mozda ima jedan u Subotici, tamo je bio crop circle oko 2001.

A za dokaze se ne brini, bice i zvanicno.
 
0

dreser

Član broj: 193131
Poruke: 5
*.ptt.rs.



+7 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje03.07.2011. u 21:52 - pre 155 meseci
Citat:
Tipicno ponasanje ogranicenog uma koji ne moze da koncipira kako univerzum funkionise.


Mladi prijatelju, moj ogranicen um stvarno ne moze da prihvati kako univerzum funkcionise na nacin koji ti objasnjavas. Verujem da si pametan, inteligentan ali isto tako i da su te sludeli gomilom budalastina koje se serviraju onako kako sam ti pojasnio u prethodnim postovima.


Citat:
Zanimljivo je slusati takve, moze covek da se nasmeje, jos ce interesantnije biti videti tvoj susret sa 'realnoscu'.


Vidi ovako, ne bih ni dosao na ovu temu i ukljucio se u komentarisanje da slucajno pre neki dan ne procitah clanak na b92 "o susretu sa vanzemaljcima za 20 godina". Nisam se iznenadio za sam clanak jer doticna medijska kuca se ni po cemu ne razlikuje od ostalih kuca u svetu, pored redovnih politickih, ekonomskih, sportskih vesti izbace i gomilu budalastina jer moraju i oni da zarade koju kintu za plate.

Ono sto me iznenadilo je kada sam poceo da citam komentare na tu vest naidjem i na tvoj komentar http://www.b92.net/zivot/komentari.php?nav_id=521824#k5427441 ali najgore od svega je koliko su mediji uspeli da kontrolisu siroke narodne mase i da ih totalno slude kojekakvim nebulozma da je od 170 glasova cak 45% dalo pozitvnu ocenu tvom komentaru sto je prilicno zabrinjavajuce koliko su ljudi psihicki zglajznuli!

Tako da je moj susret sa tvojom "realnoscu" stvarno neverovatan i zato pokusavam da te spasim ako nije vec kasno.


Citat:
Bas bi voleo da mi nadjes te talentovane seljake, ili su zakleti na cutanje?
Tip: Mozda ima jedan u Subotici, tamo je bio crop circle oko 2001.


Eh, po ovome se vidi da si bas neiskusan, kao neko dete, da ti nadjem seljake? Evo odoh sutra da ih trazim...
Hipoteticki, i kada bi ih nasao, doveo kod tebe da ti ispricaju sta su uradili, zbog tvog stanja "realnosti" mislim da opet ne bi poverovao u njihovu pricu da su se zezali sa svetom odnosno sa takvima kao ti. Tebi treba jedno veliko otreznjenje i vracanje u normalne zivotne tokove.


Citat:
A za dokaze se ne brini, bice i zvanicno.


Ne brinem, cekam te zvanicne dokaze samo mi se cini da ih necu docekati za zivota...
 
+1

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje03.07.2011. u 22:31 - pre 155 meseci
Eto to je dobro da je 45% dalo plus na kometar, sigurno bi bio slican procenat i na velikom uzorku cele populacije, pokazuje da ljudi polako shvataju i sami sta se dogadja.
Na jednom drugom nasem opstom forumu postiji topic sa anketom, od 704 glasa oko 88.9% veruje u vanzemaljce. Na celoj populaciji bi verovatno bilo bar 80-85% jer ima dosta ne edukovanih i neobavestenih.
Znaci ti si u stanju da tvdis da je pola ili 90% populacije celog sveta ludo, samo si ti u razumnoj manjini.
Jel treba ja da tvrdim da ne postoji 7 milijardi ljudi na zemlji, zato sto ih nisam licno sreo?

Kako to da osim ponekog ocigledo human made crop circle-a kao sto je ovaj firefox, nema dokumentovano nista o pravljenju ostalih? A ima ih na hiljade. Pa to su remek dela, neko bi hteo zasluge.
 
0

dreser

Član broj: 193131
Poruke: 5
*.ptt.rs.



+7 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje03.07.2011. u 23:04 - pre 155 meseci
Ma gde moze da bude dobro? To pre svega nije merodavno jer je veliko pitanje ko je to davao plus, mozda su likovi poput tebe glasali po nekoliko puta a i sam znas posto si programer kako to funkcionise. A ako to nije slucaj onda je problem sto je uopste bilo pozitivnih glasova i to je dokaz da pojavu treba leciti na vreme jer racunamo da oni koji koriste internet su bar malo obrazovaniji od onih koji to ne znaju da koriste.

Citat:
Na jednom drugom nasem opstom forumu postiji topic sa anketom, od 704 glasa oko 88.9% veruje u vanzemaljce. Na celoj populaciji bi verovatno bilo bar 80-85% jer ima dosta ne edukovanih i neobavestenih.


Pa kako to sad? Ima dosta needukovanih a po tvom racunu to dosta je tek nekih 15-20% populacije. Ne mozes tako da racunas, ima tu dosta faktora koji moraju da se uzmu u obzir a i ankete po netu nista ne znace s obzirom koliki procenat populacije uopste koristi internet kod nas.

Citat:
Znaci ti si u stanju da tvdis da je pola ili 90% populacije celog sveta ludo, samo si ti u razumnoj manjini.


Eh bre, zapleo si se ko pile u kucine: sta je sad ili pola ili 90%? Ako je ovo prvo onda je, ajd da kazemo, uticaj medija veliki a ako je ovo drugo onda su apsolutno poludeli ali ni to me ne bi cudilo, procitaj malo koliku je podrsku naroda imao recimo Hitler svojevremeno, pa se zapitaj da li je taj narod bio sludjen ili ne? Ili recimo pogledaj kako ameri pale sopstven narod pa i ceo svet poslednjih decenija (rat u Iraku, rat u Avganistanu, rat u Libiji).

Citat:
Jel treba ja da tvrdim da ne postoji 7 milijardi ljudi na zemlji, zato sto ih nisam licno sreo?


Ovde mesas babe i zabe: jel treba da tvrdim da vanzemljaci ne postoje zato sto ih nisam licno sreo? Pa pobogu mladi covece, sednes u auto, voz, avion i odes na koju 'oces stranu sveta i sretnes ljude u gradovima, selima itd a gde da vidim vanzemljake?

Citat:
Kako to da osim ponekog ocigledo human made crop circle-a kao sto je ovaj firefox, nema dokumentovano nista o pravljenju ostalih? A ima ih na hiljade. Pa to su remek dela, neko bi hteo zasluge.


Opet ti sa crop circle human made, UFO made, covek je od davnina pravio remek dela, ima ih na milione sirom sveta, potrazi malo pa ces se uveriti.
 
0

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.07.2011. u 00:22 - pre 155 meseci

WTF Vanzemaljci?

Ja sam Vanzemaljac!

Zato, bez'te zemljani jer dolazim sad ja, moja psiha utice uuaaa.

Ko je za nek' digne tri ruke i 4 noge.

Moja psiha utice Uuuaaa.



Maddogz rules.
Ignore: Nedeljko!
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.07.2011. u 01:07 - pre 155 meseci
Kako da ne, bas je nekom zapelo da namesta ankete i komentar score.
Od starije populacije ocekujem da su manje edukovani i obavesteni, a oni su u manjini.
Medju mladjima retko ko ce ti reci da ne veruje u vanzemaljce.
Neznam tacne podatke ali po onome sto je pominjano na stranim televizijama, bar 70-80% amerikanaca veruje u vanzemaljce.
Po ovoj internacionalnoj anketi 20% veruje da su vanzemaljci na zemlji i prikriveni.
http://www.reuters.com/article...iens-odd-idUSTRE6374B220100408
Takodje znacajan procenat je video nesto svojim ocima na nebu. Ali prvenstveno neobjasnjiva kretanja. Kad oni pricaju svojim prijateljima broj uverenih se drasticno poveca.
Ja sam licno doziveo odredjenu vrstu kontakta, ne fizicki, ali ne objasnjivo. Uglavnom specificno i dovoljno da mi potvrdi sve.

Poredis nas sa vremenom hitlera i slicno iz proslosti, kad su ljudi bili na nizem nivou svesti, da ne kazem gluplji.
Jos nije sjajno ali danas je mnogo bolje, narodu je dosta gluposti i duzu revoluciju.
Danas zbog mnogo faktora i kolicine informacija hitler nebi uspeo.
Vanzemaljci su upravo cekali da se malo urazumimo.
Narod je u americi vecinom protiv rata, ali oni nemaju demokratiju, ko ima moc on odredjuje predsednicke kandidate i sta ce politicari da rade.
Da se pita svaki obican covek za misljenje i da se izglasa posteno, ne bi bilo ratova. Ko je zeljan da ratuje i da posalje nekog svog u rat? To je vrlo mali procenat.

Pa dobro tako i ti sedi u leteci tanjir i idi, pa ces videti vanzemaljce. E sad ako nemas leteci tanjir jer ih ameri kriju, sta ja mogu, cekaj.
Nisu ni pre 500 godina imali avione pa su mislili da je zemlja ravna, i da australija i amerika ne postoje.

Siguran sam da nisi nikad bio u crop circle-u da vidis da li su stabljike slomljene.



Kobasa dal' nisi pogresio planetu? :)
 
0

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.07.2011. u 01:34 - pre 155 meseci
Ma bre, vidis da BSOD-ujem

Ups KERNEL PANIC.
Ignore: Nedeljko!
 
0

dreser

Član broj: 193131
Poruke: 5
*.ptt.rs.



+7 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.07.2011. u 08:46 - pre 155 meseci
Naravno da nije zapelo normalnim ljudima da namestaju score ali zaludjenicima mozda jeste.

Zavisi sta podrazumevas pod starijom populacijom odnosno koje su to godine da bi bili u manjini, mozda oni preko 70 godina jer je i prirodno da ih ima manje, a da li su edukovani i to je pitanje sta mogu da se edukuju u tim godinama? Da ih zaludjujes vanzemljacima mislim da je to tesko izvodljivo.

Medju mladima tek nema sanse jer su bolje edukovani ali da postoji odredjen procenat sludjenih, to je definitivno. A taj procenat amerikanaca koji veruje u vanzemljake govori samo o uspesnosti medijske propagande modernog doba a ankete upravo sluze da bi merili koliko su uspesni u medijskoj manipulaciji stanovnistva.


Neobjasnjiva kretanja je jedan sirok pojam i ne treba ga dovoditi u vezu sa UFO, kada gledas u obicnu kesu (suskavu) koju vetar podigne na 300 metara visine itekako ti je neobjasnjivo kretanje i od toga mozes price da ispredas. A tvoje iskustvo mozda jeste pravo ali kako si unapred sludjen samo je dolilo ulje na vatru i vec si video UFO...

Ma nema nikakve razlike izmedju ondasnjih i danasnjih ljudi, moze se reci da je danas jos gore a dokaz si upravo ti i slicni tebi. Da pored ovolike moderne tehnologije ostanes na nivou ljudi iz doba Hitlerove propagande je samo poraz razvoja covencanstva i te tehnologije. Ujedno dokaz sam ti napisao u prethodnom postu kako danas loze ljude (rat u Iraku, rat u Avganistanu, rat u Libiji) tako da danas novi Hitler itekako uspeva gde god i kad god pozeli...


Opet pogresno postavljas stvari, niko ne zeli da ide u rat osim malog procenta ludaka, ALI kada stvari postavis kroz medije tako da ljudi pomisle da nema drugog izlaza nego da idu u rat onda ce i procenat onih koji smtraju da je to ispravno drasticno da se poveca. To je sustina medijske manipulacije i to se danas uveliko primenjuje u mnogim slucajevima. Evo najnoviji primer krastavaca iz Spanije: nemci objavili da su za eserhiju coli krivi krastavci iz Spanije i bum! Usrase spance i celu njihovu proizvodnju a usput pride i ostale proizvodjace da naprave enormne gubitke a na kraju ispade da to nema veze sa krastavcima, histerija i paljevina je uradila svoje.


Eeeeeeeh m#$%^ im @#$#@#em americku! i njima i letecim tanjirima, pa kako to da ih kriju i kako to da sve od njih potice, niko drugi u svetu ih nema samo oni? Ako, neka ih kriju, docice i njima neki novi vanzemljaci pa ce sve isplivati na videlo. A za Zemlju kao ravnu plocu, e tu sinak silno gresis, tu je nauka odradila svoje, postepeno i sa dokazima za razliku od paljevine nekoliko decenija proslog veka o letecim tanjirima i vanzemljacima pa nikako nauka da ih dokaze. Ah, da, zaboravio sam, sve se to skriva od ociju javnosti ali eto procuri s vremena na vreme neka informacija u medije ili od nekog insajdera. Buuuuaahahahaaa!


Oooooooooo, opet, opet i opet ti sa crop circle! Ma nisam bio i ne zanima me uopste ta glupost! Ti danas pricas da je to delo vanzemljaka a sutra ce se pojaviti neki umetnik i pokupiti svetsku slavu sa svojim remek delima!



Uporan si u svojoj zaludjenosti ali ja sam ti odmah u prvom postu napisao da NE POSTOJI NIJEDAN DOKAZ, svi su FAKE, a ti umesto da me obrazujes i uputis na konkretan dokaz, ti mi saljes gomile linkova sa neta koje su ostavljali zaludjenici poput tebe ili iz medija kojima je to posao i koji im donosi 'leba!

I znas kako ce da se zavrsi ova diskusija sa tobom? Tako da cu ja ispasti da radim za ljude iz senke (MIB) i da ovo pisem da bih prikrio istinu i dokaze.


Da dodjes ti sinak kod mene na njivu da mi pokazes kako se prave ti crop circle a ja cu te snabdeti sa alatom (motikom) pa se mozda osvestis i nastavis normalan zivot, a ovu ruznu epizodu tvog zivota ces brzo zaboraviti.






 
0

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.07.2011. u 09:03 - pre 155 meseci
Treba da obrati pažnju još i da baš veruje u ono što želi da je istina, isto kao što vernik veruje u boga i raj u kome se večno živi!
 
0

pingvin81

Član broj: 278567
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.07.2011. u 15:08 - pre 155 meseci
Citat:
Eto to je dobro da je 45% dalo plus na kometar, sigurno bi bio slican procenat i na velikom uzorku cele populacije, pokazuje da ljudi polako shvataju i sami sta se dogadja.
Na jednom drugom nasem opstom forumu postiji topic sa anketom, od 704 glasa oko 88.9% veruje u vanzemaljce. Na celoj populaciji bi verovatno bilo bar 80-85% jer ima dosta ne edukovanih i neobavestenih.


Isti procenat ljudi veruje u Boga (nevazno koja je religija). I sta sada? Statistika je veoma zajebana. Kada pogledas u Srbiji je statisticki prosek plate preko 30.000 a realno je mnogo manja. Pa se ti sada osloni na statistiku.

P.S.
Izvinjavam se, nisam video da sam koristio code umesto quote. Izmenjeno.

[Ovu poruku je menjao pingvin81 dana 04.07.2011. u 16:41 GMT+1]
 
0

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
...kabel-badenwuerttemberg.de.



+586 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.07.2011. u 15:23 - pre 155 meseci
^^
Stavi citat u qoute, ne u code ;)
 
0

pingvin81

Član broj: 278567
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.07.2011. u 15:39 - pre 155 meseci
Citat:
Vanzemaljci su upravo cekali da se malo urazumimo.


E samo su to cekali pa da se pojave. A mi se urazimili ne treba. Svaki dan neki rat i "razumno" razaranje. Negde sam procitao kao poceli su da se pojavljuju danju da bi nas pripremili na njihov dolazak. Ma nije valjda!!!! Pa jel ti uzimas svaki da mrvicu hleba da bi svoj stomak navikao na dolazak sendvica? Ili svaki dan dodjes na posao prodjes pored sefa i odes kuci. Cisto da ga naviknes na dolazak jednog dana.

Evo ja sam spreman da poverujem u postojanje vanzemaljaca, ajde me ubedi. Opipljivim dokazima. Kao neko ko je u informatickom svetu morao bi da znas koje su mogucnosti photoshopa, adobe after effects-a i sl programa za obradu slika i video fajlova. A najgore je sto se svi na njih oslanjaju. I sve je danas leteci tanjir, svaka letelica koja se pojavi na nebu. Zbog cega? Zasto to ne bi bila letelica koju su ljudi napravili?
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.07.2011. u 16:53 - pre 155 meseci
Imam i ja njivu. Evo danas smo zavrsili vrsaj. Ja kao programer, takodje nosim dzakove i stovarujem kukuruz. Ponekad radim i u basti. Zato nemoj da sumnjas u moj dodir sa realnim zivotom.
Naravno uzmem stabljiku zita, cim je malo savijem ona se prelomi i visi. Ne moze nikako da se dobije da je prirodno savijena kao u ufo made crop circles na ovoj slici.

http://www.grantchronicles.com/astro21.htm

Kad se ljudi zezaju:


Kad se vanzemaljci zezaju, 530 x 450 metara:



Ma nisi ti MiB, ti si primer koliko oni dobro obavljaju posao. Ne bas kao u filmu, ali MiB postoje.

Mladja populacija je upucena i pripremljena za kontakt, problem su neki stariji pojedinci.

Naravno da politicka propaganda radi, uvek ce da prikazu misljenje izabranih ljudi.
Sta su samo uradili za 9/11, ali ljudi ipak proziru kroz lazi zbog alternativnih medija, danas pola njih veruje da je 9/11 inside job.
Bez obzira na propagandu i osudjujuci stav javnosti, mali procenat je stvarno ratoboran. Samo sto je sistem kontrole takav da taj procenat ide okolo i ubija.
Ameri su smotani, 99% bi pocrkalo od gladi da izbije neki haos.
Ali to se nece desiti. Buducnost se odredjuje na osnovu kolektivnog nivoa svesti, koji sad ubrzano raste.

Tehnologija letecih tanjira nije problem. Ima vise pristupa od kojih su neki poznati pojedincima na zemlji.
John Searl je pre pola veka pravio male letece tanjire (koji su ujedno i free energy generator). Danas pokusava da patentira princip generatora. Ali je pitanje da li nesto konkretno moze da prikaze danas pored MiB. Na internetu se sad moze videti prvi segment njegovog generatora sa neodimijumskim magnetima. Taj segment sam po sebi nije u skladu sa naucnim shvatanjima a ipak roleri vise i okrecu se. Kad se dodaju drugi i treci segment generator se neograniceno okrece. Searl jos nije prikacao kompletiran generator, verovatno je svestan da mu ne bi dozvolili dok se neke stvari ne promene u svetu, a i on je zapeo da patentira, umesto da sakrije i obezbedi znanje koje ima da bude kad tad dostupno svima.
http://www.searlsolution.com/index.html
Jos jedan primer levitiranja objekata je coral castle.

Ameri imaju u tajnosti razvijene neke antigravitacione letelice. Prostiji primer je leteci trougao, koji ima torusni rezervoar u kojem rotira ohladjena ziva velikom brzinom. Kao rezultat polja letelica izgubi 85% mase i dalje se lako pokrece malim mlaznim motorima.
Leteci tanjiri od grey-ova koriste reaktor sa elementom 115. Reaktor stvara specifican 'gravitacioni' talas, koji se kanalise na projektore i regulatore. Gde se ovi projektori usmere, tamo ide tanjir. Dovoljno pojacan gravitacioni talas, izaziva da se letelica razvuce kroz prostor/vreme. Sa gledista letelice prostor se komresuje i udaljena destinacija se priblizi tako da je propagacija do nje vrlo brza. Fakticki letelica ne prolazi kroz sve medju tacke prostora izmedju, nego njena struktura propagira nadsvetlosnom brzinom do destinacije. Ovakvom metodom moze se stici do udaljenioh zvezda u roku od nekoliko minuta ili sati.
U novije vreme amerikanci su razvili ovakvu ili slicnu tehnologiju i imaju u tajnosti mogucnost svemirskog putovanja velikih razdaljina vrlo brzo. Nije poznato da li su sa ovim letelicama zavirivali dalje od suncevog sistema jer im Galakticka Federacija ne dozvoljava da prave gluposti.
 
0

Kobasa

Član broj: 274124
Poruke: 25



+103 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.07.2011. u 17:04 - pre 155 meseci
Ha ha ha i dalje nemozete da prokljuvite odakle mu ovolika kolicina *************(Cenzurisano od strane masona)

Iako sam nenormalni ludak, necu da budem stipsa, nego cu da podelim te "Izvore"
informacija sa vama je vas uporno salje u "lipove jabuke".

Pravi raj za *********(cenzurisano od strane Iluminata)

http://ramaterijal.webs.com/

http://www.galaksija.com/znakovi/znakovi.htm

http://www.matrixworld-loviste.com/

http://www.ivonazivkovic.net/

Ja sam RA
ROFL
Ignore: Nedeljko!
 
0

Galactic Federation
Sabac, Srbija

Član broj: 286901
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+58 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.07.2011. u 18:17 - pre 155 meseci
Ne posecujem te sajtove, poznato mi je to sto ivona zivkovic pise iz drugih izvora.
 
0

dreser

Član broj: 193131
Poruke: 5
*.ptt.rs.



+7 Profil

icon Re: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje04.07.2011. u 19:53 - pre 155 meseci
Eeee ako si tako vredan u njivi a sludjen vanzemljacima onda si tezak slucaj...Potreban je dugotrajan tretman da se vratis na pravi kolosek. Ne moze ovako u par postova...

Da, MIB postoje, lepo sam ja napisao u kom smeru ce ovo da ide.

Da, ameri imaju sve naj, naj, i top secret i niko vise na svetu, bas su njih odabrali za komunikaciju.


Sta reci osim da ti se ponavlja u nedogled: FAKE, FAKE, FAKE ...


 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Vanzemaljci i Buducnost Zemlje
(Zaključana tema (lock), by Goran Mijailovic)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 228208 | Odgovora: 1682 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.