Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju

elitemadzone.org :: MadZone :: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 17457 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

HeYoo

Član broj: 72595
Poruke: 491



+1017 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 18:28 - pre 149 meseci
Jes offtopic ali mislim da bi trebalo odrzavati nastavu iz oba jezika u sredinama gde to ima smisla ali na dobrovoljnoj bazi. Nikome nece kapa s glave pasti ako nauci osnove jos jednog jezika recimo kroz izborni predmet. Sigurno bi bilo zainteresovanih. Ljubav na silu ne funkcionise.

Sto se tice Kosova.. ono je demografski progutano i nikakve istine nece izmeniti stanje stvari. Maksimum koji se moze izvuci tamo je neka simbolika (cisto da se lakse prebrodi gubitak) i zastita kulturnog nasledja.
 
0

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 18:35 - pre 149 meseci
Evo citat sa pomenutog sajta iako to ne volim da radim ali je vrlo interesantno!

Citat:
Sana Horvat kaže da njen sin sa vršnjacima, kojima je srpski maternji jezik, na ulici, u školi i internetu, komunicira na engleskom jeziku.
- Moj sin u školi srpski uči kao obavezni predmet, ali ga govori loše i zbog toga pribegava engleskom. Verovatno bi više i lakše kontaktirali kada bi i mađarski bio obavezan predmet, pa bi više načina za komunikaciju - kaže Sana Horvat.

Alo, bre, ko je ovde lud?! Njen sin ima u skoli srpski jezik kao obavezan predmet a govori ga lose a bolje govori engleski pa njegova keva misli da treba svi ostali da uce madjarski da bi njenom sinu bilo lakse da se sporazumeva?!?!?!?!?! Totalno ludilo, alo?! Lose govori zato sto ga mrzi da uci i zato vecina ostalih, svi ostali treba da uce madjarski?! Pa, da nije surovo beskrupulozno bezobrazo bilo bi za vristanje od besa!!!!!

Jos ovaj slovenac koji pljuje po nama to smatra kao ok?! I dobro je sto je ovo samo forum, i sreca je sto je ovo odlican i cenjen forum...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+3

milivoje t

Član broj: 230055
Poruke: 270
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+726 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 18:40 - pre 149 meseci
Naravno da citaju, socijalne mreze i forumi su izvor besplatnih informacija i vesti na kojima se lepo zaradi.

Sto se tice Subotice, pre 2 godine sam radio za trenchtown festival, pa sam krenuo do grada da pokupim neki materijal sa bus stanice. Nisam imao navigaciju pa sam zastajao na stajalistima GSP-a na kojima je bilo dosta ucenika koji cekaju prevoz, pitao gde je autobuska stanica. Na prvom stajalistu niko me nije razumeo, na drugom su mi se smejali, na trecem mi je devojcica u iron maiden majici napokon pokazala rukom desno, da bi zatim pokazala levo, cela stanica se smejala, a i meni je bilo smesno :). Jos uvek nisam siguran da li me niko nije razumeo ili su se svi sprdali samnom, mozda stideli :).


Citat:
su27killeryu: takav da su srpske zene "moderne" i ne zele da radjaju, dok se oni kote kao misevi, u danasnjoj "demokratiji" to znaci da ce oni za par generacija i u samoj Srbiji biti vecina i lagano uzeti vlast i raditi sta oni pozele

Ma nije valjda, one moderni, a mi nismo ?
Nije tu pitanje mode, vec para drugovi. Kada napravite dete, to dete treba obskrbiti materijalnom negom, ne samo ljubavlju, treba ga obuci, treba mu kupiti igracke, opremu, potrosni medicinski i kozmeticki materijal, treba ga leciti, treba ga poslati u skolu, poslati na neki kurs, strani jezik, sport, uplatiti ekskurziju, itd. Pre svega treba ga pravilno hraniti, treba mu obezbediti krov nad glavom, da li za to danas ima para ? Nema!

Prost primer mozda sam vec pisao, ziveo sam u naslelju gde 4 susedne zgrade imaju starosnu strukturu stanovnika takvu da bi trebalo da bude bar po neko dete ili novorodjnce, ali ne. Za 5 godina zivota tamo, to se nije desilo, 'deca' su bila iz 80ih, pocetka 90ih i to je to. Ocevi i majke su uglavnom podstanari.

Preselim se u novu zgradu u kojoj je stan mogao da se kupi pod vrlo povoljnim kreditom, kad neverovatno, na svakom spratu prethodne 3 godine neko novorodjence. A pola parova u cetrdesetim ili pedesetim. Da li su hteli decu ili se omaklo, svejedno, odlucili su da ih zadrze, jer su osetili da imaju nekakvu sigurnost, krov nad glavom i kredit koji mogu da otplate.

Poredjenje sa Albancima je besmisleno jer njihova stopa nataliteta iz sfrj je mogla da se poredi samo sa africkim i azijskim plemenima... Oni su neverovatan izuzetak, ne u Srbiji, vec u Evropi.

 
0

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 19:12 - pre 149 meseci
Siftari sa Kosova su zrtvovali standard zarad nataliteta.


Epilog je danas svima jasan.

 
0

ventura

ventura
Član broj: 32
Poruke: 7781
*.adsl.verat.net.



+6455 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 19:12 - pre 149 meseci
Meni je to sa obrazovanjem dece i nastavom na lokalnom jeziku manjine (Mađarski/Rumunski) teška nebuloza... Da tamo gde ima tih nacionalnih manjina postoji i njihov maternji jezik kao izborni predmet, to mi je ok.. Međutim, oni su tu sad neke nacionalne manjine, ali ako hoće da im se deca obrazuju na njihovom 'manjinskom' jeziku, lepo nek se presele u svoju matičnu državu i rešen problem. Ako žive u državi Srbiji, i ako su državljani Srbije, onda treba da znaju i koriste zvaničan jezik ove države - Srpski jezik.

Sve se nešto plašim da Srpska manjina u Segedinu ili Temišvaru imaju nastavu na Spskom (i ne treba, da se razumemo odmah. Ako im je do Srpskog, neka se presele preko granice).
 
+2

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 19:19 - pre 149 meseci
Citat:
gajo2: @Sceka: Jes' ti opet zaboravio da uzmes valijum?


Scekin odgovor je sasvim na mestu ali ti si izgleda zaboravio da si se odjavio sa ove teme :)

Citat:
gajo2:Evo još da odgovorim na neke stvari koje su ovde izrečene pa se odjavljujem sa ove teme.


Citat:
gajo2:Evo i sad se odjavljujem, idem da zarađujem pare svojim slovenačkim vlastodršcima.

 
0

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 19:21 - pre 149 meseci
Citat:
ventura: Sve se nešto plašim da Srpska manjina u Segedinu ili Temišvaru imaju nastavu na Spskom (i ne treba, da se razumemo odmah. Ako im je do Srpskog, neka se presele preko granice).


Imaju.
U Madjarskoj postoje srpske skole. I osnovne i srednje. U jednu od takvih skola je isao i nas bivsi guverner Radovan Jelasic.
Zasto bi se toga trebao nesto plasiti?
 
0

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.142.33.0

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 19:24 - pre 149 meseci
Citat:
Lazar-I: Scekin odgovor je sasvim na mestu ali ti si izgleda zaboravio da si se odjavio sa ove teme :)

Tako je, ja sam dao ostavku ali partijska skupština je odbila da je uvaži.
 
+1

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 19:26 - pre 149 meseci
@Lazar-I
Pusti, neka vredja, samo pokazuje slovenacku nadmoc/nemoc u vaspitanju i kulturi (sto su stalno tokom SFRJ nametali kao cinjenicu a vece prostake i pijanice nisam u zivotu video!). A o inteligenciji da ne pricam. Nista licno, samo uopsteno o ziteljima bivse SFRJ republike! :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
0

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 19:32 - pre 149 meseci
Citat:
Sceka:A o inteligenciji da ne pricam.


Da, takva inteligencija se kod nas Srba vidi na svakom koraku.

Zato nam tako dobro ide.
 
0

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.142.33.0

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 19:33 - pre 149 meseci
@Sceka: Znači ako sam se ja preselio u Sloveniju onda sam postao Slovenac? E Sceko, molim te obavesti o tome i slovenačke vlasti kako bih dobio njihovo državljanstvo. Častim te celom kutijom za smirenje!
 
0

EmmaR
Srbija

Član broj: 269847
Poruke: 466



+172 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 19:38 - pre 149 meseci
Citat:
zarsilic: Siftari sa Kosova su zrtvovali standard zarad nataliteta.


Epilog je danas svima jasan.


Ma nisu niti znaju šta je to standarad. Žene zatvorene između zidina iz kojih izađu samo dvaputa u toku života: na dan venčanja i kada umru. Čast malobrojnim izuzetcima. Glavna obaveza žene je da rađa, a muškarac je taj koji se šetka van zidina a šta će jadna: muž ne vodi računa, ona zakači, abortus smrtni greh (gde će i ovako grešna jer je žensko još sa jednim od najtežih grehova posle pred alaha na ispovest) i eto posle 9 meseci nešto zakmeči a greota je i mače baciti a kamoli dete a tek ako je muško. Slepa poslušnost vođa i eto "vojske" mladeži odrasle na hlebu i malo loja, koju je moguće kupiti i sa samo štanglom čokolade.
I nas je bilo više, pogotovo u seoskim sredinama dok su glavnu i neprikosnovenu reč imali dede i babe, kralj i bog.
ER
 
+2

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 19:39 - pre 149 meseci
Citat:
gajo2: @Sceka: Znači ako sam se ja preselio u Sloveniju onda sam postao Slovenac?

Jok bre. Gori si od njih. Od Turaka su poturice mnooogo gore. ;)
 
+3

Lazar-I

Član broj: 6950
Poruke: 169
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+727 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 19:42 - pre 149 meseci
Citat:
Sceka: Pusti, neka vredja, samo pokazuje slovenacku nadmoc/nemoc u vaspitanju i kulturi


Ja bih se ipak ogradio da Gajo pokazuje samo svoje loše vaspitanje i nije bitno koje je nacionalnosti, a pre lošeg vaspitanja pokazuje da mu nedostaju logika i doslednost.
 
+3

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 19:44 - pre 149 meseci
Citat:
gajo2: @Sceka: Znači ako sam se ja preselio u Sloveniju onda sam postao Slovenac? E Sceko, molim te obavesti o tome i slovenačke vlasti kako bih dobio njihovo državljanstvo. Častim te celom kutijom za smirenje!

Pa takvi su najgori. Ako je tacno da si iz ovih krajeva pa se preselio u Sloveniju da zivis i radis! :) Pa sad nisi ni nas a siguran sam ni njihov. Takve niko ne voli, nigde nisu. A usrecio si se odlaskom tamo. Ali vredniji i sposobniji odu negde na Zapad, pravi Zapad, samo za takvo nesto treba imati znanje i sposobnost. Kao nas kolega po forumu koji odlazi ali u Kanadu. To je vec nesto, znaci da vredi i to prilicno cim su ga zvali da tamo radi. Otici u Sloveniju je malo gore nego ostati ovde. Ali svako prema zasluzi, sta da se radi, takva je sudbina, samo je zalosno svoje traume i frustracije iskaljivati na forumu, pa i malo jadno ali mi nije zao takvih!

Znaci, opet, nista licno, samo uopsteno govorim o nekim pojavama u okruzenju. I to pristojno, konkretno i bez insinuacija, tako sam vaspitan.

Inace nikako ne volim ovakav nacin jer je Off Topic a i nicemu ne sluzi i stalno kritikujem one koji to rade a sada i ja tako. Zasluzujem svu mogucu kritiku i prihvatam je ponizno! Malo se i stidim jer covek koji nema sta da kaze nego se pocne prepucavati na licnoj osnovi je za zaljenje, a ja poveden drugim sebi to dopustih! Stvarno me sram kako sam reagovao!


Pozdrav!

EDIT
Pretekose me, sporo kucam... :)
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+4

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.142.33.0

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 21:06 - pre 149 meseci
Ti si Sceko po vaspitanju ono što se naziva gradski seljak, a svojim primitivnim ponašanjem pokušavaš ostale da vučeš dole. Ja sam svo vreme govorio generalno o narodima, a ti stalno govoriš o mojoj ličnosti, kažeš da sam arogantan, imoralan, da nemam pojma o materiji, i nekom svojom dečjom logikom zaključuješ da sam Slovenac iako sam više puta naveo da sam poreklom iz Srbije, preciznije iz multietničke Vojvodine. Ti nemaš pojma o međunacionalnim odnosima pošto ih nemaš, u Beogradu teško ih možeš i imati. Vojsku si proveo u Šentvidu ali o Slovencima misliš sve loše, tvoje iskustvo života sa drugim narodima pokazije da nemaš tolerancije prema njima. Govoriš neke nebuloze o tome kako je na poslu zabranjeno da se vodi razgovor van službenih okvira. A kad tu postavim link da u Subotici, gde su Mađari najbrojniji narod, žele da uvedu obaveznu nastavu mađarskog jezika, ti eksplodiraš iako to uopšte ne utiče na tvoj život. Niko ne traži da u Beogradu Srbi govore Mađarski, ili da su dokumenta na mađarskom, to ne bi imalo smisla. Traži se da u sredinama gde Srbi nisu većina, da svi narodi pokažu malo volje ka integraciji u društvo u kome se nalaze.

Pa ajd izvini se još jednom i govori o tome kako si ti lepo vaspitan. Nemaš ti ni v od vaspitanja, tebe su vaspitali samo da mrziš sve što nije srpsko i da se osećaš ugroženim čim neko pomene da bi manjine mogle da dobiju malo više prava. Zatucani seljaci kao ti su i doveli do toga da Srbija danas nema normalne odnose ni sa jednom susednom državom. Ti i zaslužuješ da živiš u Beogradskom pašaluku, pošto jedino tako se nećeš osećati ugroženim, naravno pod uslovom da proterate i Crnogorce i Cigane i još neke preostale manjine.
 
+2

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 22:02 - pre 149 meseci
Citat:
gajo2: Ti si Sceko po vaspitanju ono što se naziva gradski seljak, a svojim primitivnim ponašanjem pokušavaš ostale da vučeš dole. Ja sam svo vreme govorio generalno o narodima, a ti stalno govoriš o mojoj ličnosti, kažeš da sam arogantan, imoralan, da nemam pojma o materiji, i nekom svojom dečjom logikom zaključuješ da sam Slovenac iako sam više puta naveo da sam poreklom iz Srbije, preciznije iz multietničke Vojvodine. Ti nemaš pojma o međunacionalnim odnosima pošto ih nemaš, u Beogradu teško ih možeš i imati. Vojsku si proveo u Šentvidu ali o Slovencima misliš sve loše, tvoje iskustvo života sa drugim narodima pokazije da nemaš tolerancije prema njima. Govoriš neke nebuloze o tome kako je na poslu zabranjeno da se vodi razgovor van službenih okvira. A kad tu postavim link da u Subotici, gde su Mađari najbrojniji narod, žele da uvedu obaveznu nastavu mađarskog jezika, ti eksplodiraš iako to uopšte ne utiče na tvoj život. Niko ne traži da u Beogradu Srbi govore Mađarski, ili da su dokumenta na mađarskom, to ne bi imalo smisla. Traži se da u sredinama gde Srbi nisu većina, da svi narodi pokažu malo volje ka integraciji u društvo u kome se nalaze.

Pa ajd izvini se još jednom i govori o tome kako si ti lepo vaspitan. Nemaš ti ni v od vaspitanja, tebe su vaspitali samo da mrziš sve što nije srpsko i da se osećaš ugroženim čim neko pomene da bi manjine mogle da dobiju malo više prava. Zatucani seljaci kao ti su i doveli do toga da Srbija danas nema normalne odnose ni sa jednom susednom državom. Ti i zaslužuješ da živiš u Beogradskom pašaluku, pošto jedino tako se nećeš osećati ugroženim, naravno pod uslovom da proterate i Crnogorce i Cigane i još neke preostale manjine.


Vidis kako si ti lepo vaspitan?! Ali nema veze, nemam nameru da polemisem sa tobom na licnom nivou. Kao sto sam kulturno i vaspitano rekao, samo oni koji nista nemaju da kazu koriste licno obracanje pojedincu umesto cinjenica koje bi plasirali kao neko svoje vidjenje stvari. Ne zelim da sa tobom komuniciram na licnom nivou, koliko god se trudio i vredjao me. To samo govori o tome da nista pametno nemas da kazes u vezi teme i u vezi onoga sto mnogi ovde kazu.

Ako imas nesto u vezi teme, kazi, ako nemas, uljudno te molim da se okanes licnog obracanja ne samo meni nego bilo kome jer takve stvari nisu kulturne a nisu ni po pravilu foruma i vode zakljucavanju teme. Ako ti je to cilj...


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
+1

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+629 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 22:25 - pre 149 meseci
Ovaj slučaj sa školom u Subotici pokazuje koliko smo daleko odmakli od svega što ima smisla.. Elem, sin g-đe Horvat koji toliko loše govori zvanični jezik države u kojoj živi treba da padne na popravni, a ako i dalje toliko loše poznaje jezik, da padne godinu.
Naravno, alternativa je da svi naučimo mađarski pa da mu bude lakše..
Save time... see it my way.
 
0

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 22:36 - pre 149 meseci
Citat:
MyWay: alternativa je da svi naučimo mađarski pa da mu bude lakše..


Ko svi?
 
0

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+629 Profil

icon Re: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju21.01.2012. u 23:03 - pre 149 meseci
Pa svi u ovoj zemlji, ti, ja, svi.. da mu prevedmo sva dokumenta i knjige na mađarski, u svim ustanovama da se koristi mađarski - ko zna gde momak može da krene po Srbijici, a ovde se 'slabo divani madžarski'. Majka lepo predlaže da se uvede u školi mađarski kao obavezan da bi čovek mogao da komunicira, tako beše u članku u Blicu ?!
Save time... see it my way.
 
+1

elitemadzone.org :: MadZone :: Istina o "masakru" Albanaca koriscenom kao opravdanje za napad na Srbiju
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 17457 | Odgovora: 101 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.