Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HAARP u Beogradu

elitemadzone.org :: MadZone :: HAARP u Beogradu

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 18806 | Odgovora: 130 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sasalabud
gitarista

Član broj: 305387
Poruke: 158
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu01.08.2012. u 15:53 - pre 143 meseci
Citat:
zch:
Bogami, ja sam srbin, ali eto me u crnoj gori, i ja sam nesto namcorast u zadnje vreme. Mora da je "od antenu"

Less conspiracy, more science plx


Dali pored toga sto si srbin i namcorast imas jos neke simptome,na primer,kako se osecas kad stojis ispod neke veeelike antene ili radioaktivnog gromobrana?, dali imas viska gasova u probavnom traktu,dalje,dali ti se povremeno javlja strasna zelja da gutas sljunak do velicine kokosijeg jajeta i sta onda cinis?Ili imas neke druge simptome,pisi mozda ti mogu pomoci/ labud
 
Odgovor na temu

Sarastro
No, thanks
300933 ES

Član broj: 300933
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



+531 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu01.08.2012. u 17:36 - pre 143 meseci
Citat:
zch:
Bogami, ja sam srbin, ali eto me u crnoj gori, i ja sam nesto namcorast u zadnje vreme. Mora da je "od antenu"

Ma 100% je "od antenu". Vec smo ustanovili da antena dejstvuje tacno do granicnih linija. Moz' biti da je antena projektovana jos za vreme SiCG, a da u medjuvremenu niko nije odradio "update" granica, pa zato i tebe pogadja iako si u CG. To sto si jos i Srbin otkriva da je u antenu uprogramirano i prepoznavanje genetskog koda individue, pa deluje samo na Srbe dok je ostalima lepo. Eto zato si namcorast, jer ama bas nikakvih drugih razloga za namcorenost nema(s).

Ono što se dogodi, ima sasvim dovoljno razloga da se dogodi nego da se ne dogodi, ili da se dogodi ovako a ne nekako drugačije.
 
Odgovor na temu

sasalabud
gitarista

Član broj: 305387
Poruke: 158
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu04.08.2012. u 08:31 - pre 142 meseci
Da,da oni gasovi nisu nista naspram kiseline u zeludcu koja se dobija valjda na nervnoj bazi pod dejstvom zracenja,i nema tih lekova i kojekakvih praskova koji mogu da je ugase.E,tu jedino pomaze gutanje sljunka i to sto krupniji to bolje.Otud i tako snazna potreba i zelja za gutanjem sljunka.Pa znao sam nekad da spizdim i pola kubika sljunka za 3 dana.Ah,kakvo je to olaksanje kad se neutralise kiselina i kad prestane ta zgaravica u stomaku,ali zna ponekad da bude i neprijatnosti kad se recimo dobro nagutam i zgaravica odjednom prestane.Auu,ne volim toga ni da se prisecam.Onda nema druge nego pokusavam da se prirodnim putem ispraznim,ali opet ne lezi vraze,naide poneki krupniji komad... Kako to boli ljudi,ja ne umem recima da opisem.Zato radje trcim do najblizeg gromobrana,sve u nadi da cu ponovo dobiti kiselinu i tako se osloboditi muke i cesto to i uspeva ali onda opet imam zgaravicu i opet moram da gutam,i onda opet problem i tako sve u krug.I,dosetim se jednom pa napravim sito.Kad prosejem,onda gutam samo one sitnije koji prolaze kroz sito.One krupnije ni ne gledam.Ali na zalost nisam ja bas takav karakter pa se lako zanesem i gutam i krupne.Nekad se desi da bas u tako mucnim trenucima dobijem i one moje gasve pa nekoliko dana ne smem da sednem na wc solju.Vec sam nekoliko solja razbio kad pokusavajuci da se oslobodim kamenja pod dejstvom gasova i velikog pritiska ispalim neki bolji komad pa ne da solja napukne nego je probusim.A solje su danas skupe pa sam prinudjen da cekam noc da bih mogao to da obavim u dvoristu a da me neko ne vidi.U tezim slucajevima ipak moram da zatrazim medicinsku pomoc.Ponekad se problem resi putem klistiranja a u onim najtezim situacijama hirursko resenje je jedini izlaz.Zadnji put kada su me operisali doktor mi je rekao da su dobili dopis iz fonda zdravstvenog osiguranja, da oni vise nece finansirati moje operacije.Smatram da su time moja ljudska prava ugrozena i molim ne vladinu organizaciju za zastitu ljudskih prava da se stavi na moju stranu i pruzi svu pravnu i tehnicku pomoc,kako bi ova sramna i ponizavajuca odluka bila ponistena.
Unapred zahvalan labud
 
Odgovor na temu

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu04.08.2012. u 12:41 - pre 142 meseci
Citat:
sasalabud:
Citat:
Sceka:
Citat:
sasalabud: ...
.Sta mislite,Hoce li mi ovo upaliti ili da smisljam neki drugi plan?Svaka ideja i pomoc bi mi dobro dosla.
labud

Smisljaj drugi, mada ti ni ovaj ne valja.


Pozdrav!


A zasto tako mislis?,daj neko obrazlozenje jer meni nije bas lako da pravim novu strategiju.
Nesto mi i smeta u tvojoj recenici.Malo je besmislena.Moglo bi da stoji:
jer ti ovaj ne valja.
ili
mada ti ni ovaj nije los.
Ovako kako si ti formulisao mene stavljas u nedoumicu,ili si bio umoran i dekoncentrisan,ili mozda i ti nosis sarene majicice pa pokusavas da me zbunis ili si ne daj boze jednostavno blesav.Pozdravljam te sve u nadi da si bio umoran i zbog toga napravio gresku a ako je moja nada neosnovana,onda braco potegni i pucaj,pa da vidimo i da razmenimo argumente,a ako si bas blesav onda ti ja vise necu replicirati.

[Ovu poruku je menjao sasalabud dana 29.07.2012. u 05:01 GMT+1]

:) Prevruce je za bilo kakvo obrazlaganje.

Dobra ti je opservacija samo sto ne valja. Nije besmislena nego vrlo smislena, moglo je da stoji ali se onda gubi smisao onoga sto je receno.

Smisao je da budes u nedoumici, a niti sam bio umoran niti dekoncentrisan (go to predhodna recenica!). Ne secam se sta sam tada nosio ali u principu nosim jednobojne majice (uticaj BVR POST-a, Baterije za Vodjenje Raketa, iz JNA) a da sam blesav - sasvim sigurno da jesam.

Pozdravljam i ja tebe i ispardonjavam se sto nisam u stanju da se nateram da pod ovakvim vremenskim uslovima (Beograd 33° C 999.2 mb NE 2 m/s 40% ) napisem bilo sta ozbiljnije od ovoga sto napisah a sto je vrlo ozbiljno. :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

sasalabud
gitarista

Član broj: 305387
Poruke: 158
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu04.08.2012. u 14:45 - pre 142 meseci
Vidi,i meni je jako toplo,sve se bojim trefice me toplotni udar ili nesto jos gore.Ne znam vise kako da sacuvam glavu na ramenima.Pretnje i opasnost po zivot su moja svakodnevnica.Prosto mi dodje neprijatno kad mi neki dan protekne u miru i bez neke ozbiljne drame.Evo sad kad bi poceo da ti redjam sve one koji bi mi rado razapeli kozu na siljak,taj bi spisak bio reda velicine n puta deset na sedmi.Najnoviji primer je od nocas nesto malo posle ponoci doziveo sam opasan napad od strane jedne poznate vrecare.Matora je i gadna,ima sigurno 200 godina i sva onako zbrckana,mozda ima jedno 27 kila.Nisam vise znao kako da se odbranim od cini koje je svakodnevno na mene bacala pa sam kao poslednji ocajnicki potez primenio golmansku tehniku.To sam dosta vezbao jer sam u mladosti bio golman i sada se isplatilo.Tehnika se sastoji u tome sto prvo zgrabis vracaru za plecku,zatim je malo zguzvas i degaziras iz sve snage da sigurno preleti na drugu polovinu terena.U ovom slucaju babaroga je preletela komsijski zid i zavrsila negde u dnu dvorista... evo je sad mi opet nesto radi...
 
Odgovor na temu

sasalabud
gitarista

Član broj: 305387
Poruke: 158
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu07.08.2012. u 21:11 - pre 142 meseci
Evo je babaroga se pojavila i ovde na mad zone pa mi dodeljuje negativnu.Ne svidja joj se moj prethodno post...Dali jos neko ima probleme sa babarogama kao ja?Javite se pa da razmenimo iskustva.labud
 
Odgovor na temu

sasalabud
gitarista

Član broj: 305387
Poruke: 158
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu07.08.2012. u 21:16 - pre 142 meseci
Citat:
sasalabud:
Evo je babaroga se pojavila i ovde na mad zone pa mi dodeljuje negativnu.Ne svidja joj se moj prethodno post...Dali jos neko ima probleme sa babarogama kao ja?Javite se pa da razmenimo iskustva.labud


Ova je specificna,znam je ,iz NS-a je.Jednom sam je vec zgrabio za plecku,i jos jednom cu.labud
 
Odgovor na temu

pri3rak
Beograd

Član broj: 43563
Poruke: 701
*.cpe.vektor.net.

Jabber: pri3rak@elitesecurity.org


+300 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu11.08.2012. u 13:33 - pre 142 meseci
Sada ce da zivne trziste nekrentina u Barajevu

http://www.kurir-info.rs/teori...e-u-seks-robinje-clanak-361783
 
Odgovor na temu

sasalabud
gitarista

Član broj: 305387
Poruke: 158
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu12.08.2012. u 21:21 - pre 142 meseci
Ja sam negde 100Km od Barajeva,i na mene deluju iz 2 pravca,direktno iz Barajeva malo oslabljenog intenziteta i indirektno,od gore onaj deo sto se odbija od jonosvere,Ovaj drugi je mnogo opasniji jer mi je kuca stara gradnja i nema klasicne ploce nego karo tavan,ono,trska i cok malter.Vec dugo i ja imam te simptome ali nisam to povezivao sa HARP-om.Mislio sam da mi to rade one vracare.Sada shvatam da bas ovde kod mene dolazi do interferencije ova dva zracenja i kad udju u rezonancu onda nacisto posizim pa moram hitno da odjurim do gromobrana,samo usput na kratko svratim da istucem one dve vracare.Kad stignem ispod gromobrana odmah osetim olaksanje i jos pride dobijem gasove pa svratim ponegde da pokupim tantijeme na monuli rad.Volim to tako da nazovem.Malo mi ono reket zvuci rogobatno.labud
 
Odgovor na temu

sasalabud
gitarista

Član broj: 305387
Poruke: 158
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu12.08.2012. u 22:06 - pre 142 meseci
Samo ti meni heftaj te minuse,to ti je jedino oruzje.Da umes suprotstavio bi se perom ali ne umes,neuk si.Jedino si dobro izvezbao kliktanje po minusima.A zgrabicu te za plecku...
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu13.08.2012. u 11:44 - pre 142 meseci
Ali komentari na kuriru su zastrašujući. Znači nije više smešno, stvarno se plašim sa kim delim planetu...
 
Odgovor na temu

sasalabud
gitarista

Član broj: 305387
Poruke: 158
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu13.08.2012. u 19:19 - pre 142 meseci
Evo potvrde onog sto sam pisao da ima mnogo onih sto bi me razapeli kad bi im se kojim slucajem ukazala prilika.Ali takvih se ja ne bojim.To su oni sto pri citanju sricu slogove a da natipkaju nesto na tastaturi ,pa makar i jednim prstom nema ni govora.Eto vam prilike da me razapnete recenicom,intelektom,domisljatoscu,humorom...Aaa,ne za tako nesto niste kadri,te pameti nemate,a vestina kojom vladate se ne stice preko noci,to vi vezbate od kad znate za sebe.Celoga zivota ste vukli na dno nekoga za koga ste samo naslutili da je bolji,vispreniji, inteligentniji...Kad bi kojim slucajem uz ocenjivanje bio potreban i potpis,nebi ja imao ni jedan minus,jer takvi pored neslucenih razmera gluposti u kojoj se dave nemaju ni hrabrosti.To su neuke i blentave kukavice koje svoj duh nasladjuju,a svoju nemoc prikrivaju time sto eto imaju MOC da iz bezbedne anonimnosti klikcu po minusima.Za sada imam na poslednjem postu 5 minusa, bice ih jos a voleo bih da se bar jedan odvazi pa da natipka smislenu recenicu i njome me pokopa.Evo mene,a gde ste vi?Cekam vas minusase.Sve ostale pozdravljam.labud
 
Odgovor na temu

sasalabud
gitarista

Član broj: 305387
Poruke: 158
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu13.08.2012. u 19:21 - pre 142 meseci
Evo potvrde onog sto sam pisao da ima mnogo onih sto bi me razapeli kad bi im se kojim slucajem ukazala prilika.Ali takvih se ja ne bojim.To su oni sto pri citanju sricu slogove a da natipkaju nesto na tastaturi ,pa makar i jednim prstom nema ni govora.Eto vam prilike da me razapnete recenicom,intelektom,domisljatoscu,humorom...Aaa,ne za tako nesto niste kadri,te pameti nemate,a vestina kojom vladate se ne stice preko noci,to vi vezbate od kad znate za sebe.Celoga zivota ste vukli na dno nekoga za koga ste samo naslutili da je bolji,vispreniji, inteligentniji...Kad bi kojim slucajem uz ocenjivanje bio potreban i potpis,nebi ja imao ni jedan minus,jer takvi pored neslucenih razmera gluposti u kojoj se dave nemaju ni hrabrosti.To su neuke i blentave kukavice koje svoj duh nasladjuju,a svoju nemoc prikrivaju time sto eto imaju MOC da iz bezbedne anonimnosti klikcu po minusima.Za sada imam na poslednjem postu 5 minusa, bice ih jos a voleo bih da se bar jedan odvazi pa da natipka smislenu recenicu i njome me pokopa.Evo mene,a gde ste vi?Cekam vas minusase.Sve ostale pozdravljam.labud
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu13.08.2012. u 19:29 - pre 142 meseci
Možda da pokreneš svoj blog, mislim da bi to bilo pravo rešenje za minuse
 
Odgovor na temu

sasalabud
gitarista

Član broj: 305387
Poruke: 158
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu13.08.2012. u 19:54 - pre 142 meseci
Mozda,razmislicu...ali ovde se vec zakuvalo,da bih tamo to postigao morao bih sve ispocetka i pitanje je da li bi bilo ovako uspesno.Ovde je u zamahu i mislim da ce doci i do usijanja kako bi se razbila letnja monotonija,ako me do tada ne banujete. Ja cu se truditi da vam za to ne dam razloge osim ako ne budem morao.Mozda sam se sada malo ofirao ali sve jedno,oni i tako ne citaju jer im tesko ide pa kad se neki i odvazi da proba,odustaje vec kod prvog zareza jer nista ne shvata, i to je trenutak kada im proradi instikt za samoodrzanje.Negde u podsvesti naslucuju i u vazduhu njuse,a tim se culom u nedostatku drugih potencijala i dalje sluze,da taj labud po njih predstavlja nekakvu opasnost dok on pise nesto tako njima nerazumljivo.Bice, tako siromasnog duha nece se nasmejati ni kad cuje najbolji vic,vec se kroz zivot probija sluzeci se primarnim instiktima na nivou pecinskog coveka dok labudovi postovi,buduci da su njima tako nerazumljivi,bivaju tumaceni kao opasnost te se refleksno nagonski hvataju toljage ( u ovom slucaju je to mis) pa raspale po labudu minus.Aaaa haha,ojha,veselje....turbo...U tim trenucima im ego raste do neslucenih visina,moc,snaga...I, sta bude kada se takvi kojim slucajem docepaju vlasti,one prave???Gledali smo taj film od 1945g.Jos se dugo oporaviti necemo i gle labud provejava neki sneg u sred leta!!! A ne pada snijeg da pokrije breg,no da zvjeri ostave tragove.Mission in progress.
pozz.labud

[Ovu poruku je menjao sasalabud dana 14.08.2012. u 03:16 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao sasalabud dana 14.08.2012. u 11:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

sasalabud
gitarista

Član broj: 305387
Poruke: 158
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu13.08.2012. u 21:54 - pre 142 meseci
Prevruce je za bilo kakvo obrazlaganje.

Dobra ti je opservacija samo sto ne valja. Nije besmislena nego vrlo smislena, moglo je da stoji ali se onda gubi smisao onoga sto je receno.

Smisao je da budes u nedoumici, a niti sam bio umoran niti dekoncentrisan (go to predhodna recenica!). Ne secam se sta sam tada nosio ali u principu nosim jednobojne majice (uticaj BVR POST-a, Baterije za Vodjenje Raketa, iz JNA) a da sam blesav - sasvim sigurno da jesam.

Pozdravljam i ja tebe i ispardonjavam se sto nisam u stanju da se nateram da pod ovakvim vremenskim uslovima (Beograd 33° C 999.2 mb NE 2 m/s 40% ) napisem bilo sta ozbiljnije od ovoga sto napisah a sto je vrlo ozbiljno.


Pozdrav![/quote]

Brate mili,stalno se vracam na ovaj tvoj post i pokusavam da razaznam smisao ali mi ne polazi za rukom.E,sad ili sam ja nesto zatupeo ili je to posledica toga sto tvrdis da si sasvim sigurno blesav.I ja sam bio radarista( MK-3 ) i mada je to radar iz 50-tih godina i zestoko zraci na sve strane,izasao sam iz armije hvala bogu bez posledica,pa se pitam,da te nisu tamo nesto isprepadali?,jer tamo braco moj,znas i sam,ne idu blesavi,bas naprotiv.Vidi ako ti vise nije toplo, pa razjasni malo.pozz.labud
 
Odgovor na temu

sasalabud
gitarista

Član broj: 305387
Poruke: 158
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu14.08.2012. u 11:52 - pre 142 meseci


I,svi junaci nikom ponikose...
 
Odgovor na temu

DaliborP

Član broj: 113174
Poruke: 1173



+3258 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu14.08.2012. u 11:54 - pre 142 meseci
Tebe je HAARP nacisto upropastio.
 
Odgovor na temu

sasalabud
gitarista

Član broj: 305387
Poruke: 158
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu14.08.2012. u 11:59 - pre 142 meseci


I, svi junaci nikom ponikose...a sneg veje u sred leta kad mu vreme nije.I tu nesto taj HARP...
 
Odgovor na temu

sasalabud
gitarista

Član broj: 305387
Poruke: 158
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+19 Profil

icon Re: HAARP u Beogradu14.08.2012. u 12:04 - pre 142 meseci
Citat:
DaliborP:
Tebe je HAARP nacisto upropastio.



A, kako se ti sa tim nosis? Kako podnosis? Imas li neke tegobe?,pisi malo...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: HAARP u Beogradu

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 18806 | Odgovora: 130 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.