Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?

elitemadzone.org :: MadZone :: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 14046 | Odgovora: 79 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bin.sys

Član broj: 325059
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+219 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 13:25 - pre 114 meseci
Dobro, objasni onda ti zaljubljenost u USA, UK, EU... za to si izgleda kvalifikovan. Taj tvoj pragmatizam, da ne znači možda to da si ti zaljubljen u onoga ko te plaća? Mislim da to ima i drugačiji naziv pored pragmatizma.

Citat:
Hot Čimni: Nije to kolektivno stanje svesti kod Srba. Samo deo Srba veruje u Ruske bajke. Ostali su normalni.


Ovo nije tačno. Postoje i oni koji ne veruju u ruske bajke, a nisu normalni. Verujem da ti ne veruješ u ruske bajke. (mada očigledno je da izuzetno ceniš ruske bajke, pošto početno slovo r pišeš velikim slovom)
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 13:32 - pre 114 meseci
Atribut biti "zaljubljen u onoga ko te plaća" je karakteristika partijske stoke. Znaš ono "tako nam je rečeno da radimo". Kod partijske stoke se nikad ne postavlja pitanje šta je ispravno a šta ne, šta je u skladu sa zakonom a šta ne, šta je ljudski a šta ne, itd. Partijskoj stoci je jedino važno "tako nam je rečeno" i tačka.

Medju takvima treba tražiti ovna koji je "zaljubljen u onoga ko ga plaća".
 
Odgovor na temu

bin.sys

Član broj: 325059
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+219 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 13:39 - pre 114 meseci
Citat:
2012: Tacnije pitanje bi bilo kako se oseca neko cije pare se daju narodu koji je "zaljubljen" u Ruse od kojih nista nije dobio, a mrzi drzave iz kojih dobija pomoc?


Mislim da smo uspeli da nađemo odgovor na pitanje postavljača teme. Onaj koji daje pare narudu koji je zaljubljen u Ruse od kojih ništa nije dobio bi trebalo da se oseća dobro, jer zna da novac ne ide partijskoj stoci, pošto Atribut biti "zaljubljen u onoga ko te plaća" je karakteristika partijske stoke.
 
Odgovor na temu

hotchimney

Član broj: 300237
Poruke: 462



+822 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 13:45 - pre 114 meseci
Koji je to narod "zaljubljen u Ruse" ?
 
Odgovor na temu

bin.sys

Član broj: 325059
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+219 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 13:48 - pre 114 meseci
Nemam pojma, ja lično volim Ruskinje. Pitaj ovog 2012, izgleda da on zna nešto o tome. Po forumu se šuška i o nekom Branku. Iskreno, meni sve to lični na još jednu teoriju zavere.
 
Odgovor na temu

Braksi

Član broj: 288770
Poruke: 1643



+4015 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 13:58 - pre 114 meseci
Ja volim Ruse, ali sam i realan.
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9458 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 13:59 - pre 114 meseci
Citat:
2012: To ti mogu odgovoriti Branko & Branko (oni su zaljubljeni u Rusiju) ili ostali zaljubljenici. Oni bi mogli objasniti kako je doslo do tih zabluda. Ja nisam bas kvalifikovan za objasnjavanje ljubavi prema Rusima, ja sam vise pristalica pragmatizma.


Težak ti je zajweb to da je ovaj Branko rusofil. Ja sam Srbofil, a ne usaanglofil i srbomrz kao ti ili germanofil kao neki.
Rusi su nas par puta zavrnuli, ali nas barem nisu bombardovali više puta kao usa i englezi ili genocidno ubijali kao germani.
Rusi su u WW l sebi napravili sranne ulaskom u rat zbog Srbije. Možda ne bi komunisti došli na vlast da nisu ušli u rat 1914.

Ne zove se tvoja ljubav pragmatizam, nego materijalizam.
Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

bin.sys

Član broj: 325059
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+219 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 14:07 - pre 114 meseci
Citat:
Braksi:
Ja volim Ruse, ali sam i realan.


Ja volim Ruskinje, ali sam oženjen.
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9458 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 14:10 - pre 114 meseci
Citat:
Braksi:
Naravno da je moguce, vise volimo rusko gavno nego americku tortu !


Ameri i nemaju tortu, imaju odvratni donat i keik ( taj cake bi trebao da bude torta , odvratno ).



Vidiš li šta je torta

Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

bin.sys

Član broj: 325059
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+219 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 14:12 - pre 114 meseci
Možeš li molim te da napišeš recept za srp i čekić? Nadam se da nije kečap.
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9458 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 14:17 - pre 114 meseci
Citat:
bin.sys: Možeš li molim te da napišeš recept za srp i čekić? Nadam se da nije kečap.

Kakav kečap, pa to je se Sovjetsko. To mora da je slatko. A za recept idi ovde :D




Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

bin.sys

Član broj: 325059
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+219 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 14:22 - pre 114 meseci
Aha! Ovo je jasan dokaz o povezanosti Putinove Rusije i Sovjetskog saveza! Znači kad se radi o prelivu za sovjetsku tortu onda idi u Ruski dom, a kada pričamo o upadu tenkova u Čehoslovačku onda to nema veze sa Rusijom jer Rusija nije SSSR. Ruski dom je paravan, a u stvari se radi o ispostavi Centra za humanitarnu pomoć iz Niša. Sada mi je jasno da Putin sve vreme radi na obnovi SSSR-a i ne samo obnovi, već hoće i da priključi delove Balkana novom SSSR-u.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
145.15.244.*



+7177 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 14:48 - pre 114 meseci
Citat:
2012:
Citat:
Ivan Dimkovic: Osim humanitarnih stvari tipa hrana i cebad posle zemljotresa, hrana za gladnu decu i sl..., niko nista ne "poklanja".



Ti sto "poklanjaju" pare nisu idioti i znaju jako dobro kakav je politicki spektar. Bice da je to "poklanjanje" zapravo investicija.

Stavise, zvuci skroz logicno da vise investiraju oni koji hoce da poboljsaju politicki poziciju. Oni za koje glasaci misle da su super ne moraju bas da se trude :)

Razmisli, ti si recimo politicar. Masa te vole i misli da si mnogo dobar. Sta radis? Pa nista, ili povecas kradju :)
Ako si mrzak, moras da ulazes kintu u marketing.

Tako ti je to.


Evo Dimkovicu ti placas porez u Nemackoj, od tih tvojih para jedan deo je otiso u Srbiju. Te pare niko iz Srbije ne mora da vraca, ali sada neko tebi objasnjava kako od nemacke nema nikakve koristi, a Rusi su "braca" koja nesebicno pomazu Srbiju.


Pa sta? Mislim, ti politicari sto su odobrili sta god se investira u Srbiju znaju kakav je trenutni odnos snaga tamo.

Verovatno je upravo poenta tih investicija pokusaj da se to promeni. Niko ne garantuje da ce to da uspe, ili da ce uspeti za N dana/meseci/godina. Takva je priroda diplomatije.

Taj deo poreza je i ovako i onako "earmarkovan" (sto bi Ameri rekli) za spoljnu politiku i investiranje u evropske zemlje koje nisu EU. Okreni-obrni, ta lova bi bila potrosena, sto na Srbiju, sto na Bosnu, Albaniju, Makedoniju i sl...

Ako nista drugo, cenim da bi trebalo jos vise da investiraju ako zele da nesto promene, posto su te ideje o "braci" iracionalne i samim tim daleko teze za promeniti nego sto na prvi pogled cisto ekonomski / racionalno moze da izgleda.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

branko tod

Član broj: 325192
Poruke: 3937



+9458 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 14:57 - pre 114 meseci
Citat:
bin.sys:
Aha! Ovo je jasan dokaz o povezanosti Putinove Rusije i Sovjetskog saveza! Znači kad se radi o prelivu za sovjetsku tortu onda idi u Ruski dom, a kada pričamo o upadu tenkova u Čehoslovačku onda to nema veze sa Rusijom jer Rusija nije SSSR. Ruski dom je paravan, a u stvari se radi o ispostavi Centra za humanitarnu pomoć iz Niša. Sada mi je jasno da Putin sve vreme radi na obnovi SSSR-a i ne samo obnovi, već hoće i da priključi delove Balkana novom SSSR-u.

Nemoj nikom da kažeš. Dao sam ti plus da ćutiš!

Blago onome ko rano poludi, ceo zivot mu u veselju prodje

 
Odgovor na temu

bin.sys

Član broj: 325059
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+219 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 15:08 - pre 114 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ako nista drugo, cenim da bi trebalo jos vise da investiraju ako zele da nesto promene, posto su te ideje o "braci" iracionalne i samim tim daleko teze za promeniti nego sto na prvi pogled cisto ekonomski / racionalno moze da izgleda.


Hoćeš da kažeš da oni u stvari hoće da nas kupe? Da nas nisu bombardovali za naše dobro? Da nam ne daju donacije zato što nas vole već zato da bismo izdali braću? Ovo nisam očekivao od tebe Ivane! Ovo što ti radiš je antievropski govor! Sreća tvoja što živiš u Nemačkoj, u Srbiji se to ne toleriše!
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
145.15.244.*



+7177 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 15:50 - pre 114 meseci
Nope, ljudi generalno kupuju samo one stvari koje im se isplate. Sumnjam da se isplati nekome da kupi celu zemlju, pogotovu ne zemlju u klincu.

Citat:

Da nam ne daju donacije zato što nas vole već zato da bismo izdali braću?


Sumnjam. Donacije se verovatno daju kako bi se podigao imidz EU, zato sve stvari imaju one table sa logom EU i obavestenjem. Dakle, marketinska investicija - ni vise ni manje od toga.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

bin.sys

Član broj: 325059
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+219 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 15:56 - pre 114 meseci
U redu marketing, ali ti ovde svojim izjavama potkopavaš efekte tog marketinga. Na primer 2012 je mene pridobio, ali onda si naišao ti koji kažeš kako su te donacije samo EPP i ja sad opet razmišljam o bombama, prodanim dušama, kurvama i sl.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.ipb.ac.rs.



+5251 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 16:09 - pre 114 meseci
Manite se donacija, one su stizale marketinski, i ako su se koristile za zidanje ili adaptaciju, masala. Vecina je otisla na "projekte" i NVO..sto je, za gradjane, prakticno nevidljivo.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 16:10 - pre 114 meseci
Citat:
bin.sys: U redu marketing, ali ti ovde svojim izjavama potkopavaš efekte tog marketinga. Na primer 2012 je mene pridobio, ali onda si naišao ti koji kažeš kako su te donacije samo EPP i ja sad opet razmišljam o bombama, prodanim dušama, kurvama i sl.


Dimkovic jednostavo nije pronasao "put do tvog srca" i jednostavno je usro stvar. To je zato sto je ucio marketing od Nemaca, a oni su slabi u tome. Ja sam ucio od Amerikanaca i Engleza i malo sam vestiji.
Drugo Dimkovic bi malo da balansira, ali je malo pogresio u proceni tvoje licnosti i dobio kontra efekt.
To je zato sto uci od nemaca, a oni se po pravilu za'ebu u procenama.
Englezi su poslali oficire i kod Tita i kod Draze, kako god ispadne, njima dobro. To se zove pagmatizam.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.web.vodafone.de.



+7177 Profil

icon Re: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?05.12.2014. u 16:21 - pre 114 meseci
Citat:
bin.sys:
U redu marketing, ali ti ovde svojim izjavama potkopavaš efekte tog marketinga. Na primer 2012 je mene pridobio, ali onda si naišao ti koji kažeš kako su te donacije samo EPP i ja sad opet razmišljam o bombama, prodanim dušama, kurvama i sl.


Ali ja nisam placen za marketing i iskreno mi puca sta neko misli ili ne misli o nekim drzavama ili savezima.

Pogresio si adresu :) Mada, mozda jednog dana i apliciram za taj posao - koliko cujem, plate po EU institucijama su fine a radno vreme kratko :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Prelistavajuci dnevnu stampu - da li je moguce?

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 14046 | Odgovora: 79 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.