Srodne teme
17.01.2006. Sta je to ploter?
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dr. Sladjana Velkov...

elitemadzone.org :: MadZone :: Dr. Sladjana Velkov...
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

[ Pregleda: 377195 | Odgovora: 1584 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1325
*.dynamic.sbb.rs.



+557 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...30.08.2017. u 06:48 - pre 80 meseci
Citat:
Bradzorf012:
Na primer, u toj usa, procenat vakcinisanih je veliki upravo u siromašnoj i neobrazovanoj populaciji. Među obrazovanima opada i teži nekoj minimalnoj vrednosti.


Naravno, usa je duboko podvojena zemlja, sa jedne strane siromašni i neobrazovani koji se vakcinišu, sa druge bogati i obrazovani koji se ne vakcinišu. Zbog svoje neobrazovanosti i vakcinisanja siromašni će uskoro da izumru u usa. To su i zaslužili, dok će obrazovani i dalje da lepo žive. Na žalost u usa nemaju srednji sloj prosečno obrazovanih koji bi se umereno vakcinisao da pravi ravnotežu izmedju ova dva dipola.

A tek rasol...

Nemoj da pricas?
 
0

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...02.09.2017. u 20:00 - pre 79 meseci
Citat:
ssi:Ne pravim se pametan.


Ti upravo to radiš na ovoj temi, ali neuspešno.

 
+2

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...05.09.2017. u 21:04 - pre 79 meseci
Jovana Stojkovic o vakcinama i prisilnoj vakcinaciji.

 
+1

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 00:09 - pre 79 meseci
Evo stvarno sam imao volju da odslusam sta kaze lekarka, odslusao sam 20min i zatvorio youtube, klasicna teoreticarka zavere, kad prica o stvarima koje su za mene tesko proverljive i iz struke, deluje krajnje uverljivo. Kad krene da iznosi cifre i pravi logicke greske - vidis na koju stranu to sve ide...


https://youtu.be/GWNJeGwgGKA?t=12m29s

Kaze Lekarka: Male boginje - smrtnost je bila pre uvodjenja vakcina 0.2 na 100.000. Znaci dvoje ljudi na milion je umiralo. O kojoj smrtnosti mi onda pricamo bla bla

Ok - ajde da vidimo sta kaze wiki:

https://en.wikipedia.org/wiki/Measles

The risk of death among those infected is usually 0.2% <= ovo je za USA za period od 1985 do 1992 - znaci u USA je umiralo dvoje ljudi na 1000, odnosno 2000 ljudi na milion. A druga stvar je sto se manipulise samo sa smrcu kao relevantnim podatkom, ovaj virus izaziva i upale mozga kod malog broja slucajeva gde dete ostane sa trajnim posledicama itd…

but may be up to 10% in those who have malnutrition. <= a ovo je za nesrecnu decu u Africi, pandrkne svako deseto dete…

Da li je lekarka slucajno ili namerno pogresila oko ovog osnovnog podatka - ostavljam vama da sudite.



https://youtu.be/GWNJeGwgGKA?t=15m18s

Kaze lekarka: U udzbeniku iz 2007g autor udzbenika iz psihijatrije napominje da je neophodno ispitati vezu izmedju vakcinacije i autizma.

Dokaz Dr Jovane da se cela stvar zataskava:

Clanak iz novina iz 2017 u kojoj isti autor navodi izvor iz 1999 godine koji pokazuje stav nekih americkih komisija (pedijatri+CDC) da ne postoji uzrocno posledicna veza izmedju vakcina i autizma.

Doktorka nastavlja: “dakle ako je za ovo jos od 1999 autor znao, zasto to nije napisao u svom udzbeniku”

Sto je cista logicka greska, naime nigde ne pise da je autor znao za ovu informaciju 1999 ili 2007, nego da je na osnovu informacije koja je nastala 1999 napisao tekst 2017. Mogao je tu informaciju da procita 3 dana pre nego sto je odlucio da napise clanak 2017 itd.



https://youtu.be/GWNJeGwgGKA?t=18m30s

Niko se ne poziva na Poul Thorsen-ove studije, coveka trazi Interpol i javno je objavljeno da je krivotvorio sadrzaj u 21 studiji koju je napravio CDC, napravljene su brojne istrage po tom pitanju i definitivno predstavlja veliku mrlju u radu CDC-a. Posle njega je napravljeno jos 1000 drugih studija gde su rezultati pokazali da nije moguce naci vezu izmedju vakcina i autizma.

Voleo bi da napokon neko nadje bilo kakav uzrok autizma, bilo sta, vakcine, kukuruzno brasno, genetika, ali veruj mi na rec, jos niko nije publikovao bilo sta konkretno, istrazivanja se rade na 100 razlicitih strana, ali niko jos nije ubjasnio kako nastaje autizam.



https://youtu.be/GWNJeGwgGKA?t=21m18s

Lekarka: Mi znamo u Americi da su nekada 2 ili 3 vakcine bile dovoljne, sada ih ima 69 vakcina do 18-te godine.


Cega ima 69? Gde? Ko se vakcinise sa 69 vakcina pobogu zeno??? Mozda postoji ukupno 69 razlicitih bolesti koje mogu da se vakcinisu, ali definitivno to nije deo standardne vakcinacije dece do 18-te godine o kojoj ti pricas...

https://en.wikipedia.org/wiki/Vaccination_schedule#United_States

Prebrojah 12 vakcina, ukljucujuci grip i varicele...
 
0

Windows2
behind the shades

Član broj: 305979
Poruke: 167



+585 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 00:58 - pre 79 meseci
Jesi li i ti jedan od Jehovinih? Toliko si truda ulozio da je "raskrinkas" kao da jesi.
 
+2

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 01:17 - pre 79 meseci
Vidi mene ova tema interesuje iz licnih razloga (imam tesko autisticno dete) - i ulozio sam trud da bi iz licnih razloga da bi video da li se nesto pomerilo, da li je neko zaista nesto doneo/otkrio kao definitivni dokaz uzroka autizma, a dobio sam 20min trla-baba-lan price...
 
0

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+835 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 03:58 - pre 79 meseci
^ Moja keva, logoped u penziji (dipl. defektolog) misli da je veza mmr vakcina sa autizmom glupost, mada velika vecina mog okruzenja nije vakcinisala decu i smatra suprotno. Koliko se secam, pitacu je ponovo, mislim da je rekla da posledice upale mozga, meningitisa, hipoksije i slicno, sto se posledica na mozak tice nemaju veze autizmom vec se samo mogu poklopiti vremenski i biti slicne po manifestaciji. Ona misli da je uzrok sklonost(genetika) + neki okidac, verovatno dok je dete jos u utrobi majke, ali uzmi sa rezervom, nije ona doktor medicine, ali koliko razumem imali su testove da razlikuju autizam od ovog drugog i bavili su se posledicam ne uzrokom.
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 06:10 - pre 79 meseci
@dejanet - prosli smo bukvalno sve lekare i u Srbiji i u NL sto se autizma tice. Sve koji predstavljaju neke strucnjake iz oblasti. Druzimo se sa roditeljima koji imaju autisticnu decu i procitali smo sve sto je dostupno na tu temu. I dalje ne postoji jasan uzrok, lek i dijagnoza - sem opservacije ponasanja deteta.
 
0

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 12:21 - pre 79 meseci
Dolaze crni dani za Antivaxerine svedoke:

"Novosti": Odbila da joj vakcinišu dete - 20 dana zatvora


Zatvor i novcana kazna je mozda nesto sto moze da dopre do mozga "internet obrazovanog doktora".

[Ovu poruku je menjao ssi dana 06.09.2017. u 13:33 GMT+1]
 
0

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 13:12 - pre 79 meseci
Citat:
ssi: Dolaze crni dani za Antivaxerine svedoke:

"Novosti": Odbila da joj vakcinišu dete - 20 dana zatvora


Zatvor i novcana kazna je mozda nesto sto moze da dopre do mozga "internet obrazovanog doktora".

[Ovu poruku je menjao ssi dana 06.09.2017. u 13:33 GMT+1]



Ajde bre sta si ti poludeo, radujes se sto su hteli jadnu sludjenu zenu, majku deteta, da bace 20 dana u zatvor i da dete dodele socijalnoj sluzbi, zato sto se ona plasi da ne osasavi sopstveno dete MMR vakcinom? Idi umij se i pogledaj u ogledalo.

Jadni su mi i oni koji su je sludeli da ne sme da vakcinise sopstveno dete, jadni su mi i oni koji nisu radili na tome da se narodu objasni situaciju sa vakcinama, naprave panele, dovedu strucnjake, nego su doneli zakon o obaveznoj vakcinaciji, jadni su mi i oni koji se raduju ovakvom razvoju situacije gde ce majke da salju u zatvor...


PU - 'bem ti koji smo mi narod i drzava...
 
+4

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 13:17 - pre 79 meseci
Citat:
bananaphone: Ajde bre sta si ti poludeo, radujes se sto su hteli jadnu sludjenu zenu, majku deteta, da bace 20 dana u zatvor i da dete dodele socijalnoj sluzbi, zato sto se ona plasi da ne osasavi sopstveno dete MMR vakcinom? Idi umij se i pogledaj u ogledalo.

Jadni su mi i oni koji su je sludeli da ne sme da vakcinise sopstveno dete, jadni su mi i oni koji nisu radili na tome da se narodu objasni situaciju sa vakcinama, naprave panele, dovedu strucnjake, nego su doneli zakon o obaveznoj vakcinaciji, jadni su mi i oni koji se raduju ovakvom razvoju situacije gde ce majke da salju u zatvor...


PU - 'bem ti koji smo mi narod i drzava...


Narodu je objasnjeno, dovedeni su strucnjaci i rekli su svoje.

Ali onima obrazovanima na internetu ne mozes nista, kao ni onima koji veruju vracarama i slicnim prevarantima.

Osim da im lupis kaznu to ipak poznaju.
 
0

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 13:17 - pre 79 meseci
Ovo je naravno u suprotnosti sa ustavom. Država protiv građana, deseti deo. Trajaće do prve eskalacije nasilja, a onda će da obrazuju komisije i odbore kako bi došli do zaključka da je zakon dobar, bla bla bla, ali da bla blabla. Ovo uopšte ne miriše na dobro.
 
+1

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 13:28 - pre 79 meseci
Citat:
ssi:
Citat:
bananaphone: Ajde bre sta si ti poludeo, radujes se sto su hteli jadnu sludjenu zenu, majku deteta, da bace 20 dana u zatvor i da dete dodele socijalnoj sluzbi, zato sto se ona plasi da ne osasavi sopstveno dete MMR vakcinom? Idi umij se i pogledaj u ogledalo.

Jadni su mi i oni koji su je sludeli da ne sme da vakcinise sopstveno dete, jadni su mi i oni koji nisu radili na tome da se narodu objasni situaciju sa vakcinama, naprave panele, dovedu strucnjake, nego su doneli zakon o obaveznoj vakcinaciji, jadni su mi i oni koji se raduju ovakvom razvoju situacije gde ce majke da salju u zatvor...


PU - 'bem ti koji smo mi narod i drzava...


Narodu je objasnjeno, dovedeni su strucnjaci i rekli su svoje.

Ali onima obrazovanima na internetu ne mozes nista, kao ni onima koji veruju vracarama i slicnim prevarantima.

Osim da im lupis kaznu to ipak poznaju.



Ne rise, da su doveli strucnjake i prezentovali stanje u svetu na pravi nacin, ne bi trebao zakon.

Jel mislis da je ok da bacis majku deteta 20 dana u zatvor i da joj oduzmes dete zbog odbijanja MMR vakcine??? Da zena koja je uverena da MMR vakcina steti njenom detetu, da izaziva autizam i rak, treba da bira izmedju 20 dana robije i oduzimanja deteta i toga da ugrozi zdravlje svog deteta???
Alo bre - gde je mozak braco Srbi, sta je bre ovo???



Citat:
Bradzorf012: Ovo je naravno u suprotnosti sa ustavom. Država protiv građana, deseti deo. Trajaće do prve eskalacije nasilja, a onda će da obrazuju komisije, odbore i kako bi došli do zaključka da je zakpn dobar, bla bla bla, ali da bla blabla. Ovo uopšte ne miriše na dobro.



Da da - sve se plasim da ne bude revolucija, ako pogledas komentare ispod videces koliko smo mutav narod - pola ljudi bi je licno sproveli do zatvora:
http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=1300647

Alo zenu za prekrsaja od 20.000din bi trpali u zatvor, moreeeeee!!!
 
0

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+835 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 13:34 - pre 79 meseci
To je zato sto je samohrana majka, pa je laka meta za lokalni olos iz drzavne sise. Sasvim je druga prica kada se olosu prezentuje njegova adresa stanovanja od "strane jace strane".
 
0

balavi

Član broj: 175011
Poruke: 797
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+104 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 13:52 - pre 79 meseci
ja se razmisljam da sledece godine popijem kaznu zbog klinca

moja komsika zbog vakcine imala silne probleme
vakcinisala klinca za u prvi osnovne, posle vakcine
dobije boginje, prelezi nekako boginje ali sav je skrsen
imunitet otiso do djavola, vodila ga kod lekara, alergologa
nista
znam da je jurila po nekim selima za neki med koji podize imunitet
ovamo onamo, i nekako se decko vrati u normalu
e sad, da je on jedini , nego se vise od 60% razreda razbolelo od boginja
i jos nesto, klinac jedan, koji je krenuo u skolu ranije, a nije primio vakcinu
pored sve te dece nije mu bilo nista ...
i aj sad ti sto brane vakcine neka mi objasne to, prime vakcinu i razbole se
a valjda bi trebalo obrnuto ...

i ne moze neko da mi kaze da se nisam malo pomucio oko svega toga
gledao dosta dokumentaraca o vakcinama, procitao dosta na netu
ima i knjiga na nasem jeziku,
ne naidjoh na dokumentarac koji prica pozitivno o vakcinama, da ih brani
svi oni opisuju lose efekte vakcinacije

nisu samo u pitanju vakcine kojojm se deca vakcinisu, tu su vakcine za grip
vakcine protiv raka grlica materice (tek one su zeznute ako podje nesto po zlu)
mislim, svi pricaju za decu, ali sto se matori ne vakcinisu protiv gripa, protiv raka grlica materice ...
moja majka jedno vreme primala svake jeseni vakcine za grip, i skoro uvek je uhvati, pa ih i ne prima vise

isto je bio neki intervju nekog naseg doktora, ne secam se kog, kako prica o vakcinama
ali suprotno, dobro ne tako ekstremno, ali je rekao da je decji organizam, pogotovo bebe,
previse slab i on i imuni sistem da da se uhvati u kostac sa svim tim u vakcini ... ne secam se da je neko
citirao nesto njega
ali se sad uhvatise za ovu zenu

ne kazem da su lose, ali ne kazem ni bas da su dobre vakcine, ali kad smo bili klinci
bilo je drugacije
ali sad ove vakcine, kad sam video sta sve stavljaju u njima ... nije bas za zezanje


 
+3

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 13:56 - pre 79 meseci
Citat:
dejanet: To je zato sto je samohrana majka, pa je laka meta za lokalni olos iz drzavne sise. Sasvim je druga prica kada se olosu prezentuje njegova adresa stanovanja od "strane jace strane".


Ma daaaa - sad cemo da se k*urcimo po forumu. Sto se ne skupi ekipa koja promovise otpor prema zakonu i vakcinama i ode i "resi" to pitanje sa "lokalnim olosem"??? Hajde mala demonstracija stavova koje zastupate za ovu jadnu zenu!

Ovi govnari sto loze narod protiv vakcina bez pravog osnova, kad krene s*ranje sa epidemijama ili ovo s*ranje sa hapsenjem samohranih majki, nece biti nigde nikog!
Ici ce majke da robijaju, ekipa koja ih je lozila ce se praviti mutava, a ova druga ekipa koja se nasladjuje sprovodjenjem u zatvor, mi je jos ogavnija.

Niko od ovih ratnika ne snosi nikakvu odgovornost ni za sta, a po tudjoj guzici i 100 batina nije mnogo, vidjeno vec hiljadu puta.
 
0

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.static.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 14:12 - pre 79 meseci
Citat:
Bradzorf012:
Ovo je naravno u suprotnosti sa ustavom. Država protiv građana, deseti deo. Trajaće do prve eskalacije nasilja, a onda će da obrazuju komisije i odbore kako bi došli do zaključka da je zakon dobar, bla bla bla, ali da bla blabla. Ovo uopšte ne miriše na dobro.


Naravno da nije u suprotnosti sa ustavom.

Naravno da nece biti nikakve eskalacije nasilja.

Citat:
bananaphone:
...
Ovi govnari sto loze narod protiv vakcina bez pravog osnova, kad krene s*ranje sa epidemijama ili ovo s*ranje sa hapsenjem samohranih majki, nece biti nigde nikog!
...


Ti likovi kao sarlatanka Sladjana Velkov "rade" samo kada ima love, inace ne.
 
0

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+835 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 14:19 - pre 79 meseci
Citat:
bananaphone : Ma daaaa - sad cemo da se k*urcimo po forumu

Ne kurci se ovde niko. Na zalost ovde ne postoji nikakava mogucnost organizovanja, odnosno podrske zajednice, tako da je svako osudjen da se sam individualno izbori za sebe. Sistem, odnosno nepostojanje drzave, tj. korupcija, olaksava da se izboris nekim stvarima, ali je pogubno u proseku i na duze staze.

Inace sam vakcinisao oba deteta, pa nemam pravo da nekoga savetujem suprotno, ali se zalazem za pravo izbora.
 
+1

bananaphone
Amsterdam

Član broj: 326748
Poruke: 463



+1328 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 14:31 - pre 79 meseci
Nisam mislio na tebe konkretno nego na pristup - "treba im jebati majku", pa hajde majstori koji zastupate stavove zbog kojih ova zena treba da robija, izvadite kite*. Ajde poznavaoci medicine, borci protiv svetskih zavera i poznavaoci prava, pomozite ovoj zeni. Ili ste krenuli da odneseti tetki lek?

ssi - rekao sam ti sta mislim o ljudima poput tebe, koji likuju nad ovom situacijom - koncentrisi se u svojim odgovorima na taj deo.


E ovo je demonstracija sta ce se desiti u slucaju epidemije. Imaces ekipu "haha - neka pocrkaju" i ekipu "odo tetki da odnesem lek", a ovi koji stvarno pocrkaju - pa nista - idemo dalje...
 
0

jovajovic100

Član broj: 325194
Poruke: 141



+2244 Profil

icon Re: Dr. Sladjana Velkov...06.09.2017. u 14:47 - pre 79 meseci
bananaphone , pročitaj malo ovde :

https://www.google.rs/search?c...1.1.123.6..35i39k1.FLel0wHrfrc
Kome snaga argumenta leži u brisanju, tragovi mu nečoveštvom smrde.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Dr. Sladjana Velkov...
(Zaključana tema (lock), by pajaja)
Strane: << < .. 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

[ Pregleda: 377195 | Odgovora: 1584 ] > FB > Twit

Postavi temu

Srodne teme
17.01.2006. Sta je to ploter?
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.