Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom

elitemadzone.org :: MadZone :: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 71723 | Odgovora: 337 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom26.05.2015. u 22:53 - pre 107 meseci
Citat:
Otto23: Ma nije, on samo ne mora da "reklamira" svoju pamet... kao neki.


Padobanac!

Ko nije? Sta nije? Ko je on? Zasto on da ne reklamira svoju pamet? Ko su ti neki?
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom26.05.2015. u 22:57 - pre 107 meseci
^LOL

Stvarno vrh :)
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom26.05.2015. u 23:03 - pre 107 meseci
Citat:
NapredniBot:  Ovaj nick je privremeni, kao što su i svi ostali bili. Kada budem bio banovan otvoriću novi. Za razliku od tebe ja ne reklamiram svoju prevarantsku šemu i ne iznosim detalje iz svog života.



Pa nista, cekaj da te baniraju i smisljaj novi nik. U medjuvremenu moze da se uclanis u sektu kod Pisca, tamo ti je i ovaj Otto23 koji sve nesto filozofira, a za nijednu svoju tvrdnu nema valaljan primer.
 
Odgovor na temu

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom26.05.2015. u 23:07 - pre 107 meseci
Lako je za nickove. Dobijam tipove od ods kompajlera, pa mi onda ti tipovi smišljaju nikove.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom26.05.2015. u 23:27 - pre 107 meseci
@2012
Uvek sam se pitao da li si nedovoljno pametan ili si jednostavno pokvaren pa ti odgovara sve ono što meni i većini čovečanstva ne odgovara. Ovde je odgovor:
Citat:
2012: Sto tebe boli kita sta se desava sa africkim drzavama sa kojima ti nemas veze

Svaka rasprava sa tobom o bilo čemu je besmislena, pogledi na život su nam dijametralno suprotni i mi možemo da se gledamo samo preko nišana. Tebi odgovara sistem koji gazi druge ljude, ti u tome strasno uživaš i stremiš da budeš na što većoj poziciji u toj piramidi, a ako u tome i ne uspeš ne bi ti smetalo da budeš kriminalac koji krade od drugih sve što imaju da bi imao za sebe još više, tako da nema tu nikakve rasprave sa tobom.

 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom26.05.2015. u 23:40 - pre 107 meseci
Citat:
pisac: @2012
Uvek sam se pitao da li si nedovoljno pametan ili si jednostavno pokvaren pa ti odgovara sve ono što meni i većini čovečanstva ne odgovara. Ovde je odgovor:

Svaka rasprava sa tobom o bilo čemu je besmislena, pogledi na život su nam dijametralno suprotni i mi možemo da se gledamo samo preko nišana. Tebi odgovara sistem koji gazi druge ljude, ti u tome strasno uživaš i stremiš da budeš na što većoj poziciji u toj piramidi, a ako u tome i ne uspeš ne bi ti smetalo da budeš kriminalac koji krade od drugih sve što imaju da bi imao za sebe još više, tako da nema tu nikakve rasprave sa tobom.


A sto se ti raspravljas sa mnom, ti napisi sta mislis da treba napisati i za to sto si napisao das nekakv dokaz, navedes nekakav valjan primer i ti si tvoje zavrsio. Ja cu napisati sta mislim, dacu primer i priloziti dokaz za koji mislim da je valjan. Zasto mora da se raspravljamo.

Problem je sto ti imas potrebu da iznosis neku svoju pricu, bez dokaza, bez primera iz prakse, ali ocekujes da ista bude apriori prihvacena od svih koji to procitaju. Tu nastaje problem.
Moze biti da si ti sve u pravu, ali bez dokaza prica ti nema tezinu, ne vredi.
 
Odgovor na temu

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom27.05.2015. u 00:15 - pre 107 meseci
tu nije više u pitanju diskusija nego agresivno namećanje mišljenja koje je besmisleno ako nije potkrepljeno bilo kakvim drugim materijalom koji bi se eventualno dao analizirati..sve ide logikom ja sam rekao ovo i ja sam upravu..a vi vidite šta ćete..
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom27.05.2015. u 01:22 - pre 107 meseci
Sram vas bre bilo, znate dobro da u Ukrajini ginu ljudi i deca, znate i za Siriju, i za Libiju, i za sve ostale krize po svetu koje je izazvao Američki imperijalizam. Znate i da nam teroristi iz srušene Sirije/Libije polako dolaze na vrata. Znate dobro i ko je bombardovao Srbiju, ako upregnete mozak možete zaključiti i ko je i kako i zašto izveo da se Jugoslavija raspadne u ratu. Shvatićete i da će piramidalni sistem kada se sruši pobiti i sve one koji nisu na samom vrhu, pa i vas odnosno vašu decu.

I pored svog tog zla vi odobravate sve to jer to zlo uspešno proizvodi televizore i ajfone? To je opravdanje?

Pa od sveg srca vam želim da dođu i na vaša vrata, da na sopstvenoj koži osetite sve strane tog sistema, a ne samo ajfon stranu.
 
Odgovor na temu

plague
Software Developer
Auckland, NZ

Član broj: 46734
Poruke: 623
*.136.4.181.host.layer2.co.nz.



+373 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom27.05.2015. u 01:54 - pre 107 meseci
Interesantno je kako je Amerika kriva sto ukrajinski narod ima slobodnu volju. Posebna je to vrsta patologije kada se krivi Amerika sto rusofili ne mogu da se pomire sa cinjenicom da vise od 50% ljudi u Ukrajni ne zeli da ima bilo sta sa Rusijom.
A ti @pisac ako si pravedan, pusti Ukrajnu da resi svoj problem kako si hteo da mi resimo nas kosovski problem. Medjutim ovaj put je Rusija na drugoj strani pa se nalaze razna opravdanja.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom27.05.2015. u 01:57 - pre 107 meseci
Citat:
pisac: I pored svog tog zla vi odobravate sve to jer to zlo uspešno proizvodi televizore i ajfone?

A i taj kompjuter na kojem pises svoje postove. A i onaj na kojem se isti cuvaju posle.
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom27.05.2015. u 02:14 - pre 107 meseci
To ni za milimetar ne menja ništa. Ako je tebi to ikakvo opravdanje za Siriju, Libiju, Ukrajinu, Srbiju, i sva druga sr*nja, meni nije.

Citat:
plague:Interesantno je kako je Amerika kriva sto ukrajinski narod ima slobodnu volju.


Nemoj da si smešan, dobro znaš da je Ukrajina podeljenja po pitanju opredeljenja, da je Janukovič na izborima od naroda dobio, pa su bile demonstracije protiv i za EU, a onda su neki (?) snajperisti pucali na obe strane (!?), pa je Janukovič skinut pučem koji je organizovala CIA, i od tada počinje rat jer NATO hoće da se zalepi za granicu Rusije zbog fosilnih goriva (isti razlog kao i sva druga "demokratska" bombardovanja po svetu). Nije valjda toliko teško ukapirati to?

Odakle dolazi ta količina slepila koja ne može da rastumači vrlo proste stvari, i to kod ljudi koji su bili prisutni 1999-te godine da vide šta i kako i zašto se radi?


 
Odgovor na temu

plague
Software Developer
Auckland, NZ

Član broj: 46734
Poruke: 623
*.136.4.181.host.layer2.co.nz.



+373 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom27.05.2015. u 03:17 - pre 107 meseci
A sta fali tome da se zalepi za granicu Rusije? Zar nije bas granica ono sto predstavlja dokle neciji domet ide?
Rusija je do ruske granice. Ako neko sa druge strange granice hoce da radi sta hoce sa svojom drzavom on ima pravo da radi to. Rusija ako hoce da utice na njih neka iskoristi diplomatiju, a ne da predsednik koji je izabran bas jer je obecao put kao EU odjednom promeni stranu i misli da niko nece reagovati.

Slep je onaj ko ne vidi da Rusija radi isto sto i ta Amerika koju mrzite.

Mozes ti da pricas sta hoces, ali to nece promeniti cinjenicu da veliki deo Ukrajne ne zeli da bude sa Rusijom, Ukrajna je suverena drzava i trebalo bi da ima pravo da radi sta hoce sa svojom teritorijom. Iste stvari koje si primenjivao na Kosovo samo primeni ovde i ne budi licemeran.
 
Odgovor na temu

Otto23

Član broj: 300024
Poruke: 4



+2028 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom27.05.2015. u 03:34 - pre 107 meseci
Ma jok, nema USA nista sa tim... logicno, inace bi bilo na CNN-u, BBC-u i naravno DW. A ubrzo i na WOA... pravim slobodnim i demokratskim medijima, koji sire samo objektivnu istinu.

Citat:
Washington Was Behind Ukraine Coup: Obama admits that US “Brokered a Deal” in Support of “Regime Change”

US President Barack Obama revealed the United States’ involvement in the Ukrainian crisis from its outset and admitted that the United States “had brokered a deal to transition power in Ukraine.”

US President Barack Obama’s recent interview with CNN’s Fareed Zakiria reveals the United States’ involvement in the Ukrainian crisis from its outset and that the country worked directly with Ukrainian right-wing fascist groups, experts told Sputnik.

On Sunday, in his interview with CNN, Obama admitted that the United States “had brokered a deal to transition power in Ukraine.”

http://www.globalresearch.ca/w...pport-of-regime-change/5429142

"Dogovor" kucu gradi... ili u ovom slucaju rushi vladu i stavlja podobne na celo. Mislim, posle svega, da li stvarno ima ljudi koji idalje veruju da USA nema nista s'tim... dogodio se "narod" - LOL

Citat:
Washington’s Response to Leaked Victoria Nuland Call Confirms US-EU Regime-Change Plot in Ukraine

Washington’s response has confirmed the authenticity of a YouTube clip of a leaked telephone conversation between US Assistant Secretary of State Victoria Nuland and US Ambassador to Ukraine Geoffrey Pyatt that emerged Thursday.

In the call, posted by an anonymous Russian source, Nuland and Pyatt discuss installing a new, pro-US government that will incorporate the fascistic opposition which has been leading street protests against Ukrainian President Viktor Yanukovych. Even though Washington’s campaign for regime-change has been coordinated with the European Union (EU), and particularly with Berlin, in the phone conversation with Pyatt, Nuland attacks the EU for being insufficiently aggressive, saying at one point, “F*ck the EU.”

http://www.globalresearch.ca/u...change-plot-in-ukraine/5367968

Citat:
The US is to blame for the events in Ukraine as it invested $5 billion in regime change in the country, taking a more radical stance that its EU allies, Vitaly Churkin, Russia’s envoy to the UN, said.

http://rt.com/news/154112-churkin-ukraine-eu-us/


.......
Ali, tu nije kraj... cak i wikipedija ima listu zemalja sa sponzorisanim promenama rezima - i tu se naravno "dogodio narod":
http://en.wikipedia.org/wiki/C..._foreign_regime_change_actions

Citat:
1 During the Cold War
1.1 Syria 1949
1.2 Iran 1953
1.3 Guatemala 1954
1.4 Tibet 1955–70s
1.5 Indonesia 1958
1.6 Cuba 1959
1.7 Iraq 1960–63
1.8 Democratic Republic of the Congo 1960–65
1.9 Dominican Republic 1961
1.10 South Vietnam 1963
1.11 Brazil 1964
1.12 Chile 1970–73
1.13 Afghanistan 1979–89
1.14 Turkey 1980
1.15 Poland 1980–89
1.16 Nicaragua 1981–90
1.16.1 Destablization through CIA assets
1.16.2 Arming the Contras
2 Since the end of the Cold War
2.1 Iraq 1992–96
2.2 Venezuela 2002
2.3 Iran 2005–present



Citat:
Iran 2005–present
President George W. Bush authorized the CIA to undertake black operations against Iran in an effort to destabilize the Iranian government.[102] A 2005 article in the New York Times stated that the Bush administration was expanding efforts to influence Iran's internal politics with aid to opposition and pro-democracy groups abroad and longer broadcasts criticizing the Iranian government. Under Secretary of State for Political Affairs R. Nicholas Burns said the administration was "taking a page from the playbook" on Ukraine and Georgia. Unnamed administration officials were reported as saying the State Department was also studying dozens of proposals for spending $3 million in the coming year "for the benefit of Iranians living inside Iran" including broadcast activities, Internet programs and "working with people inside Iran" on advancing political activities there.[103]

In 2006, the United States congress passed the Iran Freedom and Support Act, which directed $10 million towards groups opposed to the Iranian government. In 2007, ABC news reported that President Bush had authorized a $400 million covert operation to create unrest in Iran.[104] According to the The Daily Telegraph, the CIA has also provided support to a militant Sunni organization called Jundullah, which has launched raids into Iran from its base in Pakistan.[102] Alexis Debat separately claimed that the US encouraged Pakistan to support Jundullah, but his reporting was challenged after he was discovered to have allegedly fabricated numerous interviews.[105] Seymour Hersh, writing in The New Yorker, alleged that the US has provided funding and training to the People's Mojahedin Organization of Iran and Party for a Free Life in Kurdistan, militant groups opposed to the current Iranian government.[106][107] Prior to 2012, the U.S. State Department had listed the PMOI as a terrorist organizaion, despite the absence of any confirmed terrorist acts committed by the group in more than a decade.[108]



 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom27.05.2015. u 05:53 - pre 107 meseci
Citat:
Ako je tebi to ikakvo opravdanje za Siriju, Libiju, Ukrajinu, Srbiju, i sva druga sr*nja, meni nije.


Dogadjaji u navedenim drzavama se razlikuju i specificni su za svaku od drzava. Uzroci sukoba kao i geneza dogadjaja je potpuno razlicita. Nemaju skoro nikakvih dodirnih tacaka. To sto ti nisi procitao sta je karakteristicno za svaku od drzava i zasto je doslo do sukoba, to je tvoj problem. Sa druge strane porez i placanje poreza je nesto sasvim trece. Upravljanje zivotom u poslednjih 14 godina je nesto cetvrto. Tvoja zaslepljenost je nesto peto.
Mislim da bi za kvalitetnu diskusiju bilo dobro da se preslusas sta zelis reci i koja je poruka koju zelis poslati ostelim diskutantima.

Mozemo poci od Sirije.

- ko podrzava vlast u Siriji?
- da li znas kakva je relacija Sirije sa Libanom i Bejrutom?
- da li znas kakvi su odnosi Sirije i Izraela?

Potrazi malo o Libiji.
- sta je Gatafi trebao da radi u vezi Evrope (ali nije ispostovao dogovor)
- da li znas sta je Gadafi nameravao da uradi sa Africkom unijom
- da li znas da je Gadafi najavljivao uvodjenje nove valute koja bi u velikoj meri usla u interesnu sferu dolara i eura?

Ukrajina
- da li si pomislio da je rat u Ukrajini izazvala Rusija, jer njoj rat u Ukrajini najvise odgovara.

Pitanje Srbije je avrseno pitanje i nema logike stavljati ga u isti kos sa nabrojanim drzavama.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom27.05.2015. u 06:55 - pre 107 meseci
Citat:
pisac:
Sram vas bre bilo, znate dobro da u Ukrajini ginu ljudi i deca, znate i za Siriju, i za Libiju, i za sve ostale krize po svetu koje je izazvao Američki imperijalizam. Znate i da nam teroristi iz srušene Sirije/Libije polako dolaze na vrata. Znate dobro i ko je bombardovao Srbiju, ako upregnete mozak možete zaključiti i ko je i kako i zašto izveo da se Jugoslavija raspadne u ratu. Shvatićete i da će piramidalni sistem kada se sruši pobiti i sve one koji nisu na samom vrhu, pa i vas odnosno vašu decu.

I pored svog tog zla vi odobravate sve to jer to zlo uspešno proizvodi televizore i ajfone? To je opravdanje?


Gde ti živiš. Ako propadne taj tvoj tzv. "piramidalni sistem", odosmo i mi s njim šta god podržavali, najveći izvozni partneri Srbije su EU, najveći poverioci i sve ostalo. Nego čiji monitor sad koristiš? Zar ne znaš da taj isti što proizvode zle televizore proizvodi i zle monitore?
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom27.05.2015. u 07:08 - pre 107 meseci
Ma nabavio je on neki ruski monitor, to iskreno verujem ili iz Severne Koreje. Ali me buni zasto koristi "zli" i "kapitalisticki" Windows 7.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom27.05.2015. u 07:41 - pre 107 meseci
Možda je krekovan. Ruši sistem iznutra.
 
Odgovor na temu

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom27.05.2015. u 08:09 - pre 107 meseci
Citat:
Dogadjaji u navedenim drzavama se razlikuju i specificni su za svaku od drzava. Uzroci sukoba kao i geneza dogadjaja je potpuno razlicita. Nemaju skoro nikakvih dodirnih tacaka.


Odkud onda CANVAS (Otpor) u većini nabrojanih zemalja ako nemaju ništa zajedničko i ko finansira CANVAS?
 
Odgovor na temu

RusKoba

Član broj: 328721
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+84 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom27.05.2015. u 09:15 - pre 107 meseci
Citat:
plague: Interesantno je kako je Amerika kriva sto ukrajinski narod ima slobodnu volju. Posebna je to vrsta patologije kada se krivi Amerika sto rusofili ne mogu da se pomire sa cinjenicom da vise od 50% ljudi u Ukrajni ne zeli da ima bilo sta sa Rusijom.


Referendumsko "DA", u samo 3 (Krim, Donjeck i Lugansk) od ukupno 24 oblasti, je dobilo više glasova nego aktuelni predsednik u celoj Ukrajini, na predsedničkim izborima sprovedenim nakon puča.

Bilo bi interesantno da čujemo odakle ti znaš "činjenicu" koju si napisao?
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12846



+4783 Profil

icon Re: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom27.05.2015. u 11:01 - pre 107 meseci
Citat:
pisac: Ako je tebi to ikakvo opravdanje za Siriju, Libiju, Ukrajinu, Srbiju, i sva druga sr*nja, meni nije.

Jedino sranje koje sam ja pominjao je tvoje licemerje.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Evo kome ćete plaćati porez i ko vam već 14 godina upravlja životom

Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 71723 | Odgovora: 337 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.