Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari

elitemadzone.org :: MadZone :: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 23276 | Odgovora: 87 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 16:25 - pre 105 meseci
Kakvo je interesovanje za ples? Možda bi mogli da se takmičite u tome. U tom slučaju ja bih se ponovo kladio na Konislava, jer smatram da je on najgraciozniji član EMZ ikada:

 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 16:26 - pre 105 meseci
Citat:
NapredniBot:
Citat:
Inace ako organizujes meceve mogu da se ponudim da organizujem kladjenje i da pomognem u organizaciji reklamne kampanje.


Vidi ga kako se sad izvlači! Prvo hoće da deli šamare, a nakon saznanja da dusanboss trenira kik boks, sad bi da organizuje klađenje.

P.S.
Ako bude meča i klađenja ja se kladim na Konislava, jer sam čuo da je služio u USA armiji foke, odnosno morževe.



Tuca su seljacka posla, to tebi odgovara, ja se vise ne zamaram time, to je prevazidjeno jos pre 20 godina. Jedino sto me interesuje su pare i provod, zbog toga cu ja da organizujem kladjenje, a vi se seljaci mlatite do mile volje.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 16:33 - pre 105 meseci
Citat:
dusanboss: Ma ok je kladjenje, za to nadju ljudi keš uvek, nego borilački sportovi kod nas nisu popularni i nema para u njima.


Ma necemo mi to najavljivati kao borilacki sportovi, najavicemo kao "Srpska seljacka tuca oko medje", to narod voli da gleda. Ko pobedi u tuci ima pravo da pomeri medju 60 cm u komsijin posed.
 
Odgovor na temu

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 16:33 - pre 105 meseci
Ja sam se i začudio kada si prvi put počeo da pričaš o deljenju šamara. Gospodin čovek sa takvim manirima, a deli deci šamare !? Nije to za tebe, to više pristaje likovima poput Konislava.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 16:37 - pre 105 meseci
Zanimljiv realiti bi to bio sa 60 cm njive :) a bilo bi i učesnika.

 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 16:38 - pre 105 meseci
Citat:
NapredniBot: Ja sam se i začudio kada si prvi put počeo da pričaš o deljenju šamara. Gospodin čovek sa takvim manirima, a deli deci šamare !? Nije to za tebe, to više pristaje likovima poput Konislava.


Pomesoa si ti nesto, rekao bih mnogo toga, ali to je verovatno od prekomernog konzumiranja soli. Kako si sam rekao secer ne konzumiras prekomerno.
 
Odgovor na temu

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 16:39 - pre 105 meseci
@2012
Ta tuča oko međe, to je tako... retro. Danas niko ne želi da se bavi poljoprivredom i nikoga više ne zanima međa! Međutim, ono što bi moglo da bude zabavno je šou - pomeri debeljka. Na primer imamo nekoliko mršavih natjecatelja koji pokušavaju da odvuku debelog što dalje! Još bolje, debeljko ima ulogu lopte, a timovi se takmiče ko će ga prevući do gola protivnika... Razmisli o ovome, mogućnosti su neograničene.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 16:40 - pre 105 meseci
Citat:
NapredniBot:
Ja sam se i začudio kada si prvi put počeo da pričaš o deljenju šamara. Gospodin čovek sa takvim manirima, a deli deci šamare !? Nije to za tebe, to više pristaje likovima poput Konislava.


Zanimljivo kako gospodin 2012 ima duple standarde kada je nasilje u pitanju.
Kad on nekome udari šamar to je čin engleskog gospodina u cilju prevaspitavanja i dobrobiti ovog drugoga.
Kada neko drugi to uradi to je onda seljačko batinanje.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 16:42 - pre 105 meseci
Citat:
NapredniBot:
@2012
Ta tuča oko međe, to je tako... retro. Danas niko ne želi da se bavi poljoprivredom i nikoga više ne zanima međa! Međutim, ono što bi moglo da bude zabavno je šou - pomeri debeljka. Na primer imamo nekoliko mršavih natjecatelja koji pokušavaju da odvuku debelog što dalje! Još bolje, debeljko ima ulogu lopte, a timovi se takmiče ko će ga prevući do gola protivnika... Razmisli o ovome, mogućnosti su neograničene.


hahah umro sam kada sam pročitao ovo . inače hvala za crtani hteo sam da ga potražim . sad sam se setio i uštedio si mi trud

Nije ceo . Kako se zove tačno crtać ? jel zna neko ?

Našao sam
 
Odgovor na temu

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 16:45 - pre 105 meseci
Vodi računa pri gledanju klipa, negde pred kraj ubačena je scena iz Isterivača đavola. Mene malopre preseče.
 
Odgovor na temu

dusanboss

Član broj: 329401
Poruke: 732
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Jabber: dusanboss


+593 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 16:48 - pre 105 meseci
haha kasno si mi rekao . i ja sam se izcimo

Na čemu li su bili likovi kad su pravili ovaj crtani. stvarno je žešća halucinacija

Evo ga ceo ako nekome treba . Od polovine vide je taj crtać https://www.youtube.com/watch?v=uKqDRRbS0fE


Da li je ovo zasnovano na nekoj stvarnoj baletskoj izvedbi?

I ja pitam bez veze a imam google . zasnovano je na baletu Danza delle ore

[Ovu poruku je menjao dusanboss dana 16.08.2015. u 18:00 GMT+1]
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 17:05 - pre 105 meseci
Citat:
NapredniBot:
@2012
Ta tuča oko međe, to je tako... retro. Danas niko ne želi da se bavi poljoprivredom i nikoga više ne zanima međa! Međutim, ono što bi moglo da bude zabavno je šou - pomeri debeljka. Na primer imamo nekoliko mršavih natjecatelja koji pokušavaju da odvuku debelog što dalje! Još bolje, debeljko ima ulogu lopte, a timovi se takmiče ko će ga prevući do gola protivnika... Razmisli o ovome, mogućnosti su neograničene.


Ja razumem tvoju potrebu da nekome nesto otmes, to se dosta cesto desava zbog nemogucnosti da se stvori svoje. To je odlika primitivizma i infantilnosti, ali sta ja mogu takav si, samo da ti kazem da ti se predlog odbija. Nisi se na vreme prijavio za organizaciju kladjenja i sad si izvisio.


 
Odgovor na temu

NapredniBot

Član broj: 329337
Poruke: 1



+90 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 17:17 - pre 105 meseci
Mislim da me nisi dobro razumeo. Ne želim ništa da ti otmem, ja ti poklanjam ideju! Ako ti se sviđa možeš da radiš sa njom šta god hoćeš. Ukoliko ti se ne sviđa, nemaš nikakvu obavezu. Šteta samo zbog Konislava, uloga je k'o stvorena za njega. Mislim da i on ima pravo na malo publiciteta nakon potucanja po svim onim ratištima. Jel ti misliš da je njemu tamo bilo lako? Konislav je heroj i svako ko kaže drugačije je običan lažov! Razmisli samo koliko je on propatio da bi ti danas mogao da uživaš i da se provodiš, a o njemu niko ne zna ništa, osim par frikova na EMZ! Ako već organizuješ nešto razmisli malo i o besperspektivnim ćelavim veteranima tuđih ratova od 170kg.

P.S.
Imam osećaj da je Konislav predodređen za velike stvari.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 18:34 - pre 105 meseci
Citat:
NapredniBot: Mislim da me nisi dobro razumeo. Ne želim ništa da ti otmem, ja ti poklanjam ideju! Ako ti se sviđa možeš da radiš sa njom šta god hoćeš. Ukoliko ti se ne sviđa, nemaš nikakvu obavezu. Šteta samo zbog Konislava, uloga je k'o stvorena za njega. Mislim da i on ima pravo na malo publiciteta nakon potucanja po svim onim ratištima. Jel ti misliš da je njemu tamo bilo lako? Konislav je heroj i svako ko kaže drugačije je običan lažov! Razmisli samo koliko je on propatio da bi ti danas mogao da uživaš i da se provodiš, a o njemu niko ne zna ništa, osim par frikova na EMZ! Ako već organizuješ nešto razmisli malo i o besperspektivnim ćelavim veteranima tuđih ratova od 170kg.

P.S.
Imam osećaj da je Konislav predodređen za velike stvari.


Tek sad te nista ne razumem, a jos manje verujem u tvoje dobre namere. Suvise ti je providan pokusaj, ne prolazi to kod mene.

Imas ideju (bar tako kazes), znas sta bi radio i kako bi trebalo organizovati, znas koga bi angazovao, ali ti to ne zelis da uradis vec ideju odstupas meni uz dodatno nagovaranje zbog cega bi trebao da angazujem Konislava. Prica ti je suplja do besvesti.
Javi se ti lepo Konislavu, ponudi mu posao, objasni mu sto te je nateralo da ulogu ponudis bas njemu i ako prihvati, eto tebi posla. Nema potrebe da mene uvlacis u to.

Kao sto sam rekao, ja sam se ponudio da organizujem kladjenje kad se budu organizovale borbe izmedju Dusana (ako mu je to pravo ime) i ostalih koji bi da ga samaraju.
 
Odgovor na temu

frankt

Član broj: 329751
217.78.6.*



+18 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 19:02 - pre 105 meseci
au debeljko al su te naduvali. 2012 žive vage, izduvaj jedan dzoint da izvadiš karmu
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 19:13 - pre 105 meseci
@frankt

Slobodno moze da ga duvas do mile volje.
 
Odgovor na temu

frankt

Član broj: 329751
217.78.5.*



+18 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 19:17 - pre 105 meseci
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 19:19 - pre 105 meseci
...



ALi zasto??????
(c) 1982 sinclair research ltd
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

frankt

Član broj: 329751
*.tribe.guru.



+18 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 19:26 - pre 105 meseci
Citat:
2012:
@frankt

Slobodno moze da ga duvas do mile volje.

Ma može i to. Nego, naljutio si Bogove ovog foruma, obrušili se na tebe. Bolje da si se pravio da si normalan.
 
Odgovor na temu

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari16.08.2015. u 19:40 - pre 105 meseci
Citat:
frankt: Nego, naljutio si Bogove ovog foruma, obrušili se na tebe.


Pa ima li veceg uzitka?

Samo mi ta prica o Bogovima deluje malo shizoidno.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Osećaj da ste predodredjeni za velike stvari

Strane: < .. 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 23276 | Odgovora: 87 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.